Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen fazonú bikinit érdemes venni? Avagy hogy takarjuk el a felesleget? fórum

Milyen fazonú bikinit érdemes venni? Avagy hogy takarjuk el a felesleget? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 13. 12:25
2008. aug. 13. 12:22
vegyél 50es évekbeli fazont. na az, ápol, s eltakar :DDDDD én is azt vettem, és imádom.
2008. aug. 13. 10:39

Hát már előre félek a holnapi naptól.... :(

Sajnos egyedül megyek vásárolni, és az eladók mindig mindenre rá tudnak beszélni...remélem nem veszek meg olyat, amit később megbánok....


Ilyenkor már bánom, hogy nem voltam kitartó a fogyókúrával....:(....bár a hasam attól sem lenne szebb...

10. 14775640c4 (válaszként erre: 5. - Suhi)
2008. aug. 13. 09:56
igen ezt én is igy gondolom, ugyanis nem vagyunk egyformák.mindenkinek más az alkata. érdemes többet ha lehet akár az összeset felpróbálni. csak talál valamit
2008. aug. 13. 09:55
Azért jó csak tökéletes alakra, mert oldalt hangsúlyozza ki nagyon az alakot. A legtöbb nőnek azért ott is akadnak hurkái, és ennél a fazonnál alapkövetelmény a szép derék-csipő ív.
2008. aug. 13. 09:54
és ha vennél egy bikinit meg egy strandkendőt, és azt kötnéd lazán félig a derekadra féig a hasadra? ..pont most láttam egy hasonlót a képgalériában, onnan jött az ötlet.
7. cc8d148370 (válaszként erre: 3. - Lilura)
2008. aug. 13. 09:49

:( Hát a holnapi napom bikinivásárlásra lesz szánva...

Az az alapproblémám, hogy bikiniben érezném jól magam, de a hasam csúnya és egy kicsit nagy is

A fürdőruha - ami takarna - meg szépen kiemeli a hasam....:)

Szerintem minden strandkellék tökéletes alakra jó...

de biztos van magyarázat rá, hogy annál a típusnál miért épp ezt mondják...

6. cc8d148370 (válaszként erre: 4. - Rberni)
2008. aug. 13. 09:46
A tankini mindent takar, csak ott nem, ahol épp kellene...
5. Suhi
2008. aug. 13. 09:34
Én azt javaslom, hogy próbálj fel sok-sok fazont és amelyikben legjobban érzed magad, az a nyerő.
2008. aug. 13. 09:17
Én a hasas probléma miatt választottam a tankini tipusu fürdőruhát!
2008. aug. 13. 09:12
Hát igen, az a típusú bikini tényleg csak kifogástalan alakú lányokon mutat igazán jól. Esetleg kipróbálhatnál egy rövidnadrágos aljú fazont, vagy olyasmit, ami hasnál picit feljebb ér, és így takarná a kritikus részeket.
2008. aug. 13. 09:00
Én pl. úgy gondolom, hogy nem vészes az alakom, azonban a szülés után nagyon csúnya maradt a hasam. Bikinit szeretnék, azonban zavar, hogy látszik a hasam... Láttam olyan fazont, aminél van egy összekötő rész a melltartójával, de arra meg azt mondták, hogy csak tökéletes alakra való...
2008. aug. 13. 08:58
Milyen fazonú bikinit érdemes venni? Avagy hogy takarjuk el a felesleget?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook