Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » South Beach fórum

South Beach (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1620. linéri
2010. okt. 13. 11:58
Sziasztok.. az lenne a kérdésem h az első szakaszban lehet kefirt inni édesítővel vagy csak a joghurt??.. köszi előre is a választ:)
1619. kisgé (válaszként erre: 1620. - Sorceress87)
2010. máj. 30. 07:34

Szia!


Nekem az az utolsó 5-6 kiló ment le ezzel, ami semmi mással nem. 9 hét alatt 6 kilót adtam le akkor és nagyon könnyen ment. Azóta sem ment ilyen könnyen, mert 2 év alatt visszajött az a 6 kiló, de persze, az életmódom volt a hibás. Nyilván + 6 kilóval tudok létezni, meg egészséges is vagyok, de hát sokkal jobban néztem ki akkor.

Most ahhoz képest 15 kg-t kellene leadnom, így szülés után, de ha 10 kg lemegy, már akkor sokkal jobb lesz.

Még nem álltam neki, még hiányzik az energia, ami ehehz kell. Mert főzni kell, tervezgetni, és elszánni magam...:)

1618. Tündy74 (válaszként erre: 1617. - Sorceress87)
2010. máj. 1. 10:39
Nagy gratula,ügyes vagy:)
2010. ápr. 30. 22:32
Hétfő óta -2,3 kg:))
1616. Tündy74 (válaszként erre: 1615. - Sorceress87)
2010. ápr. 26. 20:26
Menni fog ez,ügyes vagy!:)))
2010. ápr. 26. 19:20
Köszi:) A mai napot sikerült jól zárnom, ilyenkor úgy tudok örülni:)))
1614. Tündy74 (válaszként erre: 1613. - Sorceress87)
2010. ápr. 26. 17:15
Szurkolok neked!Ügyes legyél!:)
2010. ápr. 26. 13:00
Ma elkezdtem:) Remélem nemsokára sikerekről számolhatok be.
1612. Tündy74 (válaszként erre: 1611. - Sorceress87)
2010. ápr. 24. 07:45

Szió!

Köszi,de a bomba nőtől nagyon messze állok.Nem tudom minek is hívjam ezt a diétát,de az biztos,hogy szénhidrát szegényen eszek,sok zöldséggel és pipihusival:)Tehát ez alapján akár hívhatjuk South Beach-nek is:)

2010. ápr. 23. 20:46

Hát te egy bombanő vagy, gratulálok!:) Biztos minden férfi megfordul utánad:)) Nagyon ügyes vagy!

Mind a 24 kg-ot a south beach-el sikerült leadni?

Hétfőn el akarom kezdeni én is, de lehet h már vasárnap. Holnap még nem, mert megyünk anyósomékhoz.

1610. Tündy74 (válaszként erre: 1609. - Sorceress87)
2010. ápr. 22. 21:29
Hú én már elég sokat.24 kiló körül tartok.Nézd meg nyugodtan a képeim elég látványos szerintem
2010. ápr. 22. 21:17

Szia! De jó h írt vki:)

Á, nem haladok jól, január 1-jén voltam 87 (soha nem voltam előtte ilyen sok...), aztán márc. végén 81, most lassan az áprilisnak is vége lesz, és 83 körül vagyok. Nagyon gondolkodom ezen a south beach-en, hogy el kéne kezdeni, tavaly ilyenkor sikerült vele 82-ről 77 kg-ra lefogynom rövid idő alatt, csak aztán persze ezt is feladtam. De lehet h megint ennél kötök ki. Mennyit sikerült fogynod?

1608. Tündy74
2010. ápr. 22. 19:32
Néztem a mérlegelődet,nagyon jól haladsz.Gratula:)
1607. Tündy74 (válaszként erre: 1606. - Sorceress87)
2010. ápr. 22. 19:30
Szia!Én itt vagyok,bár az én diétámat már nehéz bárhová is kategorizálni.Mindenesetre szénhidrát szegényen fogyózom és sikerrel szerencsére.:)
2010. ápr. 22. 18:54
Sziasztok! Látom rég írtatok. Van vki, aki most csinálja a south beach diétát?
1605. Tündy74
2010. febr. 26. 16:45
Szia fogyis barátnőm!Végleg itt hagytál engem?:(
1604. Tündy74
2010. febr. 14. 14:27
Bocsi:Ilyesmit
1603. Tündy74
2010. febr. 14. 14:25

szió!

Mi is fürdőbe készültünk a hétvégén,de a hófúvások miatt nem lehetett kijutni a faluból:(Pedig olyan jó lett volna.Igaz a bikinimben még mindig szörnyen festek,de mentem volna egyrészesben csak vízben lehessek.De sajna nem jött össze.

A torta nem kavart be semmit,ma reggel 79,5 voltam:9.Persze ma már nem nyalintottam bele a maradék tortába:)Majd megeszik a gyerekek.Te hol laksz?És a szüleid merre laknak?

Én ma reggelire: korpás lapot ettem(nem tudom mi a rendes neve,olyan mint az extrudált kenyér)sonkával és egy szelet trappistával.

Ebéd:gombakrémleves volt,és saláta csirkemmellel.

a vacsi :szintén sali lesz

Ittam két kávét édesítővel és 3 bögre zöldteát csak citrommal.

Álltalában ijesmit eszek,bár a salit nem nagyon ettem eddig,de ma nagyon fini sikerült,így azt hiszem máskor is csinálok.

Salim:

fött csirkemellkockák, kínaikell, paradicsom, uborka, póréhagyma ,só, balzsamecet,oregánó.Szóval fini volt:)

2010. febr. 14. 10:52

Gratulálok!

A 79,9 az bizony kevesebb, mint a 80!!! Nagyon ügyes vagy!

Akkor két és fél hónap alatt sikerült leadnod több, mint 15 kg-ot!

Minden elismerésem! Remélem, én is leszek ennyire kitartó! Nagyon megérdemled azt a szelet tortát!


Én tegnap voltam a gyógyfürdőben, úsztam néhány hosszt, gőzkabinoztam, szaunáztam és áztattam magam a gyógyvízben... Nagyon jól esett, bár kicsit el is fáradtam...


79,9 kg :-)

Tök jó!!!


Én itthon nem mérem most meg magam - csak majd a saját mérlegemen pénteken... Kíváncsi vagyok!


További kellemes szülinapozást!

1601. Tündy74
2010. febr. 13. 20:41

Szió!

Köszi a menüt,nagyon aranyos vagy!Most keveset írok,mert vendégünk van,de azt muszály elújságolnom,hogy ma reggel 7-el kezdődött a mérlegem.Igaz,79,9-et mutatott,de az már akkor is hetes:)

Ma megünnepeltük a kisfiam első szülinapját.ettem egy szeletet a tortájából,de nem bánom,mert december eleje óta egyszer sem bűnöztem.

Jó családozást kívánok neked.Majd jövök és írok többet is ha levonul a vendégeskedés.

Ügyes vagy,hogy otthon is sikerül tartanod a diétát:)

2010. febr. 13. 18:28
Amúgy Te is megírhatnád, hogy mit eszel egy nap, kíváncsi lennék rá!
2010. febr. 13. 12:25

Szia!


Gesztenyefigura :-)

Ez nagyon tetszik. Én magamra az utóbbi időben már csak GOMBÓCként tudtam tekinteni... Most mínusz öt kilóval végre megint van valamiféle alakom...

Én mindent leírok egy kis füzetbe, amit eszek, de tényleg MINDENT. Úgyhogy nem lesz nehéz idemásolni neked, mondjuk három napi étrendemet.

Elöljáróban annyit, hogy én megvettem és végigolvastam dr Agatston könyvét, amiben van három táblázat.

1. Mintamenü - két hétig nap mint nap ajánl egy-egy konkrét ételsort. Na, ezek az ételek általában kicsit bonyolultabbak, munkásabbak, úgyhogy én ezt nem követem szórol szóra, inkább csak egy-egy ételt készítek el néha belőle (pl a minap a Grillezett borsos padlizsánt. Hmmm...

2. Az engedélyezett ételek listája: mit szabad és mit nem, ez a "Bibliám" most

3. különböző ételek glikémiás indexe - szintén segít, főleg olyan ételeknél, amit kifelejtettek az előző listáról, mint például retek, paprika...


Szóval ezt ettem a múlt héten:

február 2.

R. sovány csirkemellsonka 100 gr

paradicsom 3 db

kígyóuborka 1/4

feketekávé

T. natúr joghurt 0%

E. saláta főtt csirkemellel, citromleves-olívaolajos öntettel

U. Babybel light sajt 2 db

V. natúr sült hal 2 szelet

grillezett cukkíniszeletek


február 6.

R. light sajt kb 75 gr

feketekávé

T. tejeskávé (0,1% tejjel)

E. görög saláta (light feta sajttal)

U. tejfölös túró

kaliforniai paprika 1 db

V. pirított gomba

sült csirkemell


február 7.

R. natúr joghurt (0%)

feketekávé

T. -

E. saláta

U. mandula 15 szem

V. saláta

főtt tojás 2 db


Hát így.

A könyvben nemigen ajánlják a koffeint (bár nem is tiltják), de én kávé nélkül nem tudok élni, úgyhogy két-három csészével minden nap iszok, és úgy veszem észre, hogy abszolút nem gond!

Én nagyon tudatosan elkészítem mindig másnapra a kis dobozkáimat, és viszem be a munkahelyre az aznapi menüt - nem bánom, ha ki is nevetnek emiatt. Mondjuk igazából senki nem nevet ki, inkább bátorítanak!

Tegnap még a repülőre is vittem a kis salátámat és a maroknyi mandulát, és nem ettem meg az ingyenszendvicset, sőt, még az ingyen fehérbort is visszautasítottam :-))). Igazi hős vagyok!!!

A szüleim pedig natúr sült fokhagymás hallal, párolt brokkolival és egy karton ásványvízzel vártak!!! Hát nem édesek?!

Bár ma reggel volt egy halvány próbálkozás a kocsonyával kapcsolatban (apám szerint "az nem hizlal"), illetve "csak egy korty Jégert kislányom", de alapvetően tényleg örülnek, hogy belekezdtem, és tutira nem lesz semmi gond.

Ma este szauna, úszás. Jó lenne nekem is egy szobabicikli... Meg néhány súlyzó...


Bocs, hogy ilyen bő lére eresztettem, remélem, nem untattalak.

Kitartás!

1598. Tündy74
2010. febr. 12. 11:55

Szia!

Leírod nekem,hogy miket eszel egy nap?Mert itt láttam mintaétrendet,de tőlem olyan távol állt.:)Szerintem én sem a szigorú Atkinst követem,mert nem igazán eszek zsírosat,inkább csirke mellet,vagy pulykát.Több zöldséget kéne behoznom az étrendembe,de nem nagyon vagyok salátás.Vagy inkább nem nagyon tudom,hogy kell őket ízesíteni.Ha valaki elém rakná készen biztos befalnám:)

Én majdnem minden nap tekerek szobabicajon40-50 percet.Kb.heti 5-ször.Dvd-re nem szoktam tornázni,nincs is egy sem.Majd talán később ha már lefogytam és csak formálódni akarok.De egyenlőre annyi háj van a hasamon (sehol másutt ),hogy nem látszik alatta a kocka hasam:)Pedig a háj alatt biztos csinos nő vagyok:)))

Pont ez a nagy bajom,hogy vékony a lábam,a karom,csak a hasam hatalmas és dagi a képem.Pont úgy nézek ki mint egy gesztenyefigura gyufaszál lábakkal:)

Szerintem a szüleid megértik,hogy fogyózol és nem lesz harag,hanem inkább büszkék lesznek Rád!

1597. szépenszólószőlő (válaszként erre: 1596. - Tündy74)
2010. febr. 12. 10:09

Szia!


Végre, valaki!!!

Tök jó, hogy csatlakoztál az (eddig) egyszemélyes fórumomhoz.


Először is gratulálok a négy picúrhoz!

És persze az eddig leadott kilókhoz is!


Én is próbáloztam korábban az Atkins diétával - a fő különbség az, hogy ott sokkal több zsír, viszont sokkal kevesebb zöldség engedélyezett. Nekem nagyon hiányoztak a zöldségek, és valahogy egyszerűen úgy éreztem, hogy nekem egyszerűen nem tesz jót. De persze nem vagyunk egyformák...


Az SBD eddig nagyon bevált nálam, 11 napja csinálom, és 4,5 kilót fogytam! Nem igazán hiányolok semmilyen ételt, nem vagyok éhes, nem vagyok levert, és még az epés panaszaim is megszűnni látszanak.

Azt tervezem, hogy a javasolt 2 hét helyett 4 hétig fogom csinálni az első szakaszt, és aztán kezdem majd beépítgetni a "jó" szénhidrátokat.


A következő héten lesz nagyon nagy kitartásra szükségem - hazamegyek ugyanis a szüleimhez, és ugye a sok finomság... Remélem, megértőek lesznek, és nem veszik sértésnek, ha nem eszem végig a teljes menüt a kocsonyától a krémesig...


Majd szeretnék elkezdeni többet mozogni - te sportolsz valamit? Tudsz valami jó (nem nagyon ugrálós) DVD-t ajánlani?

1596. Tündy74
2010. febr. 11. 19:09

Szia!

Már többször végigolvastam ezt a fórumot,de láttam,hogy sajnos már kihalt.És ma észrevettem,hogy Te itt vagy,így jövök én is:)

Írok én is egy pár sort magamról,ahogy Te is tetted:38 éves vagyok,4 gyerekem van.A legkissebb holnap lesz egy éves.Annó még soványan kezdtem az első terhességet -48kg.-de a gyerekek számával szépen nőttek a kilók is.Pontos adatot nem tudok,hogy tavaly decemberben honnan indultam,mert akkor még nem volt mérlegem,de bőven 90 fölött voltam.

Decemberben még csak annyit tettem,hogy kevesebb tésztát ettem,nem ettem cukrot és kenyérből is minimálisat.

Igazán Január 19 óta fogyózok akkor 85-el kezdtem az Atkins diétát.Nem sok ment le ezalatt a 3 hét alatt,most 81-82 vagyok,de nem adom fel!Úgy olvastam az Atkins és az SBD szinte ugyanaz,ezért bátorkodtam csatlakozni hozzád:)

Látom 8-a óta nem voltál itt,azért remélem nem mentél el végleg?

Mik a tapasztalataid azóta?

2010. febr. 8. 11:22

Egy hét SBD után a súlyom 95,3 kg!!!!!!

Vagyis lement 3,7 kg!!!!!


Ez annyira jó, hogy muszáj folytatni!

2010. febr. 6. 11:38
Lement három kiló öt nap alatt! Hát nem csodálatos?!?!
2010. febr. 3. 11:44

Úgy tűnik, meglehetősen kihalt ez a fórum... Sebaj, nekem legalább amolyan naplóféleképpen szolgál. És ha egyszer valaki idetéved, majd ámulva fogja olvasni fogyásom történetét! Remélem!!! :-)))

A mai menü:

R: sovány cheddar+paradicsom

T: natúr joghurt

E: sült csirkemell, párolt brokkoli

V: tonhalsaláta

2010. febr. 3. 07:47

Sziasztok! Ugy latom, rajtam kivul senki sem latogatja ezt a forumot, de azert ideirom:

ma reggel 97,2 kg

HURRAAA!

2010. febr. 2. 07:30

Jó reggelt mindenkinek!


98,4 kg. :-)))

Vagyis -0,6 kg.


Nem bánom én, ha zsír, vagy víz...

Szuper kezdet egy új naphoz!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook