Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem ki nem állhatja az új frizurámat, megváltoztassam a kedvéért? fórum

A férjem ki nem állhatja az új frizurámat, megváltoztassam a kedvéért? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jan. 24. 07:59
Nekem eszem ágában sem volna megváltoztatni...
41. winny
2009. jan. 23. 16:46

Tudod ma frizurád ellen van kifogása,holnap az öltözködéssel és így tovább.....

Ne változtass csak akkor ha neked sem teszik.

40. kkati
2008. dec. 5. 17:17
Ha ki nem állhatja, akkor igen. Elvégre a férjeinknek akarunk tetszeni, nemde?
39. 00daeee455 (válaszként erre: 37. - Zkelah)
2008. dec. 5. 17:10
Én is. :)
38. Zsuzsa88 (válaszként erre: 37. - Zkelah)
2008. dec. 5. 17:07
Ez mind állja, és mindezzel tisztában vagyok, de azért jobban szeretnék mondjuk 65 kilós körül lenni, mint így, most 71 kilósnak... Mikor tavasszal leadtam 10 kilót, azok a centik megmaradtak, talán 1-2 cm jött vissza itt-ott, de azokat a centiket most tartom, de most meg 71 vok. Másfél hete nem megyek edzeni, nincs időm se meg kedvem se rá, most vasárnaponként járok röplabdára. Érdekes, hogy amikor voltam (múlt vasárnap voltam először), olyan rohadt izomlázam volt, úgy mentem, mint akit épp seggbe..gtak, és utána a bőröm feszesebb lett. 3 órán keresztül játszottunk, ugráltam jobbra-balra, nem fértem a bőrömbe :D És nem tudom elhinni, hogy egy alkalom ennyit segítene rajtam. Na, majd meglátjuk most vasárnak. Nagyon kíváncsi vok, hogy lesz -e vlmi eredmény... Jaaaj, de a társaság mennyire laza! Hát, beszartam tőlük!! Rekreatíve járok, tehát minden megterhelő edzések, időmegszabás meg minden szigorúság nélkül. De így is lehet fogyni sztem. Meg majd kipróbálom azt az étrendkiegészítőt, amit vettem. Most kollokviumhullám van, minden tantárgyból írunk kollokviumot, majd ha az utolsón is túl vok, kipróbálom. Előtte nem merem. Azt mondta a nőci az üzletből, hogy a biztonság kedvéért, mikor kipróbálom, pár napot maradjak otthon, lehet hogy hasmars lesz. :(
37. Zkelah (válaszként erre: 35. - Zsuzsa88)
2008. dec. 5. 00:08
De hát a rendszeres mozgástól tök normális, hogy izmaid nőnek, nem? Ha centiben lefelé mégy, akkor mi a gond? Az izom nehezebb, mint a zsír, én mondjuk inkább vagyok formásan 50kg, mint szottyadtan 47...
36. erika62 (válaszként erre: 1. - Senico)
2008. dec. 4. 22:47

Most találtam rá a kérdésedre.

Igaz én már elváltam (de nem a változtatás miatt, egyéb okokból), de semmi képp ne változtasd meg az új frizurád, ha Neked tetszik!

Az a fontos, hogy Te érezdd jól magad a bőrödben, ha Ő igazából szeret, akkor elfogad az új külsőddel, s örül, hogy egy "uj" hölgyet kapott.

35. Zsuzsa88 (válaszként erre: 26. - 52d3e0b8a8)
2008. dec. 4. 11:57
Hát ez a bajom... Pedig a kardio-gépeken edzek, nem értem, miért izmosodok, mikor én csak fogyni akarok... Izzadok, mint a ló, kb. 10 másodpercenként törlöm a vizet az arcomról, és a kilók csak mennek feljebb és feljebb...
34. Zsuzsa88 (válaszként erre: 25. - 8ee31e318f)
2008. dec. 4. 11:55
Én speciel nem izmosodni járok, de ha ott megkérdezel egy edzőt, biztosan tud neked segíteni, és az alkatodnak megfelelő edzést ajánlja, hogy ne terheld le magad túlságosan, és meginduljon az izmosodás.
2008. dec. 4. 11:12
Akkor ideje elkezdeni újra a "testépítést":) Akár farönkökkel:D
32. 8ee31e318f (válaszként erre: 31. - 3b71408203)
2008. dec. 4. 02:34
hat ha fel szedek, semmi kepp nem hajat. :) regen 10 evig faronkokkel dolgoztam. akkor volt rajtam + 5 kilo kb. de azt mind izomban veszitettem el miota. telefonokat, es szenvicseket emelgettem csak :DDD
31. 3b71408203 (válaszként erre: 25. - 8ee31e318f)
2008. dec. 3. 13:57
Szerintem tömegnövelő port kéne innod...és így kondizni. Ezzel felszedsz súlyt, persze izomban, de ha hízni nem tudsz nem rossz megoldás.
30. 3b71408203 (válaszként erre: 22. - Zsuzsa88)
2008. dec. 3. 13:56
Akkor se szóljon be ilyeneket! fogadjon el úgy, ahogy megismert. Engem nem zavar, hogy a párom nem egy kigyúrt fazon sőt. Úgy tetszik, amilyen volt és van.
29. 3b71408203 (válaszként erre: 23. - 8ee31e318f)
2008. dec. 3. 13:53
Nem a saját páromra írtam:) Hanem a csajoktól szerzett infókból szűrtem le, persze vannak kivételek. Nincs nagy szükségem a konditeremre, mert most fogytam sajnos, de ha lenne pénzem rá miért ne:)
28. 3b71408203 (válaszként erre: 22. - Zsuzsa88)
2008. dec. 3. 13:52
Menjetek együtt:)
27. 8ee31e318f (válaszként erre: 18. - Zsuzsa88)
2008. dec. 3. 12:47

en a barna hosszu haju noket szeretem. sosem volt mostanaig ilyen baratnom. a felesegemnek szoke felhosszu volt. amikor rajott en a hosszu haju noket folyton megnezem, es szeretem ha hosszu, akkor o magatol hagyta megnoni. en ebben a szeretetet, es azt lattam, hogy nekem akar tetszeni, nem masnak. de sosem lett barna. pedig az a termeszetes hajszine :DDD

valahol azert mindig lehet talalni egy kozeputat, es azt hiszem kell is. megismerjuk egymast, es a sajat izlesvilagunkon belul, kicsit idomulunk a parunk izlesehez. szerintem ebben nincs semmi rossz :)

26. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 22. - Zsuzsa88)
2008. dec. 3. 12:46
Akkor izmosodsz rendesen! :)
25. 8ee31e318f (válaszként erre: 22. - Zsuzsa88)
2008. dec. 3. 12:42
tudtok valami tanacsot adni milyen edzest valasszon egy tok amator pasi, aki a koros sovanysagan akar valtoztatni?
24. 8ee31e318f (válaszként erre: 1. - Senico)
2008. dec. 3. 12:40
en szerintem az ember szereti a megszokott dolgokat egy ido utan. ha meglepetesbol csinaltattal teljesen ujjat, az azert furcsa nagyon a parodnak. lehet par nap mulva hozzaszokik, es latni fogja az elonyeit is. miert jobb az elozohoz viszonyitva. bar szerintem azert eloszor ha akarsz valtoztatni a hajadon, kerdezd meg a parod, szerinte hogy allna. a velemenyebol meg tudhatod azt hogy neki feltehetoen tetszeni fog e, es biztatast is kaphatsz. igen biztos jol fogsz ki nezni vele. szerintem ez egy parkapcsolatban normalis. valaki irta a gyurast. hat amikor megismerjuk egymast, es nem fontos a kidolgozott felso test, kesobb miert az. ha pedig egy kapcsolatban egymas hibait hordjuk egymas szemere, akkor el kell gondolkodni hogy erdemes e folytatni. en sem vartam el egyetlen telt baratnomtol sem, hogy fogyjon le 46 kilora. hogy nezett volna ki egy ilyen keres. es sosem tettem megjegyzest a 80-90 kilora, pedig en 60 korul vagyok
23. 8ee31e318f (válaszként erre: 19. - 3b71408203)
2008. dec. 3. 12:32
es te elrohansz fitness terembe? :P :DDD
22. Zsuzsa88 (válaszként erre: 19. - 3b71408203)
2008. dec. 3. 12:22
Hát szia! :) Az enyém gyúrvazeg. És rájöttem, hogy egy kicsit azért joggal szól be, mert ő mindig is foglalkozott a külsejével, én meg nem vagyok képes lefogyni pár kg-t. Most meg van velem elégedve, de basszus, most csak centikben megyek le, kilókban meg felfelé tartok. Edzőterem... :(
21. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 19. - 3b71408203)
2008. dec. 3. 12:21
Vásároltass vele jó sok nehéz cuccot! Ugyanazt éred el, csak ugye ő nem tud majd róla! :)
2008. dec. 3. 11:59
Ne változtass!!!!
2008. dec. 3. 11:58
Miért ők döntik el? Ha mi beszólunk, hogy kondizzanak elrohannak rögtön a terembe gyúrni?:D Hát nem...
2008. dec. 3. 11:54
Én is csak azért növesztem a hajam,mert Neki a hosszú haj tetszik... Pedig jól áll a nyakközépig érő haj nekem, úgy, hogy hátul rövidebb, esetleg feltupírozom, de Ő utálja, ha rövid a hajam. Csak nálam meg az a gáz, hogy réééémlassan nő meg. Meg Neki a szőke tetszik. Viszont így képtelenség megnöveszteni a hajam, mert nagyon seprűszerű a vége, és így még lassabban nő. Mondtam neki, hogy válasszon: vagy maradok szőke, de folyton vágatom a hajam, vagy visszafestem barnára, és megnövesztem. Szőkén lehetetlenség megnöveszteni. Azt mondta, hogy akkor inkább növesszem meg barnán. Úgyhogy most barna vagyok, és örül a pofánk mindkettőnknek, mert most elég gyorsan nő :) Amit egyébként nem szokott.
17. sariya
2008. dec. 3. 11:49
Nem..csak a saját kedvedért..Ha szeret,szeressen így is.
2008. dec. 3. 11:49
Sziasztok! Nekem göndör a hajam és egyszer kivasaltattam, próbáljuk ki alapon. A párom egyből azzal kezdte, hogy mit műveltek a hajammal, mert neki úgy tetszettem meg. Kicsit lelombozott, mert szerettem volna meglepni, valami mást kreáltatni, hogy ne legyek már olyan unalmas...Ezt elmagyaráztam neki. Aztán látta rajtam, hogy elszomorodok és onnantól kezdve már barátkozott vele, sőt, most ő kérte, hogy csináltassam meg megint úgy a hajam (2-3 nap múlva úgyis "visszaváltozom", ha megint megmosom). Nagyon jól esett!
15. 3b71408203 (válaszként erre: 14. - A9e1c02a7b)
2008. dec. 3. 11:47
Nekem is ugyanez volt..befestettem a hajam szőkéről feketére. Imádta a barátom. de most visszaszőkülök. Lenövesztem a hajam. Levágattam rövidre a már majdnem hátam közepéig érő hajam, féltem mit szól a barátom, aki a hosszúra bukik, de nagyon tetszem neki röviddel:)
2008. dec. 3. 11:40
Én egyszer befestettem a hajam feketére. Amúgy szőkés típusú vagyok, szőke szempillával, szemöldökkel. Nem mondtam meg előre. Meglátott a férjem, nem ismert meg először, utána totál ledöbbent. Csak annyit mondott: Úristen! Aztán egy-két nap után azt mondta, nagyon jó, maradjon fekete, mert a zöld szememhez az különleges. De utána már én akartam visszafestetni, mert nagyon gyorsan nő a hajam és hamar látszott a szőke töve, meg állandóan sminkelni kellett. Ebből csak azt akartam kihozni, hogy lehet, hogy először furcsának, szokatlannak tartja a pasi egy bizonyos frizurát, utána ha megszokja, előfordulhat, hogy jobban tetszik neki, mint az előző. Kell néha a változatosság. Persze lehet, hogy nem szokja meg. Ha nagyon nem tetszene neki, biztos találnánk valami kompromisszumot. Az én férjem a hosszú hajat szereti, de azt mondja, ha én jól érzem magam egy bizonyos rövidebb frizurával, akkor neki is jó úgy. Volt már felnyírt hajam is egyszer, de többet nem lesz olyan... Szinte mindent kipróbáltam.
13. senico
2008. aug. 13. 19:44
Na levágattam a hajam, talán jobb lett egy kicsit, mint volt, de én fodrász közelébe tuti nem megyek vagy két évig. Tiszta depi vagyok, most már nem csak a hajamat utálom magamon.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook