Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internetszolgáltatókról fórum

Internetszolgáltatókról (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
153. juan83
2011. okt. 8. 14:49

sziasztok

vecsésen lakom

jelenleg upc 29-es körzet 2,5 megás netem van havi 4600 Ft-ért decemberben jár le a két év hűségidő, le szeretném mondani viszont nekem oszlop is kellett a bekötéshez azt mondták ha 2 éves hűségidővel ingyenesen adják az oszlopot, szóval most itt áll az udvarban mi lesz ha lemondom elviszik vagy itt hagyják, nem kell fizetni, digitől akarok új internetet néztem hogy több fajta is van és nem értem közel ugyan annyiba kerül a 2,5 megás modemmel 2500 ért és a 20 megás kábelnet is ami 2700 mi a különbség melyik a jobb? kábelnetről valahol azt olvastam nem valami megbízható igaz ez?

2011. szept. 16. 14:04

wow,az nem semmi!!!!!!!


viszont siker végre:DDD

gratulálok:)))))))

2011. szept. 15. 19:23

Nálunk meg kiderült hogy a szomszéd kábelét összekötötték vagy bele kötötték a dobozunkba valamilyen úton módon. :P


DE VÉGRE JÓ

150. Papp Szilvia (válaszként erre: 149. - *babyboy*)
2011. szept. 15. 14:52

hát nm semmi...


nálunk most kitalálták hogy ezt az új üvegszálas,vagy fémszálas vezetéket hozzák be, és akkor elvileg nem lesz gond sógornál sem...azt mondta a hapsi(üzletkötő) h már lassan 20éve lógnak ott a vezetékek,és lehet az a baj,vhol megtört...mert vezetékes telóról jön a net és bent sehol nincs baj,így csak az oszlop és ház közötti szakasz marad...

max 14napon belül jönnek...ha lesz fejlemény megírom:)

149. *babyboy* (válaszként erre: 147. - Papp Szilvia)
2011. szept. 13. 17:26

Na ma kijöttek..

Vonal vizsgálatot nem is tudták megcsinálni.Hozott egy laptop-ot azon is borzasztó lassú volt(erre azt mondja a gépemmel van valami). Aztán újra indították a rendszert.aztán lássunk csodát csak úgy dobálta a lapokat.

Elment a szerelő és 10 perc múlva ugyanaz a probléma van.De holnap kijönnek újra és cserélnek valami portot vagy mit de más ötletük nincs azt mondja.

2011. szept. 13. 13:53

Nálunk vagy 7-8 éve már t-home van,én maximálisan megvagyok elégedve velük,ezalatt az idő alatt talán ha 3szor ha gond volt, akkor is már aznap kijöttek és megcsinálták.Még a viharban is teljesen jó( kivéve ugye ha elmegy az áram (:).

Falun élek és 15 Mbit/sec netem van + ipTv, szóval részemről nincs panasz a T-re.

Nálunk is megvan osztva a net routerrel és semmi gond nincs a sebességgel. :)

2011. szept. 12. 20:47

nem tudom...sógor is újratelepített, kijött a szerelő,azt mondta a vezeték a baj, kicseréltük, és még mindig...igazából,nem is netezik,mert 99%ban nincs otthon:P de azért előfizet rá...de még mindig nem jó neki, 2percenként ledobja...


nekünk 2-3szor volt gond, és mindig központi volt a baj, megcsinálták és jó lett...most pár napja dobált engem is elég sokszor de belegondolva már tegnap se játszotta...


nem tudom mi lehet a gond:S kéne egy bennfentes t-homos ide, hátha...

146. 52dc947cc5 (válaszként erre: 138. - *babyboy*)
2011. szept. 12. 18:31

A t-home egy jó nagy kalap sz@r már elnézést mindenkitől. Nekem is az van és csak a gondom van velük. Egyfolytában szarakodik ha osztva van a netem ,pedig elméletben bírnia kellene simán mert úgy lett megcsinálva. Én rendszeresen hívógattam őket tavaly szinte 2 hetente.Mindig azt a választ kaptam, hogy náluk nem észlelnek hibát. Volt olyan mikor az egész utcánkban nem volt internet és akkor is azt a választ kaptam, hogy cseréljek madzagot házon belül...több mint fél évnek kellett eltelnie mire hajlandóak voltak kiküldeni egy szerelőt mire kiderült nem nálam házon belül van a hiba hanem az utcánkban lévő 2 oszlopon..

Amikor meguntuk őket szolgáltatót akartunk váltani, de kiderült hogy még van vissza a hűségidőből 30 000 ft-t kellett volna fizetnünk, még aznap lemondtuk a lemondást,az elkövetkező 3 hétvégén nem volt internetem. Elfelejtették leállítani a lemondást...

Még nem sikerült szolgáltatót váltanom, mert korlátozottak a lehetőségeink sajnos.

145. *babyboy* (válaszként erre: 142. - Kedike)
2011. szept. 12. 18:11
hát nálunk ez sem elérhető.sajnos.
144. *babyboy* (válaszként erre: 141. - Papp Szilvia)
2011. szept. 12. 18:11

Már a gépet is elvittem újratelepítették.

Az utcában a jó múltkor szereltek mert a szomszédnak volt problémája a telefonnal és lehet a miénk sérült.itt a házban átnéztük az összes kábelt nincs-e megtörve vagy valami.

és egyszerűen nem jönnek ki ez a legnagyobb problémám.De fizetni fizessen az ember.

143. *babyboy* (válaszként erre: 140. - Ageeca)
2011. szept. 12. 18:07

CSAK SAJNOS NÁLUNK A DIGI-S NET NEM ELÉRHETŐ.

DE A BARÁTNŐMNEK AZ VAN ÉS NAGYON JÓ AZT MONDJA.

142. kedike
2011. szept. 12. 18:00
Nekem UPC-m van az albérletben, 25 Mbit/sec 3000 Ft-ért (tavaly még 15 Mbit/sec volt, de felhúzták) 2 éve van meg, sose volt gond vele, rugalmas és gyors az ügyintézése is.
2011. szept. 12. 17:52

babyboy...nem lehet hogy a vezetékkel van a gond, vagy a gép nyelt be vami vírust?


sógoromnál is gond van ugyanezzel a szolgáltatóval, de 6háznyira lakik tőlünk szvl...érdekes...nálunk meg semmi gond...

140. Ageeca
2011. szept. 12. 17:52
nálunk digi van, 20/10 -es havi 2700 -ért és tökéletes!!!
139. SF
2011. szept. 12. 17:50
UPC - Érdekes, hogy a tévében 1 Mbit/s-os a legkisebb hirdetett csomag, és hogy ez országszerte elérhető. Hát nálunk 18432 kbit/s a legnagyobb, ami elérhető, természetesen majd tízszeres áron. Ettől eltekintve megbízhatók.
2011. szept. 12. 17:49
Nekünk 15/Mbit internetünk van de olyan 2.5 hónapja egyfolytában elmegy-lassú mint a csiga.Bejelentettem a hibát kijöttek de a hiba továbbra is fent áll.T.h...-OS.
2011. szept. 12. 17:48
t-homenál, és 100%ig:) legalábbis a szolgáltatási részben:) épp holnapután kötünk át nagyobb csomagra mert olcsóbb mint ami most van, akciós:)
2011. szept. 12. 17:46
Ki melyik szolgáltatónál van és mennyire van megelégedve vele?
2011. szept. 12. 17:46
Internetszolgáltatók
2011. aug. 2. 12:38
ja azért ez a kettő, mert iptv is kell nekünk, ez lemaradt.
2011. aug. 2. 12:32
sziasztok. remélem olvassa valaki a fórumot és segíteni tud nekem. nemrég költöztem albérletbe, és szolgáltatót keresek. vacilálok a T-home és a Tenet közül. Az utóbbiról alig olvasni valahol. Tud valaki segíteni??? köszönöm.
2011. jún. 19. 11:59

Sziasztok! Hamarosan letelik a 2 éves hűségnyilatkozatom az internet előfizetésre.

Már nagyon várom, mert szörnyű, ami most van -mobil. Melyik szolgáltatót ajánlanátok otthoni netezésre?

2010. jún. 30. 10:45
?
2010. jún. 27. 20:13
Invitelről tud valaki valamit?
2009. jan. 1. 23:51
invitel Adsl 1mb korlátlan
128. meszike89 (válaszként erre: 126. - A7a90ace89)
2008. okt. 28. 12:23

Tűz!

Addig ameddig az ő netüket használod és ha elmegy a net, azonnal hívd fel őket és szólj, hogy nincsen net! Ha 72 órán belül (vagy amennyi az ÁSZF-ben van) nem javítják ki a hibát, akkor kérhetsz kötbért vagy jóváírást (ez is az ÁSZF-ben van rögzítve).

Aztán sok sikert az új szolgáltató kereséshez!

127. Edis (válaszként erre: 126. - A7a90ace89)
2007. aug. 12. 14:55

Szia!


Nekünk is ez volt a problémánk, de én visszaküldtem a számlát egy levéllel, hogy nem fizetem ki a számlát, mert vagy 20-szor beszóltam egy hónapban, hogy nincsen net és ők ezt meg is értették (még szép) és nem kellett fizetnem semennyit. Azóta is vannak gondok a nettel ezért én is váltok majd, de még nem tudom mire.

2007. aug. 12. 14:41

Szasztok! Nekem is net gondom, azaz szolgáltató gondom van.


Axelero-val kezdtem, de kezdettől fogva gond van a szolgáltatással. Órákra, sokszor napokra leállt. Állításuk szerint hozzám eljut a net, a géppel van a gond. De a géppel akkor nem volt gond.


Most valamelyik más szolgáltatóhoz átkerült, s még rosszabb lett. Mindezért 14ezret fizetek havonta. S amikor napokra eltűnik a net, ugyanúgy fizettetik velem a 14-et, mintha lenne.:((


Újat próbálok keresni a neten, ami olcsóbb is, gyorsabb is (néha tetű az egész). Esztergomban alig van szolgáltató, s azok nem nyerték meg a tetszésem.


Miattam meg egy szolgáltató sem jön ide.:(( Mit lehet ilyenkor tenni?

125. contu
2007. aug. 10. 22:30
Mi a GTS Datanetnél fizettünk elő. Eddig egyszer fordult elő, hogy akadozott a net, akkor is a T-Kábel volt a hibás. Elégedett vagyok velük.
124. slui (válaszként erre: 109. - Babi83)
2007. aug. 10. 22:11
T-mobillal vigyázz! Teljeskörűként hirdeti az internetelérést,de bevág egy alhálózatba, onnan se VPN, se dyndns, se stb., amihez publikus ip kell!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook