Skizofrénia (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
943. grizus
2013. jún. 13. 00:20
Nagyon sok a tabu még ebben az országban, a pszichésen sérült embereket pedig különösen lenézik, hiszen azok "hülyék" és nyilván direkt csinálják, mert ha nem akarnának hülyék lenni, akkor nem is lennének azok. Kábé ez a közvélemény. Pedig hülye és hülye között is óriási lehet a különbség, ld. engem és a fószert, aki a kórházban mellbe rugott ha csak megszólaltam. Na az tényleg egy hülye p.cs volt, ott rohadhat azóta is.
942. Wizard01 (válaszként erre: 941. - Cf233dd106)
2013. jún. 11. 10:46
Szerinted?
941. cf233dd106 (válaszként erre: 939. - Wizard01)
2013. jún. 11. 09:07
Te titokban tartod?
940. grizus (válaszként erre: 939. - Wizard01)
2013. jún. 11. 08:55
Jó, rendben. Nem is akartam elmondani, csak mivel ez volt, tartok tőle, hogy... hogy látszana, hogy hülye vagyok. Elég sok helyen megkaptam a kiközösítést, a suliban csúfoltak is, egy csomó para előjön ilyenkor. Egyébként négyórás munkában gondolkodom, többet még nem bírnék.
2013. jún. 11. 08:53
Szerintem valami nagyon light-os melóban gondolkodj, mert nem hinném, hogy azt a nyomást Te bírnád, mint amit egy "normális" ember. Akiben ez a kiüresedés megtörténik, az már soha nem lesz annyira terhelhető, mint egy átlagos ember. Gondolok itt a stresszre, idegi-pszichés terhelésre, feszített munkatempóra, stb. Az embereknek pedig nem kell elmondani, hogy mi történt Veled. Senkinek semmi köze hozzá, titokban kell tartani. Ha kiderül, azonnal megbélyegeznek , képzelődnek mindenfélét a dologról, aminek semmi köze a valósághoz. Titokban kell tartani.
938. grizus (válaszként erre: 937. - Wizard01)
2013. jún. 11. 00:50
Igen, próbálom a pozitív oldalát nézni. Pl. sokkal nyugodtabb vagyok most, békésebb, mégha egyébként elégedetlen is vagyok magammal, és ezt a nyugalmat most már nem adnám oda semmiért. Most különben változás előtt állok, mert szeretnék már elmenni dolgozni, csak kicsit félek, hogy mi lesz. Lehet, hogy megint előjönnek az alvási problémáim? Vagy csak azon fogok kotlani, hogy miken mentem át, és én emiatt meg vagyok bélyegezve, még ha a munkatársaim nem is tudják, de én emlékszem. Örök időkig cipelnem kell ezt a pszichiátriai terhet? Vagy attól féljek, hogy előjön a munkától a pánikom? Vagy tojjak az egészre, lélegezzek fel és keressek egy olyan melót, amit élvezek is és ne legyen semmiféle lelkifurdalásom, rossz érzésem? Ez lenne a jó.
2013. jún. 9. 11:04
Én értem amit írsz, és azt látom, hogy Nálad ez a kiüresedés előbb érkezett, mint kellett volna. Szerintem még nem állsz azon a szinten, hogy lelki igényed lenne a kiüresedésre, kissé olyan, mintha a két szék közé estél volna. Nálam ez úgy volt, hogy eleve szomjaztam egy ilyen kiüresedett állapotra, és megtörtént a betegség. Volt a kiüresedésre egy lelki-szellemi igényem. Nálad ez kissé korán jött. Tanácsot nem tudok adni, szerintem mindig vissza akarsz majd kerülni a régi állapotodba, a bölcs belátás még nem érett meg. Az pedig, hogy ez az Életed elcsúszott (sokan vannak így ezzel), azt el kell fogadnod, mert nem tudsz mit tenni. Én a helyedben, mint külső szemlélő végignézném a múlt eseményeit és levonnám a konzekvenciákat...de Te tudod. Amúgy meg éld az életedet, azért habár az agyban valami megszakad, alatta még ott marad az eredeti személyiség, vagy lélek, amivel még lehet valamit kezdeni.
936. grizus (válaszként erre: 935. - Wizard01)
2013. jún. 9. 04:13

Igen, szó szerint rossz bőrben voltam, mert 60 kilóra fogytam a 178 centimhez, ami az erős csontozatomhoz képes nem nagyon állt jól. Mire nem képes a szerelem... Ezt a gonosz szerelmet is sokat vádoltam a kórházért, egyszer még meg is átkoztam őt - őket - és aztán jött a kórház, lehet, hogy amiatt... brrr, Te egy spirituális ember vagy, hiszel ezekben?

Nem, nem hinném, hogy nagykanállal kéne falnom a férfiakat vagy nekik engem, az valahogy nem állna jól. Nem vagyok és soha nem is voltam ilyen nő, inkább átlagos (szerintem). Bár most jócskán meg vagyok hízva, és ez eléggé zavar. Igen, igazad van... meg 37 évesen már talán túlzás lenne ez a nagykanál-dolog, bár van aki alapból ilyen 60 évesen is. Én meg nem. És ez bánt! Fáj, hogy nincs elég vonzerőm, hogy öregszem én is mint egy átlagnő, miközben látok nálam jóval idősebb nőket, akik sokkal vonzóbbak, fiatalosabbak, szebb a bőrük és nem kérnek érte elnézést. Az enyém miért nem olyan? Engem nem szeret az Isten? Szerintem az öregedés beteges dolog, nem természetes... de közben a ráncaival együtt is nagyon szeretem anyukámat. Kicsit gyerekes a gondolkodásom, nyilván megtehetem, mert szinte anyám tart el, bár van egy kis saját pénzem. Kéne egy jó kis munkahely, egy kis felelősségvállalás, aztán rögtön nem lenne időm ezekre a dolgokra... De a pénzt mind arra költeném, hogy szebb legyek! Egyszerűen nem tudok ettől elszakadni, valahogy a szépség az ideálom... Egyébként nagyon spirituális-ezoterikus beállítottságú ember vagyok. Nem is értem, miért írok ilyeneket egy pasinak... Egyébként igazad van: meg kell találnom az utamat. Mert lehet, hogy nekem is van, csak később lesz meg és kicsit más, mint másoké.

A kórházra visszatérve, azért fáj nagyon, mert körülöttem a rengeteg ember közül senki nem volt olyan retartdált zombi-állapotban, mint én. Én és a pszichiátria: a világ két másik vége. Mások kibírták, én ezt is jól megszívtam. Fáj, hogy az orvosom egyáltalán nem törődött velem, miközben munkaidő után az irodájában fogadta a privát pácienseit. Ma is azt gondolom, vigye el az ördög. Biztos karmikusan törlesztett neki a pali, hogy oda ne rohanjak! Mindig is utálni fogom, csak már szeretnék jóízűen nevetni ezen a boldogtalan történeten. Hisz végül is volt egy nővér, aki megmondta, hogy nem vagyok odavaló.

935. Wizard01 (válaszként erre: 933. - Grizus)
2013. jún. 8. 19:05

Grizus... Szóval, még egyszer...miben keresnéd a boldogságodat? A szexben? Abban hogy futnál a saját boldogságod után és eljátszanád a világi nagy nőt? Férfiakat cserélgetnél egyiket a másik után? Vagy miben keresnéd a boldogságodat? A házasságban? (meg sem ismerhetjük egymást)(ráadásul jönnek a szürke hétköznapok, és máris tűnékeny lesz a dolog) A gyerekcsinálásban? Egyetemen való tanulásban?

Ugyan már!

Amíg meg nem értesz valamit a nagy egészből, addig nincs hová sietned. Amíg meg nem értesz valamit ebből a világból, addig nincs miért sóvárognod. Találd meg az utadat. De tőlem aztán mindegy, sóvároghatsz otthon a sebeidet nyalogatva, okolva a pszichiátereket, amiért elvették Tőled a szenvedélyeidet. Szerintem inkább tovább kellene lépned. Nem lehet mindig a könnyebbik utat választani. A nehezebbik út, bölccsé válni, igaz emberré válni, tiszta emberré válni, szellemi emberré válni.

Abban sem vagyok biztos, hogy a pszichiáterek annyira félre-diagnosztizáltak volna. Ki tudja. Lehet, hogy Ők ítélték meg jól az állapotodat és, ha más úton mentél volna tovább, meghaltál volna. Gondolom amikor bekerültél, akkor elég rossz bőrben voltál.

934. Wizard01 (válaszként erre: 933. - Grizus)
2013. jún. 8. 12:06
Nos, nyilván minden ember más és más és minden betegség egyedi, azonban leírom mit gondolok, természetesen ez az én szuverén véleményem: hasonló dolgaim nekem is voltak, mielőtt elkezdődött nálam 2005-ben, reménytelen szerelem, túlfűtött szenvedélyek, hit sok misztikus dologban, stb. Ma már látom, hogy ezek nem voltak jó dolgok, egyrészt gyerekesek voltak, és túlságosan emberiek, primitívek. Szerintem a szerotonin miatt ilyenkor megsérül a limbikus rendszer és jön a kiüresedés és a BÖLCSESSÉG állapota. Nálad az előbbi megvan, az utóbbi még várat magára. Szerintem sokkal egészségesebb vagy, mint annak előtte, amikor egy illúzió-világban éltél, talán ha nem így történik a sorsod, akkor már halott lennél...ki tudja?? Most harcolsz egy magasabb létállapot ellen, hogy realista lettél, normális, nem rángatnak az érzelmek és a szenvedélyek ide-oda, nyugodt vagy, stb. Az például fel sem merül Benned, hogy a személyiséged változóban van és jobb irányba változik, mint ami voltál. Ehelyett visszasírod a régi énedet, ami szerintem elég primitív lehetett. Hiányzik a bujaság, a tisztátalanság, az őrület. Szerintem túl kellene tenned magad ezen és elfogadni a sorsodat és fejleszteni magad, ugyanis a fejlődés lehetősége még mindig adott. Pl. az eszedbe sem jut, hogy mi van akkor, ha a másik oldalon ott van az, hogy mit nyersz ezzel az egésszel: lehet, hogy nem kell újra embernek visszaszületned , hanem valami más lesz belőled. Szerintem Neked fogalmad sincsen milyen lehetőség ez, hogy kiiktattad a limbikus rendszeredet, amely úgy rángatott, mint egy marionett bábut. Ráadásul a szerelem szerintem egy badarság, egy őrület, a szex sem olyan nagy szám, ugyanis az is akkor jó, ha mindig más alanyt talál az ember, akkor izgalmas. A házasság és az együttélés egy lehetetlen dolog. A legnagyobb bölcsek eleve úgy kezdik , hogy eleve, mi emberek "meg sem ismerhetjük egymást"...akkor mit akarunk egymástól? Illetve a legnagyobb bölcsek azt mondják, hogy a nő egy tisztátalan lény, és a szenvedélyeinket le kell vetkőznünk ahhoz, hogy itt hagyhassuk ezt a világot. Ellenkező esetben újraszületünk erre a földre és örökké tartó szenvedésben lesz részünk. Ugyanis itt az anyagi világban az élet: szenvedés. Ha bölcsességgel szeretnél foglalkozni, akkor tudok ajánlani néhány irodalmat, amely talán utat mutat, egy ösvényt. A kapun pedig Neked kell bemenned. Szerintem ahelyett, hogy siránkoznál, fejleszd magadat, mert kaptál egy nagy lehetőséget a sorstól. Ha nincs munkád, akkor pedig rokkantositsd magadat. Foglalkozz buddhizmussal vagy olyan bölcsekkel, akik a szellem egy magasabb területén jártak már. Ez az élet...mit gondoltál?...hogy majd mindig te leszel a férfiak kedvence és a NAGY NŐ?? Nem így lett, mint ahogyan másokkal sem. Ébredj fel...lásd a valóságot...az élet nem ilyen.
933. grizus (válaszként erre: 930. - Wizard01)
2013. jún. 7. 05:04

Félreérted, én nem a betegség miatt lettem kiüresedett, hanem a "kúra" miatt. Azelőtt, ha olyan is voltam, mint a mérgezett egér és egy alvajáró keveréke, de volt bennem vágy, szenvedély. Ezt szexuálisan is értheted, mert a szexualitás a kórház óta gyakorlatilag kihalt belőlem. Egyébként, bár ezt ciki pasinak megírni, de a menzeszem se jön meg, lehet, hogy a gyógyszertől. Vagy csak annyira nem érzem már nőnek magam, mert öregnek és kövérnek tartom magam, és ez a legnagyobb bajom. Öcsém szerint azokban a felfokozott években nagyon szenvedtem - hát, ha volt is benne sok zavarodottság és szenvedés, de valami végtelen erővel tapadtam az élet, hm, csecsbimbóira, ha szabad ilyet írnom... izgalmasabb volt az életem és nem volt semmi tevékenységkényszerem, ami szintén kialakult a kórház után. Régen, ha semmit se csináltam, azzal is kitűnően elment az idő, most meg keresnem kell a tevékenységeket, ráadásul munkám sincs. Azt akkor is k.rva nagy sértésnek tartom, hogy a kórházban egyszer azt írták a kórlapomra, hogy paranoid skizofrén, miközben az állítólagos kórtörténetemből alapvető, kardinális dolgok hiányoztak, amik nélkül nem is lehet diagnózist felállítani. Száz szónak is egy a vége, én nagyon megszívtam a pszichiátriával, lehet, hogy ezzel a kisebbséghez tartozom, de ez nem vigasztal.

Bocs, hogy ennyire őszintén írtam most, nem tudom, olvasod-e még a fórumot...

932. grizus (válaszként erre: 931. - 26477b1f6b)
2013. jún. 7. 04:56
Nem, nem, ezt szimplán úgy hívják, hogy lelkiismeredfurdalás. Te tudod, mitől.
2013. jún. 6. 14:52

Hello mindenkinek!

5 éve már hogy a folyamatos stressz fejfajások idegrendszeri problémak miatt elôször fejfájásaim dr késöbb szorongásos-depresziv tüneteket fedeztem fel magamon...de mamár ez odáig fajult hogy kôrülbelül 3 éve nincs tiszta én képem..a külvilág dolgait ugyan érzékelem de mintha egy külső nem oda tartozó ember lennék,a sajàt fejembe szorulva,most mondhatja azt valaki hogy tulsokat stresszelek menjek el nyaralni,de ebből akárhányszoris próbálok nemtudok kiszabadulni. Na ennek fejébe most pár hónapja kialakult leginkább kényszerbetegségnek tünő gondolatok..családtagjaim barátaimat bántom ölöm meg bennük és az egyetlen amivel tudom nyugtatni magam hogyha esetleg odáig fajulna tényleg akkor az utolsó pillanatban magamba szúrom a kést.a szociális kapcsolatom ennek elenére meglepöen jo..tudok normálissan logikussan emberekkel társalogni de akkorsem vagyok ott általába hanem a fejembem kalandozok és küzdök a kinzó gondolatokkal..átfontoltam a pshihologus gondolatát de kiszoktam adni magamból ezt barátnömnek is beszéltem neki ezekről megért+uj hobbikat találok ki amivel leköthetem a figyelmem és nyugodt lelki állapotot varázsolhatok magamnak..pl tulipános kertet csináltam baràtnömnek néha legszivesebben csak ottmaradnék ott nemtudok ártani senkinek és nyugodtan gondolkodhatok..csakhogyén kiszeretnék ebből szabadulni és gondtalan szabad életet élni..mert néha ugyérzem hogy inkább lennék hajléktalan csak tiszta elméjü aki senkinekse árt minthogy egy ember akinek mindene megvan de mégis rosszulérzi magát a bőrébe nem érzi az élet örömeit és senkise érti meg igazán..mitgondoltok ez lehet skizofrénia..vagy valami egyszerübb pshihikai jelenség..az biztos hogy nem szimpla stressz mert azt ellehet hagyni és az embernek nincsenek ilyen gondolatai..de nembiztos hogy olyan súlyos legalábbis remélem.előre is köszönöm ha kapok választ

930. Wizard01 (válaszként erre: 929. - Grizus)
2013. máj. 3. 14:35
Valóban, a dolgok és a szavak nem mindig ugyanazok. Ez a fogalom , hogy skizofrénia, olyan tág mederbe folyik, ami ráhúzható szinte bárkire. Nekem érzeti szinten volt hallucinációm, a fejem tetején éreztem egy nyomást, egy szúró fájdalmat, illetve idegi-feszültségi alapon voltak rosszulléteim. Amióta szedem az Amitrex-et,azóta elmúlt. Én amógy abban hiszek, hogy a skizófrénia csak egy szó és széles skálán mozog az, hogy ki mitől szenved ebben. Az egyik véglet a személyiségében is őrült, a másik, akinek tényleg mintha csak az anyagcseréjében lenne valami zavar. (dopamin, szerotonin, stb.) Az, hogy ráhúzzák ezt a fogalmat mindenkire, talán tényleg nem szerencsés. Amit pedig az élet-szenvedélyről írtál: bennem ez a betegség egy totális érzelmi kiüresedést és gondolati tisztaságot, egyhegyúséget hozott, aminek ma már nagyon örülök. Ugyanerről beszélnek a buddhisták is. Hiszem, hogy a betegségek egy nagy része, valójában az ember szellemi fejlődése miatt van, mint rejtett okozat. Annyiban valóban negatív , hogy élet-energia, élet-erő, e világi érzelmek nélkül, nehéz ebben a társadalomban létezni, ezeknek hiányában a munkavállalás és a beilleszkedés a társadalomba sokkal nehezebb. Így én maradok buddhista szerzetes. És iszonyúan jól érzem magam ebben a nyugalomban. Köszönöm, hogy írtál Grizus.
929. grizus (válaszként erre: 928. - Wizard01)
2013. ápr. 29. 06:31

Milyen érdekes, én is Amitrexet szedek. Nem tudtam, hogy skizósoknak adják. Én ugyanis csak meggyanusítva voltam ezzel a betegséggel a kórházban, mivel borderline szindrómára nincs betegség, és különben is, nem volt idő meg hely ilyen finomságokra, hogy pszichoterápia. Akkor még másik gyógyszert nyomtak belém, amitől teljesen lezombisodtam, a kórház után kaptam az Amitrexet a mostani doktornőmtől, aki egy elég rendes nő.

Az, hogy skizofrén lennék azért is elég valószínűtlen, mert soha életemben nem hallucináltam és nem vizionáltam semmit. Csak képzeltem mindenfélét, de az is csak olyasmi volt, hogy reménytelenül szerelmes voltam meg öregnek hittem magam, meg féltem az anyámtól. Szóval engem jól félreértettek, félrediagnosztizáltak ami ma is vérig sért. De tény, hogy ma már nem vagyok ámokfutó, a pánikom is elmúlt, nem viselkedek úgy mint egy energiavámpir, tehát az Amitrex jó. Csak sajnos a kórház meg a gyógyszerek valamit kiölnek az emberből - valami életszenvedélyt? Igen, azt.

Egyébként az, hogy az influenza meg a skizofrénia is ugyanolyan betegség, mint olyan, azért igaz, mert mindkettő gondolati betegség. Az infuenza kórokozó gondolatokkal kezdődik, ez az igazság. Én például még soha nem voltam influenzás, mert nem akarok az lenni. A skizofrénia szerintem lélektanilag megmagyarázható lenne, ha az okkult, ezoterikus dolgoknak végre helyet engednének a pszichológiában - egyébként Jung sokat foglalkozott ezekkel a dolgokkal -, és akkor feltárhatnák, hogy valakik, na kik?, tényleg sugalmaznak gondolatokat, beszélnek az illetőhöz, a hallucinációi egy másik síkon valóban léteznek, vagy nehezebb esetben egy embert több személy lakik. De sajnos a mai, elmaradott pszichológia ezeket a dolgokat tagadja. Kár. Minden sokkal jobb lenne, ha mernénk teljesebben látni.

2013. ápr. 24. 11:17

Sziasztok!


Nálam 2005-ben, 25 éves koromban lett diagnosztizálva a betegség (paranoid skizofrénia), azóta az Amisulpiride-ot (Amitrex) szedem. Mostanra már elfogadható lett az állapotom, persze vannak rossz napjaim, mint mindenki másnak. Olyan 22-25 éves korom között, hangokat hallottam, vízionáltam, különböző érzéseket éreztem, a gondolataim is szét-estek. Aztán a gyógyszeres kezelés hatására a tünetek megszűntek. Amúgy filozófiával foglalkozom, és buddhista vagyok. Zala megyében élek. Ha valaki barátokat szeretne, vagy csak levelezni, eszmét cserélni, akkor írjon.

Olvasgattam itt a fórumon a bejegyzéseket, sokan szidják a pszichiátriát, nekem az a véleményem, hogy itt semmi sem az "ördögtől való". A skizofrénia is ugyanolyan betegség, mint az influenza vagy bármi más. Még ezek a gyógyszerek a leghatékonyabbak, nincs más. Szerintem az a titka az egésznek, hogy mindenkinek aki valamilyen betegségben szenved, annak meg kell találnia a saját gyógyszerét. Én is szedtem olyant, ami nem volt jó, de több próbálkozás után megtaláltam a saját gyógyszeremet, amivel jól érzem magamat. Nyilván a gyógyszergyárak és az orvosok ebből nagyot kaszálnak, de ez mindig is így volt, felesleges ezen gondolkodni. Szóval, ha valakinek van kedve az írjon.

927. grizus (válaszként erre: 917. - E32d76b828)
2013. ápr. 18. 11:05

Kedves Piri, mélyen együttérzek veled, örülök, hogy mindent megteszel a fiadért. Én is voltam kórházban. Soha nem hallucináltam, de a doki skizofrénnek vagy skizoaffektívnek vagy minek könyvelt el, mert arra fel tudta írni a százezer forintos gyógyszert, a borderlinera nem. Többet láttam őt hátulról, mint előlről.

Nagyon boldog lennék, ha ez a sok hazugság, amit a pszichiátria terjeszt, még az én életemben összeomlana, de tartok tőle hogy én ezt már nem fogom látni. Azért ha eljön az ideje, tenni fogok érte, hogy lássam. Úgy látom, Te is ezért teszel. Üdvözöl grizus.

2012. dec. 31. 15:20
ment 1db privi...jobbulást és sok sikert
2012. dec. 30. 19:41

Hol lehet munkát vállalni ezzel a betgséggel ??????

Tudtok valamit Budapest?

924. 0f3cd90393 (válaszként erre: 923. - 0f3cd90393)
2012. dec. 7. 19:38
Minden Ó-ZSÉ !!
2012. dec. 7. 13:22
Elegem van ....Kórházba akarok kerülni .Alig kapok levegőt ...
922. Meslato
2012. dec. 7. 07:18

Sziasztok, meslato vagyok. Nekem a legtöbbet a részleges felépülésben a következő, nem hagyományos orvosi megközelítés segített: www.konywebbolt.hu/stanislav-grof-christina-grof-spiritualis-valsag.html

A könyv sajna, nem olcsó, de a neten is található elég sok info erről a témáról, a kulcsszó: spirituális válság, ill. transzperszonális krízis

Évekig elvoltam gyógyszer nélkül, aztán pont egy éve volt egy shubom, pár szem Leponex-el túléltem, aktív vagyok, vidéken felépítettem egy kis házat, ott élek. Néha részt veszek antistigma programokban, legutóbb a Sziget fesztiválon...

Szerintem a gyógyszer-fogyasztás kirázólag az orvosra s a felhasználóra tartozik, kívülállóktól bármilyen jószándékú tanács ezügyben nem fogadható el..., pláne még egyéb módszerrekkel fűszerezve.

szép napot! Józsi

2012. nov. 16. 21:12

Sziasztok!

Nekem is skizofréniám van immáron kb 15 éve. Ennyi idő történését nem akarom leírni, sok lenne és lehet unalmas...:) Nehéz minden nap nekem, rivotrilt és leponexet ill. jelenleg kvantiaxot szedek. Tüneteim: víziók, képek, előfordulnak hallucinációk, miközben tisztában vagyok vele ez a betegségnek tudható be, a legrosszabb csak enyhíteni lehet de teljesen megszüntetni nekem nem jött össze.Sokat csalódtam emberekben akik közel is álltak állnak hozzám. Sajnos, sokat vagyok aluszékony, lassabb mint gyógyszerek nélkül.Nem szoktam beavatni embereket csak úgy ebbe a betegségbe, ez nekem a magánügyemet képezi. Kontrollokra járok, és reménykedem megtalálom a boldogságom. Panaszaim miatt a munka jellege sem lenne mindegy...Azok írjanak elsősorban akik megértik ezt a betegséget, átélték vagy ha nem akkor intelligensen empátiával kezelik az ügyet.

Várom leveleteket!

2012. nov. 3. 17:02
Sziasztok! Nekem múlt év áprilisban volt pszichés zavarom, nem ettem hetekig szinte semmit, nem aludtam napokig szerintem főleg a kávé és az energiaital miatt, már a végén nagyon legyengültem és tévképzeteim is voltak, be is vitettem magam a kórházba és benn tartottak 2 hónapra. Azóta semmi, múlt év augusztusban voltam utoljára orvosnál.
2012. okt. 7. 19:06
Hogy vagytok skizók ???Én jól vagyok ,minden rendben :-))
2012. szept. 20. 15:01
Köszönöm a jó tanácsokat !!
917. e32d76b828 (válaszként erre: 916. - 0f3cd90393)
2012. szept. 12. 12:30

A fiamnal minden egy torokfajassal kezdodott...felelotlenul Antibiotikumnot szedett a megfazasara amirol en nem tudtam...soha nem volt beteg majd hirtelen skizofreniaval a zart osztalyon talalta magat...en nem nyugodtam bele plane h mergekkel tomkodtek azonnal...folyt a nyala,beszelni sem tudott...lekotoztek modvan h veszelyes...ma suliba jar es kutya baja...tokegeszseges...a diagnozist az uzlet allitotta fel,meg csak 23 eves eme igaz tortenet miatt tanacsolom:

Tedd meg magadert es nezesd meg a Candidad...epp most tartunk a 9 bogyo helyett 2-nel,a felepules 2 ev volt de nem csak Zyprexa volt az etlapon 8 tarsa is antipszichotikum volt um affele modern "A tipusos" mereg...most termeszetgyogyas segit a felepulesben bizony mondom nagyon nagy hatassal...NES cseppeket ajanlott ami segitett...borzaszto nagy macera es kitartas kell az egeszhez,dieta is van...nem temettem Ot el par ev multan...vigyazz magadra,minden gyot

Piri

916. 0f3cd90393 (válaszként erre: 914. - E32d76b828)
2012. szept. 5. 21:06
Tudom minden gyógyszer méreg ,de nélkülük nem tudok élni :-((Amúgy meg vagyok !
915. e32d76b828 (válaszként erre: 905. - Colos86)
2012. szept. 1. 18:48
Kedves Colos...ha a csaladban nem volt skizo beteg el kellene gondolkoznod a diag valodisagan...en epp most hoztam vissza a fiam az allitolagos skizobol o is 23.sulyos Candidiasis fertozese volt az osszes skizo tunetet produkalta sennyi...most sulis elsoeves es tok egeszseges...szoritok Neked antibiotikumot pedig szajadba soha ne vegyel!
914. e32d76b828 (válaszként erre: 909. - 0f3cd90393)
2012. szept. 1. 18:40
szia Bobi...roppant sajnalom h a Zyprexahoz is hozzanyultal az egy eleg draga es eros mereg...Candidatesztre nem mennel el?Sok esetben a Candida skizo tuneteket produkal...a vervetel 3000FT 1 doboz cucc 48e Ft...es oda az egeszseged butasagnak gondolod?mert nem az
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook