Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


85. Jaccck
2008. ápr. 10. 15:27

Helló!!

Az én Francia bulldogom most 8 hetes!Fehér és a buksija fekete!De még nem állnak a fülei!Mikor fog neki felállni?Elég rossz kutyus!Már most mindent megrág & elég mohóóó!!Ő is elég büdiket pukizik:)

84. R75
2008. ápr. 4. 15:37
a mi kutyinknak sincs félelemérzete.. ráadásul a kisebb kutyákat nem is szereti, mintha nem léteznének, észre sem veszi... a nála 2szer akkora kutyákkal akar játszani:_))))) az más kérdés, hogy őt mennyire szeretik az ilyen nagy kutyák..:-)))
83. Hitmanus (válaszként erre: 82. - Kangaroo)
2008. ápr. 4. 12:39

Na akkor őket össze kell majd hozni:)

Az enyém biztos benne van a játékban,bunyóban:))

2008. ápr. 4. 09:26

Akkor Ő egy bátor kutyus! :-)

Stitch olyan kis nyuszi volt még a séták elején. El se mert menni a lábamtól, a járdától is félt, nem mert lelépni róla! :-)


A szocializálódás nálatok ezek szerint nem jelent gondot! ;-)

Az én kis lükémet meg nem lehet odaengedni szinte egy kutyához sem! Megijednek tőle, pedig csak játszani akar! Nem akarnak vele hemperegni, bunyózni... :-(

2008. ápr. 3. 20:58

Na akkor majd kinézünk valamelyik bullpiknikre.

Most jöttünk föl a sétából.Ma volt a második napunk lent:)nem igazán van félelem érzete a kis Dömpinek:)Gyakorlatilag minden kutyát gyűr és játszik vele.A legjobb spanja(úgy néz ki)egy orosz terrier/ír farkas keverék,aki Igor.Gondolom nem kell bemutatnom mekkora is lehet Igor:))Nyalják-falják egymást:)

Most szombaton megy valaki a Strázsában tartandó törpekutya kiállításra?

80. Kangaroo (válaszként erre: 78. - Hitmanus)
2008. ápr. 3. 10:15

2 hetente van bulldogtalálkozó is, ha érdekel! Hajógyárin minden hónap első vasárnapján, és rá két hétre szombaton meg a PeCsa mögött. Ha esetleg szocializálódni akartok :-)


Én nem nagyon emlékszem, mikor vittük ki először Stitchet, de azt hiszem, olyan 4-5 hónapos lehetett. (miután meggyógyult, mert volt egy csúnya hasmenéses vírusa)

És ott kint nem szedett össze semmit. Mármint újabb nyavaját.

79. Kangaroo (válaszként erre: 74. - Hitmanus)
2008. ápr. 3. 10:10

Stitch nagyon válogatós lett. Hiába kapja a hipiszupi tápokat, van, hogy otthagyja és csak másnap délután eszi meg. Most már a kefír se mindig jön be (azzal szoktuk lelocsolni neki a száraz kaját). Lehet hogy diétázik, mert itt a tavasz? :-P

De ha valaki eszik, attól bezzeg kunyizik.

Múltkor ellopta a szalámis-sajtos-uborkás zsömlémet! A kis szemtelen!! :-)

2008. ápr. 2. 13:42

Szép jó napot,mindenkinek!!


Ma voltunk a 4.oltáson Dömperrel és megkezdtük a sétát.Kellemesen csalódtam.Nyakörv föl,póráz rá és mint az őrűlt rohangált.Nagyon élvezte.Az exkutyámmal kb fél évig szenvedtünk míg annyit csinált pórázon,mint most Dömper:)

Kérdés:vinném most szombaton kiállításra,mint bámészkodó.Korai még vagy nyugodtan lehet menni?Úgy értem hogy össze tud szedni valami nyavaját a többi kutyától ott vagy a 4 oltással nem kell félni?

77. R75 (válaszként erre: 76. - Hitmanus)
2008. ápr. 1. 20:47
jaj tündérek a kutyák..
76. Hitmanus (válaszként erre: 75. - R75)
2008. ápr. 1. 20:36
Raktam föl az én ex-kutyámról,hogy ő is pöttyös lett pedig nem volt rajta pötty amikor kicsi volt:)
75. R75 (válaszként erre: 69. - Felicia6)
2008. ápr. 1. 20:27
ja, a pöttyök már kiskora óta rajta vannak... nem annyira tetszenek, de ez ma már teljesen mindegy:-))))) igy cuki ahogy van...
74. Hitmanus (válaszként erre: 71. - Felicia6)
2008. ápr. 1. 20:27

Nekem most sikerült tápra szoktatni.Kipróbáltunk egy csomó fajtát de a mostani tápnál maradtunk.Amúgy csak 7 végén kap főtt kaját.De imádja a sajtot a joghurtot,de csak Activia-t amiben nagyon hasznos bifinduszeszenziz van:)Amúgy nagyon nagy hisztit le tud vágni a hűtő előtt,ha nem kap joghurtot:)

Amúgy szokott túrót összekeverve tojással,tocsogós rizs főtt szívvel,zuzával,csirkehússal,májkrémmel.

Medvesajt,lapsajt..meg amúgy minden sajt.Ha nincs rizs jó mellé a főtt zöldség.A tápra néha szoktam húslevet rakni.Nagyjából ennyi.Azért maradtam a tápmál mert abban minden benne van és nem kell külön csonterősítő meg vitamin.Nem lehet "elrontani"a kutyát a sok kiegészítővel..

73. R75 (válaszként erre: 69. - Felicia6)
2008. ápr. 1. 20:26

:-)))) ő csak egy kutya... szerencsére csak egy van belőle!:-))))))) annyi bőven elég belőle.-)))

ja, a mienk tápot + konzervet kap... házikosztot ritkán..

72. Hitmanus (válaszként erre: 70. - Felicia6)
2008. ápr. 1. 20:14
Szépek vagytok:)
2008. ápr. 1. 19:35
jah,és amúgy kié mit eszik?táp v házikoszt?
2008. ápr. 1. 19:34
na, már meg is tettem.:)
2008. ápr. 1. 19:18
köszönöm mindenkinek!:)megnéztem a kutyikat Hitmanusé naon kis édes!nagyon állank a fülei,tök cuki.:)Kangaroo-é meg abba a kis nyuszfülbe.:) :D kis golyó!:)R75-nek si nagyon édesek a kutyái.amelyikben van fehér,ő is később pöttyösödött csak ki?én mindenfélét szeretnék.:Djó sokat!imádom őket!amúgy én hófehéret szeretem volna,de lebeszéltek,mert hogy naon érzékeny a szemük.neki meg pont csak a szeménél volt fekete,a teste nem.de sajnos sok pötty kijött rajta,persze ettől még ugyanúgy imádom.:)majd rakok fel róla frissebb képet is.
68. R75 (válaszként erre: 61. - Hitmanus)
2008. ápr. 1. 10:56
édes füles:-))))
67. R75 (válaszként erre: 59. - Felicia6)
2008. ápr. 1. 10:56
nagyon szép a kutyid... én is ilyen színűt szerettem volna, de akkor nem volt az alomban pont, mikor mi akartuk..
2008. ápr. 1. 09:59
-s :-P
2008. ápr. 1. 09:58
Tettem fel én is egy képet a kutyámról. Húsvétkor késszült! :-)
64. Kangaroo (válaszként erre: 61. - Hitmanus)
2008. ápr. 1. 09:50

Megnéztem!

Tünemény!!!! :-DDD

Bár az enyém fekete, imádom a bézseket! Talán egyszer lesz egy olyanom is, ha a gyerkőcök picit nagyobak lesznek.

63. bogyoka20 (válaszként erre: 62. - Hitmanus)
2008. ápr. 1. 02:36
Nagyon Édes!
2008. márc. 31. 20:13

Amúgy nekem sem horkol és nem is röfög..még.Bár az előző franciám annál inkább,de már sajnos nem hallom őt...

Dömper is velem alszik,illetve a nyakamon:)

2008. márc. 31. 20:11
Raktam föl én is egy pár képet a fiamról...hátha,megnézi valaki:)
60. Hitmanus (válaszként erre: 59. - Felicia6)
2008. márc. 31. 20:11
Gyönyörű a bullyd...olyan kis kópésan néz:)
59. felicia6 (válaszként erre: 58. - R75)
2008. márc. 30. 19:56
tettem fel képet magamhoz.de itt még kicsit fiatalabb,pár hónappal ezelőtti kép.énis örülök,h nem horkol,mert együtt alszunk,szóval elég zavaró lenne..:)viszont felébreszt azzal h löködi a kezem ,h engedjem be a takaró alá,mert ott szeret a legjobban aludni.:)
58. R75 (válaszként erre: 56. - Felicia6)
2008. márc. 29. 16:59
hát neked akkor mázlid van, ha tényleg nem horkol, a mienk borzalmasan horkol:-))) rakj fel róla képet!
57. R75 (válaszként erre: 53. - Kangaroo)
2008. márc. 29. 16:57
halihó! most tévedtem ide megint..:-)))
2008. márc. 28. 13:14
kangaroo-nak köszönöma válaszát.:)úgydöntöttem futni nem viszem,csak túrázgatunk más kutyával,de azt naon szereti.bár én még eléggé félek elengedni,mert a "gyere ide" ismeretlen számára.de ha a másik kutya visszajön ,akkor ő is.:)amúgy atöbbiekhez hozzászólva:kiskorában többet pukizott ,mint most,bár még most is csak 9 hónapos:)és ő egyáltalán nem horkol,és nem is röfög.ez alkat kérdése,melyiknek milyen rövid az orra.amúgy van itt győri francia bulldogos?aki az, írjon.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook