Tetkó (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
546. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 545. - Mothertiger)
2007. jún. 26. 11:42
az egy dolog, de ugy én is tudok k**va okos lenni, h mindent beirok a Google-ba, és utana bebiggyesztem!majd kiosztom a nepet!
2007. jún. 26. 11:41

Kiara, igazad van...

Amúgy is azt tanították, hogy tiszteljem az öregeket... Ő meg aztán öreg a javából. Hiszen 1901-ben született...:)

544. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 542. - Mothertiger)
2007. jún. 26. 11:36
ne idegesitsd magad ezen!ilyenek nem szabad felvenni!az ha valaki nem szereteti a tetovalasokat az rendben van,de fogadja el ,h masok szeretik es tartsa tiszteletbe eme dolgot!en mar foglalkozom vele!nem sullyedek le a szintjere :D
2007. jún. 26. 11:34

ZITA9770, frankó! Csak nagyon kicsiben jeleníti meg a képeket.:(

Egyébként tényleg klasszak!

2007. jún. 26. 11:28

Osszunk már le ennek a nagyokosnak valamit... Már nagyon fárasztó az észosztásával...


Druida, nem szar ilyen okosnak lenni?


Mi szeretjük a tetoválást, te nem, ezért egyáltalán semmi keresnivalód itt. Senki sem kíváncsi az intelligenciádra... Meg a sértegetéseidre.


Nem tudom, ki hogy van ezzel, de ha szétfakadnak és bűzölögnek a mirigyeim, meg szétrothadok egy-két tetkó miatt, hát csessze meg, így jártam. De akkor is szeretem, és kész.

2007. jún. 26. 07:02

Sziasztok!

Én most csináltattam mindkét bokám fölé tetkót.

A g-portálon van egy jó oldal amin rengeteg minta van.Ha kell valakinek írjon privit és elküldöm:)

Ja az enyémet megnézhetitek az adatlapomon:)

540. druida (válaszként erre: 481. - Bogyoka20)
2007. jún. 26. 05:47

Óóó, én elfgadom a többieket. (Leginkább a pénzüket, mint Mothertiger :)))) )

Hát... vallásnak éppen nem nevezném :)

Szerinted a parlament alkotta a Világegyetemet? És téged? Nem rossz álláspont :), de az evolúciós elméletek gyorsan megdőlnek.

A hit az egy dolog, a tudás pedig egy másik. Nekem tények vannak a kezemben, másnak egy ceruza. Azzal gyártja a tényeimet. :) Pl.

Az öltözködésben simán beszállok a versenybe. De csak élőben.

Csakhogy a bajokkal másokat nyaggatnak. És ezt nem szeretik sokan. Maradjon vele magának és kész. De nem teszi!!!

Nem a saját szegénységi bizonyítványa. Csupán naprakész ismeretei vannak. A legújabb kutatásokból is.

Nincs rendkívüli intelligenciám. Semmiféle minősítésem nincs intelligencia-ügyben. Nincs is rá szükségem. Pedig ha ki akarnék tűnni valahol, akkor talán azzal tenném. Bár az sem veszélytelen.

Persze, itt mindeki toleráns. A melegekkel is, mert nekik van a legnagyobb szükségük rá. De mit szólnál ha valaki, aki fontos neked azzá válna? Akivel sűrűn azonosítanának mint hozzád tartozóval?

Óóóó, tetszik nekem, rengeteg pénzt hoz a konyhára. Abból jut nekem is.

Nem feltétlenül, mert a színdinamika mindekinél egy kicsit másként hat. A kombinációk pedig elég egyediek. Ezért nem elég jó a felhozott példa...

539. druida (válaszként erre: 473. - 278c85ecf4)
2007. jún. 26. 05:34

És ők gazdagok?

Mifelénk van néhány és jár is még néhány, de piercingje egyiknek sincs. Ők belenéztek a reflexológia atlaszba. Vagy a komornájuk vagy a titkárjuk. Esetleg mindkettő.

538. druida (válaszként erre: 472. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 26. 05:32

Mivel én tanultam szimbolikát te pedig nem, így van némi különbség a "nincs neki" kitételben. Nem a te javadra.

Az űrrepülőgépet összerakóknak pl. nem lehet tetkójuk. Olvasd el a NASA olalán, könnyű megtalálni azt a bekezdést.

537. druida (válaszként erre: 471. - 19840903)
2007. jún. 26. 05:29
Ezt hasonló értelemben közöld az autós és motoros oldalakon lelkesedő hölgyekkel is. (Jó sokan vannak.) Kb. én is azt válaszolom, amit tőlük hallasz :)
536. druida (válaszként erre: 470. - 19840903)
2007. jún. 26. 05:27
Ez egy darabig így van. De már nem sokáig. És ha véletlenül nagyobb arányban lesznek a tetkósok munkanélküliek, akkor mi lesz? Ezen elgondolkozott valaki közületek?
535. druida (válaszként erre: 469. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 26. 05:26

Hogy honnan szedem. Szakcikkekből, amik szakmai megfigyelések és statisztikák alapján íródtak. No meg tanultam némi energetikát. És a kollégák is elmondtak néhány dolgot az ő szakmájukból. És a többiek is, akik inkább barátok (pl. elektromérnökök).

Ti itt a néhány - egyelőre még szerencsés - közé tartoztok.

Az utóbbi néhány évben egyre inkább erre tudnak következtetni.

Ha kihordtad volna, látnád az eredményt. Majd próbáld meg egyszer úgy is.

Tehát akkor mégsem mindenki a néhány szerencséshez tartozik. A tetkó nem csak testi szinten hat... Csak azt a legkönnyebb észre venni. Ezért kell alaposan ismerni a szimbolikát.

534. druida (válaszként erre: 467. - E71af41436)
2007. jún. 26. 05:18
Sok rémfilmet nézel. És ritkán jársz iskolába emiatt? :((
533. druida (válaszként erre: 466. - Nyusszancs82)
2007. jún. 26. 05:17

Nem feltétlenül, csak túl sok a munka miattuk.

Adnak a tetkósok rogyásig...

Van "némi" tapasztalatom az ügyben. Az az oldal elég. Sok is egy kicsit. Az ételes példa nem helytálló.

A mi ismeretségi köreinkben a tetkó kizáró ok egy szponzorálási ügyben. Nem vagyunk gazdagok, csak mindent megvehetünk amire szükségünk van. Kivétel nélkül. Ott, ahol kapható.

Ez pompás. 80 év múlva beszélgetünk a váladékokról :) Én biztosan elérhető leszek...

Talán nem véletlen, hogy nem találsz ilyet?

Kertai Zalán melyiket ismerte? Van itt annyi magyar, hogy csak na! A keltákat meg kihagyta. Pedig velük kellett volna kezdeni...

Ez nem baj, a jelenlegi létszámot nem is veled tervezem bővíteni. Bocsi :)

532. druida (válaszként erre: 465. - Mothertiger)
2007. jún. 26. 05:09

1. Ő egy ritka típushoz tartozik. De szaladj be egy ügyeletre...


2. A tetoválás nem európai találmány. Tehát azt európai embertől nem lehet rendesen megtanulni. Legfeljebb divatosan... De annak a lényeges dolgokhoz ritkán van köze.


3. Szagoltál már oroszlánt? Egészen közelről? Akkor tudod hogy miről beszélek.


Egyre jobban afelé hajlok, hogy beszállok az üzletbe. Hogy melyikbe? Ha visszajövök a mostani szabdságomról, addigra valamelyik munkatársam csak előbogarássza már azt a cikket. Lehet hogy kicsit másként látod majd utána a dolgokat. És a többiek is...

531. druida (válaszként erre: 464. - Cameron)
2007. jún. 26. 05:04

A professzort nem feltétlenül kell minősíteni. :)

A tájékoztatást előre szokták beszerezni...

Nem értékrendről beszélgetünk, de sokan szeretik értékelni magukat és másokat is. Például a munkaadók... Mert nem mindenki lehet vállalkozó.

Én dísznek egy remek mellet vagy kerek feneket nevezek. De ezzel sokan mások is így vannak... A kütyümütyü az nem dísz.

Az orvos az egy szakma. Semmivel nem több a lakatosnál. Ha nem adsz neki elég pénzt, akkor nem lesz jó a zár az ajtódon... Vagy ki sem jön megjavítani.

530. mothertiger (válaszként erre: 526. - Tinendo)
2007. jún. 18. 22:58
:(((
529. e71af41436 (válaszként erre: 528. - Thunder)
2007. jún. 18. 21:11
megnéztem én is az oldalt és feltünt egasy nyelvtetkós....még a nyelvem is megfájdult :)
528. thunder
2007. jún. 18. 21:01

[link]

ezen az oldalon biztos találsz ..van egy pár kép...én is innen választottam amit kicsit átalakítottam

2007. jún. 18. 18:53

Hali mindenki!

Segítséget szeretnék kérni!

Nem találok egy normális mintát se..

Anonymust szeretnék sináltatni..De sehol egy normális kép!

Másnéven halálnak is szokták nevezni..Vmi olyan kéne amin csuklya van rajta és az arca nem nagyon látszik!

Remélem tudtok segíteni...

526. tinendo (válaszként erre: 524. - Mothertiger)
2007. jún. 18. 18:37

Köszike, de sajna 1 normálisat sem találtunk.

Azért kösz.

2007. jún. 18. 17:44
Teszek fel egy képet abból, amit én találtam a naplómba!
2007. jún. 18. 17:39
Írd be Google-ba, hogy "basketball tattoo". Nekem bejött egy csomó kép, és cikkek is. Ha ugyanezt írod be, és a "képek"-re kattintasz, így is be kell neki hozni egy párat! Cuuuuuppppp!
2007. jún. 18. 17:37
Huuu, Tina, most feladtad a leckét...!
522. tinendo
2007. jún. 18. 16:17

Sziasztok!

A segítségeteket kérném.

Én olyan tetoválást keresek, ahol a mintának köze van a kosarasokhoz. pl. kosarazó srác...

Ha valaki tud olyan oldalt a neten, kérem írja meg priviben, mert én nem találok ilyen oldalt.

Előre is köszi.

521. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 520. - Mothertiger)
2007. jún. 18. 11:01
nem tudom merre laksz!csak az en tetkosom el van tunve! :(( megsertodik ha massal csinaltatnam, de hat nem talalom!
2007. jún. 18. 10:53
Hm, nemtom. Nekem az a tapasztalatom, hogy aki sokat szolizik vagy napozik, az még inkább halványítja a fehéret. De azóta lehet, hogy vannak olyan festékek, amik azért sokkal tartósabbak, mint amivel én dolgoztam annak idején (mármint a fehér). Én már szinte egyáltalán nem csinálok színeset, errefelé sem színesre, sem tetoválásra nincs (sok) igény...:'(((
519. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 518. - Mothertiger)
2007. jún. 18. 10:35

azt viszont kiprobalnam!lehet, h a boromben megmarad, legalabbis remelem!barna boron sztem jol mutat!

mindjart megnezem!

518. mothertiger (válaszként erre: 517. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 18. 10:30

Van hát!:)))

Csak nem érdemes vele foglalkozni, mert nem mindenkinek marad a bőrében. Személy szerint én már nem is dolgozok színessel, csak ha valaki kifejezetten azt kér. Nekem is volt a hátamon levő nonfiban, de még egy évet sem bírt a bőrömben...:( Már nem is látszik, hogy valaha is benne lett volna! Hát, nem tudom. Valaki meg fehérrel tetováltat. Nekem még nem volt ilyen páciensem!:)))


Azt hittem, a tollra gondolsz, amivel a lemoshatóakat csinálom.


Feltettem a naplómba a ráját. Csak ezt találtam.

517. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 516. - Mothertiger)
2007. jún. 18. 09:49
amivel tetovalsz!van sokszinu festek!pl az en sarkanyom es nonfim fekete szinu,nah, feher szin van e!?igy erted?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook