Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A degukról fórum

A degukról (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
2014. jan. 7. 15:07

Kezdő degu tulaj vagyok.

Etetéssel(mit lehet-mit nem),tartzással ellátna valaki tanácsokkal,tapasztalatokkal?

2012. aug. 20. 18:20
Bocsánat hogy Kedves Ismerősöket írtam de átmásoltam a szöveget!
2012. aug. 20. 17:54
Kedves Ismerőseim! SOS segítségeteket szeretném kérni!!! Ma reggelre örökre elaludt az egyik kis degunk! Ezután a megrázkódtatás után nem szeretnék még egyet így ha valakinek van olyan ismerőse aki be tudna fogadni egy helyes kis degu lányt kérem írjon ide. Sürgős lenne hogy ne legyen egyedül hiszen társas lények!!! Segítségeteket előre is köszönöm!!! Bea.
60. PrunnerEszter (válaszként erre: 59. - Binki)
2011. jún. 27. 11:48

Szia!

Ha még aktuális, akkor engem érdekelnének :)

59. Binki
2011. jún. 4. 20:29

Ha olvassa valaki??

Van 3 másfél éves degunk.2 lány és 1 fiú.Sajnos letört a farkuk:(

Ha valaki szereti a degukat,ingyen elvihető.Költözés miatt szeretnénk oda adni szerető gazdinak,mert sajna nem vihetjük magunkkal.

58. AgathaChristie (válaszként erre: 57. - Binki)
2010. máj. 14. 12:36

Szia Binki! Én igen.


Budapesten van kék, de nem ingyen. De 2.000,- forint szerintem nem túl sok, ha arra gondolsz, hogy ennél többe kerül mire elvihető lesz!

Ketrec, alom, kaja: egy kezdő készlet legalább 10-20 ezer... Szóval ehhez képest eltörpül az amit a deguért kell fizetned. Ezen kívül, ugye mindennap etetni kell, ha már megvan...

57. Binki
2010. máj. 4. 20:29

sziasztok!

Nem tudom olvassa e valaki??

Ha igen,akkor lenne valakinek CSepel környékén kék degu kölyök(fiú-lány)ingyen elvihető?

2010. ápr. 2. 15:43

Sziasztok!

Kék, vadas és kék hordozó degu kölykeink vannak. Húsvéti elvitellel is! Kék-vadas testvérpárok, és nem beltenyésztett, nem rokon tenyészpárok is akadnak. 20/775 29 85 knovak@freemail.hu www.ilovedegu.fw.hu

55. mesi84
2009. aug. 13. 15:39

Hali!

Két 11 hónapos degunak keresek gazdit. Egy fiú és egy lány kézhez szokottak és nagyon aranyosak.

Ha lehet nem egy helyre, vagy nem egy ketrecbe ajánlom őket mert édestestvérek.

Hívjatok: 06703341865 vagy 06204072530

54. güzümüzü (válaszként erre: 52. - Anian)
2009. ápr. 16. 22:35
Szia! Ha lenne egy kislány degud,én szivesen elfogadnám!Légyszi irj ha igen!
2009. ápr. 16. 21:35
Sziasztok!Én egy fiú deguhoz keresnék egy kislányt!Ha valaki elajándékozna,én szivesen befogadnám!Mert az enyém nagyon magányos,hiába foglalkozom vele rengeteget!Irjatok:kodmon.zsuzsanna@freemail.hu,vagy hivjatok:20/413-24-47 csak 16-óra után!
52. anian
2009. ápr. 14. 15:16

Sziasztok!

Lenne 5 édes kisdegum, akik ajándékba elvihetőek budapestről. most kb 7 hetesek. Szerető gazdit keresek nekik! ha valakit érdekel irjon: anian@freemail.hu, vagy hivjon: 70/573-25-62

2009. márc. 20. 22:16
vagyis azt tudom h egyből nem szabad összeereszteni őket.
2009. márc. 20. 22:04
Sziasztok! Van egy 6 éves fiú degum. Szeretnék mellé egy másik fiú degut de félek hogy ő már idős ahhoz hogy megszokjon még valakit maga mellett. azt tudom hogy nem szabad őket összeereszteni meg végülis a deguk barátságosak de félek nem szokná meg ennyi év után. vélemény? :)
49. Gauna
2009. márc. 15. 13:50

hello


örökbefogadnék, esetleg kisebb összegért degut szeretnék, Kaposvár és környékéről mivel utazni nem tudnék értük sajnos..ketrec,felszerelések biztosított, szoval elég jo helye lenne :)


abarakilly@citromail.hu

2009. febr. 25. 10:47
Sajnos ezt a topicot nem túl sűrűn olvassák ehhez. Nagyon sajnálom Őket, remélem biztonságos helyre kerülnek!
2009. jan. 23. 15:19

Sziasztok!

Sürgős segítségre lenne szüksége két kis degu-lánynak. Kb.8-10 hónaposak, nem harapósak és új gazdira lenne szükségük. A napokban összeverekedtek - így van egy-egy kisebb sérülésük (farkincán, pofin). A jelenlegi tulajdonos külön rakta őket - de gondoskodása sajnos ennyiben kimerült és a jövőben nem is akarja megtartani őket. Ha pár napon belül nem sikerül elhelyeznem a két kis állatot, akkor állítása szerint "elaltattatja" őket. Mivel az én kicsi otthonom cicákkal van tele, én sajnos nem tudom magamhoz venni őket. Ha valaki tudna segíteni, kérem, írjon a bigagi@gmail.com címre vagy hívjon a 06 30 456 2173-as telefonszámon! Előre is köszönök minden jellegű segítséget! Nagy Ágnes

2009. jan. 8. 12:59
Bocsi a sok beírásért :D
45. .Alexa. (válaszként erre: 36. - Babiszkusz)
2009. jan. 8. 12:58
Mennyi idősek? Ezt csakis rengeteg törődéssel lehet, minden percedben ha ráérsz, legyél velük akár egy szobában és oda fognak menni hozzád ismerkedni, rádugranak a földön, adj nekik kis zöldséget esetleg. Hiddel ha gondoskodsz Róluk Ők megérzik és nagyon szívesen fogják viszonozni. Enyim ragaszkodik hozzám, és követ mindenhová, és hisztizik, hogy vegyem fel és simizzem :D
44. .Alexa. (válaszként erre: 39. - Constantine)
2009. jan. 8. 12:55
Ez nem igaz! Lehet, hogy így van megírva, de tapasztalatból mondom! Az én két hímem, nem egy alomból voltak és imádták egymst, egymson aludtak. Ismerősömnek 13 deguja van. Fiúk külön egy ketrecben, lányok külön egy ketreckében!
43. .Alexa. (válaszként erre: 40. - Zsupszyka)
2009. jan. 8. 12:53
Igen élhetnek együtt, de nagyon vigyázz velük eleinte. Össze kell szoktatni Őket pár napon át csinálni ezt! Esetleg egy szobába kiengedve. Valószínü verekedni is fognak. Ez azért kell, hogy eldöntsék ki legyen a főnök. És ha ez megvan, akkor imádni is fogjk egymást. Ha nagyon eldurvul és esetleg sokáig, napokig ez megy CSAK. Nem érdemes folytatni.
2009. jan. 8. 12:51

Juhú, degutopic :D Amúgy Én úgy mint chileipatkny nem hallottam és ez rettentő csúnya kifejezés is lenne Rá, mert Ők igenis Chileimókusok!

Nekem is van, már csak 1, de Ő az én kis drágám. Pici kölyökként kaptam talán még elszakítani sem lehetett volna a mamitől olyan mini volt. Most pedig már boldog sok feleséges és gyermekes unokás dédunokás PAPI! Próbálkoztam még mellé fiúkkal, de annyira persze mr nem lett jó a kapcsolatuk. Így egyedül maradt, de nagyon jól viseli! Állandóan kényeztetjük! Imádja és ezért imádnivaló!

2008. nov. 5. 18:48
nekem is van egy gdegum és nagyon szeretem!: - )
2008. nov. 5. 18:03

Most kaptam egy hím degut a másik hím degum mellé. Külön vannak jelenleg de élhetnek egy ketrecben?

Eddig csak úgy cancogtak egymásnak meg szaglásznak.

39. Constantine (válaszként erre: 38. - Husi1975)
2008. szept. 23. 23:10
Két hímet egymás mellet tartani nem lehet. Egy hím és két nőstény rendben, de fordítva, soha
2008. júl. 26. 14:25

Sziasztok.

Már 5 éve van degunk.Mivel nagy volt a szaporulat, megtartottuk az apukát 2 fiával. Azóta nem volt semmi baj, nagyon szerették egymást. KB. 1 hónapja meghalt az egyik fiú és apuka a másikkal maradt. Eddig nem is volt semmi gong, de most 2 napja veszekszenek. Apuka furcsa kattogó hangot ad és kergeti a fiát. Néha pihennek egymás mellett és már azt hiszem minden rendben, de kezdődik minden előrről. Sosem volt eddíg ilyen. Mit csináljak????????

2008. júl. 16. 20:22

Sziasztok!

régi degu tartók vagyunk,de ilyennel még nem találkoztunk: a 3, három hónapos kicsink,és 5 felnőtt degunk, az utóbbi napokban észre vettük h az egyik kicsinek hiányzik a hátsó combján a szőr!!! semmi jele verekedésnek vagy ilyesmi!! kérlek írjatok ha tudtok valamit!!!!

2008. júl. 10. 10:00

sziasztok!

Tegnap vettem egy hím és egy nőstény degut eléggé félnek tőlem hogy lehetne magamhoz szoktatni es idomitani


Előre is köszönöm!

2008. júl. 1. 15:47
Ingyen elvihető 3 lány degu. 2 hónaposak. akit érdekel, jelentkezzen: andusch81@gmail.com
2008. jún. 11. 09:42

Szia toalait!

2 fiúdegut nem nagyon szoktak egymással összeszoktatni esetleg ha már születésük óta egybevannak de még akkor is csak ritkán...,inkább lánnyal próbálkoz, mert a fiúk nem jönnek ki egymással

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook