Tetkó (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
636. b23bdea606 (válaszként erre: 635. - 278c85ecf4)
2007. júl. 20. 18:37
Tényleg, neked is a hátul van :). Amúgy nagyon aranyos vagy, és szerintem én még nem is dicsértem meg a te szerzeményedet, pedig követtem ám olvasóként! Szóval majd most: nagyon szépek a betűid! Nekem is tetszenek a kínai jelek, de valahogy nem érzem úgy, hogy teljesen illenének hozzám. Neked viszont nagyon jól áll! (Ilyen derékra nem is csoda...)
2007. júl. 20. 18:22

Húúú, dragonfly, nagggggyon jóóóó lett!!

Én állandóan a fotót néztem az enyémről!:DD

634. b23bdea606 (válaszként erre: 633. - E71af41436)
2007. júl. 20. 18:00

Ahh, köszönöm, a lelkem simogatod! Tudod, én csak tükörből láthatom, szóval állandóan dicsértetem az emberrel is :)!

Puhítás-ügyben legyél kitartó, bár nem tudom a párod mennyire nyitott a tetoválásra... Ha tényleg komolyan szeretnél, biztos meg tudod győzni! Nagyon jó érzés ám, amikor megcsináltatod! Ha minden kötél szakad, küldd ide, majd mi meggyőzzük :)!

633. e71af41436 (válaszként erre: 632. - B23bdea606)
2007. júl. 20. 17:50
gyönyörű lett a madarad....most puhitom a párom :)
632. b23bdea606 (válaszként erre: 630. - Zsütyi)
2007. júl. 20. 16:50
Ej, pedig most, hogy rákaptam a dologra, én is a bokámra akarok még egyet... Már a minta is megvan :). Nahh, azért majdcsak kibírom azt is, bár az ember aszonta, most legalább fél évig nyugi van, aztán majd tavasszal aktívkodjak megint.
631. b23bdea606 (válaszként erre: 628. - Mothertiger)
2007. júl. 20. 16:48

Drága vagy, én meg szétszórt... Mi volt a kérdés?


Amúgy tettem fel képeket!!!

630. zsütyi
2007. júl. 20. 13:30
Nekem a bal vállamon van egy sárkány és a jobb bokámon egy egyszarvú feje. A vállamon tökéletes lett elsőre de a bokám javítás után sem. Olyan kopottas, de egyenlőre nem tudtam rávenni magam hogy újra visszamenjek kijavíttatni. A vállamon nem is fájt igazán, de a bokámon alul eléggé.
2007. júl. 20. 11:32

Ja, jelzem, hogy nemsokára ismét megjelenik köztünk a hittérítő seggfej...

Olyan anyaggal, hogy sírni fogunk tőle...

Úgyhogy erősítsétek az idegrendszereteket!:D

2007. júl. 19. 23:40

Majd ha beesik hozzám is valami cuki emberke, majd beszólok én is neki, hogy markoljon rá Bobra!XDDD


Jó szemét vagyok, mi?


Egyébként tiszta szívből örülök neki, hogy teljesült a vágyad, és komolyan várom, hogy tegyél fel képeket, mert rohadt kíváncsi vagyok, hogy milyen lett!!!


Egyébként nem válaszoltál a kérdésemre, lásd lentebb.

2007. júl. 19. 16:12
Na igen, de ez nekem is csak utólag esett le :D!
2007. júl. 19. 14:53

Ez a "markolj rá Bobra", ez tetszik!:DDD


Még jó, hogy nem mást hív Bobnak!XDD

2007. júl. 19. 13:17

Ja, és kaptam szorongatás céljára egy ocsmány plüss hörcsögöt, akit Bobnak hívtak, pontosan így hangzott az utasítás: "ha nagyon gáz, akkor markolj rá Bobra". De Bob annyira szigorúan, sőt gonoszul nézett, hogy elakadt a hangom is...


Has témához: nekem is nagyon bejön, kicsit jobban is tetszik, mint a derékon lévő tetkó (lányoknál), és hát egy dögös pocit csak még dögösebbé tesz egy jó pasis (vagy csajos) minta...

Egyik barátném a derekára körbe szeretne tetkót, olyat, mint egy öv, szerintem ez is nagyon szép lenne!

2007. júl. 19. 13:11
Jaj, de türelmetlenek vagytok, csajok :)! Szóval, mégegyszer lemértem, és a 'kismadaram' (főnix) farkától a szárnya hegyéig 21 cm! Nagyon büszke vagyok magamra, hogy megcsináltattam, és nagyon jó érzés, bár a fájdalmas részekre egy darabig még emlékezni fogok! Amúgy nem volt annyira durva, főleg a gerincemen és a lapockáim között (itt vannak a szárnyak) éreztem, itt a kitöltés kifejezetten fájt, de egy hang nélkül kibírtam, és még csevegni és olvasgatni is volt erőm. Szóval klassz volt(am). Van kép is, megpróbálom minél hamarabb feltenni, majd szólok! Alkarvédő nem kellett, mert a cuki fogorvosos széken ültem oldalról, és nagyon kényelmes volt. Azért asszem néztek volna, ha előkapok egy olyan csini szegecselt bőr izét :D!
623. mothertiger (válaszként erre: 621. - Gota)
2007. júl. 19. 11:54
Huuu, az se lehet rossz!
622. gota (válaszként erre: 618. - B23bdea606)
2007. júl. 19. 11:15
Mit varrattál? Hová? Csináltak róla képet?
621. gota (válaszként erre: 615. - Mothertiger)
2007. júl. 19. 11:14

Nem, a hennát nem szeretem... Nekem ezzel kapcsolatban "elveim" vannak. Vagy tetkó, vagy semmi. :) Én már csak ilyen szélsőséges vagyok. :)))

A fiúknál nekem annyira nem tetszik, csak ha valami fiús dolog van: köldök alatt egy írás, felette valami nagy minta... Mint Apának: kelta rovásírás van a köldöke alatt, felette Odin, stb. Brutál, de szép! :)

2007. júl. 19. 10:32

Most azonnnnnnnaaaaaaal!!!!!!

Gratulálok! Milyen érzés tetováltnak lenni?

619. 278c85ecf4 (válaszként erre: 618. - B23bdea606)
2007. júl. 19. 00:06

Húúú, gratula!:)

Alkarvédő, kéjes nyögések, stb. megvoltak?:))

Képeket kérünk ám!!!

2007. júl. 18. 18:08
Másfél óra szünet nélküli kínzásban volt részem :). Szóval elég gyorsan.
2007. júl. 18. 17:59
Ügyi vagy!Mennyi idő alatt lettél kész?
2007. júl. 18. 17:09
Kedveseim, jelentem, itt vagyok, frissen varrva, olyannyira, hogy még a fólia is rajtam figyel!!! És túlélteeem!!!!!!!!!
2007. júl. 18. 15:01

Hasra, a fiúkon!:DDD

Magamnak nem kéne, meg is bolondulnék, meg amúgy sincs szép hasam, kövér disznó vagyok...:(

Csináltass hennafestést, teszek fel egy képet a naplómba, kicsit extrémnek tűnik, de szerintem klassz!

614. gota (válaszként erre: 613. - Mothertiger)
2007. júl. 18. 11:27

:)))

Hát, ha szülés után olyan hasam lesz, megdumálhatnánk egy has varratós dolgot, mert az nekem is állatira bejön... :))

Csak valahogy eddig nem vettem annyira komolyan, most meg, hogy nem lehet, úúúúúgy szeretnék egyet. :))) Ez tipikus, nem?

2007. júl. 18. 10:53

Nekem is nagyon tetszik a fejen a tetoválás, ami a Pengében volt Wesleymnek, hát az állat volt (noha valószínűleg nem volt igazi)! Pasimnak meg csináltam az arcára hennával anno (bár gyűlölöm a hennát), nagyon királyul nézett ki! Amúgy is klassz az arcformája, és folyton megihlet. Sajnos nem hagyja, hogy rajzoljak az arcára. Egyszer majd rábeszélem megint, és lefényképezem.

Barátnőm is rajong az arcon lévő mintákért, tehát valószínűleg meg fogja engedni, hogy rajzoljak rá!


Nekem még a hasra tetovált nonfiguratív minták hoznak tűzbe... De naaaaaaagyoooooon!!!:)

612. gota (válaszként erre: 586. - Mothertiger)
2007. júl. 18. 10:39

Fú, bocsi lányok, mostanában le vagyok maradva...

Szóval: azért veszélyes (legalábbis szerintem) a hónalj tetkó, mert ott van egy rakat nyirok, meg minden, aminek szerintem tutira árt a tetoválás...


Ha már az extrém helyeknél tartunk: a társaságban most a fiúk között a fejre varrás hódít... Hát nekem az nem jön be egyáltalán. Amíg csak 1-2 emberen láttam a tarkójára tetováltatva, addig jó volt, de mostmár gyakorlatilag minden harmadik fiúnak van. :(

Amúgy szerintem az, hogy mi szokatlan, nagyban múlik azon, hogy milyen társasághoz vagy szokva, és ott mi a "szokásos". Én azért nem vagyok kiakadva a farok tetkón sem, mert az ismeretségi körömben egy csomó fiúnak van.

A nyak tetkó nekem is nagyon tetszik, van egy haverom, akinek olyan a nonfi mintája, hogy elkezdődik a vállán, végigmegy a nyakán, és a füle mögött bejön az arcáig. (A barkóig pontosabban.) Amúgy nem nagyon vagyok oda a nonfikért, de ez csúcs! Legszívesebben, ha fiú lennék, azonnal csináltatnék valami hasonlót kelta mintával... :)

2007. júl. 18. 10:22
Rita, képek?????
2007. júl. 18. 10:21

Láttam már olyan munkát, ami hegre készült. Igaz, csak képen láttam, de szépen takarta a heget, ráadásul olyan mintát választottak, hogy a heg még szebbé tette, esküszöm!


Sok tetováló azért nem vállalja, mert állításuk szerint nehezebben gyógyul, és egészen másképp "viselkedik", mint a rendes bőrfelület. Személy szerint én még nem tetováltam hegre. Az enyémet viszont minden további nélkül megcsináltatnám!

609. Norahh
2007. júl. 18. 09:36
és ha mondjuk hegre, vagy vmilyen sérülés miatta bőrhibára tetováltat az ember lánya, az mennyire látszódik? egy nagyobb minta esetén a minta kidobja? vagy abszolút eltakarja? nekem azt mondták, ennek nincs akadálya..és abszolút nem is fog látszódni:|
2007. júl. 17. 19:40
nekem is van nem fájt,imádom
2007. júl. 17. 18:57

Norahh: attól függ, hogy ki csinálja...

De egyébként ki lehet bírni, amikor a Főnök varrta, végigröhögtem az egészet. Ügyes volt a fiú, meg kell hagyni!:D

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook