Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi dolgok, problémák, tanácsok, megoldások fórum

Fogyi dolgok, problémák, tanácsok, megoldások (beszélgetős fórum)


15. 7004ca251b (válaszként erre: 14. - Belle)
2008. jan. 22. 11:51

SZIA!


A turmixot sajnos nem ismerem,de az almaecetes dologt én is használtam.Én minden étkezés előtt 20-30percel ittam egy pohár vizbe(kb 2dl)feloldva 1evőkanál almaecetet.Nagyon hatásos.Sok sikert a fogyáshoz:)

14. belle (válaszként erre: 13. - Csibe78)
2008. jan. 22. 11:45

Szia Csibe!

hogy kell inni az almaecetet? Minden evéskor? És mennyit? Mennyi mehet le tőle fél év alatt? Mi az az FLP turmix? Drága? Bocsi a sok kérdésért de a súly is sok amitől szeretnék megszabadulni

2007. júl. 24. 13:25

Sziasztok!

Én a terhesség után rajtam maradt feleslegtől szabadultam meg. Igaz, lassan, de biztosan. Soha nem próbáltam ki ilyen diétákat, mint a *, vagy a 90 napos. Az én receptem egyszerű.

Először kezdtem az almaecettel, ez kb. 1/2 évig csináltam, mert nem lehet huzamosabb ideig, mert kikészítheti a gyomrot.

Utána az FLP fogyiturmixát ittam. Nagyon jó ízű, és egyszerű elkészíteni. Vacsi helyett egy shake, és esetleg ha nem volt időm reggelizni azt is ezzel pótoltam. :) Nekem bejött!

20 kg-ot fogytam, most a terhesség előtti alakom és súlyom van. Igaz ezt 1 1/2 év alatt, de nem jön vissza :)

12. lenardanna (válaszként erre: 11. - Ancika)
2007. máj. 5. 14:02
köszönöm! utánanézek
11. Ancika (válaszként erre: 10. - Lenardanna)
2007. máj. 5. 13:59
Herbalifeot iszik, véletlenül tudom, nekem is ajánlotta. A tudatbázisban találsz olyanokat akik fogyasztják..
2007. máj. 5. 13:48
Szia verocsxx.Uaz a problémám,mint neked.Próbálkoztam a 90-napos fogyival,de annyira fájt a gyomrom/nem birom a nyers gyümit/,hogy abba kellett hagynom 2-hét után.A lányom most van a félidőnél és 8-kg fogyottNekem nem a kitartáson múlott.Nagyon szeretnék egy tizestől megszabadulni,de tanácstalan vagyok! Annyi mindent kipróbáltam már! HIÁBA! Milyen turmixot iszol? Hátha nekem is beválna!
2007. ápr. 20. 20:05
Reductil cool. Első héten 3 kg, másodikon 2 kg, harmadikon 1,5 kg. És nincs szenvedés.
8. Verocsxx (válaszként erre: 7. - Virkina)
2006. dec. 26. 14:38
Én is próbálkoztam a 90 napossal. Nem fogytam semmit, igaz, hogy a gyümölcsnapot nem tudtam tartani, mert rossz a gyomrom. Sok a savam, és a gyümölcs ezt csak fokozza, valamint rosszul vagyok, ha csak gyümölcsöt eszem. Sok embertől hallottam viszont, hogy fogytak a 90 napossal. Tehát akinek bírja a szervezete annak jó. Most turmixxal próbálkozom, ez bevált. A gyomrom is rendben van, a fejem sem fáj. És heti 1 kg megy le.:)
7. virkina (válaszként erre: 1. - Bbe861582d)
2006. dec. 26. 12:56
A kolleganőm csinálta végig a 90 naposat. Fogyott tőle 16 kg. Ez volt nyáron. Visszahízta és mással próbálkozik. Azt mondta egy életen át képtelen azt csinálni.
2006. dec. 23. 16:31

Göbös alulműködő golyvám van.Ilyen betegségben szemvedők is próbálkozhatnak a * diétával?

A diétában jódaqua fogyasztása szerepel, melynek leírásában ez kizáró tényező.

2006. aug. 8. 13:45
Én is 90 napos diétát kezdtem, és bár nem terveztem tornát, már kívánom a mozgást. Eltereli a figyelmet a kajáról. Van Norbi kazettám (Duci torna), azt régebben is végig tudtam csinálni.Csak azt lesz nehéz megoldani, hogy arra a háromnegyed órára hagyjanak a családtagok magamra - nem szeretek mások előtt agonizálni.
4. greentee (válaszként erre: 1. - Bbe861582d)
2006. aug. 8. 10:21

Nagyobbacska súllyal az ember nem kezd egyből kickbox-aerobicra járni, mert hamar elviszi a mentő. :))

Én egyelőre a dinamikus sétát gyakorlom, ami napi 1-1,5 km-t jelent. 5 megállóval előbb szállok le a buszról és hazagyalogolok. Nem séta, hanem haladós "menés". :)

3. Cicamica (válaszként erre: 1. - Bbe861582d)
2006. aug. 7. 20:42
Gratulálok! Mennyi idő alatt ment le?
2006. aug. 7. 20:04

Szioka!


Gratula az eddigi eredmenyedhez!:)

Meg soha nem probaltam a 90 napos dietat igy nem tudok nagyon hozza szolni.:(

Tegnap kezdtem a * dietat most ezzel probalkozom,remelem sikerrel jarok:))

Udv kozottunk:))

2006. aug. 7. 20:00

én a 90 napos diétát csinálom! 13 kg t fogytam már eddig! igaz nulla mozgással most készülök bevezetni a rendszeres mozgást:)


étrendi tanácsokat szivesen elfogadok :) Ti hogy szabadultok meg felesleges kilóitoktól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook