Tetkó (beszélgetős fórum)


2006. aug. 31. 11:14

Linde! Nem a barátom dolgozik szalonban, hanem a barátomat tetoválják szombaton, és engem is elvállal(na) a csávó! Szerintem pont jó a 3jel! Nem lesz túl nagy, de túl kicsi se! Egy jel kb 2,5-3cm lenne! Az összesen úgy 9cm lesz! Szerintem az pont jó! Beteszek egy képet a mintáról! Csak ott vízszintesen van, nekem meg függőlegesen lesz!

Mothertiger! Hát én igazán nem kapkodom el a dolgot! Már 1éve gondolkozom a mintán! Többször volt lehetőségem a tetováltatásra, mert a páromnak van már 3 is, és elvitt volna engem is, de nem voltam bizots a mintában! Szóval volt időm meggondolni a dolgot:) Én is rengeteg oldalt néztem a neten, tattoo-s újságokat, stb. és most egy hete, mikor szóltak, hogy mehetek én is tetováltatni, akkor találtam ki ezt a mintát! Azóta naponta nézegetem, elképzelem magamon.....

Na, beteszem a képet! Kukk meg!

Aztán ha rajtam lesz, azt is felteszem!

95. mothertiger (válaszként erre: 93. - 278c85ecf4)
2006. aug. 30. 22:48

Érthető a bizonytalanságod. Nem mindegy, mit varratsz magadra, hiszen egész életedben rajtad lesz a minta.

Ne kapkodd el a választást, csak azért, mert szombatra vagy előjegyezve. Inkább válogass nyugodtan.

Mindkettőtöknek ajánlom a módszeremet, én így választottam: rengeteg képet, fotót, újságot és katalógust megnéztem. Azt tetettem fel, amibe első látásra beleszerettem. Nektek is ezt ajánlom, így legalább nem fogjátok megbánni később a választásotokat.

A tetoválás is egyfajta szerelem, ha elkezded nem tudsz leállni róla, és a szíved súgja meg, hogy mit válassz!:)))


Linde, köszi a bizalmat!:)))

94. Linde (válaszként erre: 93. - 278c85ecf4)
2006. aug. 30. 17:10

Szia!


A barátod szalonban dolgozik?

A 3 jel lehet sok, mert ha nagyban rakatod, akkor sok, ha piciben, meg nem látszódik semmi. Szerintem. De nagyon egyedi gondolat, tetszik :)

Én is derekamra rakatom, saját tervezésű, vagy Mothertiger-mintát :)

Ha kész, számolj be! Én még előtte állok...

2006. aug. 30. 17:04

Sziasztok!

Én szombaton megyek tetkóshoz, de még nem bizti, hogy el is készül a "mű"! Egy barátomat csinálja, és engem is bevállalna, csak nem tudom eldönteni, milyen minta legyen! Az tuti, hogy a derekamra lesz! Nem szeretnék nagyot! Nonfi már túl sok mindenkinek van, nem szeretnék olyat!

Most kínai jeleket találtam ki! Függőlegesen a derekamtól felfelé a gerincem mentén 3 "betűt"! A nevemet! Szerintetek az milyen? De lehet, hogy az a 3 jel is sok nekem, és csak egyet rakatok, a szerelem jelét!

Remélem értelmesen leírtam:)

92. Linde (válaszként erre: 91. - Mothertiger)
2006. aug. 30. 16:08

Na neeee!!!

Állat! :))))

91. mothertiger (válaszként erre: 90. - Linde)
2006. aug. 30. 16:07
Nekem is!:))))
90. Linde
2006. aug. 30. 16:03

WOW! Akkor nehogy veled csináltassam meg :D Amúgy van aki 1500-ért is megcsinálja. Változó.

De bizony! Bika vagyok, a javából :) Május 4.-én van a szülinapom :)

89. mothertiger (válaszként erre: 87. - Linde)
2006. aug. 30. 15:54

2500, hűűűű! Nyáron én is 1200-1500 körül szabom a díjat, de 2500, az nem semmi.

Májusban van a szülinapod? Csak nem bika vagy? Mert én igen!


Én sem foglalkozok hennával, nagyon macerás számomra. Néha, ha valaki megelégszik annyival, felteszek neki steril filccel vagy kozmetikai hennával (ilyen ecsetes cucc) valami mintácskát, de komolyabban nem tértem ki rá. Budapesten biztosan foglalkoznak ilyesmivel nagyobb tetoválóstúdiókban, de már igényesebb kozmetikai szalonokban is készítenek hennatetoválást.

2006. aug. 30. 15:14
Nincs tetkóm, de nem is tetszik.
87. Linde
2006. aug. 30. 15:13

Hali!


Manon! Sajnos, nem pesti vagyok, nem tudom. Bocsika!

Csanita! November, december? Elkísérlek, oks? Az enyém valszeg májusban lesz kivitelezve, meglepi a szülinapomra :) Eljössz akkor velem? Légyszi-légyszi naaaaa....

Mothertiger! Nálunk olyan 1500-2500 körül van négyzetcentije, de van aki, hosszra tarifáz :) Amúgy köszi a mintákat, naaaagggyooon jók!!!!!!!!

86. mothertiger (válaszként erre: 85. - 0f7f8f506d)
2006. aug. 30. 11:09
Felétek mennyibe kerül a tetkó?
85. 0f7f8f506d (válaszként erre: 80. - Linde)
2006. aug. 30. 10:27
Valószínűleg, november, december környékén csinálom, már tesómmal beszéltem. mivel akkor nincs napsütés nem veszélyes, és tesómmal megyek szemöldöktetoválásra, és veled majd a rendes tetkóra. Azt hiszem pénz már nem gond, mert már összegyűlt, csak most nincs egyszerűen időm, mert fősuli most kezdődik, meg stb.
84. Venes
2006. aug. 28. 18:19

Henna drága? Milyen árkategóriában mozog a megcsináltatása?

És a rendes tetoválásé? (Ezene is elgondolkodtam már, de mér rendesen fontolgatom...)

83. Manon
2006. aug. 28. 15:04

Sziasztok!

Tudom, hogy a henna nem ugyanaz mint a végleges, de mivel a párom utálja ezeket, rá tudtam beszélni, hogy legalább hennával próbáljuk meg, hátha mégis megszereti rajtam.

Szóval a kérdésem, hol lehet Bp-n henna tetkót csináltani?

Előre is köszike a választ!

82. Linde (válaszként erre: 81. - Mothertiger)
2006. aug. 28. 14:45

Oké!


Küldök egy privit!

Köszke!


Ha a lehetőségeim összhangban lennének a vágyaimmal, én is tele lennék :)))

81. mothertiger (válaszként erre: 77. - Linde)
2006. aug. 28. 14:37

Mert ha mindig engednék a vágyaimnak, már tényleg tele lennék varrva.

Ha adsz e-mail címet, szívesen küldök mintát. Ha gondolod...

Igaz, nem túl sok van a gépen, de azért van egy pár használható!

80. Linde (válaszként erre: 79. - 0f7f8f506d)
2006. aug. 28. 13:17

Már asszittem vissza se térsz :(((

Hogy állsz tetkóügyileg?

79. 0f7f8f506d (válaszként erre: 78. - Linde)
2006. aug. 28. 13:13
Itt vagyok, csak csomó dolgom volt, ezért eltűntem egy kicsit, ezért bocsika:)
78. Linde
2006. aug. 28. 10:52

CSANITA!!!!!


HOL VAGY ?????????????

77. Linde (válaszként erre: 75. - Mothertiger)
2006. aug. 28. 09:55
Miért szabályoznak le?
76. Linde (válaszként erre: 67. - Mothertiger)
2006. aug. 28. 09:55

Ez a pitbullos nekem is brutál.

Olyat szeretnék, ami ilyen növényi motívumokból áll. De a kelta kultúra is nagyon közel áll hozzám, egy kelta is szép lenne.

Ez tök jó. Szeretnék én is ott lakni ;)

75. mothertiger (válaszként erre: 74. - Bumi)
2006. aug. 27. 17:37
Én is totál megszállott lennék...csak engem "leszabályoznak!" :(((
74. bumi
2006. aug. 27. 14:33
helllo a tetkok engem nagyon érdekelnek nekem három van egy a hasamon egy a vádlimon de azon át kellene menni még egyszer és a bal egész lapockámon van imádom őket amikor tetováltattam a lapockámat már alig vártam hogy a tű hozzám érjem én tetkó mániás vagyok nekem ez drog nemtudok leállni vele és most terveztem egy ujjat nagyon komolyan néz ki na ennyi
73. mothertiger (válaszként erre: 72. - Tinendo)
2006. aug. 26. 16:33

Nagyon szeretem, de csinálni nem, mert a betöltése nagyon monoton munka a számomra. De ezt már írtam lentebb, azt hiszem.


Valamit még szeretnék az alkaromra, meg úgy általában mindenhova!!! Szívem szerint szénné varratnám magam. :DDD

72. tinendo (válaszként erre: 70. - Mothertiger)
2006. aug. 26. 16:26
Nekem is nonfiguratív tetkóm van. :)
71. zse pi (válaszként erre: 70. - Mothertiger)
2006. aug. 26. 16:01

Szia.

Jó lenne egy-két minta mutatóba. Nem hiszem, hogy a kelta mintás jó lenne, hiszen egyikünknek sem jelent semmit ez a kultúra, de az unisex nonfiguratív jól hangzik, ahhoz még a saját elképzelést is hozzálehet "varrni". Priviben küldöm a mailcímem, és köszi előre is!

70. mothertiger (válaszként erre: 68. - Zse pi)
2006. aug. 26. 15:55

Szerintem nektek valami uniszex minta kellene. Mondjuk olyan kelta hurkokból álló gyűrű. Személy szerint én még nem tetováltam kézre és ujjakra, mert ahogy tanultam, főnököm szerint nagy gyakorlatot igényel e terület. A kéz még nem is annyira, de az ujjaknál fennáll a csonthártya sérülésének a veszélye, természetesen csak akkor, ha nem szakavatott ember csinálja.


De szerintem ez a kelta jó ötlet, nem? Vagy valami szép kis nonfiguratív minta, de ez szerintem már tényleg igényes tetoválót kíván.


Nekem van fenn a gépen egy pár minta mutatóba, de nemtom hogy küldjem el neked. Valamikor régen kaptam az egyik vendégemtől CD-n, úgyhogy sajna azt se tudom, honnan töltötte le.

2006. aug. 26. 14:47

Nekem van egy tetkóm a bokámon körbe. Már 6 éve is hogy megvan és ugyanolyan, mint anno. Nem fájt, pedig nem is kaptam érzéstelenítőt. Mindenkinek más a fájdalom küszöbe. Ezt neked kell a legjobban tudnod,h. mennyi fájdalmat bírsz elviselni. Lehet,h. a lapockádon nem nyúlik a bőr, de ott ahol csont van fájdalmasabb a tetoválás elkészítése. Én is ettől féltem. A bokacsontom miatt. De túléltem, másra gondoltam. Amúgyén is akarok még tetoválást valahova.

Amúgy azt tanácsolom,h. jól gondold meg h. tényleg akarsz-e tetkót, mert ez örök életedben rajtad marad. És jól gondold meg azt is,h. hova teteted. A megunt tetkó eltávolítása jó sokba kerül.

68. zse pi (válaszként erre: 67. - Mothertiger)
2006. aug. 26. 14:41

Én is tervezem a tetkót, de csak azért mert szeretnék egy örök, végleges dolgot. Vagyis, hogy a párommal együtt. Ez egy gyűrű lenne (valami jegygyűrű féleség), mert ezt mindig hordhatnánk, örökké! :D ÚÚÚ, ez olyan romantikus :)

Párom nem szereti az ékszereket, munkahelyén nem is hordhatna ilyesmit, azt meg nem szeretném, ha csak néha viselné. De még nemtudom milyen is lehetne ez a "gyűrű". Nagyon halvány elképzelésem van, de jó lenne néhány mintát látni, és azokat egyénivé alakítani.

Csináltál már ilyesmit? Vagy tudnál ajánlani egy-két oldalt, ahol gyűrűs minták vannak?

Igaz időnk még van, mint a tenger, hiszen még lánykérés sem volt... :DDDD

67. mothertiger (válaszként erre: 64. - Linde)
2006. aug. 26. 08:51

Néha jönnek a környékbeliek, meg a helybéliek is olyan kérésekkel, hogy megáll az eszem. Pl. pitbullfej, ami egy nőt tart a szájában...meg hasonlók. Nem cikizem senki ízlését, de igyekszem rábeszélni inkább egy olyan mintára, ami kifejezi az egyéniségét és még jól is áll neki. Vagy ha esetleg kis mintát választ, olyat varrok fel, amibe beleszeret, vagy lehet tovább "fejleszteni" a későbbiekben.

Sajnos idén nem sokan tetováltattak, meg aztán valószínűleg kimerítettem a lehetőségeket. Jóformán minden tizedik emberen az én munkám díszeleg. Azért csak tizedik, mert itt leginkább öregek laknak. Nekik meg már nem kell tetkó...:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook