Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen a Tesco bugyipelenka? Mik a tapasztalataitok róla? fórum

Milyen a Tesco bugyipelenka? Mik a tapasztalataitok róla? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 13. 17:50
Gazdaságos:)))
2008. szept. 8. 13:16
Én vettem próbaképp bugyipelust, pont ilyen Tescos-at. Nem vagyok oda érte, csak áll a fiókban... Nekem kényelmesebb a sima pelust ráadni valahogy. A bugyipelusnál macerásabb a krémezés is nekem. Biztos el fogom használni, de nekem nem tetszik a használata, így nem fogok többet venni. A nedvszívásáról nincs sok tapasztalatom, mert a 22db-ból kettőt ha adtam Lenire eddig. Csak pisi volt, az nem folyt ki.
2008. aug. 7. 23:17

Szia!

Pont ma vettem a juniort (12-25 kg-ig) ,én szeretem,nagyon könnyű ráadni és levenni is:))

Még nem szobatiszta a gyerkőc de ezzel könnyebb szoktatni is a bilire:)

Én ajánlom!:)

8. csehe (válaszként erre: 7. - Ekka)
2008. aug. 7. 22:24
Ha a pénztárcád bírja, nosza. Én nem vettem... Kényelmesebb feladni, az biztos, de így se volt vészes. :D
7. Ekka
2008. aug. 7. 10:01

Ez nem bilire szoktatós pelenka:) (nekünk az még korai lenne) Sima pelus csak bugyis. (van ilyen Liberó-nak, Pempers-nek, Babylove-nak)Tegnap meg láttam, hogy a Tesco-nak is gyártanak ilyet. (22db-os rózsaszín kiszerelés)

Nekem nagyon bejött ez a fajta pelus, csak felhúzom és már rohanhat is a gyerkőc, kényelmesebb is, több pisi is fér bele, szóval szuper, csak nem éppen barátja a pénztárcának:D

6. csehe (válaszként erre: 4. - Reni8018)
2008. aug. 7. 09:26
Nadrág pelenkából mi is a püspöklilát használtuk, az tényleg jó.
2008. aug. 7. 09:25
Egyébként szerintem nem nagyon érdemes bugyipelenkát venni. Nekünk egy csomag van, arra az esetre, ha hosszabb útra megyünk, esetleg busszal, vonattal, ahol nem lehet azonnal pisilni. Autóval ez nem gond, meg lehet állni útközben... Az én lányom másfél hónapja szobatiszta, és nem volt vele gond.
2008. aug. 7. 09:24
szia.nekünk bevált a lila zacskós az elég jó nedvszivó és meg lehet fizetni.
2008. aug. 7. 09:21

szia!nem vettem tescos bugyipelust.én egyszer vettem libero-t és azt adtam fel. de mivel a nagy gyerek elég korán lett szobatiszta neki nem nagyon volt érdemes.

a kicsinek ugyan alkalmaztunk ilyen pelust de sokáig ő sem hordta

2008. aug. 7. 09:20
Szia! Konkrétan melyik fajtára gondolsz?
1. Ekka
2008. aug. 7. 09:07
Tesco bugyipelenka. Valaki használta már? (vélemények)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook