Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy derült ki, hogy terhes vagy? fórum

Hogy derült ki, hogy terhes vagy? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
319. Sz.Csirke (válaszként erre: 313. - 74acb224ee)
2007. nov. 10. 16:56
Velem is elofordult mar hasonlo, biztos voltam hogy terhes vagyok, de a dokinal kiderult hogy nem. A tunetek felborult hormonhaztartas miatt voltak, es nemsokkal kesobb el is multak.
2007. nov. 10. 14:06
Késett két hetet. Aztán vettem egy tesztet. Pozitív lett. Nem tudtam sírjak-e vagy nevessek. Mindkettőt csináltam egyszerre. De amúgy semmi más jele nem volt.
2007. nov. 10. 14:03

Sziasztok!

Fájtak a melleim és éreztem magamon mintha,vettem egy tesztet és IGEN jól éreztem!!! :)

De semmi hányinger semmi más nem volt tünetnek szerencsére!

316. ALLICS
2007. nov. 10. 13:58
Festettem a hajamat és nem fogta be, ezen kívül hányingerem volt és érzékeny voltam a szagokra.Én már akkor tudtam hogy terhes vagyok amikor még nem is kellett volna megjönnie és igazam volt.egyértelműek voltak a tünetek.
2007. okt. 28. 09:42

Sziasztok!


3 napja késett, és a hőm is már vagy 2 hete nem ment 36.9 alá, így teszteltem egy pozitívat!! :)

314. Mocori
2007. okt. 28. 09:39
Késett, rá egy hétre csináltam egy tesztet és terhes voltam. Tudtam, hogy az vagyok, mert még soha az életembe nem késett egyszer sem.
2007. okt. 4. 12:36

Sziasztok! Nekem holnap lesz két hete, hogy késik, és elég tanácstalan vagyok a dologgal kapcsiban. Nagyjából minden hónapban pontosan ugyanakkor szokott megjönni, amióta szedtem a gyógyszert beállt rendesen a ciklusom, és ezzel azóta sem igen volt baj, hogy nem szedem. Amikor meg kellett volna jönnie két hete minden jel meg is volt(duzzadt has, hasfájás, derékfájás, rossz közérzet, hőemelkedés) de ezután sem jött meg, a tünetek pedig nyomtalanul elmúltak egy hét után. Már csak néha szokott fájni kicsit a derekam, és a hasam. Viszont ami fura, hogy a hasam ugyanolyan pufi, mint menszesz előtt. Egyszóval tuti bizti voltam benne, hogy terhes vagyok. 8 nap késés után csi9náltam egy tesztet, ami viszont negatív lett. Most nem tudom mi van? Menjek el orvoshoz? Vagy érdemes még tesztet csinálnom később? A reggeli hőm visszaesett azóta 36,5-re. Ettől még lehetek terhes? Ha vki-nek vannak hasonló tapasztalatai, és tud segíteni, kérem segítsen, mert nagyon bizonytalan vok .

KöszönömS

2007. júl. 5. 18:14

Sziasztok!

Én még csak 5-6 hetes terhes vagyok,tegnapelőtt voltam dokinál!Én másfél héttel ezelőtt csináltam egy tesztet,egyből pozitív lett másnap csináltam még egyet,mert nem mertem elhinni de az is egyből 2 csíkot mutatott,egyből telefonáltam az orvosnak,de csak egy hét múlvára kaptam időpontot,akkor reggel is csináltam még egy tesztet!Az orvos már tapintással azt mondta ez szerinte terhesség,majd hüvelyi ultrahangon már látta is a kis"pontot".Nagyon boldog voltam,mert treveztük a babát!De ma (Kb ma kellenen megjönnie mert mióta abbahagytam a gyógyszert 39-44 napra jött meg a mensim,előtte rendszeres volt)barnás folyást vettem észre,bár a doki még kérdezte is hogy van-e oiylenem de akkor még nem volt!Most kezdek félni,remélem hogy csak a mensim idejét jelzi,nagyon akarom ezt a babát és félek!Szorítsatok!


Köszi!

311. MoncsiMama (válaszként erre: 308. - RLindi)
2007. jún. 19. 19:13
kb. mi is igy "jártunk":) én sem hittem el,pedig már három hete késett. A férjem mondta,hogy nézzük már meg végre, aztán mikor megcsináltam a tesztet és két csik jelent meg... el sem lehet mondani:) Boldog voltam!Azota növögetünk:)
2007. jún. 19. 19:12
sziasztok!
309. dundy
2007. jún. 19. 17:30
Nem is volt vérzéskimaradásom, és már rókáztam, mellfeszülés, stb, aztám pos.HCG, majd aztán a vérzéskimaradás.
308. RLindi
2007. jún. 18. 19:45
Akkor már próbálkoztunk,ez volt a 3.hónap.Már kéát hete késett de én elég kishitűen-nem mertem elhinni, hogy talán AZÉRT...Férjem rábeszél, hogy csináljak egy tesztet,együtt vártuk az eredményt és pozitiv lett!:-)
307. 754c7e07c3 (válaszként erre: 306. - Szofka)
2007. jún. 18. 19:35
Szinte ugyanaz történt velem is, annyi különbséggel, hogy a második babánál lyukadt ki az óvszer, és meg is maradt. De az elsőnél úgy derült ki, ahogy neked. A harmadinál szintén 3 hét múlva tudtam. Éreztem és akartam.
306. Szofka
2007. jún. 18. 15:56
Az elso terhessegem harom honaposan derult ki. Kicsit furcsan ereztem magam, de a verzesem ugyanugy megvolt, pedig gyogyszert sem szedtem. A masodiknal rogton tudtam, meg csak harom hetes voltam amikor elmentem az orvoshoz, es akkor meg az ultrahangon sem lehetett latni, de a tesztem pozitiv volt. Ez a babam viszont ra 3 napra elment. Az orvosom azt mondta, varjak meg egy menszeszt, es utna ujra probalkozhatunk. En igy is akartam, de az ovszerunk kilyukadt, es 8 es fel honap mulva megszuletett egeszseges kislanyunk!
305. Joyce (válaszként erre: 300. - 19f49ac0bf)
2007. jún. 8. 14:39
Kiderült azóta valami?
2007. jún. 8. 14:25
Nekünk lombik babánk van és tudtuk,hogy terhes vagyok,csak az volt kétséges,hogy megmarad e....De hál'Istennek most már 1.5éves:-DDDDDDDDDDDd
2007. jún. 8. 14:24

az elsőnél azt hitték rákos vagyok - elég idegtépő volt az első két hónap :-(


a másodiknál próba szerencse alapon teszteltem, és a férjem hamarabb megtalálta a tesztet, és teli vigyorral jött a konyhába kakaózni :-))) kicsit kellemesebb volt.

302. win (válaszként erre: 301. - Réka26)
2007. jún. 8. 14:22

Szerintem elég korán, úgy is mondhatnám, túl korán teszteltél. A legtöbb teszt, annak ellenére, hogy nem ez van ráírva, a menstruáció elmaradását követően ad csak megbízható eredményt.

Szerintem várd ki türelemmel az időt -tudom, milyen nehéz-, és akkor csináld meg az újabbat, ha nem történik semmi. :)))

301. Réka26
2007. jún. 8. 13:38
Mi még csak 1 hónapja próbálkozunk. 12-e körül kellene megjönnie, de az első perctől úgy érezm, hogy terhes vagyok. Csináltam néhágy tesztet, negatívak lettek. A ma reggelin viszont a második csík is látszott, csak halványabban. Vettem még egyet, de az nem igazán mutatott semmit, vagyis alig látható volt. Szerintetek lehetséges, hogy tényleg terhes vagyok? Vagy csak azért produkálom a terhesség összes lehetséges jelét, mert szeretném?
300. 19f49ac0bf (válaszként erre: 298. - Joyce)
2007. jún. 5. 21:08

Köszi!

Bárcsak úgy lenne, ahogy írtad. Örülnék neki nagyon. :))

2007. jún. 5. 20:56

Sziasztok!

Az én történetem ugyan már egy kicsit régi, de hátha érdekel valakit. A második gyerekemet nem terveztük, "becsúszott". Egyből tudtam, hogy terhes vagyok, másnak vettem tesztet és már mutatta is a pozitív eredményt.

298. Joyce (válaszként erre: 296. - 19f49ac0bf)
2007. jún. 5. 20:20

Szia!


Én értelek, de ha április eleje óta nem jött, és nem szokott ilyet csinálni, akkor lehet, hogy már az vagy. Esetleg vegyél most is egy tesztet, de a nőgyógy. a legbiztosabb. Remélem sikerül. :)

2007. jún. 5. 20:12
Hát, én az első másodperctől tudtam, és bármiylen hülyén hangzik, de a párom is. :)) Aztán vettem tesztet, amit már rögtön aznap reggel megcsináltam, amikor meg kellett volna jönnie (Napra pontos szokott lenni). A teszt pozitív lett. Utána pár hát múlva a nőgyógyász is megerősítette, majd az ultrahang is. A "végeredmény" pedig itt szuszog édesen. :)
2007. jún. 5. 19:54

Sziasztok.

Én még nem estem teherbe. :) De szeretnék.

Utoljára április első napjaiban volt meg, azóta nem jött meg a menszeszem. Két hete, három tesztet is megcsináltattam és negatív lett. Kb. egy hónapja csináltam egy három-öt napos diétát, amikoris alig ettem, ill. két-három napig náthás is voltam. Azóta rendbejöttem, már június van és semmi. Talán emiatt maradt ki, gondoltam. Nem értem, nem vagyok ideges, nem vagyok beteg, és eszem rendesen. Akkor mi lehet a baj, miért nem jön meg? Jövőhéten elutazom, utána elmegyek nődokihoz. De valójában szeretnék már egy kisbabát, de addig nem "merek teherbe esni", amíg nem jön meg, mert attól félek, hogy ha mégis teherbe esem, pont "vele" együtt fog megjönni a menszeszem. (na, ez értelmes volt, de biztos értitek.)

Köszi

2007. máj. 31. 14:34
Nem jött meg,és rögtön tudtam.Viszont az elsőnél nem tudtam mert gyógyszer melett lettem terhes,és meg is volt 3-hónapig.
294. RLindi
2007. máj. 31. 14:31

Nekem is már kb. 2 hete késett,maikor igaz nem sok reményt hozzáfűzve vettem egy tesztet,ami pozitiv lett.De csak halvány lett a másik csik:-)Ezért még aznap csináltam egy másikat (nem bírtam ki) és azon már erősebben látszott.Ekkor már el mertem hinni:-)

1 hét mulva elmentem dokihoz,aki akkor még nem látott semmit,de ujabb 1 hét mulva igen!És akkor már szívhang is volt! Akkor voltam 6 hetes.

293. 7130b15964 (válaszként erre: 292. - Csuti23)
2007. máj. 20. 21:01

Biztos választ, majd néhány hét múlva kapsz. Mondjuk, ha nem volt petérésed előtte egy nappal vagy utána 3 napon belül, akkor egyáltalán nem jelent semmit, akármi is történt. Csak ugye azt biztosra nem tudod megmondani...


Bízzunk benne, hogy nem történt semmi olyan, amit nem szeretnél, de máskor legyél sokkal körültekintőbb!

292. Csuti23
2007. máj. 20. 20:25

Köszönöm Tereza!


Egy hete történt a dolog, remélem nem lesz neki következménye. Nem voltam biztos a dolgomban, és ebben az időszakban még nem is lehetne kimutatható/érezhető ez, így inkább rákérdeztem, hogy ne maradjak kételyek közt.

291. 7130b15964 (válaszként erre: 290. - Csuti23)
2007. máj. 20. 19:39
Elvileg van, de nagyon kicsi. A szűzhártyán is van nyílás, tehát elvi szinten azon is bejuthat sperma, de a kis mennyiség miatt, kicsi a valószínűsége, hogy akár egy is eljut céljáig.
290. Csuti23
2007. máj. 20. 19:29

sziasztok!


Lenne egy olyan kérdésem, hogy mennyi annak a valószínűsége,hogy valaki a szűzhártya átszakadása nélkül essen teherbe?

Tudom,hogy ezen a fórumon épp szebb dolgokkal (a pici várása) vagytok elfoglalva, de nekem fontos lenne tudnom..

válaszotokat előre is köszönöm..

Judit

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook