Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit teszel, ha már nem látsz kiutat a munkakeresésben? fórum

Mit teszel, ha már nem látsz kiutat a munkakeresésben? (beszélgetős fórum)

2010. jan. 24. 22:37

Sziasztok én gyes-ről térnék vissza dolgozni én is május óta keresek állást, de két lurkóval nem olyan egyszerű a régi munkahelyem megszünt. Én is millió helyre adtam le a jelentkezésemet, de eddig egy kezemen meg tudom számolni hányan jeleztek vissza, pénteken voltam egy helyen próbamunkán, szerdáig hívnak hogy engem választottak-e.

A nyelvtudás nekem is hátrány, mármint hogy nincs mert már szinte tényleg mindenhez kérik.

De ami a legdurvább még egy takarítónőnek is okj-s bizi kell hát ezen lehidaltam aztán kiderült hogy ez véresen komoly vizsga csupa kémia, vegyszerek és stb ismerete hatásai bla-bla-bla! Vazzze még takarítónőnek sem vesznek fel csak úgy.

2009. aug. 24. 09:32
Én is álláskeresésben vagyok. Eddig adminisztratív területen dolgoztam, imádtam. Most is ilyen munkát keresnék. Már több helyre is felvettek volna, ha tudnék valamilyen nyelvet társalgási szinten :( Az az idegesítő, hogy sokszor még olyan helyre is kérik a nyelvtudást, ahol SOHA nem lesz rá szükség. Persze megértem ha fontos, és ha újrakezdeném az életet nagyobb hangsúlyt fektetnék rá. Most lenne időm, csak pénzem nincs rá.
2008. aug. 30. 22:13

Hát igen, a pályakezdőség elég nagy hátrány!De igaz, honnan legyen tapasztalata ha pályakezdő:(

Hál istennek ahol hétfőn kezdek ott nem volt hátrány:)de sok helyen:(meg sem nézik az önéletrajzod további pontjait ahogy kiderül, hogy az vagy.

De kitartás mindenkinek!Sikerülni fog.

Persze a támogatás elkelne:S

18. 70b077364a (válaszként erre: 15. - Szenyó)
2008. aug. 30. 22:11
Köszönöm:)
2008. aug. 30. 11:30
Kitartást Nektek! A fiam egyetemi diplomával, két felsőfokúval 7 hónapig keresett állást pályakezdőként. Mindenhol az volt a baj, hogy pályakezdő!!!De honnan legyen gyekorlata???
2008. aug. 30. 11:18

Sziasztok!

Én is állástkeresek.Pályakezdő vagyok,nulla gyakorlattal.Én még csak pár hete nézem az állásokat.De a környezetem már kikészít azzal,hogy menjek már dolgozni.

Én mennék,de hát nem olyan egyszerű.Mindennap nézem a hirdetéseket,beadtam már csomó helyre az önéletrajzomat és semmi.

Szerintem ez az állapot amugy is megviseli az embert,elvárnám,hogy a környezetem támogasson,ne piszkáljon.:-(

15. szenyó (válaszként erre: 14. - 70b077364a)
2008. aug. 30. 10:53

Gratulálok!!!


Aztán csak természetesen az új munkahelyen.:)))

2008. aug. 27. 14:27
Már látok kiutat:)Mert felvettek!!!:):)
2008. aug. 21. 11:25
Holnap állásinterjú, de nem merek semmit mondani,mert már annyi rosszba volt részem:)
2008. aug. 18. 10:26
Hát igen, csak a szakmámban(amivel sajna itt nem sokat érek:()már minden cégnél megpróbáltam:(És sehol semmi, már ott tartok, h minden legyen valami, ha már van fizetésem, és kicsit megnyugodtam, könnyebben fogok kapálózni:)
11. e679c277c9 (válaszként erre: 10. - 70b077364a)
2008. aug. 18. 10:20
Én azt tanácsolom, jelenj meg személyesen a cégeknél... mégha nem is hirdetett állást, de vidd be nekik, esetleg kérd, hogy had beszélhess valakivel, aki munkafelvétellel foglalkozik az adott cégnél (hr-es)..
2008. aug. 16. 20:14

Köszi a bíztató szavakat:)Igazándiból már az agyamra megy, a beküldöm az önéletrajzot és izgulok, és semmi:S

Engem is érdekelne az új módszer:)Leírnád?:)

9. szenyó (válaszként erre: 8. - Medike01)
2008. aug. 15. 11:44
Mi volt az a más módszer?
8. medike01 (válaszként erre: 7. - 70b077364a)
2008. aug. 15. 11:34

Szia!


Én anno májustól októberig kerestem. Az összes beadott önéletrajzból 1 nemleges válasz volt összesen, a többire nem is válaszoltak. Amikor azt hittem, hogy vége a világnak, akkor tartottam két hét keresési szünetet, hog yne kattanjak be.

Aztán újrakezdtem más módszerrel. És bejött.


Kitartás, menni fog!

2008. aug. 15. 11:31

Szia:)

Startkártya folyamatban, már csak ki kell küldeniük.

Hát huhh én már tök régóta próbálkozom, durván május óta és semmi:(

2008. aug. 15. 07:10
Sok sikert a munkakereséshez!:)
2008. aug. 15. 07:09

Amikor suli után én is munkát kerestem, rengeteg helyre elküldtem az önéletrajzomat, majd telefonálgattam is. Úgy kezdődött a napom, hogy napi újság - álláshirdetések, internet álláshirdetések. 2 hónap után tudtam elhelyezkedni.

Ha pályakezdő vagy, ajánlom a start-kártyát, hogy írd be az önéletrajzodba, és ha összejön valami, az APEH-nál ki kell váltani! Ez arra jó, hogy a munkáltatók kevesebb adót fizetnek utánad 2 évig!

Ha nem elég az újsághirdetés és az internet, még azt tudnám ajánlani, hogy a környezetedben lévő cégeket keresd fel és személyesen add be az önéletrajzodat!

2008. aug. 6. 16:48
Neten megtalálható igaz?
3. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 70b077364a)
2008. aug. 6. 12:46
Vegezd el az AGYKONTROLLT !A gyakorlatok segitsegevel ,meg munkat is tudsz szerezni magadnak.
2008. aug. 6. 11:40
Látom senki nem tesz semmit:(
2008. aug. 6. 11:28

Május óta próbálkozom, ugy kb 50 helyen volt bent az önéletrajzom, de eddig 0 az arány.Már nagyon ki vagyok bukva, és nem tudom, hogy bírom tovább.Egyre sűrgősebb lenne a munka, és nekem egyre kevesebb erőm van:(

Ötletek, tippek, tanácsok, bármi.Már nem tudom mit tegyek:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook