Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vasaló talpától besárgult textíliából el lehet távolítani a sárgulást?! fórum

Vasaló talpától besárgult textíliából el lehet távolítani a sárgulást?! (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 19. 13:18
sajnos csak a megelőzés a jó!
9. cca887cff8 (válaszként erre: 8. - Süni Sandra)
2010. jan. 19. 13:11

nem nagyon él e fórum már ..de hátha vki idetéved...


én a nadrágokat blúzokat stb kifordítva szoktam vasalni..és nem lesz fényes...

2009. jan. 5. 13:32
Sziasztok! Valakinek van vmi jó ötlete arra, hogy a vasalási fény hogyan tüntethető el a nadrágomból? Egyszer kimostam, úgy nem jött ki! Köszike
2008. aug. 4. 13:22
Ha fehér textíliáról van szó, akkor próbáld ki a fehérítőt töményen. Én is azzal tisztítom a fehér ingemből a curryt és egyéb makacs fűszeres foltokat, ha koszos leszek munka közben. De pl a fürdőszoba tisztítására is ezt használom, fantasztikus, semmi se lesz penészes és minden ragyogóan fehér. (Nekem fehér a fuga és a csempe is a tusolóban.)
2008. aug. 4. 11:41
Köszi...:-))
2008. aug. 4. 10:43
Ez odaégetés sajnos és szerintem az égést nem lehet kihozni a textilből... varrjon oda valamilyen aranyos figurát plüssös textíliából és nem is lesz olyan nagy a baj.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Vviki2)
2008. aug. 4. 10:42
Próbáljátok rávasalni valami mintát, ami illik színben mintában a fejvédőhöz, esetleg ha ügyes varrjonrá valami kis "valamit" más anyagból. Lehet, hogy egyedibb lesz, mint újkorában. :)
2008. aug. 4. 10:38
Nem valószínű, esetleg a Dm-ben kaphatóak különféle folttisztitó készítmények . rozsdára, olajra stb. Ott uténa lehetne nézni, de ha megégett, nem sok jót képzelek.
2008. aug. 4. 10:38

A barátnőm kivasalta a babaágyba való fejvédőt... Sajnos rajtahagyta a vasalót (nem tudom meddig...) és így meglátszik a nyoma a szép rózsaszín anyagon :-((((

Mit lehet vele kezdeni?! Az "ecetesolló"-n kívül...?

2008. aug. 4. 10:35
Vasaló talpától besárgult textíliából el lehet távolítani a sárgulást?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook