Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kicsi vagy Nagy mell? fórum

Kicsi vagy Nagy mell? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. okt. 22. 04:54

Nekem a mellem egy fontos erogén zóna, és ezért fontos hogy a pasik a szex során foglalkozzanak vele, ezért nagy kell legyen. Rosszul vagyok a kis mell gondolatától is. szerintem a nagy mellhez nem kell sexi melltartó mert az a pamutba is szexi. A pasik szarnak arra h milyen a melltartód inkább ami benne van aza fontos.

De hát mindig a másé kell, ilyen a ember...

Képzeljétek a pasik olyan perverzek valakinek a nagyon elcseszett testrészek is tetszenek, szóval ha összegezni kéne: mindenki hozza ki magából a legjobbat, igenis Isten ezért adta az életünket, nem mindegy hogyan éled le.

Az az orvos aki nem bánik tisztelettel a belőlem kivett szilikonnal remélem kínok között lassan döglik meg hogy rohadna el a rohadt szemét!!!

Én ha meghalok a szilikonnal együtt szeretnék nyugodni amiért keményen megdolgoztam!Nem is vehetné ki!

60. simple
2009. okt. 14. 12:06
Nos nekem közepes van, melltartóból 75 C kell. Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve,amúgy ha választani kellene, százszor inkább a kicsit választanám, mint egyszer a nagyot. Itt is szerintem az a legfontosabb, hogy arányos legyen a test, és a természet tökéleteset alkot. Borzasztó röhejesen néz ki, mikor egy 45 kilós lány lufikat rakat magára...
59. Cepheus (válaszként erre: 57. - Frollo)
2009. aug. 11. 05:30
A mellméret a benne lévő zsírszövet függvénye, ami nagyrészt örökletes tényezőkön múlik, részben a tápláltságtól függ. A tej nagyrészt a szoptatás során azonnal termelődik, és nem a zsírszövetben, hanem a mirigyszövetekben. Nincs tehát semmilyen korreláció a mellméret és a tej mennyisége között.
2009. jan. 22. 13:03
Közepes..??
57. frollo (válaszként erre: 53. - 5796fb1dbf)
2009. jan. 22. 12:40
Hogy lehet a kismellűnek több teje? Csak érdekel, nincs gyerekem.
2009. jan. 19. 18:40
Nekem szerintem nagy van (170cm magas vagyok és 95D-100 -as melltartót hordok,aminek örülnöm kellene,de nem tudok.Ja és még mindig nőnek.Persze a környezetmnek tetszika (a barátaim(fiúk) elneveztek Ms Pamelának és azt mondják ez igazi cimlap méret) a barátom is meg van elégedve vele,Tehát panaszra nem lenne okom,de nem tudok semmi szexi meltartót venni,mert azok csak 85-ig vannak. Ja és elegem van abból is,hogy ott keresik a szemem.
55. e8e68503db (válaszként erre: 23. - Akymo)
2009. jan. 16. 16:30
Egyetértek!
2009. jan. 16. 16:10
Nekem picikék a melleim, de szép formásak! A barátom is imádja őket, pont beleférnek a tenyerébe! Szerintem jobb élni egy picike mellel, na meg a testalkatomhoz, nem is illene a nagyobb mell! Vékony vagyok, és pont ideális hozzám ! Kinek mit adott a Jó Isten! Ezen nem kéne változtatni a plasztikai műtéttel! Szerintem szánalmas, ha vki folyton műtteti magát! Ugyan már!
2008. dec. 20. 17:56
ahogy Isten adta, hagyd úgy. a mell tulajdonképpen élet-erő, mert csak arra használható, hogy szoptasd gyermeked. a kis mellű nők jobban szoptatnak mert több tejük van, míg a nagyban némelyiknél semmi.
52. Kedveske (válaszként erre: 51. - Dorcilla)
2008. nov. 20. 10:04
:-), ez aranyos!
2008. nov. 20. 10:02
se nem kicsi, se nem nagy , éppen nekem való vagy!
2008. nov. 20. 10:01

Nekem kicsi van. Néha szeretnék nagyobbat, de nem feküdnék kés alá, pedig lenne rá keret. Inkább akkor maradjon kicsi.

Nekem egyébként az a tapasztalatom, hogy a pasiknak nem annyira fontos a mell mérte, mint nekünk nőknek.

49. dancingqueen (válaszként erre: 48. - *bodza*)
2008. nov. 20. 09:59
szexben sem számt:)max látvány ügyileg
48. *bodza* (válaszként erre: 38. - Erus75)
2008. nov. 20. 09:41
A szerelemben valóban nem számít a mellméret,de a sexben annál inkább!
2008. nov. 20. 09:35
Három gyerek után, nekem is kicsik lettek a melleim, nem lógnak, szépek, csak kicsik! Ha valaki felajánlaná, hogy megcsináltatja nekem, lehet elfogadnám, saját pénzből sosem csináltatnám meg! Igaz, nem is lenne rá! Egyedül nevelem a gyerkőceimet, és ezernyi több dolog foglalkoztat annál, hogy mekkora a mellem! Úgy vagyok vele, akinek nem tetszik, ne nézze! Szép napot!:)
2008. nov. 19. 15:21
A kettő között)
45. Fiatal nő (válaszként erre: 42. - 384685e7f4)
2008. nov. 19. 15:15
Azért ez túlzás. Szerintem meg inkább igaza van.
2008. nov. 19. 15:14
Közepes!
2008. nov. 19. 15:13
Nekem elég nagy melleim vannak, amire sok barátnőm azt mondja, hogy milyen szerencsés vagyok, de szerintem ez nem ilyen egyszerű. Mert lehet, hogy szép dekoltázst tudok varázsolni magamnak, de melltartó nélkül nem igazán járkálhatok nyilvános helyen... Nem tudom, hogy van-e tökéletes mell, de az biztos, hogy ritka. Én sem vagyok teljesen elégedett magammal, de szerintem úgy kell elfogadni a dolgokat, ahogy vannak.
42. 384685e7f4 (válaszként erre: 38. - Erus75)
2008. nov. 18. 09:52

Egyáltalán nem mindegy, hogy hogyan éled le az életed. A boncágyon persze mindegy, deha ehehz viszonyítunk, akkor fodrászhoz se menj, fogorvoshoz se, sőt ne is fürödj, úgysem számít (téged idézve).


Nagyon is számít!

2008. nov. 17. 12:19

Sziasztok!


Nekem mindig is nagy melleim voltak, az első terhességem és a szoptatás után még nagyobbak lettek és ráadásul meg is ereszkedtek. Rettenesen utáltam, ezért 5 évvel ezelőtt kissebbítettem őket, és fel is varrták (tb alapon). 2-3 számmal kissebb lett a melltartó méretem , mint ami előtte volt. Most sem kicsi, hanem nekem és persze a páromnak is pont jó. Soha sem bántam meg, hogy megcsináltattam. És még szoptatni is tudok.

2008. nov. 17. 12:14

Lényegtelen.

Olyan világban élünk ,ahol ezt a kérdést a kedvesünknek is feltehetjük!:)

2008. nov. 17. 12:12
Ugyanigy gondolom én is mint erus75, én nemis tartom szépnek azokat a felfúlt melleket, a természetes az igazi ha kicsi ha nagy:-)
38. erus75
2008. nov. 17. 11:59
Nekem is kicsi van.A szerelemben nem ez számít.Soha nem volt ez miatt gondom.Mindenki elfogadott olyannak amilyen vagyok.Amióta láttam hogy egy kórboncnok hogyan dobálja ki a testből szilikonokat rájöttem ez a nő aki itt fekszik mennyi mindent megtehetett azért hogy így nézzen ki,és most Ő is csak egy a sok test közül aki elporlad.Szilikonnal vagy a nélkül?Ekkor már úgysem számít.Sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben.
2008. nov. 17. 11:35

Nekem világ életemben kicsi mellem volt, szoptatások után meg még kissebb.

A pasik, a kicsivel nem foglalkoznak, néha megmarkolják csak hogy ne legyen rossz érzésem azt annyi.

3 bátyám van, ők is a közepeset-nagyobbat szeretik.

36. 70a5a27405 (válaszként erre: 34. - Dancingqueen)
2008. nov. 15. 18:39
dobjak át az enyémből? :DDDDDD
2008. nov. 14. 11:25
Csajok olyan van, amilyet kaptok az élettől. Úgy csináltok, mintha közötök lenne hozzá :) Kivéve persze, aki meri megcsináltatni a mellét, akár nagy, akár kicsi.
2008. nov. 7. 12:00
nekem kicsi van,de nagyot szeretnék
2008. nov. 2. 07:59
Gyakorlatilag mindegy,csak ne lógjon!!
2008. okt. 31. 22:41

Sziasztok!


Én egy 16éves lányka vagyok, és nekem már sajnos 13évesen nőni kezdet a mellem, most 16évesen már 95C-set hordok és nagyon nem vagyok büszke rá...

De hallottam egy új torna gyakorlatot,amivel a mellett ,ha netán lóg ,vagy kisebbet akrnánk akkor itt a megoldás! : 2 súlyzó és torna ...erősiteni kell a mellizmot.

60kg vagyok és 165cm és nagyon kényelmetlenül éreztem magam mindig.

Azt hittem ,hogy ha görnyedek ,akkor majd kevésbé látszik majd a mellem nagynak ,de rájöttem ,hogy nagyon csúnya és ma már kihúzom magam és így, az utcán kicsit magbiztosabban megyek végig.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook