Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Hogy derült ki, hogy terhes vagy?

Kategóriák: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés » Tervezés, időzítés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

828. tica01212013-02-15 12:39
Van itt valaki, akinek terhessége alatt végeztek conisatio-s (méhnyak) műtétet P4-es rákszűrési eredmény miatt?
16 hetes terhes leszek, amikor ezt a műtétet el fogják végezni rajtam. Az orvosom szerint nem lesz baja a babának, próbálok is pozitívan állni a dologhoz, de szeretném olyanok "történetét" hallani, akik hasonlóan hozzám, terhességük alatt estek át ezen a méhnyak műtéten!

827. gyirgyur2011-08-16 07:25
Nagyon vágytunk egy babára és mindent meg is tettünk érte,de nem akart össze jönni.
Két évig jártunk dokihoz és csinált egy átfújást majd meg beszéltük a laporoszkópiát és annak időpontját is.
Minden le volt zsírozva a meló helyemen is.
Görcsölgetett a hasam és feszült a mellem.
Tesóm mondta terhes lehetek,de nem hittem már benne.
Végül is vettem egy tesztet amiből kiderült,hogy babánk lesz:)

826. EsztyMorgan2011-08-16 07:14
Hát nem tudom.. ha már az együttlét után rögtön fájt a hasad, az önmagában nem biztos, hogy jót jelent. A menzi érzés lehet annak a jele is, hogy meg fog jönni. A 36,6 hő így nem sokat mond, ha nem tudjuk az alaphőmérsékletedet. Kora reggel pisi és minden előtt ha ezt méred, akkor lehet, ha PÉ előtt lemész 35,7-8 fokra. Délután természetes, hogy felmegy a hő, ebben sajnos semmi új nincs :( Hányinger.. hát tapasztalat, hogy ha csak párszor van, az nem ígér sokat. Szédülés pedig szintén lehet a menzi miatt, vagy akár az időjárás miatt is. Szóval.. hát ha olyan 16-a körül kéne megjönnie, akkor csinálj tesztet a nem várt napján, vagy utána pár nappal. Ha akkor is negatív, pár nappal később megint.. de ha akkor sem, akkor nem biztos, hogy van baba. Ha meg leugrik a hőd, akkor meg 100%, hogy nincs baba :(
(válasz Becses26 824. hozzászólására)

825. Csak neked2011-08-13 21:44
terveztük és tesztet vettem elég korán

824. Becses262011-08-12 17:41
Sziasztok.Babát szeretnénk.Voltunk is együtt a párommal.(júl.28,31,aug 2.)Jó időben,jó helyen.Terhes vitamint is szedek már 1 hónapja.:-)Már az együttlét után fájt a hasamba.Most kell megjönni 16.-a körül.Az a furi,hogy menzi előtt 1héttel nagyon szokott fájni a cicim,most semmi jele.A hasamba menzi érzés sokszor.A hőm 36,6,délutánonként feljebb is megy.Hányinger volt párszor,meg 1-szer be is szédültem a munkahelyemen.Szerintetek???Terhességi teszt eddig negatív.

823. o.andi2011-08-12 07:40
tesztet vettem

822. Jemike2011-05-29 20:51
sziasztok, az elképzelhető, hogy ha a barátommal úgy voltunk, hogy nem védekeztünk, de a végén rásegitettem a kezemmel és a számba élvezett, hogy terhes vagyok tőle? mondjuk a barnás pecsételő az már megvan..

821. Scarlet02011-05-24 09:06
Hát a mellem durván elkezdett feszülni. És meg is nőtt. Párommal poénkodtunk is ezen. Aztán csak nem múlt el. És azóta se tudok nagyon ráfeküdni, bár már nem fáj annyira. Aztán mentünk a férjem szüleihez, és apuja rákérdezett, hogy babás vagyok-e. Ma reggel csináltam egy tesztet, és nagyon durván két csíkos lett. :D Most pedig pont nem is számítottam rá. :)

820. vero19872011-03-09 14:26
Nem tudom, tud-e nekem valaki segíteni, a következő történt velem: a párommal január óta próbálkozunk a babával, gondoltuk már eléggé kiürülhetett a fogi a szervezetemből (tavaly októberben hagytam abba). Múlt hétig teljes mértékig meg voltam róla győződve, hogy most biztos összejött. Sok tünet, amit nálatok olvastam megvolt: mell feszülés-fájdalom, a beágyazódás környékén pecsételő vérzés (barnázás), szagok miatt enyhe udnor...., néha-néha felkeléskor hányinger, nem olyan erős, csak egy picit.
Aztán most hétfőn megjött a menzeszem. Elég hirtelen, elég sok mennyiségben. Ezen kívül ma (szerda) darabossá vált. Ez minek a jele? Spontán vetélés, vagy csak azért ilyen a menzeszem mert próbálkozunk, és össze akarna jönni, de még nem sikeredik neki... :) ? (gondolok itt a fogamzásgátló hatására, ami esetleg még meggátolja a szervezetemet, abban, hogy beágyazódhasson egy kis babuka)
Nagyon szeretnék már babát, de most meg attól félek, hogy valami gond van velem és esetleg azt mondja az orvos, hogy " Hát magának nem lehet gyereke, mert nem fogja tudni kihordani!" Ebbe bele bolondulnék. Mit tegyek, mennyek orvoshoz (habár már a gondolatától is rettegek, mi lehet az eredménye a vizsgálatnak), vagy legyek türelemmel?
Ha valakinek ilyen gondjai voltak/vannak, kérem ossza meg velem, mert lassan már a bedilizés határán állok..... :D

819. Bné Zsazsa2011-01-19 11:11
A fiammal megettem egy fél literes cseresznye paprikát.
A lányommal egy lábas prézlis tésztát.(nyílván a labasból)

818. Dmolnar2010-04-11 22:20
Hirtelen oldhatalnan vágyat éreztem a pepperoni iránt. reggel délben este azt ettem. Olyan erős paprikát is amit a párom sem bírt már. Szóval eléggé egyértelmű volt:)

817. szeliko2010-02-10 11:11
sziasztok!
szeretnék érdeklődni, hogy van-e valakinek tapasztalata a maria romed teszttel és ha igen akkor tényleg hamisan ad pozitív eredményt? reggel lett egy halvány csíkom és most olvasom több helyen, hogy semmit nem ér az a teszt.
használta már valaki közületek?

816. édesfelhő2010-02-10 09:56
Én már a beágyazódás után éreztem ,hogy szurkál a hasam alja..azt hittem meg fog jönni,de nem:D,azután késett a mensim..jelzem akkor vettem észre,hogy jéé már 4 napot aztán amikor teszteltem annyira hamar megjelent a két csík,hogy meg sem kellett várni a 3 percet..

815. Emese782010-02-09 20:51
Nekem csak a melleim fájtak de nagyon még a menses előtt pár nappal.
Nem tudtam hason feküdni annyira feszültek.Ekkor anyukám elküldött tesztet venni mert ez szerinte nagyon furcsa,hogy ennyire fáj.Hát igaza volt.:)

814. Valaky2010-02-05 21:38
Sziasztok. Az első héten milyen elöjeleket éreztetek?

813. ElErIm772009-11-20 06:37
nem jött meg. és undor a kávétol,kajáktol

812. o.andi2009-11-20 06:07
nem jött meg a menses...és más volt a közérzetem...én rögtön megéreztem!!

811. marcsi19832009-11-17 11:13
Nálam semmi, mi is próbálkozunk, bár csak hétvégén lesz aktuális:-)!
(válasz Lynnsha 809. hozzászólására)

810. Lynnsha2009-11-17 10:12
Ilyen rövid mensim még nem igen volt. Tartott 2 napig. Ennek is van előnye, mert hamarabb tudtuk belevetni magunkat az "örömökbe". :-)))

809. Lynnsha2009-11-17 10:10
Szia Marcsi!
Mi újság nálad???

808. marcsi19832009-11-13 13:36
Sajnálom:-(((!
Hát ez az, ami nagyon nehéz. Én is próbálom, de három honapja minden mensi előtt vannak tüneteim, és mégis megjön:-(((!
(válasz Lynnsha 807. hozzászólására)

807. Lynnsha2009-11-13 07:26
Szia Marcsi!

Sajnos nem kellett szombatig várnom. Ma reggel megjött. Kicsit reménykedtem, mert az összes tünetem megvolt.
Letörtem mint a bili füle. :-(
Mostantól úgy fogom venni, mintha nem is próbálkoznánk.
Pusza.

806. Lynnsha2009-11-12 12:59
Majd megírom mit teszteltem. :-)))

805. marcsi19832009-11-12 12:38
Szia!
Az nagyon jó, akkor már két napot késik:-)! Örülök neki nagyon:-)! Szerintem már csinálhatsz tesztet. Én legalábbis biztosan nem bírnám, hogy ne tudjam meg, mi a helyzet:-)! Puszi!
(válasz Lynnsha 804. hozzászólására)

804. Lynnsha2009-11-12 12:07
Feltéve persze, hogy addig be nem köszönt a váratlan vendég. :-)

803. Lynnsha2009-11-12 12:06
Szia Marcsi!

Kedden kellett volna megjönnie, de még semmi.
Várok még pár napot, azután lehet hogy csinálok egy tesztet.

802. Lynnsha2009-11-10 08:12
Sajnálom. :-(((

801. marcsi19832009-11-10 08:08
Szia! Sajnos ma reggel megjött:-(((!
(válasz Lynnsha 800. hozzászólására)

800. Lynnsha2009-11-10 08:05
Szia Marcsi!

Remélem, nem úgy lesz, mint írod. Bízom benne, hogy csak a front miatt fájt a fejed. :-)))
Vasárnap reggel én is csináltam egy tesztet, azaz csak csináltam volna, mert a teszt nem volt jó szerintem. (Még a kontroll csík is csak nagyítóval volt kivehető, így a másik ablakban lévő halvány rózsaszín csíknak sem tulajdonítottam jelentőséget, mivel az sem függőlegesen jött elő, hanem vízszintesen, ellentmondva a tájékoztatónak.)Ma kellene megjönni a menstruációmnak, de mivel a múlt hónapban is késett két napot, próbálok türelmesen várni. Valami előbb-utóbb majdcsak kiderül.
(válasz marcsi1983 799. hozzászólására)

799. marcsi19832009-11-09 13:46
Szia!
Vasárnap csináltam, akkor negatív lett, és már tegnap délután barnáztam. Ma azt hittem, hogy megjött, de még mindig csak pár csepp, úgyhogy most nem tudom, mi van, de marhára fáj a fejem. Úgyhogy biztosan megjön, csak még játszik egy kicsit velem és az idegeimmel :-(((!
(válasz Lynnsha 798. hozzászólására)