Tetkó (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2007. okt. 6. 15:15

Azt hiszem nyolc, vagy kilencféle szín van, fehérre nem emlékszem.

Egyébként nagyon frankón néz ki.


Gyömi: nem velem csináltatta a galád kisfiú!!!!XDDDD

2007. okt. 6. 15:12

Hát ja, pont ezt beszéltük Kálmival, hogy vajon mit tartalmazhat, amitől világít, és hogy örökké fog-e tartani? Mondjuk én kétlem, de hát ki tudja...


Az a lényeg, hogy színes festékben van ilyen, de priviben elküldöm a honlap címét, és tekintsd meg. Egyébként rendes, normális színes tetoválásnak néz ki egyébként. Ha valakit még érdekel, és itt leszel, akkor add tovább, légyszi! Köszi!

2007. okt. 6. 15:12

UV fényeset nem csináltatnék :D

Nem hiszem, hogy túl természetközeli lenne, hacsak nem skorpiókivonat van benne :D

A sima fehér nem világít, ha elég nagy területen van? Most meg sem látszana rajtam egy egész hátas hófehér tetkó :D


Erről a világítósról ez jut eszembe:

A tetoválómester bosszúja:

Miután az alany igencsak berúgott állapotban érkezett a szalonba, a mester bosszúból sok kicsi apró pöttyöt tetovált UV-fényben világító festékkel az emberünk arcára :D

2007. okt. 6. 15:11
Amúgy meg lebuktál Motikám!:DD A múltkor itt fikuztad a gyerekeknek való tetkót, erre a saját gyerekedet összevarrod?!:DD
812. 278c85ecf4 (válaszként erre: 811. - Mothertiger)
2007. okt. 6. 15:07

Hát nemtom!:) Amúgy rendes tetkónak "néz ki", csak világít uv-fényben?

Gondolod, hogy évek múlva is világít? Mert kicsit nevetséges lehet egy félig világítós!:D


Most én is töröm a buksim egy másik tetkón!:) De valószínű nem kéne törnöm, majd csak picit később!:)

2007. okt. 6. 14:42

Ezért mondtam, hogy légy türelmes.:)

Nem könnyű feladat, mivel egész életedben viselni fogod. Ha elkapkodod, csak azért, hogy legyen tetkód, biztosan meg fogod bánni.


Uh, mit láttam az tetkós cuccokat forgalmazó honlapon! UV-festéket, ami nevéhez hűen UV-fényben világít. Nagyon ááááállaaaaat!!!!


Ki mit szól ehhez, tetoválás imádók????


Kicsit aktivizáljátok már magatokat!:)

810. marcsy006 (válaszként erre: 809. - Mothertiger)
2007. okt. 6. 11:05
Igazad van,csak amibe elsőlátásra beleszerelmesedek,de sajnos olyat még nem találtam.
2007. okt. 4. 16:53

Türelem, szép mintát terem!:)

Csak olyat, amit első ránézésre imádsz!!!!

808. 278c85ecf4 (válaszként erre: 807. - Marcsy006)
2007. szept. 27. 21:41
Ha beírod a google (kép)-be, hogy pl. unicorn tattoo, kiad ott is egy csomó szépet!
807. marcsy006 (válaszként erre: 795. - 278c85ecf4)
2007. szept. 27. 18:14
Köszi az ötletet,most már én is végig néztem,de lehet,hogy túl igényes vagyok ,mert egyik sem az igazí,csak most már tudom,hogy mit szeretnék,vagy egyszarvú fejet,vagy delfint,esetleg valami virágot,de még nem találtam meg,azt ami első látásra megfogott volna.
2007. szept. 26. 11:47

8 éve.

Pedig vannak olyan szép fiúk...

Most lehet offolok. De még a nőknek szóló reklámokban is nők vannak. Amikben pasinak kellene lennie...


Szép férfi is megmutathatná magát a tetkóújságokban, nem bánnám. Hátha lekopna a sok nyálcsorgató kissrác, akik csak azért jönnek "mintát nézni", hogy a csajokat lássák az újságaimban.:(((

805. bogyoka20 (válaszként erre: 804. - Mothertiger)
2007. szept. 26. 09:04
Nem akarok puci fiúkat látni,nem csak a tetováló magazinra gondoltam,csak úgy nagy általánosságban.Filmek,reklámok,plakátok stb.Mindenütt meztelen nők vannak.Mióta tetoválsz?
2007. szept. 25. 22:06

Bogyoka, azért, mert a lap szerintem inkább a fiúknak készül. Többen vannak a szakmában, mint a lányok.


Mondjuk láttam már egyik-másikban egy-két szépséges fiatalembert!:D

Csak számuk sajna elenyésző...:(((

Ha puci fiúkat akarsz látni, vegyél egy Playgirlt!:)))

803. bogyoka20 (válaszként erre: 801. - Mothertiger)
2007. szept. 25. 21:58
Mindenütt a férfiaknak kedveznek!Nem tudom hogy egy pasit,egy szir-szar mintáért miért nem vetkőztetnek le,és teszik címlapra?
2007. szept. 25. 21:27
Nekem 1kisangyal hello kittyke repül a hasamon:-)
2007. szept. 25. 17:51

Hát nem is tudom...

Nekem is van egy csomó tetoválóújságom, de némelyik riportalanyon rendesen ki vagyok akadva. Valamelyiknek csak feltűnési viszketegsége van. Egyébként mint sokszor elő is fordul, a riportalanyok többnyire lányok/nők, akik valami kis csipcsup mintáért ledobják az összes cuccot magukról. Na meg egy kis testfestéses szirszarért is levetkőznek teljesen. (Hmm, látszik, hogy a tetoválás igazából inkább férfias munka...:()


Előfordult, hogy igazából ezeket jöttek végignézni a srácok hozzám, hogy kielemezzék az újságok tartalmát.


Lentebb is említettem, hogy a "tetoválás totyogóknak" című cikken mekkorát néztem! Azon meg kifeküdtem a röhögéstől, amiben disznók voltak kitetkózva...:DDD

2007. szept. 25. 10:48

Egy apa, aki a mellkasát tetováltatta úgy, hogy halála után lenyúzzák és a gyermekeinek adhassák...persze kikészítve és keretben...

Háttizé...ez is a konkrét példák közé tartozik :D


De azért tudom, hogy a többség a normális kategóriába esik :D csak ezekre a kirívó esetekre figyel fel mindenki :P

2007. szept. 25. 10:37
Futrinka, konkrétan?
2007. szept. 24. 18:11
Hello! Nekem is van néhány tetkóm, de a főnix minta egy ideje nem megy ki a fejemből! Szeretnék egyet csináltatni. Ebben kérném a segítségeteket! Van egy barátnőm aki megrajzolná nekem de kéne hozzá pár minta! Ha valaki tudna küldeni azt nagyon megköszöném! Címem: kettu007@citromail.hu
2007. szept. 24. 17:29
Az egyik tetoválós lap főszerkjét ismerem, hát ő azért elég komoly dolgokat mesélt, ő interjúztatja általában az alanyokat, hááát...vannak azért elvont figurák :D
2007. szept. 24. 16:33

Béjbi, mit értesz azon, hogy az apukád nyomja az ilyet elég komolyan?

Csak nem tetováló???


Húú, én már telistele lennék!!!:D

795. 278c85ecf4 (válaszként erre: 791. - Marcsy006)
2007. szept. 23. 21:01

Hát, én anno végignéztem az összes tetkós/szalon honlapját! Meg a tattoo magazinokat!

A tetovalas.lap.hu-n rengeteg oldalt találsz!

2007. szept. 23. 20:42
Nekem apukám nyomja az ilyet elég komolyan...és nekem elvileg most télen meglesz csinálva körbe a derekam...:) És még szeretnéék sokat...csak lelkierőt kell gyűjtenem...:)
2007. szept. 23. 20:27
Sziasztok nekem is van tetkom!Tavaly csináltattam a bokámra kb 10éve vágytam rá és megcsináltattam tavaly.Nem bántam meg és még nagyon sokáig fogom szeretni nagyon nagyon.
2007. szept. 23. 19:42
nekem is van 6
2007. szept. 23. 10:04
Bár már túl vagyok a 4.X-en nagyon szeretnék a vállamra egy tetkót kb.akkorát ami egy 8x8-as négyzetbe belefér,legyen nőies és szép,akár nonfi,vagy színes,az a baj,hogy nem találok olyat ami igazán teszik.Tudna valaki segítení,hogy hol találok szép mintákat?
2007. szept. 21. 09:53
Na, megint nincs itt senki...:(
2007. szept. 19. 11:16
Higgyétek el, gyerekek, hogy nem attól fakul ki egy minta, hogy szalonban készül vagy sem! A bőr rengeteg külső hatásnak van kitéve, meg akár vitaminhiányből eredő bőrhámlás is ronthat az állapotán, nem csak a tetováló festékének, munkájának hibájából fakulhat egy tetkó!
788. eva7 (válaszként erre: 787. - Annika21)
2007. szept. 18. 15:04
Nekem a bokámon van egy nonfigurativ,az enyém is kifakult,én sem szalonba csináltattam,de már 12 éve...
2007. szept. 18. 14:38
nekem egy lófej van a derekamon nonfiguratív mintával szegélyezve. csak az a problémám, hogy már elég fakó pedig csak 4 éve csináltattam,igaz nem szalonbam
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook