Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » -15kg 2 hónap alatt fórum

-15kg 2 hónap alatt (beszélgetős fórum)


2010. nov. 27. 21:00
az a legjobb ha semmit nem veszel ki az etrendbol, csak kevesebbet eszel es heti 2,3x edzel, ennyi eleg is, nemkellenek a mindenfele hokuszpokusz dolgok.
11. Belana
2010. nov. 27. 15:42

Szerintem 15 kiló 2 hónap alatt túl sok, nem szabad ennyire gyorsan fogyni. Inkább lassan, de egészségesen.

ÉN pl. nem szeretem a segédanyagokat (ilyan-olyan szereket) sem, mert a jó ég tudja mi van azokban, lehet nem teszünk jót a szervezetünknek.

Mozgás-diéta szerintem a legjobb, egy életen át, ha kell.

2009. okt. 6. 20:07

Én azt az elvet vallom,hogy mindent lehet enni amit megkivánsz,csak kevesebbet a megszokottnál.

Persze nem árt minnél több negatív kalóriát bevinni,mint pl a zöldborsó,vagy a petrezselyem,ezeknek aktív zsírégető hatásuk van.

2009. okt. 2. 19:30

Én május ota fogytam 17 kilót,lényegébe amit irt rohiani azt csináltam én is.

És még egy fontos dolog,azt mondják fejben döl el minden,addig amig ott nem tettem mindent tisztába nem tudtam eredményesen fogyni.

2008. okt. 31. 17:57

Én a weight watchers-t ajánlom! Itt a fórum: [link]

Bármit ehetsz, nincs megszabott étrend, amit követni kell, nagyon egyszerű! Az ételek pontokkal vannak ellátva, és meg van határozva, hogy a jelenlegi súlyod szerint napi hány pontot fogyaszthatsz! Az egész ww lényege, hogy csökkentsék a napi ételadagodat, és éhezni sem kell!:) Én jobb ötletet nem tudok!:)

2008. aug. 10. 21:47
Hát igen ezt kéne csinálnom mert egy életen át nem lehet megélni napi egy almán (pl.) próbálom megfogadni ezeket a hasznos tanácsokat köszönöm nektek!!!:D
6. rohiani (válaszként erre: 1. - D805edb916)
2008. aug. 9. 21:28

Látom még nagyon fiatal vagy, és így gyorsabb lesz a fogyás, de azért ne gondolt, hogy 2 hónap alatt tartós maradhat, ha leadsz 15 kilót.


Az én tanácsom az, hogy a fehérkenyeret, tésztát, krumplit mellőzd az étrendedből. Reggelire teljeskiőrlésű lisztből készült pékáru, sonkával és rengeteg zöldséggel, tízóraira valami gyümölcs, ilyenkor még banán is lehet, ebédre husi, zöldségkörettel, vagy light majonézből készült tojássalival v. franciasalival v. amit szeret kivéve a krumplisalit. Uzsonnára gyümölcs v. joghurt (natur) v. korpovit keksz. A vacsi pedig hasonló mint az ebéd, vagy mint a reggeli csak kenyér nélkül és legkésőbb este hatkor.


Minden nap legalább 20-30 perc mozgás (futás, kerékpározás v. amit szeretsz, de mozogj intenzíven).


Ha sikerült leadnod a felesleget, akkor sem szabad visszatérni a nagy zabálásokhoz, akkor már néha néha be lehet iktatni egy-két kedvenc kaját, de csak mértékkel, mert a kilók visszajönnek. És a mozgást nem szabad abba hagyni.

2008. aug. 9. 21:10
Gratulálok neked!Én is valahogy így vagyok hogy tetszik egy fiú akkor sokkal kitartóbb vagyok:D
2008. aug. 9. 11:57
szia!nézz be a reduktil tapasztalatok oldalára itt a HOXÁN!!
2008. aug. 8. 23:41
hát kicsit...az a baj h én mindent gyorsan szeretnék csinálni mindenen túl szeretnék gyorsan esni és ez így van a fogyiban is:Sde köszönöm tanácsod próbálom megfogadni.vkinek nincs egy jó fogyi programja ami téll hatásos?
2. Pofi
2008. aug. 8. 23:09

Ha gyorsan akarsz fogyni, gyorsan is fog visszajönni. És még több, mint amit már lekínlódtál magadról. Válassz inkább egy szimpi programot, amit úgy érzel, hogy hosszabb távon is tartani tudsz. Többre mész vele. Főleg ha rendszeresen mozogsz is mellé.

Most jól elkeserítettelek ugye?

2008. aug. 8. 22:56
társat keresek aki hasonló súlyfeleslegtől akar megszabadulni és bárkit akinek tanácsa van vagy éppen tanácsot szeretne kérni!és bárki aki sikeresen már megszabadult 15kilótól.olvassátok el az adatlapomat is:Dott sokmindent megtudhattok rólam.a fogyókúra kezdete 2008.08.09.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook