Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
6355. baby3
2013. jan. 28. 11:31
debrecenbe Idős vagy beteg hölgyek,urak gondozását, ápolását, háztartási munkáinak elvégzését: bevásárlását,otthona takarítását,ruhái vasalását vállalnám otthonában napközben. Igény szerint ünnepnapokon is.Tisztelet tudó,barátságos,7 éves tapasztalattal rendelkező hölgy vagyok. Ár megegyezés szerint!
6354. LadyGirbal (válaszként erre: 6352. - Picinyem07)
2013. jan. 27. 21:16

Én 100at fizettem a fiamért, baráti áron. 200 az még egy jóindulatú ár mostanában kék kutyáért, 4-500e körül adják őket, és nagy részüket tk nélkül. A kék kutyusok eszméletlen drágák, amelyik olcsóbb, az teljesen biztos, hogy szaporitótól jött, vagy beteg. Én már nem bizom bennük, pedig szeretnék egy kék foltos kislányt, de majdnem biztos, hogy külföldről, vagy a dokitól hozom, mert itthon vicc ami megy sajnos.:(

Most jutott eszembe, hogy a felmenőink a ZZR kennelben élnek, ők is jónak tűnnek.:)

6353. Edja (válaszként erre: 6351. - LadyGirbal)
2013. jan. 27. 19:55
Milyen kicsi a világ! Talpag Bálint doktornál rendel ami dokink is! :) Illetve ott is. Úgyhogy én is ajánlhatom!
6352. picinyem07 (válaszként erre: 6351. - LadyGirbal)
2013. jan. 27. 18:37

szia!

köszi a választ majd akkor probálkozom nála hátha sikerül meg akit találtam is az is 200 e forint volt annyit meg nem szeretnék fizetni érte. kék kiskutyákról mit lehet tudni azok is nagyon drágák? vagy elfogadható áron van?

6351. LadyGirbal (válaszként erre: 6345. - Picinyem07)
2013. jan. 27. 16:20

szia!


Nekem egy blue-fawn kanom van, a Havrivári kenneltől hoztam el, de azóta eladta a kék kanját, szerintem feladta a kékekkel való küzdelmet. Akiket találtam és megbizhatónak tűntek, a BlueShark kennel, viszont az egy hónapja irt e-mailemre azóta se válaszoltak.

Keresd meg Dr. Talpag Bálintot, a pilisvörösvári állatorvosi rendelő dokija, van egy jó tenyésztője, én is rajta keresztül keresem most a második "gyereket"...:)Most volt nála egy alomnyi kék kölyök, tegnap vitte őket gazdihoz.

2013. jan. 27. 16:17
Hàt én sem!! Ezt kapta vissza: Nem tudunk onnek ebben segiteni, nincs hobbi celra elado kutyank!!!pff mondom akkor mire van..?nem ertem !!! es utanna kerdeztem , hogy tudna ajanlani jo kennelt! de arra nem valaszolt!!tavaly meg volt naluk!eleg bunkon valaszoltak vissza, es a kerdeseimre se kaptam meg a valaszt!! egy eve gyujtottem ,hogy majd toluk veszek... de hiaba! neztem mar sok kennelt , de nem sok volt szimpatikus, es nem akarok rossz valasztast hozni! Akkor ok is jok lehettek, szivesen megneztem volna foleg ugy, hogy neked a kutyusod toluk szarmazik! rendben igy most mar tisztaba vagyok a fogalommal:) ha sikerul talani kutyust ,akkor en is fogom alkalmazni amit tanacsoltal!nehogy beteg legyen! majd probalom akkor hozaszoktatni! Es azt nem tudod , hogy mikor szoktak szuletni kiskutyak ? àprilis majus korul tudunk majd hazamenni es ugy szeretnenk vasarolni! nagyon szepen koszonom a segitseget! ha tud valaki jo helyrol elado kutyust legyszives irjon!!
6349. Edja (válaszként erre: 6347. - Forrai Tamara)
2013. jan. 27. 10:59

Ezt nem is értem. Mi az hogy hobbi célra nem kapható kiskutya? Hát milyen célra kapható? Mit értenek ez alatt? Én négy éve Dunaszentgyörgyről hoztam Yodát, egy Tommy house nevű kennelből. Nagyon korrektek voltak. Chip, törzskönyv, oltások, a kutyák családtagként voltak tartva, nagyon tiszta, szép körülmények között. Voltam ott és láttam. Szerződést is kötöttünk, egy éves "garanciát" vállaltak.De nem tudom mi lett velük, mert eltűnt a honlapjuk azóta. Talán nem folytatták, nem tudom. ha valaki tud róluk, irjon. :)

A meleggel kapcsolatban, annyi, hoyg olyankor csak kora reggel és este vidd sátálni, egyébként hűvös lakás, ne rohangáljon a tűző napon stb. Ha nagyon nem birja, le lehet fürdetni langyos vizzal, de erre is vigyázz, azért ne legyen egész álló nap vizes.Mi Yodát bele szoktuk állitani langyos vizbe és csak a lábacskáit hűtjük inkább. nagyon utálja egyébként, mint ahogyan a vizet és a fürdést is, de hallottam már olyan bulldiról aki kifejezetten szereti. :)

2013. jan. 26. 22:20
ugy nez ki ; hogy bajban leszek! A Gold-sierra kennelnek nincs hobbi celra elado kiskutya!:( Es gondolom nem is lesz!Ismertek hasonlo jo kennelt? ahol szinten megbizhato es egeszseges helyrol szarmazik? nagyon szepen koszonom!
6347. Forrai Tamara (válaszként erre: 6346. - Edja)
2013. jan. 26. 19:56
Ertem:)az jo!!! en franciaozszagban lakom. Ide szeretnem kihozni, es kocsival jonnenk ki aprilis fele!Itt kint nyaron eleg meleg van,remelem nem lesz baja!eleg sok francia bulldog van itt ,es sokat lattam nyaron az utcakon is a gazdikkal! de nem a deli orakban! mindenhol ezt olvasom , hogy nem birjak a meleget.. de akkor mit tegyek ha pl itt kint 30-40 fok van 3-4 honapig? nem tudom , hogy a bulli tulajdonosok , hogy oldjak ezt meg.. azert magyarba is jo meleg szokott lenni. Aki tud segitsen mar , mert nem akarom , hogy elpusztuljon!mire figyelje oda ? koszi szepen!:)
6346. Edja (válaszként erre: 6344. - Forrai Tamara)
2013. jan. 26. 18:30
Itt 80 és 120 ezer között már kapsz törzskönyvvel. Ki is viheted magaddal, de kell egy csomó minden, állatútlevél, stb. Attól függ hova viszed, mert minden ország mást kér nézz utána, de az biztos, hogy repülővel nagyon gáz mert ott csak a csomagtérben utazhatnak, az nagyon megviseli őket. Kérj állatorvostól tanácsot. Ha autóval mentek, akkor a nyári időszakot nem javaslom, nem birják a meleget, a légkonditól meg könnyen tüdőgyulladást kapnak. Szóval nem egyszerű velük. :) Nem lehetetlen, csak legyél körültekintő.
2013. jan. 26. 17:50

Sziasztok!

Én egy olyan kérdéssel fordulnék felétek , hogy egy blue fawn bulli kislányt szeretnék váárolni, de nem tudom hogy milyen helyről válasszak. és hogy egészséges legyen meg megbítható helyről tudjam elhozni. Tud valaki ilyen kennelről , mert már egy idelye nézegetek de semmit se találok. A válaszokat előre is köszönöm

2013. jan. 26. 15:37
A kulfoldi àrakhoz képest, remelem joval olcsobb :D itt 400 ezer forint !! az kicsit sok! a lényeg, hogy egeszseges legyen , es ne kelljen orvoshoz cipelnem honaponta! Es amugy magyarorszagon megvasarolt kiskutyat kihozhatom kulfoldre? meg ha az egyik kutya megtetszik es ot szeretnem, akkor ugye nem fogja azt mondani a gazdaja , hogy ot nem tudom megvenni ezert vagy azert..!mert en hobbi celra szeretnek csak! vagy ez ,hogy mukodik ? errol semmit se talaltam... itt is mar nagyon sok oldalt elolvastam!:) ha tudtok legyszives segitsetek màr!koszonom
6343. 0636571bd4 (válaszként erre: 6342. - Forrai Tamara)
2013. jan. 26. 10:46

Az egyik legjobb tenyésztő, ha nem a leg...

És az egyik legborsosabb áron eladó, ha nem a leg...

2013. jan. 25. 17:48
Sziasztok! Valakinek van a Gold-sierra kennelbol kutyaja? Naluk szeretnek kiskutyat vasarolni! remelem jol valasztok es egy egeszseges bullit vehetek a karjaimba! mar egy eve gyujtok rà , hogy normalis helyrol szarmazzon! Szivesen meghallgatom a velemenyetek ha ismeritek a kennelt! hogy vegleges dontest hozzak:) nem igazan vagyok tapasztalt ilyen korokbe!koszonom szepen
6341. viron (válaszként erre: 6339. - Mama1989)
2013. jan. 25. 17:38

szia!


Mia a Felicavet-ben voltunk. 12.000 ft a vizsgálat. súlytól függ az ára, az altatás költsége befolyásolja. de +- 1-2 ezer forint lehet a difi szerintem. Elaltatták a kutyust, és géppel megmérték... nagyon kézségesek, kedvesek. ajánlom őket!! ha gondolod tudok adni kontaktot!!!

6340. Mama1989 (válaszként erre: 6338. - Viron)
2013. jan. 25. 11:08
Ja a nevelés.Én is mindenfelé érdeklődök napok óta.Mindenképpen kézjelekkel.Nálunk az ül már régóta megy.Behívás úgy történik, hogy legugolok leteszem magam mellé a kezem mintha lenne benne valami és akkor odajön.Amúgy hallottam, hogy van rezgős nyakörv gondolkoztam, hogy beszerzek egyet, hogy el tudjam engedni ne kelljen aggódnom, hogy elrohan kirohan a kocsi elé stb.
6339. Mama1989 (válaszként erre: 6338. - Viron)
2013. jan. 25. 11:06

Szia!!Hasonló cipőbe vagyok.. nem voltunk hallásvizsgálaton mert sajnos Pesttől 300kmre lakunk és a környékbe nincs ilyesmi.A doki megcsinált pár tesztet vele kapcsolatban amire egyáltalán nem reagált...16 hetes a babám..A tenyésztő dokijához jövő héten elvisszük(a tenyésztő kérésére), viszont attól féle, hogy mivel a doki sem a saját pénzének az ellensége belemagyarázza majd, h hall a kutya, csak "lusta" figyelni.Elmondanád hol milyen és mennyiért voltatok vizsgálaton.


A másik problémám vagyis kérdésem hátha van itt TENYÉSZTŐ!!! Hogy működik ez, hha megállapítja esetleg a doki, hogy tényleg süket(mert így van sajnos) akkor a vételárat visszatéríti?Mert nekem a tenyésztő azt mondta a felét visszatéríti, viszont ezt nem érzem jogosnak.Tenyészetből süket kutyát kiadni pénzért .. nem hallottam még ilyet.Köszönöm a válaszokat a segítséget.

6338. viron
2013. jan. 25. 10:53

Sziasztok!


13 hetes kislányunk, Mia tegnap volt hallásvizsgálaton, és sajnos beizgalódott amitől tartottam... Tök süket a kiscsaj.

A véleményetekre lenne szükségem, hogy neveljük, ki tud nekünk ebbe segíteni? minden értelmes hozzászólást köszönünk:)

6337. Edja (válaszként erre: 6336. - Barbra)
2013. jan. 24. 16:05
Igen, tudom, hogy szerencsém van a dokival, hálás is vagyok érte. Az előző kutyusomnál hajnal fél háromkor is járt nálunk. (Sajnos, bár ne kellett volna)Azt hiszem ő igaz orvos és azt is tudja, hogy nekem az én kicsim, nem csupán kedvenc, hanem teljes jogú családtag. :)
6336. Barbra
2013. jan. 24. 10:11

Köszönöm a válaszokat!


Túl vagyunk egy borzalmas éjszakán...szegényem semmit nem aludt (mi sem), végighányta az egész éjszakát :(

Most már alszik, de olyan kedvetlen, bágyadt, nem akarja, hogy hozzáérjünk :(

Szerencsére most jó ideig nem kell majd vinnünk oltásra, de már előre félek a következő alkalomtól.

Edja, örülök, hogy ilyen dokid van, sajnos nekünk nem....az állatkórházban is gyorsabb ügyintézést vártam volna....

6335. Vigyorex6 (válaszként erre: 6333. - Barbra)
2013. jan. 24. 08:39

Szia!

Nálunk az ismeretségi körben volt egy ilyen kutyus.

Kálciummal kapcsolatban azt tudom mondani, hogy amikor az enyémnek kellett adni, akkor ampullát törtünk fel, és a felét ráöntöttük egy kis tejszínhabra.

Pezsgőtabit el sem tudom képzelni miként lehet adni nekik.

6334. Edja (válaszként erre: 6333. - Barbra)
2013. jan. 23. 18:54
Mi is igy jártunk júniusban. Még viszket mindene azért nem találja a helyét. Tőlem is azt kérdezte a doki, hogy be tudom e neki adni a kalcium pezsgőtablettát. El sem tudom képzelni, hogy adnám be neki. Na mindegy, adott neki kalcium injekciót, meg még valamit, kb. 24 óra múlva jött teljesen rendbe. Most kell mennünk veszettség elleni oltásra, már előre félek. Mert a kombináltra sem volt allergiás háromszor és ugyanarra a vivőanyagra negyedszer már bedagadt. Vagyis ne aggódj, ha a dagadás lelohadt akkor már nem lesz baj. A dagadás a gégeödéma miatt veszélyes. Az én kicsim reggel kilenckor kapta meg az oltást és éjjel fél tizenkettőkor (!) dagadt be! Az ágyból csörgettem ki a dokit, de jött is rögtön. :)
6333. Barbra
2013. jan. 23. 18:16

Sziasztok!


Ma a kicsikénk kapott egy kombinált oltást. Allergiás lett rá, teljesen bedagadt a feje. Rohantunk vele az állatkórházba, ahol kapott rá 2 szurit. Lelappadt a dagadás, de össze-vissza kapar a lakásban, nem tud egy helyben megmaradni. Felhívtuk az állatorvost, aki megnyugtatott, hogy nem lesz baj...kalcium pezsgőtablettát javasol. Valakinek volt hasonló baja a kutymójával? Hogyan tudnék segíteni rajta??? Előre is köszönöm a segítséget!

6332. zuzo66 (válaszként erre: 6331. - Ancspancs)
2013. jan. 22. 20:42
köszönöm a válaszodat
6331. ancspancs (válaszként erre: 6330. - Zuzo66)
2013. jan. 22. 20:37

Nekem 3 tápot mondtak ami egyáltalán nem tartalmaz csirkét: Select Gold Sensitive (bárányos-lazacos)

Real Nature (kacsahúsos)

Pro Plan Sensitive Derma (lazacos-rizses)

Remélem tudtam segíteni :).

6330. zuzo66
2013. jan. 22. 18:52
Köszönöm válaszodat de tudnál abba is tanácsot adni szerinted melyik tápot válassza a kényes gyomrú Zsáklin gyereknek lényeg hogy csirkét semmilyen formában ne tartalmazzon
6329. zuzo66 (válaszként erre: 6328. - Mama1989)
2013. jan. 21. 17:46
Az én kutyusom most nyolc hónapos és ő is ezt a lazacos kaját ette de már nem nagyon kedveli mi is most szeretnénk váltani valami kedvezőbb árral de mindegyik tartalmaz csirkét a tanácsokra én is szívesen olvasnám
6328. Mama1989
2013. jan. 21. 10:46
Sziasztok!Kérdésem az lenne, hogy szeretnél 2 hónap múlva a drágámat átszoktatni nagyobb szemű tápra.(Jelenleg Pro plan lazacosat kap.)Valamint árban kicsit "olcsóbb", de hasolnó jó minőségű tápot keresek.Valakinek ötlet?Tapasztalat?Köszi:)
6327. Vigyorex6 (válaszként erre: 6325. - Ancspancs)
2013. jan. 18. 14:39

Nagyon murisak mikor még az egyik fülük kajla. :)))

Raktam fel a képeim közé az enyémről is ilyen fotót...

6326. 0636571bd4 (válaszként erre: 6323. - Vigyorex6)
2013. jan. 18. 13:01
Igen, fiatal még. Csak szerettem volna, ha a gazdi ezt a lehetősget sem zárja ki.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook