Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrászhoz és kozmetikushoz járás fórum

Fodrászhoz és kozmetikushoz járás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. máj. 11. 14:04
Szerintem a fodrász és a kozmetikus alap, mindenkinek járnia kell. Én most a Margitszigeten találtam egy kiváló fodrászt (Kopf & Brothers), mindenkinek ajánlom!
152. Edo13 (válaszként erre: 151. - Nagual)
2009. máj. 25. 20:29
Egyet értek:)
151. Nagual
2009. máj. 25. 15:10

Elkeserítő tud lenni,hogy milyen életvitelbe sodorják az embereket az állami szervek, magáncégek, munkaadók... Szar dolog a pénz és a profit! Luxus az embernek magára költeni a pénzt,és 15-20 éve fokozatosan romlik a helyzet. Az emberek magukon spórolják le azt amit mindenki megérdemelne magának, ha nem is heti, de havi szinten nem kéne hogy problémát jelentsen a pénztárcánknak. Ráadásul szidják a fodrászokat, kozmetikusokat hogy milyen drágák. Figyelmen kívül hagyva azt, hogy ezen a szolgáltatások árai(anyag nélkül) közel nem emelkedtek annyit(vidéken szinte semmit), mint más hasonló szolgáltatások árai(pl.: auto szervíz kb5000ft/óra). Nem feltétlen a fodrászok, kozmetikusok a hibásak a kialakult helyzetért... Rettentően sokba kerül naprakésznek lenni, fenntartani egy üzletet és jó minőségű munkát végezni. Remélem egyszer majd mindenki megengedheti magának ezt a kis "luxust"...

Egy fodrász...

150. Gauna
2009. máj. 19. 12:57

kaposvári fodrászt vagy fodrásztanulot keresek aki gyakorlásképpen ingyen levágná a hajam:)

félhosszú padlizsán színű

susieesonic@gmail.com

2009. ápr. 17. 19:18
Fodrász 3 havonta,festés,vágás.Kozmetikus 3 hetente,szemöldök és évente 2-szer arckezelés.
148. o.andi
2009. márc. 11. 22:37
holnap megyek kozmetikushoz....sőt fodrászhoz minden héten megyek..
147. SF (válaszként erre: 146. - 6342d2631c)
2009. febr. 22. 11:46
Megnéztem én is pár helyet, de egyszeri kezelésre a kozmetikusnál nem tudok ott hagyni 3-5 ezreket sem! (kb. ennyibe kerülne, ami nekem kellene) Így aztán marad az öregedés, az éjszakázás miatt fokozottan:-(((
2009. febr. 21. 20:26
Egy nőnek adni kell magára!Nem szabad elhanyagolni magunkat akkor sem ha már férjhez mentünk.Vannak drágább és olcsóbb fodrászok-kozmetikusok,nem kell egyből egy plázába menni ahol tizezreket fizetnek mindenért!Én tudok egy helyet ahol mérsékelt áron dolgoznak és szépen!Privátban elküldöm ha érdekel!
145. Szanka
2009. febr. 21. 18:03
Én havonta járok kozmetikushoz, fodrászhoz pedig 3 havonta.
144. SF
2009. febr. 21. 16:50
Nekem erre nem telik:-(((
143. c0c88e77c0 (válaszként erre: 142. - Veronika27)
2008. nov. 26. 11:35

csatlakozom :)

és szerintem kellemetlen ha a párunk ráncigál el a fodrászhoz! szerintem legalábbis!

142. Veronika27 (válaszként erre: 141. - Franc22)
2008. nov. 26. 11:24

1,5 ev?

Jo eg...

141. Franc22
2008. nov. 26. 11:22
én 1,5év után most mentem el fodrászhoz. Mindig sajnáltam rá a pénzt, és a párom most csak el ráncigált a helyi fodrászhoz. Nem bántam, meg mert rendes és jó fodrász. És amúgy is közelednek az ünnepek, nem nézhetek ki úgy mint egy madárijesztő.
140. Cuczy (válaszként erre: 138. - Scarlettohara)
2008. nov. 25. 16:35

Én sem "csak" az Ünnepek miatt szerettem volna már most (3-4 héttel előtte) bejelentkezni, hanem mert már kb. 3 hónapja nem voltam totálgenerál bőrtisztításon. Egyébként ha elolvasod a 99.,102., 109.,114.,122.,124.,131-es hozzászólásomat, akkor azokból is kiderül, hogy kb. 15 éve rendszeresen járok kozmikushoz. Utoljára másfél hónapja éppen tartós szőrtelenítésen, de olyankor nincs idő arcbőrápolásra.

Aúgy meg csak azért jegyeztem meg, hogy ilyenkor Ünnepek tájékán azok is elmennek, (akik egyébként ezen kénytelenek spórólni), mert sajnos egyre kevesebben engedhetik meg maguknak!

139. Veronika27 (válaszként erre: 138. - Scarlettohara)
2008. nov. 25. 15:05

Igazad van, csak annyi kulonbseggel, hogy nem biztos, hogy a rokonoknak szepitkeznek. Pl. sokan nem dolgoznak a ket unnep kozt, hanem elutaznak telelni, sielni, pihenni, es akkor akarnak csucsformaban lenni, vagy a szilveszteri bulira.

Nalam sok vendeg pont az unnepek miatt csak januarban jott, de ez mar penztarca fuggvenye volt (karacsonyi koltekezes), vagy januarban utaztak el sielni, pihenni.

138. Scarlettohara (válaszként erre: 137. - Cuczy)
2008. nov. 25. 13:04
Az én nővérem kozmetikus és mindig beszélgetünk arról, hogy hogy is van ez az ünnepek előtti szépülni. Tényleg arra van szükség, hogy a rokonainknak szépek legyünk? És amikor nincs ünnep, akkor hagyjuk elburjánzani a szemöldökünket és kicsírázni az arcunkat? Méskor nem akarunk szépek lenni? Én valahogy pont ilyenkor kerülöm el a szépségszalonokat. Jó előre kérek mindig időpontot, lehetőleg ünnep előtt mindig minimum 2 héttel előtte (csak körmöshöz, mert fodrászhoz, kozmetikushoz nem megyek ünnepek előtt, rendszeresen járok járok egész évben havonta-kéthavonta, direkt ünnepek előtt semmi értelmét nem látom). Amúgy körmöshoz pontosan 3 hetente járok, nagyon gyorsan nő a körmöm :)
137. Cuczy
2008. nov. 25. 12:02

Mennék én mennék, de már annyira be vannak táblázva az ünnepek előttre, hogy csak rövid kezelésekre férnék be. Pedig 3 kozmit is ismerek...

Na mind1.

De ezek szerint azért csak rászánják magukat így az ünnepek tájékán azok is, akik egyébként nem járnak rendszeresen. :)

Kellemes szépülést mindenkinek! :)

136. Betty's
2008. nov. 24. 19:37
Fodrászhoz 2 hetente,szoliba hetente 1x,kozmetikushoz masszázsra havonta 1x,arckezelés 1 évben 2x járok.
2008. nov. 24. 19:09

Sziasztok. Imádok szépítkezni, ha megtehetném biztos vagyonokat költenék rá. De addig is 2 havonta fodrász, 3 havonta kozmetikus: arctisztítás, masszírozás (sajnos problémás a bőröm)

Régebben a kozmetikussal intéztem a gyantát is, de most már magam is meg tudom csinálni. Szoliba csak tavasszal járok. A kéz és lábápolást is megcsinálom magam,nincs műkörmöm, ez kevésbé bonyolult mit a fodrász és a kozmetikus. Azért egy masszőrhöz szivesen elmennék.

2008. nov. 24. 16:13
Zsuzsa! Lehet hogy nem is a pénz miatt nem járok, hanem valóban az a kis idő nyugiba kéne hogy teljen.... És az ellazulni "csak" megfelelő zene mellett lehet, nem a gépek a lényeg?!.
2008. nov. 23. 19:23
31 éve vagyok kozmetikus,vidéken.Puccos ,gépekkel tele szalonra nem, de két diplomás gyerekre, és egy unokára futotta a "profitból".Tapasztalatot azért gyűjtöttem.Olyan kozmetikát keress, ahol legalább masszírozás közben zárva van az ajtó.Ahol még 10 percnél nem vártál többet és a fejed fölött nem ugrál másik vendéghez.Időben jelentkezz be és már akkor tudd, hogy mit szeretnél. Ne késs, és telefonálj, ha valamiért nem jössz.Átjáróházban nem lehet pihenni.Én csak a két kezemmel todok talpon maradni,az érintés a legfontosabb manapság.Évek óta nem fogadok el borravalót, és parkolódíj sincs.Hogy mind ez hol van?? Kérdezz, felelek!
132. Betty's
2008. okt. 19. 11:38
Fodrászhoz 2 hetente járok,akkor szoli is,15 perc és manikür.Pedikűr nem kell.Arcmasszázs havonta 1x,nálam ez 1 órát tart.Szuper :-))
131. Cuczy (válaszként erre: 125. - A1baa7edcc)
2008. okt. 16. 00:34

T.Ante@!

16 éves koromtól, a Dr Polgár Mária által vezetett orvoscsoporthoz jártam kivizsgálásra.

2 hetente (!) vért vettek tőlem, hogy folyamatosan figyelemmel kísérhessék a hormonszintem alakulását, a normálistól való esetleges eltérését. Ezt 18 éves koromig "játszottuk".

És milyen érdekes, de mindent rendben levőnek találtak...

Lassan 29 vagyok, évek óta semmi probléma a bőrömmel (már), de ebben nagy szerepe volt annak, hogy sikerült 20 évesen olyan kozmetikusra találnom (mesterkozmetikus, szakoktató és a kozmetikus iskola vizsgabizottságának tagja volt), aki megfelelően kezelte a bőrömet!

Illetve hetente 1x szoliba, és Bioptron-lámpa kezelésekre jártam. (múltidő!)

Ja! És azóta is teljesen rendben a bőröm, pedig se vega nem vagyok már, se gyereket nem szültem. És szent életet se élek, ami indokolná, hogy hibátlan legyen a bőröm.

Vannak ilyen esetek és vannak másféle esetek. Fölösleges általánosítani.

130. Pannita
2008. okt. 16. 00:27

Sziasztok.

Fodrászhoz kb 3 havonta járok festetni-vágatni. Eddig egy mesterfodrász lányhoz jártam, aki alkalmanként 8000-et kért egy pár melír csíkért, azóta váltottam és ugyanezt 4800ért csinálja meg egy ugyan olyan profi csajszi.

Kozmetikushoz nem járok, de szeretnék menni, mert 25 évesen még midig "tini" vagyok. Csak nem tudom kihez. Debibe vki nem tud egy jó kozmetikust???

129. a1baa7edcc (válaszként erre: 128. - Veronika27)
2008. okt. 16. 00:14
Oh, nem vettem eszre, hogy az a magyarazat, keprol nem tunt az allitasod reprezentativnak.
128. Veronika27 (válaszként erre: 126. - A1baa7edcc)
2008. okt. 15. 20:09

Kifejtettem, méghozzá itt:

"Mellesleg nem minden esetben igaz, amit írsz.

"A kozmetikusok tunetileg kezelnek, mert ugye a bor a belso egeszseg kivetulese. "

Nekem speciel nagyon szép bőröm van, pedig egészségtelenül élek. . . "


Ez a te elso bekezdésed volt, nem a második. A "tisztelet a kivételhez" pedig a másodikhoz tartozik. Azzal semmi bajom sem volt.

2008. okt. 15. 06:58
Fodrászhoz nem járok, mert hullámos a hajam és csak a végéből kell néha vágni, de most növesztem. Kozmetikushoz max. a szemöldököm festésére és szedésésre járok, de nem sűrűn engedhetem meg magamnak. Arckezelésekre nem járok, sajnos mindenre kiütésekkel reagál a bőröm, így csak ásványvízzel moshatom. Ebből jön, hogy a kozmetikus sajnos nem csinálhat rajtam semmilyen kezelést:(
126. a1baa7edcc (válaszként erre: 123. - Veronika27)
2008. okt. 15. 04:54

"Mellesleg nem minden esetben igaz, amit írsz."- ezt kifejtened?

Talan nem tunt fel a hozzaszolasom vegen ott van a "Tisztelet a kivetelnek".

125. a1baa7edcc (válaszként erre: 122. - Cuczy)
2008. okt. 15. 04:15
Talan mert az androgen hormonjaiddal gond van, es amig azokat nem rakod helyre, nem is fogsz rendbejonni...
124. Cuczy (válaszként erre: 123. - Veronika27)
2008. okt. 14. 20:30
Maximálisan egyetértek.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook