Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy derült ki, hogy terhes vagy? fórum

Hogy derült ki, hogy terhes vagy? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
349. agica81
2007. dec. 19. 13:57

szia ani ani

Én a múlt héten szombaton éltem át ezt.mikor kellettvolna,hogy megjöjjön?Nekem múlt hét kedd.Szombaton csinálta megyet nem az első vizeletből és a másik csik nekem is halvány volt.

Ez azért van,mert korai.

348. ani ani
2007. dec. 19. 13:06

Sziasztok!

Hátha tudtok segíteni, hátha van hasonló tapasztalat...

Most csináltam egy tesztet, és a kontrol csík erős és van még egy csík, halványabb... De van!

Hívtam a dokit, azt mondta lehet korai terhesség, de csak holnap tudok menni hozzá.

Remeg kezem-lábam, de most nem tudok elszabadulni a melóból venni még egy tesztet...

Mi a véleményetek????

Köszi...

347. 5cb4354c81 (válaszként erre: 346. - 496b72c196)
2007. dec. 18. 18:51
Szia! Persze, amíg nem vagy biztos benne, addig ne ringasd magad bele, nehogy csalódj. De azért igencsak arra felé hajlanak a tünetek. Van olyan is, aki addig vérzik amíg meg nem mozdul a baba. Ha terhes vagy, akkor tudod kb. mennyi idős lehetsz?
346. 496b72c196 (válaszként erre: 345. - 5cb4354c81)
2007. dec. 18. 16:06
Szia Mirmil! :) Aranyos vagy... én azonban még nem reménykedek... egyelőre nem is arra gondolok, hogy babás lennék, hanem hogy pihennem kell, mert ki vagyok merülve... és hosszú volt ez az év, sokminden történt... :) Csütörtökön remélem minden kiderül! :) Barnám még mindig van, de nem sok... napi egy tisztaságibetét, az sem vészesen... viszont enni nem nagyon tudok... minden vissza akar jönni, és semmit nem kívánok... bár ma ettem már 3 szelet friss kenyeret párizsival... az okés volt... az előbb megettem egy banánt, az azóta is visszakívánkozik... :) Mensis fájdalomnak nyoma sincs... a melleim pedig csak nagyon kicsit fájnak, viszont viszketnek és még mindig nagyobbak... :) Szép kék erecskékkel ötvözve, amit a bimbó felé mennek... :DDD Vicces nem? :D
345. 5cb4354c81 (válaszként erre: 344. - 496b72c196)
2007. dec. 17. 21:54
Szia! Őszintén remélem, hogy igaza van a dokinak, és terhes vagy. De az annyira bosszantó, hogy a 21.sz.-ban ennyire kib..szott nehéz megállapítani egy terhességet! Régen ránéztek a nőre, és megmondták, hogy terhes. Na, jó azért nem volt ennyire egyszerű tudom, de ami most folyik.....
2007. dec. 17. 18:18

Sziasztok!

Most jövök háziorvostól. Azt mondja szerinte tuti, hogy terhes vagyok, és a barnázás miatt, ami már péntek óta tart, de néha fél napig semmi nincs, szóval emiatt kiírt betegállományba veszélyeztetett terhesség címszóval... csütörtökön megyek nőgyógyászhoz... majd akkor kiderül, vagy nem... :) Azt mondta a doki, hogy felesleges tesztet vennem... várjak még egy kicsit! :D

343. win (válaszként erre: 341. - 496b72c196)
2007. dec. 15. 09:24
Sajnálom, hogy ilyen peched van a dokikkal. Elég szomorú, hogy így állnak hozzá a páciensekhez! :(((
2007. dec. 14. 23:00

TNájki

Nagyon sajnálom, hogy még mindig nem tudsz semmit. De nagyon jól teszed, addig menj, amíg nem találsz megfelelő orvost! Annyira bosszantó, hogy ennyire sz..rnak a páciensre, aki, ráadásul nem egy torokfájással keresi fel őket.

Van egy ismerősöm, akinek azt mondták, amikro 6 hetes terhes volt, hogy ez egy elhalt terhesség, nem látják az embriót...meg kell szakítani. Na ő ezt nem engedte, 2 héttel utánam szült. Ennyit a dokikról.

2007. dec. 14. 15:21

Zsuzsa

:DDD Gratulálok! :) Tök jóóóó! :)

clostilbegytet én is szedtem sokáig, rendbe is jött a mensim... de nemrég volt egy cisztám, és lehet, hogy egy korai vetélésem is... akkor ez okozhatja nekem is a 3 hetenkénti mensifélét... csak az a baj, hogy a dokim nem foglalkozik vele... most kerestem egy másikat, akit mindenki dícsért, nos... Ő sem foglalkozik ezzel... jövő héten megyek egy 3.-hoz... hátha! :)

2007. dec. 14. 15:18
Mi nagyon régóta szerettünk volna harmadik babát, tavaly ajna volt egy vetélésem és utánna teljesen megbolondult a ciklusom. 3 havonta volt mensim. Segítséget kértünk, először hónapokig clostilbegytet szedtem, de nem használt, később kaptam mellé merional szurit is. Így lett hatása, mert most 12 hetes terhes vagyok. Én hőmérőztem és a fogamzás után szépen felment a hőm és fennt is maradt. Így a várható mensi napján már pozítív lett a tesztem.
2007. dec. 14. 15:08

Mirmil

Most hívtam a dokit, hogy ismét barnázom. Azt mondta így felesleges is mennem, úgyhogy majd ha mensiztem, akkor utána jelentkezzek. :) Ennyi! A melleim majd leszakadnak, állandóan szédülök és enyhe hányingerem van... és az elmúlt 2 hónapban összesen 4 napot mensiztem... de azt sem olyan durván. :D Mindegy! Ha megint rosszul leszek, akkor férjem bevisz ügyeletre... ez van!

338. 5cb4354c81 (válaszként erre: 336. - 496b72c196)
2007. dec. 14. 13:59
Nagyon-nagyon szorítok neked, hogy örömhírrel tudj nekünk szolgálni!!!!! Este jövök vissza, mert nagyon kíváncsi vagyok!
2007. dec. 14. 12:47
Köszönöm a választ neked is Tinendo és természetesen neked is win! :) Ma minden eldől, nem veszek már addig tesztet! :)
2007. dec. 14. 12:46

Szia Mirmil!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Ma este megyek dokihoz. Node hogy mik vannak!? :) Hihetetlen a történeted! Sztem nekem nincs ekkora szerencsém, hogy így legyek terhes, érzéseim szerint vmi más lehet a dologban. No persze, ha tévednék, akkor nagyon boldog leszek, mivel már 1 éve próbálkozunk, bár az elmúlt 3 hónapban feladtuk a reményt, és úgy döntöttünk, hogy majd a jövő év elején segítséget kérünk hozzárétőktől, hogy babásak legyünk! :) Igyekszem mielőbb kiírni, hogy mi volt ma este a dokinál, hátha másnak is segítek vele! :)

335. win (válaszként erre: 332. - 496b72c196)
2007. dec. 14. 09:09
Szerintem mindenképpen menj orvoshoz!
334. 5cb4354c81 (válaszként erre: 332. - 496b72c196)
2007. dec. 13. 21:54

Amikor a lányommal terhes lettem,(három orvosnál voltam) az ultrahang, a teszt, sőt még a vizelet vizsgálat(laborban), is negatív lett!!!! Kaptam gyógyszert, hogy akkor most felépítjük a ciklust, aztán decembert, januárt végig hánytam, azt hittem a hormon gyógyszerektől. Amikor február elején éreztem egy csomót a hasamban. Azt hittem daganat, biztos ettől nem jött meg.... Elmentem újra dokihoz, hát a daganat már 15 hetes volt!!!! Igaz nem bántam, csak féltem, a gyógyszerek miatt! Hál'Istennek alaptalanul.

A fiammal viszont napra pontosan tudom, mikor lettem terhes. Együtt voltunk a párommal, és véletlenül nem vigyáztunk. Én már így aludtam el, éreztem, valami történik odabent! Két hét múlva beigazolódott az érzésem!!! Mindenképpen menj el dokihoz, és ha kell, többhöz is, hogy biztos légy a dolgodban!!!

333. tinendo (válaszként erre: 332. - 496b72c196)
2007. dec. 13. 13:05
Szerintem csinálj egy tesztet.
2007. dec. 13. 11:37

Sziasztok!

Ez a 3. hónapom, hogy valami nem stimmel a mensimmel. 4-5 nap rózsaszínes, majd barnás folyásom van, majd 2 nap enyhe vérzés, de görcsökkel. A melleim szinte állandóan fájnak, hányingerem van, mindent megérzek 2 km-ről, és bármennyit tudnék enni, kivéve halat, már a szagától rosszul leszek! :) Tegnap majdnem elájultam. Reggelente hányingerem van, tegnap egész nap, és már ma is. Viszont nincs hőemelkedésem. Mindenki azt mondja terhes vagyok, de nem lehet ez egy egyszerű hormonzavar? :) Ultrahangon már másfél hónapja nem voltam, tesztet pedig 3 hete csináltam, az negatív lett.

2007. nov. 15. 13:32
Nekem három esetben is megmutatta a terhességemet. Én bízom benne de a legjobb az ha az orvos nézi meg azembert mert akkor ezek szerint nem mindenkinek mutatja meg hogy terhes-e.
330. Roni24 (válaszként erre: 329. - E460291609)
2007. nov. 14. 11:14
Tapasztalatból mondom, az még nem jelent semmit, hogy a teszt negatív lett... :)))) Bizakodjál, össze fog jönni... ;)
2007. nov. 13. 08:47
csináltam gabi tesztet negativ lett,de még bizzakodom magamban.Nagyon szeretném már
328. Roni24 (válaszként erre: 327. - 8fc8629034)
2007. nov. 13. 00:45
Én erre nem vennék mérget. Nálam az 5 hetes terhességet nem mutatta ki....
327. 8fc8629034 (válaszként erre: 326. - E460291609)
2007. nov. 12. 19:18
Medi-Lab terhességi gyors teszt. Már a 3 napos terhességet kimutatja. A nap bármely szakában megcsinálható.
2007. nov. 12. 16:21

Sziasztok!

5 napja történt meg a baleset.Azota fájnak a melleim,s kicsit meg is vannak duzzadva,reggeli hányingerem is van.A hőm viszont csak 36.46 volt reggel.Szerintetek terhes vagyok?már nagyon szeretném a párommal.Mlyik teszt mutatja ki a leghamarabb?

325. 279430c980 (válaszként erre: 36. - Orsyka)
2007. nov. 12. 15:19
Szia! Nem akarlak elkeseríteni és nem is biztos amit írok, de azt halottam, hogy ha valaki elvetél magától, annak még a vetélés után 2-3 hétig kimutatható a hcg a szervezetében. Lehet, hogy amikor megjött akkor a baba el is ment és már csak a hcg van ott. Én azt javaslom neked, hogy kb 1 hét múlva csinálj még egy tesztet és ha az is pozitív akkor sűrgősen keress egy másik dokit, mert a jelenlegi bolond. És ne legyen igazam, a babád legyen szuper egészséges. Millió puszi neked és sok sok kitartás.
324. 279430c980 (válaszként erre: 36. - Orsyka)
2007. nov. 12. 15:19
Szia! Nem akarlak elkeseríteni és nem is biztos amit írok, de azt halottam, hogy ha valaki elvetél magától, annak még a vetélés után 2-3 hétig kimutatható a hcg a szervezetében. Lehet, hogy amikor megjött akkor a baba el is ment és már csak a hcg van ott. Én azt javaslom neked, hogy kb 1 hét múlva csinálj még egy tesztet és ha az is pozitív akkor sűrgősen keress egy másik dokit, mert a jelenlegi bolond. És ne legyen igazam, a babád legyen szuper egészséges. Millió puszi neked és sok sok kitartás.
2007. nov. 11. 08:52

Sziasztok!


Mi terveztük a babát, és miután meg kellett volna jönnie, az volt a gyanús, hogy folyamatosan wc-re jártam. Barátnőmnek szintén így kezdődött, szóval reménykedtem. És mikor már 1 hete késett, csináltam meg a második tesztet, és az pozitív lett, és mikor utána elmentem dokihoz, 5 hetes terhes voltam.

Amúgy semmi más jele nem volt később se, szerencsére minden rosszullét elkerült.

2007. nov. 11. 00:38
őőő, azt hiszem még nem voltam terhes :)
321. PAGI62
2007. nov. 10. 23:43
Megérzés!!
320. Roni24
2007. nov. 10. 23:20

A párom megjegyezte a Mciben, hogy mennyit eszek...:P... majd megkérdezte, hogy terhes vagyok?

Nevettem, de fel sem merült, hogy igaza lehet. Sőt, még az sem tűnt fel, hogy a menzeszem már két hete késett, mivel nekem mindig rendszertelen volt (az is természetesnek számított, ha egy egész hónapot kihagyott), + mindig védekeztünk a párommal.

Szóval késett, nem hittem hogy terhes vagyok, de az, hogy bizonyos ételek különösen jól estek és hogy sokat ettem, gyanús lett. Vettem egy tesztet és negatív lett.

Nevettem magamon, nem is értettem, hogy gondolhattam azt, hogy netán terhes vagyok. Eltelt újabb két hét, még mindig nem jött meg. Vettem egy újabb tesztet, már direkt úgy kértem, hogy a legmegbízhatóbbat. A gyógyszertáros azt mondta, ez a teszt a legjobb, már 2 napos terhességet kimutat! Hát mondom, ha terhes vagyok, akkor már legalább 3 hetes, úgyhogy biztos kimutatja! Megint negatív lett. Mondom, hát ez nem igaz. Jártam a városban és még aznap vettem még egy, 3. fajta tesztet. Azon épphogy kivehető volt a második csík... mint utóbb kiderült, 5 hetes terhes voltam akkor. :)) Szóval, ennyit a tesztek megbízhatóságáról... :P

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook