Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan mondanád meg a főnöködnek, hogy fel akarsz mondani? fórum

Hogyan mondanád meg a főnöködnek, hogy fel akarsz mondani? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 18. 22:33

K: Hogyan mondanád meg a főnöködnek, hogy fel akarsz mondani?

V: KI VAN RÚGVA!!!!!Akkor ki vagyok rúgva.Mindegy...


:P

2009. szept. 19. 12:01
Én mindenképpen először beszélnék vele, majd ezután írásban is beadnám a felmondólevelet. Hidegzuhany lehet rögtön a levéllel kezdeni, s ez jelentkezhet a felmondási időben, vagy bármi másban. Na meg a hidakat sem kell felégetni, járhatunk úgy, hogy mégsem csoda az új hely, s esetleg van esély a visszatáncra.
2009. szept. 19. 11:41
Megírnám a felmondásomat és odaadnám a titkárnőnek, hogy adja át.
2009. júl. 14. 23:44
eléállsz és bejelented: főnök,ki vagy rúgva!
7. SF
2008. okt. 20. 19:23
Egyszerű, írj egy felmondólevelet, és add oda neki.
2008. aug. 14. 07:24

Nem félek, csak elég fura helyzet, hogy egyszerre többen is felmondunk...

De tegnap túl estem rajta, nem volt semmi extra, már valahonnan tudta, úgyhogy aláírta a felmondó levelemet, viccelődött egy kicsit, kérdezősködött, aztán annyi...:)

5. dee7182d35 (válaszként erre: 4. - E679c277c9)
2008. aug. 12. 07:00

Hát de mitől tartassz?Nem harapják le a fejed!Ez van,kész.Nincs miért idegeskedned,jobbat találtál,mész,és kész!

Nem kell parázni,nem bűnt követsz el.

2008. aug. 11. 16:38
Én megmondtam volna neki már előbb is, csak 2-3 hétig szabin volt, és holnap vagy holnap után jön vissza. A kisfőnökömmel holnap fogok beszélni... Neki szerintem ilyen szinten nincs sok beleszólása a dologba, de jobb, ha tud róla. Bár állítólag itt a cégnél, aki menni akar, rendesek, és rögtön engedik... Csak már lennék túl rajta:)
3. dee7182d35 (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2008. aug. 11. 15:53

Szia!

Az a főnök gondja,hogy más is megy!Majd ő megoldja.Egyszerűen állj elé,hogy ezért meg azért ettől a dátumtól nem jössz dolgozni!Kész!Korrekt lenne őt minél hamarabb értesíteni,hogy tudjon ő is intézkedni munkaerő ügyben.

2. 1e8f358d6a (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2008. aug. 11. 15:50

Szia!

Mivel az elhatározás már megszületett benned, azt javaslom, ne habozz tovább. Nem tudom, hogy milyen a kapcsolatod a főnököddel, de szerintem előzd meg a kollégáidat, és mondj fel elsőnek.

Sok szerencsét kívánok az új munkahelyedhez!

2008. aug. 11. 15:41

Az én szituációm:

Jelenleg egy útép. cégnél dolgozok, azért akarok felmondani, mert állandó helyváltoztatású a munkahelyem, ill. a párommal össze szeretnék költözni. Szept. 1-től fel is vettek egy helybeli céghez. A héten szeretnék felmondani. Segítségeteket, tanácsaitokat szeretném kérni ez ügyben!

A szitu azért is különleges, mivel ebben a hónapban 3-4 másik munkatársam is sorba fel fog velem mondani, hasonló indokokkal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook