Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen mozgásformával tehetném izmosabbá a hasam? fórum

Milyen mozgásformával tehetném izmosabbá a hasam? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 9. 10:41

Sziasztok


Akirával egyet értek a hasprés nagyon hatásos.

Én RR-nek csinálom a 20 p has blokkját, kemény és szintén hatásos!

2010. márc. 9. 02:44

Egy kerdesem lenne. A hasad hogy nez ki?


1. Az izom es a bor kozott max egy nagyon vekony zsirreteg van, de a has dudorodik.


2. Az izom es a bor kozott vastagabb zsirreteg van amit le akarsz dolgozni?


A ket fajta "hasproblemara" teljesen mas megoldas kell.

2008. dec. 13. 01:41
Én felülés helyett javaslom inkább a hasprést. Kezdésnek napi 2x15 (felkelés előtt és lefekvéskor) falra vagy székre feltámasztott lábbal. Én az első terhességem előtt már napi 2x200-nál tartottam. Ennek már 3 éve és még mindig látszik az eredmnye, pedig azóta született egy kislányom is. :)
2008. aug. 7. 07:49
Esetleg valaki más???? Egyéb ötletek????
2008. aug. 6. 20:17
Köszi!!!! Asszem megpróbálom!!! :):):):)
2008. aug. 6. 12:17
A Pilatesnek nagyon durvák a hasizomgyakorlatai és szerintem hatásosak is. Érdemes kipróbálni.
2008. aug. 6. 10:31

Sziasztok!!!

Nagy gondom van. :(:( Több, mint egy éve sportolok (aerobic) és pár hónapja kezdtem el a futást. Szép eredményeket értem el, majdnem teljesen meg vagyok magammal elégedve. A combom, fenekem, karom szép izmos, viszont a hasammal nem tudok mit kezdeni. Hiába csinálom a felüléseket, semmi eredmény. :(:(

Ha esetleg van valami bevált módszeretek örömmel venném. :):):) Előre is köszi!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook