Skizofrénia (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
763. Macskanita (válaszként erre: 762. - Svaehri)
2011. jún. 9. 21:12
bulimiád mióta van?
762. Svaehri (válaszként erre: 761. - Macskanita)
2011. jún. 9. 13:16
nem voltam orvosnál még, semmit sem szedek...
2011. jún. 9. 00:00

azt hittem, kihalt eza fórum:-(

svaehri most utánadnézek hamar.Mit diagnosztizáltak nálad? amit konkrétan orvos mondott ki, írt papírra? szedsz valami dilibogyót?

760. Svaehri
2011. jún. 8. 23:01

Sziasztok!

Én igazából nem tudom mi vagyok, furcsa, összetett. Pánikbeteg, bulimiás biztosan, és a legfurább, hogy párhuzamosan élek két, vagy több világban (persze a fejemben). Ezek főként a vágyaim megtestesülése, de van, hogy ijesztő, inkább menekülnék. Nagyon sokat vagyok egyedül, de társaságban is keveset beszélek, elüldögélek inkább egyedül. Kevés barátom van, de azok igazak szerencsére. Nagyon régóta tart ez az "állapot", régebben csak szerepjátékokat játszottam, mostanában - ahogy a bulimiám is súlyosbodik- kezdek egyre inkább ottmaradni, beszélgetek néha már hangosan órákon át magammal. A "vicc" az egészben az, hogy közbe ott van mindig a tudat, hogy egyedül vagyok, ott a másik, hogy de nem érdekel, és van egy harmadik is, aki beszéltet. Társaságban nagyon ritkán produkálok ilyeneket, tt csak pánikrohamaim ill. ájulások szoktak lenni. Nem tudom, ogy mi lehet a bajom, remélem, nem valami súlyos. De jó ide írni, mert itt legalább megértik (remélem) azt, hogy mi játszódik le bennem. Ha elolvassátok a kiírt témáimat, láthatjátok, hogy nem könnyű a hlyzetem, elég sok trauma ért viszonylag fiatalon, és most is nyomás alatt vagyok. Többször kíséreltem már meg öngyilkosságot is, aztán mikor kérdőre vonnak, felveszek egy álarcot, ami a minden-rendben-van érzést sugallja.

Szeretem a világaimat, ott legalább az lehetek, aki vagyok. Sajnos a való élet annyira nem jött be. De legalább határtalan a tudatom...

Bocs, ha kicsit hosszú lett, de jólesett kiírni magamból ezeket :)

2011. jún. 5. 19:57
Sziasztok! Úgy látom kevés köztetek a skizofrén...ami egyrészt jó ,mert jó ha egészségesek vagytok! Most írhatnékom van ha nem baj...köszönöm jól vagyok .Minden csak nézőpont kérdése .Most ittam egy pohárnyi gyenge ,fűszerezett bort ,s utána vacsoráztam .Jó,hogy megtehettem ,mert van aki nem teheti meg...Nem szeretek hosszú hozzászólást írni,így be is fejezem .Üdv mindenkinek! hidrogén.
758. a7b6e313fb (válaszként erre: 757. - E7a9d373d5)
2011. ápr. 12. 16:46
Szia Zsuzsi! Bízom benne,hogy jól vagy.Remekül érzem magam .Vannak apróbb problémáim ,de kinek nincsenek ???Az iskolával én már végeztem.Te milyen főiskolára jársz? Ha van kedved ,és időd írj!Minden jót neked!Üdv:hidrogén.
2011. ápr. 9. 07:27

Sziasztok!

Jó, hogy visszajöttél, Hidrogén! Én most per pillanat jól vagyok, bár lehetnék jobban is, szakdoglozatomat készítem, hajjaj, meg fősulira járok. De remélem ebben az évben már végzek valahára. Vőlegényem is jól van, csak sokat dolgozik szegény. De jó lenne már együtt élni, mert mi külön lakunk. :( No de nem biztos,hogy sokáig ez így marad, legalábbis remélem. Most mennem kell a suliba. Remélem nem lesz zh vagy ilyesmi.... Zsuzsi

2011. márc. 31. 02:05
Sziasztok! Itt mindenki meggyógyult?:-).Nem tudok aludni gondoltam beugrok egy pár sor erejéig .Ma kell mennem az orvosomhoz,és ha valahova mennem kell nem tudok aludni.Ja! Síküveg vagyok,pontosabban voltam.Mert az anyag nem vész el csak átalakul:-).Hirtelen felindulásból töröltettem magam....De hidrogénként visszajöttem...Mindenkinek jó egészséget kívánok ,ha van kedvetek írjatok ,eleget pihent ez a fórum.
2011. febr. 3. 19:41

sziasztok!

hol vagytok?

2011. jan. 30. 21:24

sziasztok!


én azthiszem vakvágányon vagyok. ill voltam. viszont összeállt a kép. a kulcs: antiszociális. úgyhogy nem fogom tudni megoldani a helyzetet, ugyanúgy, ahogy a napot se tudom kicserélni a holdra.

így csak próbálom átvészelni az éjszakát. ellenben lelkileg könnyebb. sokkal. és megértettem különbségeket, problémákat, stb. úgyhogy tanultam valamit a világról megint.

753. eb5c1063c1 (válaszként erre: 750. - B8bc576349)
2011. jan. 29. 01:39
Csatlakozom 22-es véleményéhez....
752. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 750. - B8bc576349)
2011. jan. 28. 22:09
Van.Sajna,de van.
751. Sotetmancs (válaszként erre: 750. - B8bc576349)
2011. jan. 28. 19:36

már miért ne lenne? azért elég konkrétan körülhatárolható tünetegyüttes.


ok nem muszáj betegségnek nevezni. akkor módosult tudatállapotnak? vagy hogy hívnád?

2011. jan. 28. 09:45

Skizofrénia


Ilyen betegség nincsen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

749. eb5c1063c1 (válaszként erre: 748. - Sotetmancs)
2011. jan. 28. 08:46
Szia! Teljes mértékben igazad van...Képzeld végig aludtam az éjszakát ,most ébredtem fel:-).Amúgy egész jól vagyok.Üdv.S.
2011. jan. 27. 18:06
szia! na, most ezt nem tudom, hogyjóhír e, vagy rossz. ha nem lesznek allergiás tüneteid, akkor jó, ha lesznek, akkor a fene bele...
747. eb5c1063c1 (válaszként erre: 746. - Sotetmancs)
2011. jan. 27. 16:36
Sziasztok! Ma engedtek haza a kórházból.Nem vagyok allergiás semmire .Csak ha vegyszerekkel dolgozom,védőkesztyűt kell használnom.Most fáradt vagyok ,megszoktam a pihenést,majd később jelentkezem!
2011. jan. 26. 11:20

sziasztok!


hogy vagytok?

én megvagyok. helyzet változatlan. patthelyzet.


síküveg: remélem kiderítenek valamit a kórházban4 majd várunk a hírekkel!

2011. jan. 24. 01:58
Sziasztok!Ma megyek a bőrgyógyászatra,három napig nem leszek itt.Szerdán ,vagy csütörtökön megírom mi volt.S.
2011. jan. 23. 12:18
Nekem az a véleményem,hogy a pozitív gondolkodással lehet Őket szelektálni.Magamon nem érzem ,hogy lenne rajtam,de az ismerőseidet Te sem érzed szerintem.Ha csupa jó dolgok történik veled akkor jó a szellem.De ez csak az én magánvéleményem,ne vedd készpénznek .
743. b8bc576349 (válaszként erre: 742. - Eb5c1063c1)
2011. jan. 23. 11:38

Nekem bevált !!!


Hogy tudod meg különböztetni, jó vagy rossz a szellem??

A szellem csak úgy tud létezni, ha mi testünkből vesz energiát akkor van jó szellem ????????????????

2011. jan. 23. 10:16
Szia Erika! Erről a dologról hallottam a barátnőmtől ,neki is azt mondta egy hozzáértő,hogy van "rajta" szellem,sőt a lakásában több is.Reikiről hallottam ,sőt kezeltek is.Nekem vannak szerkesztéseim s egy másik Reikis azt mondta,hogy a lelkek összekapcsolódását rajzoltam le.Szerintem egy dolog fontos :szeretni,szeretni.Hát röviden ennyi.Ne felejtsd el,hogy vannak jó szellemek is!!!S.
2011. jan. 23. 09:37

Szia

Elmentem egy Szihotronikushoz és mondta, vannak megszálolyaim, az azt jelent, hogy akik meghalnak, azoknak átkel menni egy fehér fénybe ha nem mennek át, akkor itt maradnak, és mi élő testünkből "táplálkoznak" megszállnak minket és befolyásolnak !! Nekem volt ilyen 4 és elülték, közbe tanultam Reikit is és mán semmi bajom sincsen !!!


Sokan nem hisznek ebbe de , én tapasztalatból mondom !!

Velem kísérleteztek, sok gyogyszeral de egy sem segített, meg is híztam, 30 kg. szedtem fel a sok gyógyszertől!!

Mindenkinek jó gyógyulást

2011. jan. 23. 02:07
Szia Erika! Hogy érted,hogy kigyógyultál? Teljesen panaszmentes vagy?S ,hogy csináltad?Mennyire voltál beteg?Na hirtelen sok kérdést zúdítottam rád,kérlek ne haragudj érte.Az -az igazság,hogy jó lenne nekem is kigyógyulni teljesen.Ha tudsz válaszolj még ma estig,mert utána 3 napig nem leszek ...S.
2011. jan. 22. 19:15

Sziasztok


Én kigyógyultam

2011. jan. 22. 19:03

tudom, emlékszem, allergiavizsgálatra mész:) (ok nem emlékzszem, mindig visszaolvasok, hogy ne veszítsem el a fonalat nagyon...)

jajj, futás, hú, én minden tavasszal, mikor újrakezdem kicsit meghalok. sípol a tüdőm, már két utcával arrébb is hallani, hogy jövök :D:D pedig sose bagóztam... de aztán belejövök. de annyival hatáékonyabb, meg kevesebb idő. no meg nekem pont az állóképesség kell most nagyon a gyerkőcökhöz, meg a sok melóhoz, hogy a futás mindent visz. most hogy volt egy kis jóidő, kinnt is voltam háromszor:) na lépni azt alig bírtm utána, de a lelkemnek nagyon jót tett.

737. eb5c1063c1 (válaszként erre: 736. - Sotetmancs)
2011. jan. 22. 11:45
Szia! Hétfőn megyek három napra.Hat és fél éve nem voltam.Bár most se a pszichiátriára megyek:-).Éjjelente vissza tudok aludni.Vettem bérletet a fitnesz terembe ,de 5 percnél tovább nem bírok futni...A régi bagós évek. 15 év után szoktam le.Üdvözöl:S.
2011. jan. 22. 11:14

sziasztok!


síküveg, mikor mész a kórházba? ezekszerint bennt is kell aludnod? remélme kiderítenek valamit.


én ha felkelek éjjel, akkor az órékig tartó ébrenlétet jelent... és kert sincs. tavasszal se lesz. bár akkor megyek majd futni megint:)

2011. jan. 22. 01:13
Sziasztok! Minden nap felébredek 1-2 óra körül:-(.De vissza tudok aludni:-).Majd ha lesz munka a kertben biztos nem ébredek fel éjjelente.Készítem a kórházi cuccomat ,remélem nem hagyok itthon semmit.Nézem itt az előző írásokat,s el kell mondanom nagyon fontos milyen a viszonyunk az orvosunkal,nekem nagyon jó.Megyek eszek valamit......
2011. jan. 21. 10:34
Sziasztok! Csatlakozom Sotetmancshoz,jó hogy pozitívan csalódtál az orvosodban:-).Jó nektek ,hogy el vagytok fáradva,mert én halálra unom magam.Szüleim kertészkedéssel foglalkoznak ,nekik szoktam segíteni.De most nincs semmi:-(.De eljön majd az én időm is.Remélem jól vagytok,s ha időtök engedi írtok egy pár sort.S.
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook