Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy derült ki, hogy terhes vagy? fórum

Hogy derült ki, hogy terhes vagy? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2008. márc. 12. 18:44
Hehe... nekem hetente jön meg... ez a legújabb... de legalább látom, hogy semmit nem érnek a gyógyszerek! :) Bár eddig rosszabb volt... mivel hetente egy napot nem mensiztem csak... :) Lassan pszichológushoz is mennem kell, mert totál kész vagyok... :D Még jó, hogy a jókedvem örök.. különben rég a diliházban lennék! :DDD
468. ájrin (válaszként erre: 467. - A5a1de0514)
2008. márc. 11. 15:36

Hát, látod, Te ennek örülsz, én meg annk örülnék, ha nekem nem jönne meg.

De a Te esetedben valóban jobb így!


Vigyázz magadra!

2008. márc. 11. 15:29
Á képzeld du. megjött:) el se hiszed mennyire örülök neki,annyira megkönnyebbültem!Ilyen napok többet nem kellenek! De ez is egy jó lecke volt számomra az tuti! és Köszi:)
466. ájrin (válaszként erre: 465. - A5a1de0514)
2008. márc. 11. 08:41

Szia! Alapvetően felelőtlen volt a viselkedésetek, de gondolom ezt nem kell mondanom. Remélem, hogy nem lesz következménye. Kicsi az esélyed, de tudod ugye, hogy 1 azaz EGY spermium is elég a megtermékenyítéshez. Az pedig az előjáték során már előbújhat!

Szerintem csinálj egy tesztet. De késhet amiatt is, hogy ideges vagy. És ez a valószínűbb!

Szorítok, hogy így legyen!

2008. márc. 10. 21:46

sziasztok!

feb.22-én együtt voltam egy sráccal.Rövid előjáték után 1percig ha volt bennem gumi nélkül de észhez kaptam szerencsére és mondtam h hagyjuk abba.Nem ment el meg semmi ilyen,(nem csak bennem hanem úgy alapból nem)de késik a mensturációm.Nagyon ideges vagyok,szóval lehet h már az is közre játszik,de félek. Gondolkoztam, h tesztet veszek,de várok még hátha nincs semmi gond. Szerintetek?Vki segítsen h mit kéne tennem? :( tényleg előre is köszönöm a tanácsot!

464. 279430c980 (válaszként erre: 463. - Tamalilla)
2008. márc. 10. 19:21
mindkét esetben legalább 30 percet kell fekve maradnod én úgy tudom. De sajna nincs tapasztalatom én is csak olvastam ezekről
463. Tamalilla (válaszként erre: 462. - 279430c980)
2008. márc. 9. 18:19
Erre vonatkozóan van esetleg valami megerősítő tapasztalatod? Vagy az ismerőseid körében? Persze, nem lehet így "megmanipulálni", hogy kisfiú legyen, de én is úgy tudom, hogy a "fiú kromoszómák" lusták, így nekik az ovuláció napja kedvez, illetve az azt követő nap. Bár akkor kb. 15 percig fekve kell maradni, hogy "besegítsük" őket... :-)))))
462. 279430c980 (válaszként erre: 461. - Tamalilla)
2008. márc. 9. 16:14

Akkor hajrá! :-)

Akkor viszont a peteéréshez a legközelebbi időpontban kel akciózni:-)

461. Tamalilla (válaszként erre: 460. - 279430c980)
2008. márc. 9. 15:34

Szia!

:-) ...és ha inkább kisfiút szeretnék? Egy lánykám már van... Persze, két kislány is tökéletes lenne, de azért megcéloznánk egy kissrácot is! ;-)

460. 279430c980 (válaszként erre: 459. - Tamalilla)
2008. márc. 9. 15:18

Szia!


Ha a ciklusod 29 napos akkor minden bizonnyal a peteérés a 15. napon történik meg, de ez nem 100%. Ezért jó ha hőmérséklet görbét vezetsz, mert akkor tuti látod, hogy mikor is aktuális a dolog. Ha viszont tényleg babát szeretnél akkor a legjobb ha a pároddal minden másnap szeretkeztek. Ez nekem is bejött. Ja a peteérés után a petesejt 24 órát marad életben. A hímivarsejt 2-3 napig életképes, de ez pasiktól is függ. Ha a peteérés előtt 2 nappal szeretkezel, nagy esélyed vam egy kislányra.

459. Tamalilla (válaszként erre: 457. - Banita76)
2008. márc. 9. 14:24
Ó, most számolom, a 11-ik nap volt! Egy fokkal nagyobb a sansz...!? :-)
458. Tamalilla (válaszként erre: 457. - Banita76)
2008. márc. 9. 14:22
29 naposak a ciklusaim. Az ideális - tudtommal - a 14-ik nap, az ovuláció ideje...
457. Banita76 (válaszként erre: 456. - Tamalilla)
2008. márc. 9. 14:19
Szerintem a menzesz első napjától számított 10.-ik nap picit még korai a bébi "létrejöttéhez", de azért előfordulhat. Attól függ, hogy hány naposak a ciklusaid.
2008. márc. 9. 14:11

Üdv a Fórumlakóknak!

Szerintetek ha az ovuláció előtti 4-ik napon történt a szeretkezés, akkor az ovuláció attól még ugyanolyan tüneteket (nyák) produkál, mintha nem történt volna semmi? Vagy ha a beágyazódás már megkezdődött, akkor netán elmarad? Kis képzavarban vagyok, mert erre vonatkozóan nem találok szakirodalmat. Aztán persze, kiderül, hogy lesz-e belőle baba... :-) Szerintetek a menszesz első napját követő 10-ik nap mennyire kedvez a bébi "létrejöttének"? :-)

2008. márc. 3. 18:47

Én már a mensim előtt éreztem hogy terhes vagyok. Semmi testi tünetem nem volt és jelenleg sincs. Valahogy a lelkem mélyén éreztem, hogy most másfél év után végre sikerült. Leírhatatlan hogy mit éreztem csupán tudtam és kész. vasárnap kellett volna megjönnie de én előtte szerdán már teszteltem. Eleinte nem volt rajta 2. csík, így kidobtam a kukába. Később viszamentem a mosdóba valamiért és kíváncsiságból megnéztem és egy nagyon nagyon halvány csíkot láttam rajta. Egyből megkérdeztem a kolleganőmet hogy ő is látja e vagy csak az én szemem káprázik. Hát ő is látta. Csütörtökön vettem még egy tesztet, azt is megcsináltam és azon is ott volt, de szintén nagyon halványan. Pénteken csináltam még egyett és ott már erőteljesebben látszott de még mindig nem volt az igazi. Végül hétfőn csináltam még egyett és azon már nagyon is tisztán kivehető volt a dolog. Szóval lányok kitartás. Azért mert nincsenek testi tünetek attól a baba még ott lehet. Nekem folyton olyan érzésem van mintha meg akarna jönni, de nem tudna. A mellbimbóm is csak akkor fáj ha nyomkodom, egyébként semmi. Se szagundor, se hányinger, se kívánósság.

Jelenleg az 5. hétbe tartunk.

2008. febr. 29. 23:06
Nem jött meg, állandóan álmos és fáradt voltam. Meg éreztem valami kis dudort kívülröl ami szokatlan volt a méhemnél.
2008. febr. 28. 13:52
Tervezett volt mind a kettő,alig vártam hogy teszten megnézhessem.Nagyon jó volt terhesnek lenni!!!Jó lenne egy harmadik is!
452. 78
2008. febr. 28. 11:08
nem jött meg, ráadásul a melleim állatira feszültek és tök nyugodt voltam a PMS-hez képest...
451. hetessycintia (válaszként erre: 450. - 496b72c196)
2008. febr. 26. 16:38
Én imádtam terhes lenni.Legszívesebben mindíg az lennék:::)))))Érezni azt a csodálatos érzést,hogy nő a pocakomban az én testemből egy kis lény,egy új élet.Ez annyira jó érzés.TERHES AKAROK LENNI::))
450. 496b72c196 (válaszként erre: 449. - Hetessycintia)
2008. febr. 25. 08:21

Gratulálok! :D Ez tök jóóó! :D

Nekem mellfeszülésem van, hányingerem, aluszékonyságom, kajaundorom, szagmániám, és én is érzékeny vagyok, mint egy kisgyerek a játszótéren. :D De sztem mindez a gyógyszer miatt van! :D Vagyis a mellékhatásai között a mellérzékenység és a hányinger szerepel! :D

2008. febr. 25. 08:12
Megéreztem.1-késett a mensi,2-feszültek a melleim,3-és mindenen rögtön elérzékenyültem.Terhesen rengeteget sírtam.Rögtön tudtam,hogy terhes vagyok.Bejelentkeztem a dokihoz,de sajna televolt,és rá két hétre kaptam időpontot.Amikor mentünk pont 21-napos terhes voltam.
448. 496b72c196 (válaszként erre: 446. - Garfild4)
2008. febr. 25. 08:08
Ez nemsemmi! :D Egyre több ilyenről hallok mostanában! :) Hihetetlen, hogy milyen orvosok vannak! :D Majd számolj be lécci, hogy mi volt... nagyon kíváncsi vagyok! Remélem minden rendben lesz... :) Szorítok neked!
447. 496b72c196 (válaszként erre: 442. - 703b24bce7)
2008. febr. 25. 08:07
Én 10 napig Proverát szedtem, elvileg utána meg kellett volna jönnie, de csak fél órás barnázásom volt, akkor be is vettem rögtön a következőt (Femoston), amit 2x 28 napig kell szednem... ez nem fogigátló, rá is van írva... csak az a baj, hogy nincs ciklusom, mivel valamiért nem állt el a vérzésem... 35 napból 25-öt mensiztem! Volt már ilyen régen, akkor egy eükaparással megoldották, most viszont már jóideje rajta vagyunk a bébigyártáson, és érdekes, hogy ezelőtt a fura vérzés előtt kijött belőlem egy szép félcentis akármi fehér valamivel a közepében... de a tesztem negatív lett. Doki sem tudta megmondani mi van. Jó ám ez a bogyó... mintha terhes lennék. :D Feszülnek a melleim már 2 hete, hányingerem van, egész nap tudnék aludni, és olyan dolgokat eszek, amiket soha! :DDD Pl. füstöltsajt és eper! :D No meg szagtalan kaják, mert mostanában minden büdös... 2 km-ről is! :DDD Legalább megtudom milyen lesz, ha tényleg az leszek! :DDD
2008. febr. 23. 21:11

Szisztok!


Sokan kétségbe esünk mert nem esünk teherbe,de nem gondolunk bele,hogy miért,(STRESZ,)minden okozoja szerintem.Nekem nagyon sok problémám volt már,nagyon sok cysztám volt,rendszertelenül mesiztem (még most is)!Egy hete azt mondták újabb cysztám van,ez 13-án volt,20-án kiderült,hogy terhes vagyok,tök hihetetlen volt,mert 7 éve nem estem teherbe,25-én megyek dokihoz kiváncsi vagyok mit hoznak ki belöle,3db tesztet csináltam és mindegyik pozítív,remélem sikerült.

2008. febr. 23. 20:01
Nem tudtam enni minden ki hánytam és nem jött meg a havim és már éreztem mert fájt a mellem.De nem tudtam meg enni sok minden csak császár szalonnát krumpli pürével.És mindent kívántam amit soha nem ettem meg.És vettem terhességi tesztet és két csík volt,hát így.
2008. febr. 23. 19:53
úgy derült ki,h igenige az akartam lenni, és állandóan teszeteket vettem,és végül megtörtént a Csoda:))
443. c2b1667ba4 (válaszként erre: 442. - 703b24bce7)
2008. febr. 23. 19:51

Nekem is mindig norcolut-ot ír fel, de volt, hogy 3x próbáltam meg. Nekem sajnos nem jön meg egyáltalán, ha nem szedem a fogamzásgátlót.

Elmentem egy másik nőgyógyászhoz is kíváncsiságból, hogy mi van velem. Nagyon bunkó volt és csak annyit mondott, hogy szüljek és akkor majd rendbejön. (A baba előtt esküvőt szeretnék, így még legalább 1-2 évig nem lesz baba, addig úgy néz ki nem fogok menstruálni.) :(

Egyébként ha szeditek a norcolut-ot és utána megjön, akkor mi van? Minden hónapban ugyanakkor be kell szedni? Vagy utána már minden hónapban megjön?

442. 703b24bce7 (válaszként erre: 441. - 496b72c196)
2008. febr. 23. 19:32

szia

neked a dokid milyen bogyót írt fel?

most én is már negydik napja szedem.10 napig kell és elvileg meg kell jönni utána 3-4 napon belül

én norcolut-ot szedek

2008. febr. 21. 18:25
Úgy látszik nekem már a gyógyszerek sem segítenek. Szombaton vettem be az utolsó sárgatesthormonakrámit, és elvileg 5 napon belül meg kellett volna jönnie... ehelyett volt egy kis barna folyásom... (én persze bevettem a bogyót, mert a dokim szerint a bana is mensi) majd eltűnt tegnap... azóta semmi... se barna, se semmi! :D Már csak röhögni tudok a testemen, hogy mit művel! :D Így aztán tényleg soha nem leszek terhes! :D Ha ő nem akarja! :D
440. 496b72c196 (válaszként erre: 438. - 874eb11dfd)
2008. febr. 20. 13:56

esc


Nekem mostanában elég össze-vissza jön meg... ez volt a kezdet... barnáztam 5 napot, majd megjött és mensiztem 4 napot... bár a dokim szerint a barnázás is mensi. Most gyógyszereket kapok, mivel addig durvult a helyzetem, hogy nem akart elmenni a mensim... szerencsére úgy tűnik, hogy hatnak a gyógyszerek. Most lett vége az egyik kezelésemnek, elvileg meg kellene jönnie 5 napon belül... most azt várom... 3 napja! :) A mellem már feszül és majd leszakad... úgyhogy talán még 1-2 nap... :) Amint megjön azonnal el kell kezdenem szedni egy másik bogyót... :)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook