Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy derült ki, hogy terhes vagy? fórum

Hogy derült ki, hogy terhes vagy? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
499. 279430c980 (válaszként erre: 494. - Tamalilla)
2008. márc. 25. 16:06

Én is a mensim előtt csináltam az első tesztet a 26. napon. Akkor csak egy nagyon haloványka csík volt, szinte csak árnyék. Kétszer kellett megnéznem hogy egyszer lássam. Aztán csináltam még 4 tesztet és egyre erősebb lett a csík. Ne hagyd magad elbizonytalanítani. A pozitív teszt az + és csak 1 a 100-ból hazudik. De ez az egy nem te leszel.

Én most vagyok 7+4 napos és egyáltalán nincsenek tüneteim. Ne ijedjetek meg ha mensi szerü görcseitek lesznek, mert ez állítólag természetes. Nekem is voltak egy hétig, aztán semmi. Azóta csak húzódik a pocakom, mert állítólag a méhszalagok nyúlnak.

Nincs hányingerem, nem vagyok kívánós, nem nőtt a cicim. Szóval semmi. Annyi talán, hogy hisztis vagyok, és nem kívánok enni. Amikor megéhezek és leülök enni, akkor elmegy az étvágyam.

És mindezek ellenére nem fogyok, csak hízok. Már +3 kg-nál járok, pedig még csak két hónapos terhes vagyok. No sebaj. Ez csak víz...:-)


Fel a fejjel lányok. Kitartás. Egészséges babákat, és ne hagyjátok, hogy bárki is elvegye a kedveteket. Igenis baba van a pocitokba!

498. Nyusszancs82 (válaszként erre: 494. - Tamalilla)
2008. márc. 25. 15:58

:))) Szijja! Örülök nagyon!!!! :))))

Hát nálam....

Ma vagyok a 28. napon. Mentem gyógyszertárba fájdalomcsillapítóért, gondoltam veszek egy terhestesztet, Medilabot. Itt van mellettem kerek 4 órája... Miszerint pozitív... :DDDDDDDDD

Én ezt nem hiszem el... Úgyhogy a gyógyszerész csaj hoz hamarosan még egyet, amit reggel elős vizelettel csinálok meg. Hihetetlen. Aznap este a 2. menet sikerült így. 4 órás spermiumokkal... Hát nem tudom. Semmi bajom. Se cicifájás, se semmi. A vérnyomásom szarakszik néha, és álmos vagyok, ennyi.

Nem merem beleélni magam. Megkérem majd a barátnőm, ha hozza a köv tesztet, hogy nézze meg és mondjon valamit. Na nem mintha 2en nem látták már volna... :)))

Félek is meg nem is. Túl szép lenne, a mesékben meg rég nem hiszek.

2008. márc. 25. 15:31

Terveztük, így előbb-utóbb várható volt :)

Amúgy a nászutunkról jöttünk hazafele, s megundorodtam a repülön kapott kajától. Egy falat nem ment le, sőt, már készítettem a zacsit :) Végül az autóban jött rám a hányás. Hazaérve csináltam egy tesztet és nagyon örültem, amikor pozitív lett! Azóta már három éves a lányunk :)))

496. r-iett
2008. márc. 25. 14:45
elöző hét szerdán voltam uh-n akkor volt 6mm még 2 hét és megyek vissza addig a remény marad hogy minden ok legyen aztán védőnő stb réménykedek ,hogy minden ok lesz mert első terhességem nem jött össze rh összeférhetetlenség miatt és a szervezetem hiába, hogy első terhesség nagyon gyorsan reagált a kicsire utánna meg is kaptam az anti D-t de azért még ezzel kapcsolatba se vagyok felhőtlen
495. Tamalilla (válaszként erre: 493. - R-iett)
2008. márc. 25. 14:16
Szerintem hívd fel a nőgyógyászodat, és nézzem meg!
494. Tamalilla (válaszként erre: 492. - 279430c980)
2008. márc. 25. 14:15

Köszi a gratulációkat! :-)

Bár bevallom, még nem merem teljesen beleélni magam... Persze, úgymond "mi jöhetne közbe", de a dokimmal most beszéltem, hogy bejelentkeznék 2 hét múlvára (tele van most terhes páciensekkel) egy UH-ra, azt mondta, ha a menszesz előtt csináltam a tesztet, az még nem annyira biztos, még ne éljem bele magam...

Hmmm...., szerintem biztos, és nyilván, az első 3 hónap a rizikósabb, de hát ő a szakember...


Ja, ahogy számoltam, elvileg december 4-én születne a bébi! :-) ...decemberi babát várók topicja is van? Vagy legfeljebb csatlakozom hozzátok, novemberiekhez, hiszen, ki tudja, mikor látna napvilágot... :-)))))


Elvileg egyébként holnapután lenne aktuális a menszeszem, de - bevallom - már 3 tesztet is csináltam az elmúlt napokban, és mindegyik pozitív lett!

493. r-iett
2008. márc. 25. 14:08

sziasztok

A menstruáció kimaradásának 2. napján csináltam egy tesztet ami negatív lett azután sok dologba okosodtam ezen az oldalon és ismét 2 nap múlva még 1-et amin már halvány második volt aztán még 1 teszt meg még 1 .... úgy a 7. pozitív tesztnél már nagyon elgondolkoztam , hogy na ennyi teszt már nem hazudhat :)

492. 279430c980 (válaszként erre: 490. - Tamalilla)
2008. márc. 25. 10:20

Gratulálok neked! Akkor most te is nagyon boldog vagy. Annyira jó! Akkor menj fel az nlc-re a nők lapja caffe-ra és regisztráld magad a 2008. novemberi babák topikba. Én is ott vagyok és még sok más leendő anyuci. Mindannyian novemberre várjuk a kis baby-ket.

Nézd meg az adatlapomat. Van már képem a babáról.

491. ea9bff1b44 (válaszként erre: 490. - Tamalilla)
2008. márc. 25. 09:08
Gratulálok és vigyázz nagyon magatokra!!
2008. márc. 25. 08:30

Sziasztok!

Igaz, hogy holnapután lenne esedékes a következő menstruáció, de nem bírtam ki.... Megcsináltam a tesztet (Gabriel) és pozitív lett. Úgy tűnik, TERHES VAGYOK! :-)))))


Nyusszancs82 veled mi a helyzet?

2008. márc. 22. 18:25
Sziasztok. Nekem kerek 1 hete késik. 3 napos késésnél csináltam 2 tesztet,mindkettő negatív lett. Csakhogy azóta se jött meg. Vannak mensis tüneteim néha,a derekam majd szétszakad. Szerintetek lehet baba? Terveztük már rég,csak pont most akartuk pár hónapot várni költözés meg egyéb okok miatt
488. Tamalilla (válaszként erre: 487. - Adamm8)
2008. márc. 22. 14:38
Az általad leírtak szerint NEM...
487. adamm8
2008. márc. 22. 14:29
Sziasztok! Vki meg tudja mondani h a viz elpusztitja a spermiumokat? Mert együtt voltam a Barátnőmmel és a végeredmény a mellén landolt..aztán lezuhanyzott..Teherbe eshet?
2008. márc. 21. 21:04

A különböző tesztfajtákról egyébként mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Gabriel, MediLab, Clearblue., stb...


Ez utóbbinak "betegtájékoztatóján" az szerepel, hogy már napokkal a várt menstruáció előtt is eredményt adhat... hmmm.


Hmm...? :-)

485. Tamalilla (válaszként erre: 484. - Nyusszancs82)
2008. márc. 21. 16:11

:-)) Nagyon kíváncsi leszek Nálad a fejleményekre, írd majd meg kérlek! :-))

Én még émelygek, és kidurrannak a melleim... ;-) ...végre, megint alig férnek el a melltartóban, az első baba eltűntette belőle az anyagot.

Nagyon meglepődnék, ha "álterhes" lennék, persze, bármi előfordulhat...


Majd értesítelek! :-)

2008. márc. 21. 15:16

Ja, én az ilyen puffadásos izékre nem adok, míg próbálkoztunk voltak olyan terhességi tüneteim, azt hittem feldobom a pacskert, hihetetlen mire képes a női szervezet, ha babát akar.

Viszont imént a szoliban ahogy hanyatt feküdtem, a méhem körül (magyarán a szeméremcsont fölött) végig bizsergést éreztem.

De lehet megint csak képzelődök... :)))

483. Nyusszancs82 (válaszként erre: 477. - Tamalilla)
2008. márc. 21. 15:12

Aztaaa...

Nekem is február 27-én volt az előző mensim első napja, igaz mi egy ideje leálltunk a babaprojekttel, "hangyányi" anyagi okok miatt, de 9-én (12.napomon) a párom elfelejtett kiszállni.

Nekem is megfordult a fejemben, hogy be is csizek, ha egy véletlenből babó lesz, igaz a tesztet csak akkor csinálnám meg, ha már késne a mensim, ami nekem is szintén 29 napos... :)))

Teszem hozzá én lennék az egyik legboldogabb nőci, ha babás lennék, letojnám az anyagiakat.

Szóval alteregóm nagyon szorítok neked!

Szió!

482. Tamalilla (válaszként erre: 481. - 279430c980)
2008. márc. 21. 13:08

Nem bírtam ki.... a szülinapom van, és muszáj volt csinálnom egy tesztet. Kicsit képzavarba is kerültem.

Mindenhol azt olvasom, hogy a Clearblue a legérzékenyebb teszt, ugyanakkor az érzékenységét az egyik legrosszabbnak tüntetik fel (50-es), míg a Qupido elvileg már sokkal kisebb HCG hormon termelést is kimutat (10-es). A Gabriel pedig köztes helyen van etéren (20-as).

Nos, én ma reggel csináltam egy Clearblue-t, amin egy kereszt jelent meg, r-go: ELVILEG terhes vagyok, bár bevallom, az értelmezésében ennek a tesztnek nem voltam biztos... Dehát a kereszt, azt kereszt.

Utána felbuzdulva megcsináltam egy Gabriel tesztet is, azon pedig negatív az eredmény...

Persze, még korai volt elvileg a tesztelgetés, de a kíváncsiság nagy úr...

Szerintetek MOST mi lehet a valós helyzet?


Azt a választ ezúttal légyszi, ne írjátok, hogy végezzem el pár nap múlva, mert úgyis megteszem, de a jelen eredményeket hogyan értékelnétek?


Köszi! :-))

481. 279430c980 (válaszként erre: 480. - Tamalilla)
2008. márc. 20. 11:31

Szia!

a 21.-ei teszt szerintem még nagyon korai lenne, mert ha tényleg terhes vagy akkor se tuti hogy azt már kimutatná, és csak feleselgesen csalódnál előre, pedig lehet nem is kell csalódni.

480. Tamalilla (válaszként erre: 479. - 279430c980)
2008. márc. 19. 13:13

Köszi a választ,

hát, mára a már nem hordószerűen puffadt a hasam, és az émelygés is enyhült. Fáradt vagyok és álmos... igaz, közben sokat dolgoztam...

Viszont már nagyon izgatott vagyok, és szeretném, ha pozitív lenne a teszt. Szerinted egy március 21-iki teszt - elvileg - már mutathat valamit? Akkor lesz egy szülinap, amin jó hír lehetne... Csak még lehet, hogy korai a teszt...

479. 279430c980 (válaszként erre: 477. - Tamalilla)
2008. márc. 19. 06:43
Ja és még annyit, hogy én éreztem a fogantatás utáni naptól, hogy fájdogál a pocakom, feszül a méhem. Aztán amikor meg kellett volna jönnie nem jött meg csak mensi szerü görcsök voltak, de ez is pár nap múlva elmúlt. Amiket érzel lehet a terheség jele is , de nem feltétlenül az!
478. 279430c980 (válaszként erre: 477. - Tamalilla)
2008. márc. 19. 06:41
Szia! Ha 29 napos a ciklusod akkor valószinüleg 13. körül volt a peteérésed. Legkorábban tesztet szerintem 24. körül csinálj. Nekem február elsején volt az utolsó mensim első napja. Az én ciklusom is 29 napos. Én február 26.-án csináltam tesztet és azon már nagyon nagyon halványan ott volt a 2. csík. Bár igaz az is csak 5-6 perc után jelent meg és szinte nem is látszódott csak ha jól megnéztem.
2008. márc. 18. 19:06

Sziasztok!

Híreim vannak, és érdekelne a véleményetek. Már amennyiben van még itt valaki... :-)))

Ahhoz azonban, hogy a meglátásaitokra számíthassak, leírom a tényeket.. :-)

Az utolsó menstruációm első napja február 27-én volt. 29 napos a ciklusom, ám van, amikor pár napot késik. Szeretkeztünk a párommal március 8-10-12-14-én is, és szerintem a peteérésem 12-én lehetett...

A hétvégén kellemetlen hangulatingadozásaim voltak, fáj, feszül a hasam, akkorára puffadt, mint egy hordó, esténként és néha napközben émelygek, sőt, néha igen erős hányingerem van. Közben mintha náthás is lennék, el van dugulva az orrom. Tesztet ma csináltam (Qupido - állítólag ez a legérzékenyebb), de negatív lett (még?).


Szerintetek mikor érdemes a legkorábban újabb tesztet csinálnom? Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok már, összejött-e a baba!!! :-)

Szerintetek ezek a tünetek - főleg a haspuffadás, náthaszerű orrdugulás, émelygés - terhességre utalnak?


Már van egy kislányom, de nála abszolut nem voltak ilyen kezdeti jelek...

476. Boja
2008. márc. 14. 17:23
Sziasztok.Most vagyok itt először, csupa csupa érdekességről számoltok be. Szeretném kikérni a véleményeteket a problémámra, ha egyáltalán problémának lehet nevezni a diagnózist. Szóval a párommal 3 hónapja próbálunk babát varázsolni a pocakomba, mindeddig siker nélkül. Normálisan, ahogy kell, középidőben is, máskor is. Én nagyon megérzem az ovláció napját, fájdalmasan élem meg, fáj a hasam, hol az egyik oldalon, hol a másikon. Az akciónál meg ihaj, nagyon fáj. Dehát mindent a cél érdekében. A doki azt mondja, vannak ilyen nénik akik ezt megérzik. Tehát nem tudjuk, hol a baj... Van már egy 12 éves lányunk, Őt 18 évesen szültem. Szeretne már egy kistesót. Igazából ez a három hónap nem nagy idő, de én türelmetlen vagyok. Segítsetek léccike. Köszönöm. És gratulálk a már kismamáknak :)
2008. márc. 13. 12:46

sziasztok,

megfogadtam a tanácsot, és az ovuláció napján is mindent megtettünk a baba érdekében. Előtte 2 és 4 nappal is ugyanez történt... ;) Már most alig várom, hogy kb 2 hét múlva csinálhassak egy tesztet. Az pedig majd csak hónapok múlva derül persze ki, hogy a kislányunk után, sikerült-e a kissrác "gyártás". Ha terhes vagyok, és kislányunk lesz újra, megvan a titok, hogyan kell lánykát létrehozni: fiút kell akarni!

Persze, most nagyon előreszaladtam, de be vagyok sózva, izgatott vagyok a várakozásban...


Viszont érdeklődnék, hogy Ti éreztetek-e olyasmit a fogantatást követően, mintha bepárnázták volna belülről a méheteket, és feszesebb lenne belülről a hasfalatok? Én már az első terhességem ezen szakaszára nem emlékszem, de talán így volt...

474. 496b72c196 (válaszként erre: 470. - Spring76)
2008. márc. 13. 11:39

Dizikém! :)

Én kitartok! :D Most éppen azon csodálkozom, hogy a görcsök ellenére (nem vészesek)nem vérzek... csak olyan rózsaszínes, mézes folyásom van... az sem mindig... de a hasam feszül, puffadt és tök olyan, mintha meg akarna jönni... de vér sehol! Én már semmit nem értek! :D Csak röhögök! :) Mi más tudnék csinálni! :) Volt még valakinek hasonló tapasztalat? :)

473. ájrin (válaszként erre: 472. - Spring76)
2008. márc. 13. 09:10
Örülök, hogy jobbn vagy :) Jó munkát!
2008. márc. 13. 09:07
Ájrin, köszi, alakulóban vagyok. Ma már mennem kell dolgozni, talán majd jót tesz:DDD Egy kis munkaterápia. :D
471. ájrin
2008. márc. 13. 09:04
Hogy vagy Springi? :)
2008. márc. 13. 09:02
Nik, kitartást neked:)
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook