Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


505. Rikyke (válaszként erre: 504. - 56aa700e62)
2009. febr. 11. 18:30

Dózeroló:

Nagyon-nagyon szép kutyusod vagy, de igazán! Gyönyörű! :)

És jó tanács Tőled a ruhácskával kapcsolatban!

2009. febr. 11. 17:44

Sziasztok!

A kutyaruha kérdéssel kapcsolatban:én egy használt ruhásnál szoktam venni pár száz forintért babarucit és azt szabom át,így biztos jó lesz a méret és nem kerül több ezer forintba.A kapucnis kis felső is így készült:)

503. Rikyke (válaszként erre: 501. - Drnéni)
2009. febr. 11. 16:29

KÖSZÖNÖM SZÉPEN, hogy válaszoltál a kérdésemre!

Ez Nekem, nagyon fontos volt!

És akkor ugye nem lesz semmi baja a kis fülének és szemének??!

502. drnéni (válaszként erre: 493. - Zsolti & yoda(F. bulldog))
2009. febr. 11. 16:16
Persze, csak nem jó rá a konfekció!
501. drnéni (válaszként erre: 500. - Rikyke)
2009. febr. 11. 16:15
Persze, hogy szabad, sőt! Az én kutyámat már biztos megütötte volna a guta nyáron, ha nem viszem minden nap a tóhoz. Így megy a séta: futás a tóhoz, csobb, hűtőfürdő, futás haza. Kiltix nyakörve van, soha nincs benne kullancs.
500. Rikyke
2009. febr. 11. 15:15

Légyszi-légyszi valaki válaszoljon a kérdésemre! Nekem ez fontos lenne.

Előre is KÖSZÖNÖM!!!

499. Rikyke
2009. febr. 11. 09:13

Egy kérdésem lenne valakihez!


Szabad engedni fürödni, nem otthon samponos fürcsi, hanem szabadban egy tóban, folyóban??? Nem lesz semmi baja a szemének, fülének???


LÉGYSZI valaki válaszoljon Nekem!

Előre is köszi!!!

498. Rikyke
2009. febr. 11. 09:10

zsolti & yoda(F. bulldog):

Az Én kutyum 11 hetes lesz a hétvégén és nincs barátnője,mint a Tiédnek, de ha azt vesszük még is van. Mert van egy 20 cm-es plüsse (a jégkorszakból a Diego), az csak az Övé és néha-néha "apás-mamást" játszik Vele! Nagyon cuki!

2009. febr. 10. 20:15
Azért az a kemény hogy ez a kis izom kolosszus jobban fut 3 lábal mint négyel, na ez rossz vicc volt, nagyon kitartóan viseli a gipszet :) na persze azért mert mindenki úgy sajnálja szegényt hogy teljesen élvezi:) meg hát állandóan velem alszik, ápolom szegényt úgy mint még senkit soha, remélem hamar meg gyógyul, csak az a baj hogy van még egy műtét hogy ki vegyék neki az implantátumot sajnos, de túl éljük csak az én zsebem élje túl, de hát ez van, én vállaltam érte felelősséget. Nagyon szeretem és ahogy látom ö is engem egyre jobban :) YODAAAAAA :)))))
496. adamn (válaszként erre: 494. - Zsolti & yoda(F. bulldog))
2009. febr. 10. 18:56
ja amugy szerintem ez hormonális igen, mert az enyém még nem látott másik bulldogot, de a cipőt eszi... szóval tuti azért van mert kezdenek kicsit feltöltődni tesztoszteronnal és le kell vezetniük valahogy.. :)
495. adamn
2009. febr. 10. 18:54

helló újra!

hamarosan rakok fel új képeket, nagyon durva, hogy 12 és 14 hetes kora között mennyit alakult Lajos professzor. Már egészen komoly kis nyaka meg háta van. Erősödik. :)

Elkezdte a rágós korszakát, szétszedte az egyik cipőm... A kakievésről leszokott nagyjából, ezen a héten viszem majd le először az utcára pisilni, szerintem utána már ki fog szokni oda és nem akar többet benn üriteni. :)


mi a helyzet Yodával?:)

2009. febr. 10. 17:08
Mindenkinek :) Én ezt tapasztaltam !!! Az én kutyusom is állandóan mellé csinált akár mit is tettem vagy vettem neki, de ami igazán be vált az az hogy állandóan ki hordtam wc-ni reggel délben este, este többször is de van hogy hajnalban is ki rakom így nincsenek ilyen problémáim, és ha egy kicsit figyeltek, akkor vágni is fogjátok hogy mikor akar ki menni, mert persze még nem szol úgy mint a nagyok de ha ügyes vagy akkor észre veszed, eleinte fárasztó volt de most már kezd be állni neki és persze nekem is a bioritmus :) de még így is néha meg esik hogy be pisil de hát ez már csak így van ilyen korban, addig is meg kitartás :) nekem össze jött :)
493. zsolti & yoda(F. bulldog) (válaszként erre: 491. - Drnéni)
2009. febr. 10. 16:59
Szia. Én Szigetszentmiklósi vagyok és itt van egy kutya boltos ahol lehet kapni ruhákat de amúgy nagyon sok olyan helyen lehet venni, nézd meg állateledelt árusító helyeken :)
2009. febr. 10. 16:53
Köszönöm mindenkinek a jó kívánságokat :) meg vagyunk és a legjobb az egészben hogy gyorsan gyógyul Yoda :) hál istenek semmi probléma :) Most voltunk 4 hónaposak:) egy kérdés persze azokhoz szól akiknek fiú kutyája van a tieteknek is be indult ilyen idősen a hormonjai :) mert az enyémnek úgy néz ki igen :)sőt a kis barátnőjével elég komoly kis pózokat le szoktak vágni :)
491. drnéni
2009. febr. 10. 15:04
Sziasztok! De jó, hogy rátok találtam! Nagyon édesek a kutyusok, láttam, hogy némelyiküknek szép kabátja is van! Megkérdezhetem, hogy hol vette, akinek van! Az enyém (Monyó) a lányom levetett pufimellényében jár, de nem az igazi! Előre is köszi
490. Baliee
2009. febr. 10. 14:29
akkor mi a teendö? mer szegényt még nem tudom levinni mer hideg van és szétfagy:D
489. R75 (válaszként erre: 487. - Baliee)
2009. febr. 10. 13:28
megmondom őszintén, biztos van olyan kutya,aki odaszokik, de én annyira nem hiszek ebben, főleg egy bullynál... nekünk is volt pelusunk, mire hazaértem kis fecnikre tépte Brooklyn, pedig a járólaphoz odaragasztottam:-))))
488. katibaba (válaszként erre: 485. - R75)
2009. febr. 10. 08:06
Köszönöm, így legalább már legközelebb tudni fogom.
487. Baliee
2009. febr. 9. 18:19
sziasztok. segítségeteket szeretném kérni. kiskutyámnak vettem almot almotálcát és még ilyen odaszoktató cseppet is de sajnos nem nagyon akar odamenni :( mit tudnék csinálni hogy oda tudjam szoktatni? :) elöre is köszönöm
486. Tibi81
2009. febr. 8. 19:12
Sziasztok! Van egy 3 hónapos Francia Bulldog fiú kutyánk. Már 4 hete van nállunk tündéri de a pelussal bajban vagyunk mert nem mindig ott végzi a dolgát. Mennyi idő mig szobatiszta lesz?
485. R75 (válaszként erre: 484. - Katibaba)
2009. febr. 8. 15:48

igen, ez természetes, én az első kiesett fogát Brooklynnak el is tettem...


voltunk ma sétálni, és találkoztunk egy 7hónapos kislány bulldoggal, nagyon édike volt..

2009. febr. 8. 08:43

Szegény kicsi Yoda! Énis remélem mihamarabb meggyógyul és hogy nemsokára megint rohangálni fog! :)


Én abba kérném a tanácsotokat, hogy ma reggel vettem észre mikor a mamuszomat próbálta lerángatni a lábamról hogy véres lett a harapás helyén a mamusz. Megnéztem a fogait és láttam hogy hiányzik neki egy. Ugye ez természetes? Mármint én arra gondolok hogy most fognak a tejfogak kihullani és jönnek az új erősek. Vagy tévedek?

2009. febr. 7. 10:55

Sziasztok!


Nagyon boldog vagyok! Elvittem Briant az állakorházba, s teljes mértékben határozottan kijelentették, hogy nem allergiás, hanem "csak" atkás, ami szabad szemmel nem látható, s azért hullott kis foltokban helyenként a kis szőre, mert ezek az élősködők a szőr hagymával táplálkoznak.


Kapott egy vmilyen hatásos cseppet a nyakára, ami majd beszívódik, s elvileg megszűnik a probléma.


Boldog vagyok, mert féltem, hogy allergia. S megkapta ma az utolsó kombinált oltását is, úgyhogy két hét múlva veszettség oltás jön. :)


Zsolti! Yoda hogy van?

2009. febr. 5. 20:48

Ó szegényke :(. Jobbulást Yodanak, s Kitartást!!!


Mi meg sajna úgy néz ki vmire allergiásak leszünk :(. Hétfőn úgyis vinnem kell oltásra, s akkor megkérdezem, s minden kiderül.

2009. febr. 5. 19:42
Köszönjük mindenkinek a jó kívánságokat. Hát kemény időszak nézz elénk, szegényt ha nem viszem el időben dokihoz akkor örökre sánta marad :( De legalább egy nagyon szuper dokit kaptam :)
2009. febr. 5. 19:36
Szegény!Remélem hamar meggyógyul,jobbulást neki!Nem lesz könnyű neki a gipszet elviselni:(
479. R75 (válaszként erre: 478. - Zsolti & yoda(F. bulldog))
2009. febr. 5. 19:31
ó szegényke, jobbulást neki!
2009. febr. 5. 19:27
Le gurult a lejárón és el tört a könyökénél lévő porc, de sikerült a dokinak össze rakni most gipsz :(
2009. febr. 5. 19:04
Nagyon szépen köszönöm a választ!Sajnálom,hogy lekéstünk róla,de legközelebb tutira nem hagyjuk ki.Örülök,hogy tetszik Dózika:)a Ti kutyusaitok és nagyon gyönyörűek!!!
2009. febr. 5. 18:38
Sziasztok!Mi volt a baj???Mielöbbi gyógyulást nektek:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook