Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen egy gimnáziumi pótvizsga:? fórum

Milyen egy gimnáziumi pótvizsga:? (beszélgetős fórum)


6. erikpipi (válaszként erre: 1. - Maggiegrace)
2009. máj. 20. 11:25

Keressetek valakit aki korrepetálná. Ha az alapokat megérti, akkor nem lesz gond sem a pótvizsgán, sem a továbbiakban.

Előfordul, hogy általánosban nem volt jó a tanár, és nem úgy adta át a tudást, ahogy kellett volna.

2009. jan. 24. 15:07

Én matekból csináltam. A sors fintora, h megbuktam, átmentem másik suliba, újrakezdtem az évet, és matekversenyre küldtek.

A barátommal ugyanez volt, de töriből. Ő viszont a versenyen találkozott a volt töritanárunkkal, aki megbuktatta:)

2009. jan. 24. 15:05

Semmi extra. Mintha dogát írnál matrózblúzban.

Ha meg nem értékelhető az írásbeli műved, szóbelizned is kell.

2009. jan. 10. 08:44
úgyan olyan, mint egy sima év végi vizsga, csak annyi különbséggel, hogy valamivel lazábban veszik a dolgot!!! Ne izgulj át megy a gyerek. Csak nyögjön ki valamit és már át is engedték.
2009. jan. 10. 03:55
nincs min szégyenkezni. Nem vagyunk egyformák. Van aki fizikából, matekból jeles, mert ilyen adottságai vannak - viszont másból megbukik. Ez van.
2008. aug. 11. 13:10
15 éves gyermekem, nehezen boldogul a reált tárgyakkal, így most gimnázium első osztályában megbukott fizikából. Sok szülő ilyenkor szégyenkezik, hogy valamit ő rontott el, de én nem teszem ezt, ugyanis a fiam rendesen tanult az évben, csak egyszerűen fizika és matek terén az agya korlátolva van, mivel más tantárgyaknál: történelem, irodalom, nyelvtan,földrajz, angol, olasz - kiváló teljesítményt ért el. Szeretnélek titeket megkérdezni, hogyan zajlik egy ilyen pótvizsga? Az írásbelin csak gyakorlat lehetséges, és a szóbelin csak elmélet, vagy hogyan? Esetleg ti már átéltetek ilyet, vagy a gyermeketek? Augusztus 25.én lesz a vizsga, aggódok, hogy megint leblokkol, mint év közben, légyszíves adjatok ultimátumokat, előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook