Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy és hol lehet az adatlapot a Hi5-ön kitörölni? fórum

Hogy és hol lehet az adatlapot a Hi5-ön kitörölni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. okt. 28. 09:10

Nem regiztem erre az oldalra, és mégis jön meghívó.

Törölni szoktam, megnyitás nélkül.

Újabban máshonnan is kapok, úgy tudom nem is jártam azon az oldalon....

2013. ápr. 8. 08:59
Kérek Tőletek segítséget, hogy a HI5-ről le tudjak iratkozni. Mindig eljutok a "profil, fiók" menüponthoz, majd itt kitöltet a rendszer velem egy kérdőívet és a végén megad egy törléi ablakot egy kóddal ami soha nem érkezik meg. Mit rontok el?
30. Piri
2013. ápr. 6. 13:18
Szeretném kérni,hogy a Hi5 oldalról legyenek szivesek törölni. Tisztelette Piri
29. chiara
2012. máj. 17. 15:51
Sziasztok! Én is tanácsot szeretnék kérni, mivel egyszerűen lehetetlen a hi5-ről törölni magamat. Napok óta küzdök a dologgal, de semmiféle jelszót nem fogad el a törléshez, és meg sem küldi az un. "elfelejtett jelszót" hiába kérem. Ezenkívül bárhová próbálok az oldalon belül írni, mindig angol nyelven jelenik meg valamilyen szöveg. Előre is köszönöm szépen a segítséget, és tanácsot!!
28. linkin
2012. máj. 15. 19:37
légyszi valaki magyarázza el,miért van az hogy én nem regisztráltam semmilyen hi5-re,de ennek ellenére folyamatosan kapom a méleket,hogy ez meg az bejelölt,meg találkozni akar,meg igent mondott rám!!!meg ilyenek.valaki okosítson ki kösz!!!
27. globus (válaszként erre: 26. - Kisnagyika)
2012. máj. 10. 12:06
Nem lesz egyszerű, a törlés után még kb. egy évig jönnek ugyanilyen értesítők. Aztán elmarad... kitartás!
2012. máj. 10. 11:02
Sziasztok. Régebben tagja voltam a hi5 oldalnak. Sok ismerősöm barátom volt ott,de bizony ez a közösségi oldal nagyon más lett. Évek óta nem használtam.Most napi sok sok meghívót kapok az oldalam pedig nem magyar nyelvű lett. Lehet elnyomtam valamit,de szeretném magam kitörölni onnan,ha valaki tudna segíteni.Előre is köszi
2008. aug. 24. 10:51
hi5 regisztráció törlése: bejelentkezel, jobb felső sarokban felhasználói fiók, aztán megjelenik egy keretben sok szöveg, itt akereten belül legalul lesz, hogy fiók megszüntetése. innen már tiszta sor.
24. ZSU1980 (válaszként erre: 23. - 19a8a83451)
2008. aug. 13. 22:13

Elég durva!:(

Nemtudom hol lehetne reklamálni!

Nekem hála istennek nem jött ilyen visszajelzés!

23. 19a8a83451 (válaszként erre: 22. - ZSU1980)
2008. aug. 13. 13:38
Kitöröltem,írta is a program. Az volt a múlt héten. Azóta eszembe sem jutott volna visszamenni, erre tegnap a nevemben küldözgetgtek kétszeresen is meghívókat. Mikor még az oldalon sem jártam! Eszem megáll! Hol lehet ezeket beperelni?!Mások nevével szórakóznak, mikor tag sem vagyok, ez már túlmegy minden határon!
22. ZSU1980 (válaszként erre: 20. - 19a8a83451)
2008. aug. 13. 11:29

hát ez kész!:)

próbálj belépni ,hogy megtudd tényleg kitöröltek

-e.Nekem mióta töröltem hála istennek semmi!:)

2008. aug. 13. 09:03

sziasztok!

én is kaptam ilyen barátkérőket, a HI5-ről, de ismeretlenül töröltem, ugyanis azt sem tudom mi fán terem. az iwiwről tudom ott rajta is vagyok, a többi nem érdekel, látván hogy olyanok küldtek mehóghívót akit életemben nem láttam és nem is hallottam.persze volt olyan akit ismertem, de akkor is.akár vírus is lehet, szóval vigyázni kell.

tény és való,én ugy vagyok ezzel hogy nem szabad semmi olyat megnyitni amit nem tudsz hogy mi, hát még beregisztrálni...

mert akár rosszabb dolog is előfordulhat, kapsz egy olyan vírust, aminek "segítségével" dobhatod a géped a kukába. ez komoly

2008. aug. 12. 20:00
Na lányok. Ma mi történt! 3 perc eltéréssel megint kapott mindenki a nevemben meghívót, holott én nem is jártam múlt hét óta azon a nyamvadt Hi5 oldalon,és amikor fent voltam töröltem a lapomat!!! Hogy a francba lehet ez???
19. Rozália (válaszként erre: 2. - Sz.Marcsi)
2008. aug. 9. 16:47
Köszi Marcsi, végre nekem is sikerült "megszabadulnom" onnan...:)
2008. aug. 6. 15:37

Én kiküldtem egy "bocs, elbénáztam, véletlen volt" emailt azoknak akiknek elküldte az emailt, mondjuk nekem "csak" 52embernek küldte ki, és azoknak küldtem bocsi emailt akiknél kellemetlen helyzetbe kerültem (szerintem) ezáltal! Aztán gyorsan elfelejtettem ezt az egészet...

A mai napig a céges email címemre is kapok barátkérőt össze vissza mindenfelől. És akkor már csak mosolygok az egészen...

17. 19a8a83451 (válaszként erre: 16. - Betty-Győr)
2008. aug. 6. 15:36
Hát igen, az angol help-et én is megtaláltam, de azon nem igazodtam ki rendesen, csak a regelés oldalt fent értettem, de meg nem találtam, és addigra meg felment bennem a pumpa, így nem szarakodtam a továbbkereséssel, nehogy még valami kellemetlen meglepi érjen. Sok ismertelen is megkapta tőlem is a meghívót, abban reménykedek csak, hogy mivel ez sokakkal fordult elő, talán a legtöbbjük már ismeri ezt az "jó" kis oldalt és ezen kéretlen szolgálatását.
16. Betty-Győr (válaszként erre: 14. - 19a8a83451)
2008. aug. 6. 14:57

De ezek szerint te is egyből törölni akartad magad. :)

Persze azt meg nem lehet megoldani, hogy ezekre az e-mail címekre kiküldj mégegy levelet, hogy "bocs, elbénáztam, véletlen volt!"

Gondolom, néhányan milyen pofát vágtak, mikor meglátták, hogy én küldtem neki egy meghívót, hogy találtam egy jó oldalt, regisztrálj.

Amúgy én is kaptam meghívót, beregeltem, és keresni a rendszerben már nem sikerült.

Próbálkoztam a segítség menű alatt is, de az meg angolul van, és az alapján sem jött össze a törlés.

Sunyi egy oldal! :D

2008. aug. 6. 11:56
Most még azt is csinálja az oldal, hogy rossz a jelszóm! Nem újítottam meg, hagyom a fenébe az egészet. Csak rájönnek egyszer, hogy sosem jelentkezem be!
14. 19a8a83451 (válaszként erre: 13. - Betty-Győr)
2008. aug. 6. 10:09

Hát, akkor nem csak én voltam ennyire "béna!" :)

Ugyanez történt velem. :) Gondolhatod, hogy nekem kb. 200 e-mail cím volt, aminek a 3/4-e hivatalos, többségüket nem is ismerem... A tegnapi napomnak anniy volt ilyne hülyeség miatt. S bár nem vagyok egy nagy technikai zseni, azért annyira béna sem, tényleg hülyén csinálták meg a lapot, mert atomatikusan kiszedi az össes e-mailt a listáról, és bepipálja neked, ahelyett, hogy te pipálnád be, viszont felette meg vastagon írja a Folyatást, és hát automatikusan mire kattint ugye az ember... szóval nem épp korrekt a program. Meg a törlést sem egyértelműre teszik ki, én egy csomó ideig kerestem, hogy hol lehet, de nem találtam, és meguntam, ezért kérdzetem inkább.

2008. aug. 6. 08:22

Nagyon nagyon köszönöm, hogy feltette Ancsika a kérdést!!!! És még jobban köszi Marcsinak a választ!!!!!!!!!

Én is bereggeltem, mert kaptam, és távoli ismerőstől egy meghívót, furcsa is volt, miért akar engem meghívni.

Aztán volt olyan link, hogy barát keresés. Rámentem, és nekem is az összes címlistában szereplő embernek kiment a mail, és engem is nagyon kínosan érintett, mert egy csomó emberrel már nem is tartom a kapcsolatot. Itt értettem meg, én hogyan kaphattam a meghívót. :)

Egyből törölni akartam magam, de nem ment. Most már sikerült, hála nektek! Azt kellene kellemetlen helyzetbe hozni, aki ezt az oldalt kitalálta!

Mégegyszer köszi!!!!!

12. ZSU1980 (válaszként erre: 9. - 1366d1807f)
2008. aug. 5. 23:07
Nemtudom,nekem nem jött semmi mióta beregisztráltam egy ismerősnek,csak nem is használtam idáig ezért töröltem magam.Ja meg az is felidegesített,hogy mikor másik ismerős is küldött meghívót rá,egyszerüen nemtudtam felvenni vele a kapcsolatot,mert állandóan az volt hogy regisztráljak be.A kresőbe meg nemtudtam megkeresni,mert ugye ott meg nem név szerint volt,emailcímet meg nemtudtam,hogy melyikkel van fennt.Na de most már mindeggy:-)Nekem sem jött be ez az oldal!
11. ZSU1980 (válaszként erre: 8. - 7abb7adbf0)
2008. aug. 5. 23:03

ha jól értettem?!be vagy regisztrálva,és te is törölni akarod?

Én mikor beléptem a jelszóval akkor jött ki fennt a felhasználói fiok a jobb oldalon!

10. ZSU1980 (válaszként erre: 7. - 1366d1807f)
2008. aug. 5. 23:01
Azthiszem,(de lehet rosszul emlékszem!)mikor beregeltem,akkor kellett emailcímet megadni,és arra megjött a jelszó,és az azonosító,ott küldtek egy linket,az emailba,amire rákellett kattintani,és utánna tudtam belépni.
2008. aug. 5. 23:01
Szerintem ez nem egy közösségi oldal, hanem egy nagy kamu. Lehet, hogy így szedik össze a email címeket!! És utána csak jönnek és jönnek a spamok!!
2008. aug. 5. 22:44
Én sem tudom törölni a jelenlétemet. Ha rámegyek az oldalra, nekem nem jön ki jobboldalon, hogy felhasználói fiók. És már vagy 5 ilyen meghívót kaptam! Ráklikkelek és rögtön beléptet! Le akarok lépni! Nem érdekel!
7. 1366d1807f (válaszként erre: 6. - ZSU1980)
2008. aug. 5. 22:20
De nem tudtam belépni. Mert az iwiw és a myVip az egyértelmű, oda be tudsz lépni, kóvályogsz az oldalak között. De én itt nem jutottam sehova sem!
2008. aug. 5. 22:06
ez is egy közösségi oldal,amibe ha beregelsz,akkor autómatikusan tovább küldi a meghívókat a te ismerőseidnek msn-en.Épp most töröltem én is:-)
5. 5b3ed71e62 (válaszként erre: 4. - 1366d1807f)
2008. aug. 5. 22:06

Ezzel én is befürödtem, halál égő volt, főleg hogy a munkámhoz kapcsolódóan a saját e-mail címemre kértem be pár árajánlatot + 1-2 munkahelyi levelezést is onnan folytattam, szóvalmindenkinek elküldte ezt a meghívót akivel valaha is váltottam levelet nem kellett hogy el legyen mentve a címtáramban!!!

Én is rengeteget kaptam már más emberektől...

Nem egy tiszta dolog ez, látván hogy ennyien beleesenek ebbe a baromságba...

2008. aug. 5. 21:57

Tulajdonképpen mi ez a Hi5? Egyszer kaptam valakitől egy ilyen emailt és amikor megnyitottam a levelet, mindenkinek elküldte, aki a címtáramban volt. Meglehetősen kellemetlenül érintett.

Azóta is kapom őket, de megnyitás nélkül törlöm.

3. 19a8a83451 (válaszként erre: 2. - Sz.Marcsi)
2008. aug. 5. 20:12
Köszi!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook