Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor mondtad el nagytesó(k)nak a kistesó érkezését? És hány éves volt ekkor? fórum

Mikor mondtad el nagytesó(k)nak a kistesó érkezését? És hány éves volt ekkor? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 28. 08:54
20-24 hetes terhes lehettem amikor megmondtam az akkor 2 éves fiamnak. Igaz utánna sokszor mondogattam neki, meg együtt simogattuk a pocakot. És tuti felfogta, mert kb. 2,5 éves lett mire megjött a kistesó és a kórházba is kérdezgette mikor megjöttek látogatóba, hogy hol a kistesó, szóval várta már. :D
2009. febr. 28. 08:10
Én a majdnem 5 éves lányomnak rögtön a teszt megcsinálása után elmondtam:)Felfogta és várta...most reggelente hétvégén ö eteti:)
2009. febr. 27. 23:14
6 hetesen elmondtam a 6 és 8 éves lányaimnak
2009. febr. 27. 19:29

A nagynak egyből mondtam,sőt,ő volt az első.Persze nem értette még,15 hónapos volt.

a harmadiknál a nagy 4.5,a kicsi 2.5 éves volt.Akkor 8 hetes voltam,mikor elmondtam nekik...

A nagy nagyon büszke volt,és mindenkinek azt mesélte: ősszel,mikor a kispókok születnek,akkor lesz kistesóm!(ebből ő csak annyit tudott,hogy őszre várjuk a bébit,a többit hozzá kreálta.Édes volt)

2009. febr. 27. 19:26
Én ma. Emese 7 éves, én 10 hetes.
2008. aug. 4. 22:37
2 éves körül lehetett a fiam amikor olyan 20-22 hetes terhes lehettem akkor tájt kezdtem neki erről beszélni és onnatól fogva rendszeres téma volt. Nagyon várta az érkezését.
2008. aug. 4. 21:18
Mikor mondtad el nagytesó(k)nak a kistesó érkezését? És hány éves volt ekkor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook