Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Még mindig őt szereti? fórum

Még mindig őt szereti? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 17. 13:06
Szerintem az, hogy utálja az nem jelenti azt, hogy még érez iránta. Én is utálom az exet, de ennyi, semmi mást nem érzek iránta.
11. 2250724d1a (válaszként erre: 10. - Herengtimea)
2008. szept. 13. 22:21
Neki nem voltak akkoriban baratai, senkije, de egy buszke tipus ezert valoszinu ho9gy igazad van. Azota ferjhez mentem es nagyon boldog vagyok vele. Biztos engem szeret.
10. herengtimea (válaszként erre: 8. - 2250724d1a)
2008. aug. 12. 11:39

és miért utálja?

csak nem azért mert a lány dobta ot?

mert akkor jogos az utálat,milyen volt a szakításuk,és hát egy férfinak kidobják a szurét az mit jelent?KUDARC-és ezt ok nagyon nehezen dolgozzák fel,szinte nemis-marad az utálat,bemocskolni a lányt mielott még o rá mondhatnák a haverok:mi van nem voltál elég jo?

9. vacsek (válaszként erre: 8. - 2250724d1a)
2008. aug. 12. 10:53
Ha utálja és haragszik rá, hogy nem szerette akkor lehet, hogy még szereti egy kicsit, csak még magának sem meri bevallani. Másrészt viszont megkérte a kezedet tehát szeret téged és téged választott. Hallottam valami olyat egyszer régen, hogy akit nem szerethetünk azt inkább utáljuk.
8. 2250724d1a (válaszként erre: 4. - Csigusz 79)
2008. aug. 7. 14:28
Pont ez a baj hogy utálkozik a másik lányra ahelyett hogy közömbös lenne neki. Nekem is volt egy nagy szerelmem, mára jó barátok vagyunk...Remélem hogy minden jól fog sikerülni az életében és boldog lesz. De ő nem tud így nézni arra a lányra. Utálja, haragszik rá hogy nem szerette, persze tiszteletben tartotta és tartja a döntését, csak magában nem.
7. 14775640c4 (válaszként erre: 3. - 2250724d1a)
2008. aug. 7. 09:29

szerintem nem vagy elég biztos kettőtökben ezért van ez az egész.a páromnak is voltak csajai előttem és igazbol tojok rá. az már a múlt.

de mi biztosak vagyunk egymásban. de ahogy elnézem te nem. tedd fel magadnak a kérdést. biztos ő az aki kell?

ne azért menj hozzá mert évek óta jártok, és van némi birtoklási vágy tudat alatt, hogy lám mégis én kellettem....

hanem mert tuti hogy ő az akivel le akarsz élni egy életet jóban rosszban egymás mellett. ha ez tuti igy van akkor fel lehet tenni azt hogy ő alkalmas-e rá,ugyanis nem csak neked kell szeretned, hanem neki is téged. az hogy évek óta együtt jártok az semmi. nem jelent semmit.

mi pár hét után költöztünk össze. nem évek után.

szerintem itt téged zavar csak.

ha biztosak vagytok egymásba akkor nem kéne ezzel foglalkozni. ha pedig nem szeret akkor bizony tedd ki a szűrét. kit érdekel?

6. supin (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2008. aug. 7. 08:37
Csak az ezzel is a gond,hogy : ugy akarja érezni,őt szereti. De 1 férfit kiismerni nehéz.. De ha megkérte a kezét akkor csak szeretheti?? Vagy mégsem?? Idő majd eldönti...
5. emagdi (válaszként erre: 3. - 2250724d1a)
2008. aug. 7. 08:30

alapvetően szerintem arra próbálj koncentrálni, hogy téged szeret-e, s vajon ez elég-e arra, hogy hosszú távon egymást válasszátok.

ha erre kétség nélkül igen a válaszod, szerintem csak akkor tervezzétek tovább az esküvőt. mert ha ez már most nem ezer százalék, akkor egy nagy bulival és egy papírral sem fogod tudni magadhoz kötni.

4. Csigusz 79 (válaszként erre: 3. - 2250724d1a)
2008. aug. 7. 00:08

Szerintem nem kéne egyáltalán felhozni a témát,mert lehet öt abszolut nem érdekli,de mivel te mindig eszébe juttatod....

Amugy meg téged választott,szerintem ez bizonyiték.

De azt nem értem hogy miért gondolod hogy azért maradt veled mert "mit is tehetett volna" ?

Készültök az esküvöre,ez már manapság ritkaság,én örülnék a helyedben,ne ugy kezdjétek hogy már veszekedtek egy olyan dolgon ami nincs is.

De itt neked kell változtatni,mert ugy látom azt várod el hogy útálkozzon a másik lányra,de ha sürün felhozod a témát akkor egyre többet fog rá gondolni és még a végén tényleg hozzá üldözöd.

2008. aug. 6. 23:58

Évek óta együtt járunk. Most az esküvőnkre készülünk. Nemrég szóba jött a régi nagy szerelme. Nagyon kellemetlen neki mindig ez a kérdés. Mindig összeveszünk mikor előhozzom. Én azért hozom elő néha mert 2 év együttjárás után egy nagyon stresszes időszakban megjelent a lány az életünkben és ha nem vagyok elég figyelmes közénk áll. De időben észrevettem és választás elé állítottam. Engem választott mert mit is tehetett volna. A másik lányt sohasem érdekelte, nem szerette csak barátok voltak. Pár napja újra egy fénykép kapcsán újra szóba jött, de egy rövid idő mulva már megint veszekedtünk hogy miért kell nekem előszedni mindig a témát pedig ő hozta elő.Én mondtam hogy nem értem miért érinti ilyen mélyen ez a lány. Én már évekkel ezelőtt megbocsátottam az első szerelmemnek aki nagyon megbántott és megalázott amikor megcsalt.Ő miért nem képes erre vagy legalább arra hogy ne izgassa fel a téma?


Én vagyok hülye, vagy ő nem tudja elfelejteni és csak azért van velem, hogy ha nincsen ló, jó a szamár is?

2008. aug. 6. 23:57
?????? Kit ki?
2008. aug. 6. 23:44
Még mindig őt szereti?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook