Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen méregtelenítési módszerek vannak? Ki hogy csinálja? fórum

Milyen méregtelenítési módszerek vannak? Ki hogy csinálja? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 5. 15:40
hydrosana ionizált méregtelenítő.Elég látványos:-)
2009. júl. 22. 18:23

nem akarok flamelni, nezd meg a 26-27 es irasomat itt:

[link]

14. emagdi (válaszként erre: 13. - Giorcub)
2009. júl. 22. 18:17

elvileg, és ideális esetet tekintve igazd van (lenne).

azonban szinte minden étkezésünkkel egy halom "idegen anyagot" viszünk be a szervezetünkbe (olvasd csak el, hogy miből állnak a termékek a boltok polcain).

szerencsétlen máj és vese dolgozhat ezerrel, hogy ezeket valahogy kiszűrje. szóval nem árt néha adni nekik egy-két pihenőnapot.

másrészt a káros anyagok nagy részét -ezek tömeges bevitele miatt - nem tudja a szervezet feldolgozni és kiüríteni, ezért letárolja a szövetekben, nyirokban és hasonló pufferekben. ha van rá lehetősége (nem a napi feladattal kell küzdenie) akkor ezeket a puffereket is elkezdi üríteni. erről szól kb a méregtelenítés.

2009. júl. 22. 18:13

meregtelenites nem letezik.

esetleg a beleket lehet kicsit takaritgatni de ettol nem lesz egy dekaval sem kevesebb "mereg". azt a maj meg a vese tokeletesen elintezi, ez annal sokkal bonyolultabb dolog minthogy egy kis gyumolcs megoldja helyetted.

12. emagdi (válaszként erre: 11. - 15ed6b0320)
2009. júl. 22. 18:13
már 1 vagy 2 nap is jó, de max 10 napig csináld, ha egyébként nincs szakember aki felügyeli a kúrád.
2009. júl. 22. 18:10

Meddig tartson minimum a méregtelenítés,hogy érezhető hatása is legyen?Fogyni egyáltalán nem szeretnék,/a 155centimhez 49 kiló vagyok/,csak a szervezetemet szeretném kicsit tisztítani.


Egyébként milyen pozitív hatásokat vettetek észre a méregtelenítés végeztével?

10. szabk
2008. aug. 13. 12:45
:-) oké elfogadom, én sosem kávéztam...
2008. aug. 13. 12:27
sok nagyon sok vizet kell inni, méregtelenítő tea, vízhajtó tea, csalán tea, és kell reggel az a kávé, cukorral. az nem sok méreg. különben is a sok viz kihajtja. káposztaleves, saláta, retek, uborka, alma, és viz viz viz
2008. aug. 13. 11:38
Tudom, hogy a kávé nem kifejezetten méregtelenítő, de anélkül meg egész nap nem tudtam kimenni először...
2008. aug. 13. 11:28
... a kávés hashajtás azért nem méregtelenítés... :-) 1-2 hétig nyugodtan lehet méregteleníteni, utána kell orvoshoz fordulni, de annyit gondolom nem akarsz egyszerre.
2008. aug. 13. 10:33

Egyszer tartottam két almanapot egymás után, napi kb. 2 kiló almával és jó sok vízzel, gyógyteával. Nagyon élveztem, nem voltam éhes. Viszont nekem a kávé a hashajtóm, azt mai eszemmel már nem hagynám ki.

De szerintem egy gyümölcsnap sok folyadékkal már nagyon jót tud tenni. Ha pedig úgy érzed, bírod még egy napig, akkor próbáld meg. Csak sokáig nem szabad , mert ahhoz már orvosi felügyelet kell.

2008. aug. 13. 10:24
szia! én egyszer méregtelenítettem eddig, az a neera léböjtkúra volt, 10 napos, van itt egy fórum ezzel kapcsolatban. egyébként meg azt gondolom, hogyha gyümölcs méregtelenítés, akkor olyan és annyi gyümölcs, amilyen és amennyi jólesik. de anyukám pl. minden héten tart egy gyümölcsnapot, az is jó hatással van, ha megtartod a kúra után. vannak bio zöldséglevek, azok is jók, meg persze a frissen facsart levek.
4. 278c85ecf4 (válaszként erre: 3. - 7934d1ac97)
2008. aug. 13. 10:23

Szia!


Semmiképp ne hirtelen kezd el! Előtte folyamatosan csökkentsd a napi kaja adagot!


Szerintem jóllakásig megy a gyümi! Ne éhezz! Hogy milyen fajta, az egyrészt a szeretem, nem szeretem dolog is befolyásolja! Mert ha utálod az almát, és azzal akarsz nekiállni, úgyis belebuksz!

3. 7934d1ac97 (válaszként erre: 2. - 2db8a1ae1c)
2008. aug. 13. 10:16
Jó, de hogy kell elkezdeni? Van-e fokozatosság? Egy nap mennyi gyümi, milyen gyümi? Mennyi ideig kell csinálni? Van-e valami különleges folyadék vagy akár mi ami elősegíti a méregtelenítést?
2008. aug. 13. 10:00
gyümölcs, és sok-sok ásványvíz
2008. aug. 13. 09:52
Milyen méregtelenítési módszerek vannak? Ki hogy csinálja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook