Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valakinek már volt olyan, hogy két hetet késett, aztán úgy jött meg, hogy semmi mensis fájdalma nincs? fórum

Valakinek már volt olyan, hogy két hetet késett, aztán úgy jött meg, hogy semmi mensis fájdalma nincs? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 3. 11:42

nagyon nagyon bízom benne, hogy nincs semmi baj!

Szülésem után jártam úgy 6 hónap után, hogy előjel nélkül jött meg, azóta már visszazökkent az is csak mostanába (Ennek már 12 éve)

miután elmúlt, menj orvoshoz, én drukkolok, hogy ne legyen semmi baj!!!!

8. gpetra (válaszként erre: 6. - Any19)
2008. aug. 13. 14:24
Nekem totál negatív volt a tesztem... Szóval egyáltalán nem biztos, hogy nem vetélés, mindenképpen menj orvoshoz, csak ő tud biztosat mondani.
7. Dina2 (válaszként erre: 6. - Any19)
2008. aug. 13. 12:08

Teljesen ugyanez történt meg velem a múlt hónapban, pedig már évek óta tök rendszeres-és tök görcsösen/szédülősen érkezett a mensim. legutóbb meg 13 napot késett (be is voltam ijedve rendesen), s aznap reggel éppen indultam volna a dokihoz vizsgálatra, amikor megjött-semmi előjel és fájdalom nélkül.

Nem lehet, hogy lelki okok miatt késhetett?

Volt már vetélésem, hidd el, nem lehet nem észrevenni...

6. Any19 (válaszként erre: 5. - Gpetra)
2008. aug. 13. 07:17
Persze, elmegyek, ma akartam, de most beindult, most már vér jön...Nem értem, miért nem érzek fájdalmat, pedig nekem nagyon szokott...Nah mindegy, örülök neki.:))Szóval bizti nem vetélés?Remélem...Ha a 20as érzékenységű teszt is neg. volt...Akkor gondolom nem...Ha elmúlik a mensim akkor elmegyek dokihoz mindenképpen!!Köszi a válaszokat!
5. gpetra (válaszként erre: 2. - Any19)
2008. aug. 12. 20:11

Ha korai vetélésed lenne, akkor az borzalmasan fájna. Legalábbis velem úgy volt.


Azért egy dokit nem árt felkeresned. A véredből azonnal megmondják, hogy terhes vagy/voltál-e.

2008. aug. 12. 19:55
Sztem egy orvos jobban tudna neked segíteni,mindenképp menj el ha teheted.
2008. aug. 12. 19:46
Remélem minden rendben van!!!
2008. aug. 12. 19:39
És nem is vérzésem van, hanem inkább barna, csak néha egy pici vér...Ugye ez nem vetélés?Csináltam három tesztet: egy halvány poz. utána két neg.Szerintetek normális, hogy nem fáj a hasam?Mindig szokott...
2008. aug. 12. 19:38
Valakinek már volt olyan, hogy két hetet késett, aztán úgy jött meg, hogy semmi mensis fájdalma nincs?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook