Tetkó (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2007. szept. 18. 11:55

Köszönöm szépen!

Már nagyon sokszor írtam, hogy a tetoválás (és minden más jó dolog) szeretete nem korfüggő!


Különben kinek a joga eldönteni, hogy mi illik és mi nem? Mindenki saját maga rendelkezik a testével, és azt csinál amit akar, és amikor akarja!:)

785. wicca23 (válaszként erre: 781. - Mothertiger)
2007. szept. 17. 21:19
Szia! Köszönöm,hogy irtál.Az a harci helyzet,hogy 52 éves vagyok,és nem tudom,illik-e ebben a korban a tetkó.Persze ha elhatározom,akkor nemigen érdekelne,ki mit szól hozzá,de egyenlőre még mindig gondolkodom.Én nem szeretnék tucatmintát,nagyon meg kell érintenie annak a képnek,vagy szövegnek,amit végül magamra varratnék.A fiam tigrise tényleg nagyon szép,ő nagyon jól rajzol. Ha egyszer elhatározom magam,mindenképp szólok. Addig is sok egyedi munkát kivánok Neked.
2007. szept. 17. 20:27
Jaj, tegyetek már fel képeket!
2007. szept. 16. 20:53
ezelött 9 évvel csináltattam az elsö tetkom ami(jakuzza irás) a jobb felsö karommon.A 2-dikat 3 éve( a bal felsö karomra) 1 bolermoi minta benne a horoszkopom jele kos!NEM BÁNTAM MEG ÉS Még csináltani szeretnék
782. Duncan
2007. szept. 16. 20:45

Sziasztok!


ÉN nem bántam meg, hogy tetoválást csináltattam:) van egy szép unikornis a bal lapockámon, bár én soha nem választanék katalógusból nem is láttam ilyet. Volt egy művész barátom Ő rajzolta nekem az unikornist, amit később másik ismerősőm megtetovált nekem:)Később csináltattam még egy tetoválást ugyanezzel az ismerősőmmel, a derekamon van V alakban sok orchidea és ezt sem bántam meg. Kb. 5 évesek a tetoválásaim és még a kórházban amikor műtöttek sem lepődtek meg, inkább nézegették a műtőasztalon, hogy milyen szép:D

2007. szept. 16. 16:23

Wicca, biztosan nagyon szép a tetkója a fiadnak, amúgy is szeretem a tigrist. Bár nekem inkább a sárkány jön be, meg a nonfiguratív minták.:)

Ha volna olyan minta, amibe szívből beleszeretnél, hidd el, sosem bánnád meg, hogy tetováltattál. Egyáltalán nem akarlak rábeszélni, csak mondom.

Vannak olyan könyvek, versek, képek, amik szinte kiáltanak az ember szívébe és lelkébe, és örökre megmaradnak bennünk, miután elolvastuk, megnéztük őket.

Én azt ajánlom mindenkinek, hogy ha egy kép, minta ilyen szinten fog meg bennünket, azt már érdemes figyelembe venni! Az ilyen módon kiválasztott mintát biztosan nem fogjuk megbánni, ha felvarratjuk magunkra. Sajnos elég sokan csak azért csináltatnak tetoválást, hogy "ne lógjanak ki a sorból", tucat- és katalógusmintákból választanak már az első fél óra után, amit egyébként egy igazán komoly szándékú ember nem tenne.

Nem hiszitek el, nyilván kényes dög vagyok, de ez annyira megutáltatta velem a munkát, hogy nem igaz. Hálistennek sokan bíznak a fantáziámban, rám bízzák a minta kidolgozását színileg, satírozásban, és ez tart még mindig a "pályán".


Wicca, a matricáért senki sem fog kinevetni, annyi mindenkin látom, és vannak köztük igazán élethűek is. Ja, már lehet olyan pólót is kapni, ami azt a hatást kelti, mintha te lennél tetoválva. Bőrszínű, és telistele van szép mintákkal. Naaagyon kiiiirály!!!:DDD

780. wicca23
2007. szept. 15. 20:28
Nekem tetszik,de sohasem tetováltatnék magamra.Régebben gondoltam,hogy a bokámra,vagy a vállamra varratnék valami finom mintát,de attól féltem,megbánnám később.Nyaranta matricát szoktam magamra tenni.Kinai irásjelet,skorpiót,lepkét,ilyesmiket.A kissebb fiamnak van a vállán egy nagyon szép tigris fej,ő rajzolta,és varratta magára.
779. wicca23 (válaszként erre: 777. - Geggencs)
2007. szept. 15. 20:22
Gratulálok.Biztosan nagyon szép.
2007. szept. 15. 19:54

Na, Geggencs, hiába fáradtam neked...:(

Feltettem a naplómba neked egy ráját, de valószínűleg nem nézted meg, ezért kitöröltem.

Azért remélem teszel fel képet róla?


Wasabi, én még nem csináltam ujjakra tetoválást, errefelé ilyesmire nincs igény. Azért ha mégis belevágnál, gondold meg alaposan, hogy megéri-e?

Az ujjak mindenféle külső hatásnak vannak kitéve (időjárás, vágások, horzsolások, égés, olyan munkavégzésnél akár bőrkeményedések), ezért talán idővel kárt is tehet a mintában egy-egy ilyen jellegű dolog. Ezért elgondolkodtató, hogy vajon megéri-e végigszenvedni a tetoválást az ujjakra (mert nyilván nem kis fájdalom), ha ennyi sérülés érheti?

Mindenesetre nagyon extravagáns ötletnek tartom, és ha van hozzá bátorságod, és vállalod a következményeket, hát kívánok hozzá elég kitartást és sok sikert!:)


Dragon: nekem a tetoválás a combomra nagyon a jövő zenéje lesz, előbb az intimpiercinget éljem túl...! Most eldöntöttem, hogy kicsit gyúrok magamra, mert kiráááály akarok lenni, meg istennő, mint régen.:DDD

Meg a pasim teledumálta a fejemet, hogy le akar fényképezni a kocsijával jövőre, mert be akarja küldeni valami tuning újságba...:DDDDDD

Akkorra lehet megcsináltatom a tetkót is!

(Ámbár ezen az ötleten nyúlásig röhögtem magam!)

2007. szept. 15. 01:51
Hello emberkék.Végre sikerült egy szép ráját csináltatnom a lábamra.
2007. szept. 8. 15:41
Moti, drága, akkor keress még, amíg meg nem találod az igazit! Csak hogy lásd, milyen szépen megtanultam a legjobb tanácsod :)! Aztán tudósíts ám, ha van ötleted, had véleményezzünk, plííííz!
775. b23bdea606 (válaszként erre: 773. - Wasabi)
2007. szept. 8. 15:39
Szia, én már láttam képen, de szerintem mindenhová lehet. Szájba, nyelvre, tenyérre, talpra... Csak attól függ, találsz-e vk-t aki megcsinálja, illetve mennyire bírod a fájdalmat. Aztán majd Mothertigert is meg kéne kérdezni, hogy igaz-e, amit olvastam, hogy nem minden testrészen marad meg szép élesen a minta.
774. b23bdea606 (válaszként erre: 771. - Bogyoka20)
2007. szept. 8. 15:35
Igen, szerintem is! Sajna nagyobban nem találtam, de így is látszik, hogy ez sincs készen - a faroktollaknak csak a kontúrja van még fenn. Szerintem a lányzóhoz is illik.
773. wasabi
2007. szept. 7. 19:51

Hy All,


érdeklődék arról amit már régszeretnék, de mindig mát hallok felőle..


Kérdeésem: Lehet-e ujjbegyeimre tetkót csináltatni??


előre is köszöntem

Szabi

2007. szept. 7. 12:07

Dragon: szépek, de a színesekért nem vagyok odáig. Aztán lehet, hogy mégis színes lesz, annyira nem tisztultam még le ezirányban, hogy komolyan nem tudom.

Én inkább valami sárkányra gondoltam (mily meglepő...!), ami mutatja, hogy milyen is vagyok valójában. Meg azt akarom, hogy aki ránéz, habozzon a szeme! De egyébként a párom sárkánya is tetszik, amit én csináltam neki, még azt is bevállalnám! Valami nagyon ütőset szeretnék!!!!


Angelgirl: van egy ismim, akinek börtönben csinálták a tetoválásait, és ahhoz képest szépek! Sok olyan tetoválót ismerek, akik otthon dolgoznak, és sosem kaptak stúdiós vagy egyéb képzést, mégis gyönyörű munkájuk van (persze ezzel ellentétben sok olyat is ismerek, akik kontár módon rontják az "öregek" hírnevét, és csapnivaló a munkájuk)!


Ez nagyban függ az anyagiaktól is, mert egy normális stúdióban nagyon megkérik az árát! Akinek van rá pénze, nyilván inkább oda fog menni tetováltatni...

771. bogyoka20 (válaszként erre: 768. - B23bdea606)
2007. szept. 6. 21:49
A páva nagyon szép!Kár hogy nem jobb a kép!
2007. szept. 6. 17:54
Nem olvastam az előző hozzászólásokat, de én mindenképp azt mondom, ha vki akar, akkor mindenféleképp szalonban csináltassa! Mert nekem egyik haverom csinálta, de az nem olyan...
769. mimmi (válaszként erre: 760. - 278c85ecf4)
2007. szept. 6. 14:10
Azt hiszem aki tetóváltat az tisztába van azzal hogy milyen veszélyei vannak az általa választott élvezetnek.Aki fél ezektöl az ne tegye!Aki meg beválalta ,annak nem kellenek a hindenféle ellenérvek.Szerintem aki elszeretne minket rettenteni az itt rosszhelyen rémizget.Annak kéne nyitni egy új fórumot.Atetóválás veszélyei címen.Itt túdnának ök is érvényesülni.
2007. szept. 5. 21:20

Te Gyömi, aszittem a tied igazi :)))! Te is úgy tetováltattál, mint Phoebe és Rachel a Jóbarátokban?


Moti drága! Nem tudom milyen a stílusod, és tetszene-e, de olyan gyönyörűszép színes főnix és páva mintákat találtam a neten, hogy teljesen bezsongtam tőlük!!! Szerintem combon is jól mutatnának. Felrakom az adatlapomra, majd nézd meg!!!

2007. szept. 5. 17:58

Bogyoka20: Még nem tudom, mit szeretnék a combomra, lehet rábízom a mesterre. Szeretném, ha valami meghökkentően király, nőies és vagány lenne egyszerre! De ilyet még nem találtam. :(((


Gyömi, vagy valaki akit ez a téma mélyrehatóan érdekelne, azt hiszem rá lehet keresni a Google-ban: "tattoo for (vagy 4) toddlers" címen.

Hja, wazzzz, annyit reklámozom a Google-t hogy már kaphatnék valami zsozsót is érte!:DDD


Jah, még van a derekamon egy kígyó nonfiguratívval, ez 10 centis. Meg egy nonfiguratív minta a hátamon, ami kb. 34 centis lett.:)

766. 278c85ecf4 (válaszként erre: 764. - Mothertiger)
2007. szept. 5. 17:50
Jesszus! Hát ez az....hogy fog az kinézni, mikor megnyúlik a gyerek? Vagy miniatűr mintát rajzolnak fel, ami a gyerekkel együtt nő!?:D
765. bogyoka20 (válaszként erre: 762. - Mothertiger)
2007. szept. 5. 15:08
Szia!Mit szeretnél a combodra?A parimadáron kívül hol,és milyen tetkód van még?
2007. szept. 5. 13:31

Hehe!

Ne félj, imádja a tetoválást, és mindig kéri, hogy rajzoljak rá valami mintát!

Még puszilgatni is szokta a vállamon a parimadarat! Meg az övét is, ha rárajzolok valamit!


Nem hiszitek, de valamelyik tetkóújságban olvastam, hogy Amerikában nyílt egy stúdió, ahol 2-17 éves gyerekeknek/fiataloknak készítenek tetoválást, tű nélküli, fájdalommentes módszerrel. Szlogenjük az, hogy a minta garantáltan 10 évig megmarad! Le is van fotózva egy kissrác, akinek a mellén van valami minta.


Személy szerint én nem tetováltatnék a fiamra, még akkor se, ha fájdalommentes és 10 évig fennmarad. Ez benne a furi. Ha tetováltatnék is neki, most két éves. Ő 12 éves koráig annyit fejlődik, nyúlik... Hogy nézne ki rajta 12 évesen egy minta, amit két éves korában készíttettünk???

763. 278c85ecf4 (válaszként erre: 762. - Mothertiger)
2007. szept. 5. 13:05

Áááá, az enyém csak matrica....:DD


Teljesen igazad van....aki akar tetkót, az úgyis csináltat...

Mindig lesznek olyanok, akik ellenzik, bár szerintem egyre kevesebben!


Én nem csodálom, ha parázol az intim piercingől! Jujjjj!:) Tutira nem merném!


(off...babának? Épp azt nézegettem, hogy gyönyörűséges kisfiad akkora lett, hogy lassan utolér titeket!:D

Aztán nemsokára ő irogat ide, hogy az én muterom anno nagy tetkó mágus volt...:D)

2007. szept. 5. 12:53

Gyömi, akin tetkó van, az ne nagyon riogasson a tetkó mellékhatásaival senkit! Elvesztenéd a szavaid hitelességét!


Ha olyan cikket tett volna be az említett 1901-ben született aggastyán, ami elrettentő példa lett volna mindenki számára, ő akkor is csak Don Quijote marad ebben a világban, aki csak szélmalmokkal harcolgat... Hiszen a tetoválás volt, van és lesz, tetoválást imádók is voltak, vannak és lesznek, ez ellen semmit sem tehet. Legfeljebb ha nekidurálja magát, és tényleg felteszi a cikket, majd undorkodunk egyet, meg sírunk is, ahogy megígérte, de aki szereti a tetoválást, az szeretni is fogja. Akár tetszik neki, akár nem...


Hmmm, én meg gyáva kukacka vagyok... Még mindig nem csináltattam meg az intimpiercingem... Meg időm sincs nagyon rá, hogy elutazzak emiatt. Ah, tudom, jó kifogás sose rossz... Na de ez van...:-///


Meg időközben hazajött a srác, akivel megbeszéltem a combomra a tetkót. Még annak se gyűjtöttem bátorságot. Meg aztán itt vagyok jelenleg egy fillér nélkül...:((( Úgyhogy ha lesz is pénzem, inkább veszek valamit babának.:)

761. b23bdea606 (válaszként erre: 760. - 278c85ecf4)
2007. szept. 4. 20:52
Örülök neked, te munka hőse, te! Aztán ne felejts el néha lazítani egy kicsit, és megvillantani a dögös kis tetkódat :)!
760. 278c85ecf4 (válaszként erre: 758. - B23bdea606)
2007. szept. 3. 23:03

:)) Nem vesztem el! Figyeltem is! Csak nem szóltam!:)

Na meg gyűjtöttem az elrettentő anyagokat, kimutatásokat készítettem...! Valakinek át kell venni a professzor helyét!:DD

759. mimmi (válaszként erre: 754. - Mothertiger)
2007. szept. 3. 22:58
Köszönöm!Saját és mindenki más nevében!
758. b23bdea606 (válaszként erre: 756. - 278c85ecf4)
2007. szept. 2. 19:51
Nézd már, az elveszett lány! Régen láttalak! MInden oké?
2007. szept. 2. 19:50

Helló lányok, jelentem, a tanévet rendben megnyitottuk, a gyerekeim marhára megnőttek a nyáron, és roppant szomorú vagyok a holnapi munkanaptól... De ez az életnek az ő rendje.


Moti, az ötleted szuper, azt hiszem a vállamon télleg jól mutatna, hasra inkább nem, mert még babázás előtt vagyok, aztán a büdös kölke még a végén tönkretenné :DDD!


Aztán tényleg csak suttogni, hölgyeim, önkéntes lelkiismeretünk nagyon elszántan ígérte, hogy még visszatér!

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook