Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy derült ki, hogy terhes vagy? fórum

Hogy derült ki, hogy terhes vagy? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
409. kisböbe (válaszként erre: 408. - 9a55b7563a)
2008. jan. 3. 16:05
Rendesen átjön a szereteted és a lelkesedésed a monitoron keresztül!!:))
408. 9a55b7563a (válaszként erre: 407. - Kisböbe)
2008. jan. 3. 16:03
Nemnem várok :-)még nem szeretnénk,még Marcikámnak szeretnék élni,nem tudok betelni vele,és annyira imádom,hogy egyenlőre még azt érzem,nem lehet még egyszer ugyanígy szeretni.Amig ezt érzem,nem szabad :-) Még kicsi lenne egy kistesóhoz :-) szerintem legalábbis igen!
407. kisböbe (válaszként erre: 406. - Kisböbe)
2008. jan. 3. 15:57
Bocs ha félreértettelek,de nem vársz újra babát?
406. kisböbe (válaszként erre: 405. - 9a55b7563a)
2008. jan. 3. 15:54

Igen,Gravidát!

De eddig össze-vissza,mert néha elfelejtettem:((

Most dec.-ben beteg lettem/vagyok és így rendesen beveszem minden nap!:)

Te mit szedtél?

Sokan nem sztárolják ezeket a vitaminokat,mert hát ugye műviek,meg állítólag a babák is túl nagyok tőle.

405. 9a55b7563a (válaszként erre: 404. - Kisböbe)
2008. jan. 3. 15:48
Nekem 10 hónapos volt 28-án a kisfiam .-)És tök jó,hogy látványos volt a kicsinken elsőm pillanattól kezdve minden, amit megtettem érte!5 naposan már hasonfekve felemelte a fejét és maga forgatta a buksiját mindig.Nekem nem kellett a csinos fejformára ügyelnem :-)Nagyon erős csontozata van, nagyon masszív erős csinos kisfiú.Még kiscsajszinak is elmenne anniyra formás kis guszta kölyök most is :-)Nem mindegy hogy étkezik közben is az ember.És szedsz vitamint és folsavat?
404. kisböbe (válaszként erre: 403. - 9a55b7563a)
2008. jan. 3. 15:35

Igen,szeretnénk...de a gólya még eltévedt valahol!!!:((((

Meg aztán vannak más eü. tényezők is amik késleltetik a bébit,sajnos!:))


Te most mennyi idős vagy?

403. 9a55b7563a (válaszként erre: 401. - Kisböbe)
2008. jan. 3. 15:18
Nem, hanem szeretnél-e vagy már van-e babád, vagy várjátok még.Igy értettem :-)
402. kgabcsika (válaszként erre: 387. - Nyusssssz)
2008. jan. 3. 15:17

Kedves nyussssz!

Szerintem,ne pánikolj előre.Én is voltam hasonló cipőben,mert szept12-november 20ig nem betegedtem meg,a mensi tünetek mind a két hónapban megvolt,így kénytelen voltam dokihoz menni,mert bepánikoltam.A doki azt mondta,hogy sok ok lehet ha kimarad,ez lehet mentális is, amikor túlfeszensz dolgokon.Kaptam norcolut tabbit,azóta teljesen rendben vagyok.De ha biztos akarsz lenni egyes gyorstesztek elég megbízhatóak,vagy pedig várj még egy picit türelemmel,de ha semmi,akkor mindenképpen javaslom az orvost.Üdv!

401. kisböbe (válaszként erre: 400. - 9a55b7563a)
2008. jan. 3. 14:57

Mire gondolsz?

A tisztaságra?:((

400. 9a55b7563a (válaszként erre: 398. - Kisböbe)
2008. jan. 3. 13:26
De az ám,és mindamellett hogy tiszta voltam,olyan erős voltam, szép erős volt a hajam, körmöm, a bőröm megtisztult teljesen, tök csinos lettem már szerintem is :-) és midnign nagyon jó kedvem volt.Most még nem tisztulok,mert szopiztatom még a 10 hónapos babómat,de ha már nem fog, méregtelenítéssel kezdem majd a nagy fogyást természtesen. És Te kisböbe ?
2008. jan. 3. 12:07

Nah, jó hogy nyusssssz nem terhes, 17 évesen tényleg korai lett volna.


Nekem viszont ma a 42. napon 36,8 volt a hőm reggel digi hőmérővel. (A doki miatt kell mérnem, nem az esetleges terhesség miatt, hanem új a dokim és vmit ki tud olvasni belőle...)Csak egyik nap ment le 36,3-ra, de ez már 6 napja volt, azóta fent van megint. Néha van mensis jellegű hasfájásom, de elég tompa meg fáj a cickóm és fázom mint mensi előtt. Ideges nem vagyok, szóval az okot nem tudom. Majd a 60. nap körül elmegyek dokihoz, ha addig nem lesz semmi....teszteket nem szeretem.


Megbolondult a szervezetem?

398. kisböbe (válaszként erre: 397. - 9a55b7563a)
2008. jan. 2. 16:38

Ja,értelek!

Így könnyű volt,hogy patyolat tiszta voltál!!!:)))

Biztosan segít.

És most is segített?

397. 9a55b7563a (válaszként erre: 396. - Kisböbe)
2008. jan. 2. 16:06
Tudom persze hogy nem bántón írtad :-) Nem tudom miért az van benne,talán azért mert ott születtem,gőzöm sincs már nem emlékzsek,vagy nem akartam, hogy rám ismerjen valaki :-)) hehe!Tippeket?Hát tudod én egy hosszas betegsg után lettem nagyon-nagyon egészséges,mert azzal járt a gyógyulásom,hogy telejsen kipucoltak belőlem minden élő és lettelen dolgot és újra programoztak,diétáznom kellett évekig,semmi fehér liszt,cukor,tejfehérje és glutént tartalmazó kaja,mert azokra meg aleergiás lettem.Sok gyógytea,tiszta vese,máj,stb.Mielőtt próbálkoztunk volna a férjemmel élesben,elmentem megnézettem magam a dokival,tuti rendben vagyok-e nőgyógyászatilag is.Hála a nagyon egészsége táplálkozásomnak, a tiszta szervezetemnek, pozitív gondolkodásnak és a mérhetetlen vágynak, elsőre megfogant a kis "csöppségünk"! Ez nem konkrét segítség tudom,de én úgy gondolom,előtte egy alapos szerevezet pucolás megkönnyíti azt,hogy megtapadjon a picur!
396. kisböbe (válaszként erre: 393. - 9a55b7563a)
2008. jan. 2. 15:56

Ne értsd félre,csak "kedvesen" irigykedtem!

Várom a tippeket....:)))

Akkor miért írtad az adatlapodra hogy nyházi vagy?

395. 9a55b7563a (válaszként erre: 394. - Tinendo)
2008. jan. 2. 15:24
Hurráá! 17 évesen elég szomorú lett volna, már bocsánat!
394. tinendo
2008. jan. 2. 14:36
nyusssssz nem terhes.
393. 9a55b7563a (válaszként erre: 392. - Kisböbe)
2008. jan. 2. 14:19
Ne haragudj,nem tudom Te hogy vagy,tudom itt azért vagytok,mert szeretnétek babát és szurkoltok egymásnak,nem dicsekedni akartam,inkább segíteni,bár tudnék bővebben tippet adni,de nem biztos nekem is attól sikertül elsőre,lehet ilyen alkat vagyok.Különben nyíregyi vagyok,de 18 éves korom óta nem élet ott,7 éve meg Győrben lakozunk urammal :-)
392. kisböbe (válaszként erre: 391. - 9a55b7563a)
2008. jan. 2. 11:42

De jó neked!

És még földim is vagy!!

Gratulálok!!:)))

2008. jan. 2. 11:40
Sziasztok én még új vagyok itt, igazából inkább cak kiváncsiskodok, mert éppen 10 hónapos a babám és még nem akarunk kistesót.Én a hőmérőzést kissé megbízhatatlannak és bonyinak tartom,mert annyi mindentől függ a testhőmérséklet ingadozása.Bár én könnyen bezsélek,mert nekem mindig egyértelmú voltmikor voltam félidőben,egy tuti jele viszont kell hogy legyen,de nem akarom itt igy leírni...különben UH segítségével is meg tudják mondani hogy mikor érdemes próbálkozni.Nekem is véletlenül pont igy alakult anno,mert félidőben mindenféle bajom volt,elmentem megnézettem magam,és hoppá ott volt egy hatalmas érett petesejt,ami apára várt csak .-)és olt 2-3 napunk, hogy tuti baby legyen és az is lett elsőre!
390. da5a93d992 (válaszként erre: 387. - Nyusssssz)
2008. jan. 2. 11:24

Csinálj tesztet sztem is. Írj a fejleményekről.

Ha félsz a terhességtől és csak most csináltátok gumi nélkül akkor elképzelhető, hogy csak az idegeskedés miatt késik!

2008. jan. 2. 11:22

Sziasztok Csajok! Lenne egy kérdésem. mostanában 36 napra szokott mensim jelentkezni. Mérem a hőmet mindig és szépen le is esett 36,3-ra, voltak mensis előjeleim is a 35. napon. De aztán semmi és azóta már eltelt 5 nap és a hőm is emelkedett, vagyis csak aznap volt ilyen alacsony (meg peteéréskor persze, akkor 36,2). Tudom, ha terhes lennék elvileg nem szabadott volna lemennie a hőnek. Bár olvastam egy fórumon, ahol segítséget kért egy csajszi, hogy késett neki a mensije, aztán leesett 36,2-re a hője, de utána felment megint és terhes volt tényleg, mert később tesztet csinált...szal ezek szerint minden elképzelhető?


Hallott már ilyenről vki vagy totál kizárva a terhesség.


Köszi a válaszokat! boldog Új Évet kívánok Nektek!

388. agica81 (válaszként erre: 387. - Nyusssssz)
2007. dec. 30. 18:19

Szia!

Hát nem is tudom mit mondjak,szerintem lehetsz terhes,legalábbis én úgy tudom ,hogy az előváladék tartalmaz spermiumot.Azt nem tudom,hogy a férfiak érzik e hogy jön e valami vagy nem.Azt nem tudod pontosan,hogy az utolsó menstruációd első napjától számítva ez hanyadik napon történt?Mert ha 28 napos a ciklusod akkor a 14 nap körül van peteérésed és csak akkor lehetsz terhes.

Szerintem az a legbiztosabb,ha beszerzel egy tesztet.Ha az vagy már tuti ki kell mutatnia.

Remélem tudtam segíteni

Majd írj ha van valami fejlemény.

Általában azok a jelek jönnek elő,ha terhes vagy,mint amikor meg akar jönni a mensi.

2007. dec. 30. 15:14
Szijasztok!Nekem az a nagy problémám van, hogy pont ma - 8 napot késik a menstruációm, ami egyébként nálam nem természetes, általában pontosan jön meg, bár legutóbb 4 napot késett, de eddig ez volt a legtöbb...és mostmeg már 8 nap :( Nagyon félek...mert talán terhes is lehetek(bár nagyon remélem, hogy nem...mermég 17 évesen nem lenne joo)!!! Természetesen élek nemi életet,ezért félek!!Én a gumi híve vagyok, sosem csináltuk még gumi nélkül a barátommal...de viszont legutóbb annyira benne voltunk a dolgokban, hogy egy pillanatra behatoltunk gumi nélkül, az a gáz, hogy a barátomnak volt előtte már orgazmusa, igaz h mielőtt bekerült a pénisz gumi nélkül a hüvelyembe, a barátom megnézte(megfogta) a péniszét h előváladék van-e rajta, nemvolt...és aztmondta h mikor benn volt a hüvelyemben akkor sem jött előváladék(nem érezte)!!Nagyon fontos körülmény az, hogy csupán betette és ár vette is ki!!! De nagyon félek, mert már az előváladékban is lehet spermium, és ráadásul akkor ha előtte már volt orgazmusa!! Akkor most terhes vagyok, vagy lehetek??? VAgy mért késik már egy hetet???Jah és aztis lekell írnom, hogy nekem menstruáció előtt pattanás jön ki az arcomon, valamint megnő a mellem, és menstruáció közben görcsölök... most pedig már vagy 3 napja kijött egy pattanás az orromon, sőt ma vagy 4 pattanás a homlokomon és a mellem is bevan dagadva, valamint vagy 3 napja érzek minimális hosszúságú(max.1-2 perc) görcsöt---még ezekben a jelekben bízom!!!!! De szerinted/szerintetek lehetek terhes??? MEnnyi az esélye??? Nagyon kétsége vagyok esve :'( Előre is naon köszi a segítséget!!!!!!!!!!Kérlek minnél gyorsabban segítsetek!!!!
386. 5cb4354c81 (válaszként erre: 383. - Ani ani)
2007. dec. 22. 11:36

Szia! nekem is van ismerősöm, akinek azt mondták, hogy ciszta, műteni akarták. Nem engedte, elment másik dokihoz.. Nem rég született meg a bébije!!! Keress fel másik dokit.

Amúgy a ciszta is idézhet elő ilyen tüneteket, de az a ritkább!

385. LoLiNa
2007. dec. 22. 06:06
nem jött meg napra pontosan. igaz , pár nappal elötte én már tudtam, hogy baba lesz, ugyanis a pattanásaim se jöttek elő.. havi elött mindig tele leszek velük
384. agica81
2007. dec. 21. 13:46

Szia!

Ez fura,nem tudom,hogy a ciszta elő idézhet e ilyet,de pl. amikor anyukám terhes volt velem akkor neki is azt mondta egy "okos" doki,hogy ciszta vagyok.Jó nem?Persze akkor még nem volt olyan fejlett a technika.Én azt tanácsolom keress fel egy másik dokit,az mit mond.Folyásod van?Mintha azt mondtad volna.

383. ani ani
2007. dec. 21. 12:49

Sziasztok!

Van arról tapasztalatotok vagy hallottatok olyasmit, hogy a fogantatás után valószínű ciszta kialakulása?

Engem nagyon megijesztett ma a doktorbácsi.

Majd egy hete késik a mensim, 3 tesztem is (igaz halvány) pozitív lett, feszül a cicim, gyakori a pisilés, hányinger, fémes ízt érzek, görcsölök, stb, tehát sanszos, hogy akár babó is lehet. Ma a dokim egy 4 cm-s cisztát talált ultrahangon, azt mondja ez fáj, és amit ő csinált teszt negatív lett...

Lehet, hogy a ciszta produkálja az "ál-babát"????

2007. dec. 21. 11:11
Hogy hogy már nem? Tehát volt? Basszus, nagyon sajnálom!!!!!! Nem tudok mit mondani. De az igaz, hogy a stressz nem tesz túl jót. Bár, ahova nem kell baba, ott mindig lesz, mindegy milyenek a körülmények. Meg ne akard olyan görcsösen, mert állítólag az sem jó! Szorítok neked továbbra is!!! És írj, ha van valami hír!!! Kellemes ünnepeket, és egy sokkal boldogabb új évet kívánok!!!!!!
381. 496b72c196 (válaszként erre: 380. - 5cb4354c81)
2007. dec. 21. 09:47

Szia Mirmil!

Sajnos már nem vagyok babás. De majd a következő hónap. :) Bár most úgy döntöttem, hogy kicsit pihi... keresek új munkahelyet, mert az orvos szerint iszonyat stresszes vagyok és ezért nem sikerül... és tudom, hogy igaza van... :) Először ezt rendezem, utána jöhet a mehet újra. Köszi a bíztatást mégegyszer! :)

380. 5cb4354c81 (válaszként erre: 379. - 496b72c196)
2007. dec. 20. 16:43
Oké! Este visszajövök megnézni, hátha tudtál írni!!! Puszi
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook