Tetkó (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2007. aug. 20. 18:55

Sziasztok!


Dragonfly, én is imádom a sárkányokat, tegnap rajzoltam ki épp egyet, csak még nem dolgoztam ki. Ha minden igaz, a páromnak teszem fel, csak ha tetszik neki, lábszárra. Mostanában állandóan csak sárkányokat tetkóznék, imádom őket, lenyűgöz a szépségük. Formájuk, színük, maga az egész lényük rengeteg inspirációt ad a rajzolásban.


Futrinka, inkább várd ki a végét, a türelem rózsát terem... Ebben az esetben inkább valami szép mintát talán, érdemes megvárni amíg elválasztod a babát. Egyébként valószínű, hogy nem lenne baj, de gondolkodjunk a gyerekekkel kapcsolatban inkább úgy, hogy lehetséges némi elővigyázatosság, és ne legyünk ennyire önzőek és hiúak.:)


Mindenkinek: képeket, képeket, képeket!!!!!:D

725. b23bdea606 (válaszként erre: 722. - Szelfujtahaj)
2007. aug. 20. 17:47
Köszi a bíztatást, igyekszem úgy tenni, mintha mindig is lett volna tetkóm :). Persze teljesen igazad van, mert én sem azért csináltattam, hogy takargassam, bár nekem könnyebb dolgom van, mert a hátamon azért ritkábban látszik... De vannak olyan felsőim, blúzaim, amiknél kikukucskál a madaram szárnyvége, szóval előbb-utóbb tuti "lebukok". Ja, és persze totálban átlátszik az összes fehér blúzomon, szóval már az évnyitó is esélyes :D.
724. 984ff08d0b (válaszként erre: 723. - 984ff08d0b)
2007. aug. 20. 12:15
na, most olvastam vissza...akkor mégsem :P várok várok...
723. 984ff08d0b (válaszként erre: 715. - Mothertiger)
2007. aug. 20. 12:14
A szoptatást nem befolyásolja? Eddig azért nem mertem továbbiakat csináltatni, de akkor lehet belehúzok :D
722. szelfujtahaj (válaszként erre: 721. - B23bdea606)
2007. aug. 20. 11:04

Szia Dragonfly!Egy igeig nem hordtam csak olyan felsőt, ami eltakarta,de a nyár közeledtével megoldhatatlan lett.Így gondoltam lesz,ami lesz ha már megcsináltattam miért titkolnám.A gyerekeknek nagyon tetszett,teljesen el voltak ámulva és ájulva.A mostani iskolámban is tetszett főleg a felsős fiúk szemében nőttem "nagyra":-)

A kollégák elfogadták,volt aki és van aki megkérdi nem bántam-e meg.Határozottan Nem.Nem szabad nagy ügyet csinálnod belőle,mert akkor támadhatnak.Maradj természetes.Sok sikert!!!

721. b23bdea606 (válaszként erre: 719. - Szelfujtahaj)
2007. aug. 19. 14:47
Szia szelfujtahaj, mondd csak, te mennyire figyelsz arra, hogy a gyerkőcök, kollegák ne lássák a tetoválásod? És ha egy gyerek rákérdez, akkor azt hogy szoktad lereagálni? Csak azért kíváncsiskodok, mert én is ped vagyok, és mint friss tetkóst, így szept. 1. felé közeledve, érdekelnének a tapasztalataid...
720. b23bdea606 (válaszként erre: 718. - (angyalka))
2007. aug. 19. 14:44
Hajrá angyalka, várjuk szeretettel!
2007. aug. 19. 09:34
A bal felkaromon van tetkóm.Kb 10 éve.Nem bántam meg.Eddig még nem ért semmi hátrány miatta,pedig pedagógus és iskolavezető vagyok.
2007. aug. 16. 21:29
Ezuton szeretnék mindenkitől elnézést kérni hogy a megigért tetkokat nem raktam fel de nem alkalmas a gépünk most ilyenre de igérem hamarosan bepotolom
2007. aug. 16. 21:17
Ja, lányok, van amúgy olyan hírös embör, akinek nagyon tetszenek a tetkói? Vagy olyan stílus, ami megfogott titeket? Én megőrülök a sárkányos tetoválásokért (különösen a középkori stílusúakért), de pl. a színes tetoválások annyira nem tetszenek. Az nagyon tetszik, ha valakinek sok tetkója van és azok stílusban nagyjából hasonlóak, bár gondolom, ez nem igazán kivitelezhető, mert a rajzok ugye különböző időben készülnek, és közben változhat az ízlése az embernek... De volt itt még régebben egy srác, aki csak maori stílusú dolgokat varratott... Moti, találtál is neki ráját, emlékszem! Hű, nagyon sokat írtam, menek is :)!
716. b23bdea606 (válaszként erre: 715. - Mothertiger)
2007. aug. 16. 21:08

Jaj, már azt hittem, hogy egy ilyen komoly kérdés után teljesen kihal a fórum :). Kicsit megnyugtattál, bár a baba-project még "alkotási" fázisban van, és ki tudja, mikor sikerül... Mosz egyelőre úgyis csak tervezgetem a következő mintákat.

Van egy olyan elképzelésem, hogy az alkarom belső felére csináltatnék valamit, vagy a csuklómhoz, vagy a könyök felé eső részre, ahol ugye nagyobb a hely. Kicsit bizonytalan vagyok, hogy hogy mutatna, és nem nagyon láttan ilyesmit csajokon. Hírességek közül Amy Winehouse-nak van egy villám az alkarján, meg az egyik Bűbájos boszis csajnak valami kör alakú, asszem. Tudtok még mást is, akinek utána kereshetnék?

2007. aug. 11. 13:09

Sehogy. Szerintem. Semmi köze hozzá. Csak ha már kismama vagy, akkor szerintem ne csináltass több tetoválást. Legalábbis amíg a baba már nem cicizik. Utána megint csinálhatsz akármit.

De majd lesz olyan is, aki ezt megtámadja...:)

2007. aug. 6. 19:23
Moti, gota! Mi a helyzet a terhességgel illetve a teherbe eséssel? Mert én lassan szeretnék babát! Ezt hogy befolyásolja a tetoválás?
2007. aug. 6. 11:42

Megdőlt bennem a henna negatív mítosza. Nekem valami gusztustalan kis nyikhaj kozmetikai hennám lehetett...

Tegnap felkeresett két ismim, akik hennával csináltattak a bokájukra mintát. Azt mondták, szinte levakarhatatlan... Tényleg az volt.:-/

Ettől függetlenül mint bevallották, a fiatalember fogpiszkálóval vitte fel remekműveit a bőrre, vonalai kissé egyenletlenek voltak, ebből aztán levontam a következtetést: macerás, és a speciális tollal szebben lehet dolgozni!:)

2007. aug. 3. 15:05
Gondolom azért sem adhatsz vért,mert félnek a fertőzésveszélytől.Egy év alatt úgyis kiderül,ha valami gáz van.
2007. aug. 3. 15:01

Szia! Várunk vissza!


Zsófi: szerintem se csináltass, mert tetoválás után azt hiszem egy évig még vért se adhatsz, nyilván azért, mert vannak a festékben olyan anyagok. Bőven ráérsz még utána is, semmit sem mulasztasz el, legfeljebb azzal is "elütheted az időt" a babázás mellett, hogy keresel magadnak egy hozzád illő mintát!:)

Legalább nem fogod elkapkodni!

710. gota
2007. aug. 3. 13:16

Ja, csajszik, egyébként egy időre búcsúzom, mert ma vagyok utoljára melóban, otthon pedig nincs még net. Remélem, 2 héten belül meglesz és akkor majd jelentkezem!

Puszi mindenkinek!

709. gota (válaszként erre: 708. - Kovacszsofia)
2007. aug. 3. 13:15

Szerintem ne csináltasd meg most...

Én ugyan eléggé tele vagyok, és nem ellenzem a tetkót (sőt ;)), de én sem csináltattam semmit a terhesség alatt és a szoptatás alatt sem fogok. Sajnos a tetkó festékek nagy része tartalmaz olyan anyagokat, amikkel igenis árthatsz a babónak.

Úgyhogy szerintem várd meg vele a szoptatás végét!

2007. aug. 3. 13:08
Sziasztok!Nem tudna nekem vki segíteni?Szoptató anyuka vok,és tetkót szeretnék.Nem tudom ezzel ártanék-e a Picurnak?
707. ZITA9770 (válaszként erre: 705. - Mothertiger)
2007. aug. 1. 16:08
ok köszi:)
2007. aug. 1. 15:42
Írd be: indián tetoválás motívumok, nekem erre kijött egy csomó minden. Érdemes benne böngészni!:)
2007. aug. 1. 15:34

Huuu, Bambi, ebben valószínűleg nem tudok segíteni, mondjuk ettől függetlenül utánanézek. Google-ban nem próbáltad még?


Zita: írd be a Google-ba, hogy tattoo gallery, vagy tattoo pictures/photos... Erre nekem több milliárd mintát ki szokott dobni!:)

2007. aug. 1. 14:04

Sziasztok:)

Alapockámra szeretnék még egyet csináltatni,de semmi elképzelésem sincs hogy mit.Adjatok tippeket,meg esetleg oldal címeket ahól vannak jó minták.Előre is köszike:)

703. bambi80
2007. aug. 1. 13:51
Előre is köszi.:)
702. bambi80
2007. aug. 1. 13:51
Pl.hogy hogy néz ki a szeretet,béke,vagy ilyenek.Mert a tetoválómnak is csak a kínai szimbólumok vannak meg,és szinte minden 2.ismerősömnek olyan van,én meg nem szeretem az ilyen tucatemberséget.
2007. júl. 31. 16:07
Indiai szimbólumok alatt konkrétan mi érdekel?
700. bambi80
2007. júl. 31. 14:17
Sziasztok!Nekem már van egy tetoválásom a derekamon,most szeretnék mégegyet e medencémhez.Nem tudjátok,hol találok indiai szimbólumokat,mert mindenhol csak a kínai betűket találom.Előre is köszi
2007. júl. 28. 09:54
Mindent látni akarok!!!:)
2007. júl. 27. 19:38
Oké rakok fel de a napokban nem igérem majd hétfő fele.A hasamat már egy kicsit megbántam de csak a terhesség miatt.A szülési csikok nagyon látszanak és ezáltal a sárkány is megcsunyult egy picit.A lábamon a galamb meg még nincsen befejezve mert nem volt rá sem idő sem alkalom
697. b23bdea606 (válaszként erre: 693. - (angyalka))
2007. júl. 27. 16:55
Angyalka! Tegyél fel képet legalább az angyalkádról, léééécci! Nagyon kíváncsi vagyok rá, nekem nagyon tetszenek az angyalos tetkók (más kérdés, hogy nem az én stílusom), és úgy szeretnék gyönyörködni!
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook