Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mágneskártya fórum

Mágneskártya (beszélgetős fórum)


2008. aug. 11. 14:02

Még ma is azután szaladgáltam. Hol udvariasan, hol cinikusan közölték velem, hogy ez 2008. május 30-tól hatályos, s miért nem járok a bankba a hirdetményeket olvasni, mert ott közzétették.

Egyébként, ma már azt is megtudtam, hogy 60 bappal a kártya lejárta előtt irásban kérem, hogy lakásra postázzák, az nem kerül pénzbe. Azért kell a banki tárolásért fizetni, mert az ottlévő előadók akkor személyesen foglalkoznak velünk. Ugye milyen érthető?

2008. aug. 8. 07:00
Tegnap észleltem, hogy a bank "kártyaőrzés, postázás" címen 2000,- Ft-ot leemelt a számlámról. Bementem a bankfiókba, s kb. 5 telefonhívás után azt mondták, írjak panaszt, de nem valószínű, hogy jóváírják, mert ez jogos felszámolás. Kérdem mire? Először is a kártyám csak szemtemberben fog lejárni és ki tudja, hogy én ennek a banknak a szolgáltatását kívánom-e továbbra is igénybe venni. Segítséget kérnék, hogy hová forduljak panasszal, mert a banktól nem sok jóra számíthatok. Azonkívül még hányan lehetnek még rajtam nélkül, akiktől levontak összeget? Várom a hozzászólásokat.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook