Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


655. killah fr.bulldog (válaszként erre: 654. - Diegobaba)
2009. febr. 22. 18:55
Megneztem a videokat, es el kell mondanom nagyon tetszettek.En is szivesen elvinnem a kis domperemet, ha jobb ido lezs es a labija sem fog fajni.Mikor lesz a legkozelebi talalkozo?
654. Diegobaba (válaszként erre: 652. - Szasza08)
2009. febr. 22. 18:36

Szia itt van 3 video csk be kell másolni hogy elinduljon ezek a kisebb talikról videok


[link]


[link]


[link]

2009. febr. 22. 17:00

Koszi szepen Hajni!

Ki fogjuk probalni azt a csonterositot es remelem segiteni fog a "kisfiunak" .Es nagyon szep a ki bullid!

2009. febr. 22. 14:26

Hát kíváncsi vagyok milyenek ezek a találkozók, bár eddig csak jókat hallottam róla, egy angol bulldogos ismerőstől.


Ma irgalmatlan eleven Szasza:)

Most éppen egy labdát talált, amit hatalmas boldogsággal kivégzett:)

651. Diegobaba (válaszként erre: 644. - Tibi81)
2009. febr. 22. 13:45
Szia mi 6 hónapossak vagyunk nekem tapasztalat minnél többet levinni és hozzászokik de addig is a pelus maradjon a lakásba és minnél többet vidd kutyusok közé,hogy szocializálodjon mert tanul tőlük de magátol kialakul ha leviszed megszokott időben
650. hajini (válaszként erre: 586. - Soma21)
2009. febr. 22. 13:44

szia.


nekünk remekül sikerült a szoba tisztaság. 3hónaposan hoztuk el, és 2 hét alatt szobatiszta lett. nekünk a módszer a 7óra 12ó 15ó 18ó és 20órai kivitel volt. bejött ma már odaül az ajtóhoz. azt is tudja hogy 6kor séta...ha esik ha fúj muszáj.csak kitartás kell, és pontosság gyorsan beáll.és ha rajtakapod h bepisil, szidd le és ne szólj hozza 10percig, ne is simogasd. meglátod belejön

sok sikert hozzá

649. Diegobaba (válaszként erre: 643. - Szasza08)
2009. febr. 22. 13:44
Szia Szasza szép a kis bulleszod és mindenkié akit végig tudtam nézni.Örömmel látom a másik fórumra is felmentél de ugy tudom anyira a környékeden nincs senki akit én ismerek de van egy két távolabbi ember aki most nem jut az eszembe lehet ők igen :)amugy ha nem olyan nagy gond neked lassan jönnek a nagy hétvégi bullesztalik ahol már több órákat is kint lehet lenni velük a népligetben vagy ahol megbeszéljük!
648. hajini (válaszként erre: 643. - Szasza08)
2009. febr. 22. 13:36

szia!


hát készülj fel a változásra. nálunk már üres a nappali, ha otthon van egyedül.már több dvd. d-link és dugasz bánta, hogy egyedül maradt a kicsike, tévét mindenképp kihúzni ha eléri. a miénk már 10 hónapos augusztus óta él velünk. 2hét alatt szobatiszta lett:)nekünk van 2 hatalmas teraszajtónk, és ott néz mikor otthagyjuk. ez olyan szívfájdító.sose nézz hátra.az este nálunk úgy megy, hogy kapott egy nagy törölkőzőt és ott alszik az ágy végén(kosárban csak nappal). de mindig nagyon örül ha megjövünk. az első naptól vab egy pink plüss nyuszija, azzal a szájában örül.

kitartás... megéri

647. hajini
2009. febr. 22. 13:28

610. killah fr.bulldog


szia a mi bullynk is ugyanezt csinálta. ő most 10hónapos. purina pro plant eszik. ő is hetekig húzta a jobb hátsó tapiját, de kapott plusszban napi 1 lavet csonterősítő kalcium tablettát és egy hét múlva már látni lehetett a változást. mára már semmi baja.ugrál, lépcsőzik. sztem próbáld ki

2009. febr. 22. 12:24

Sziasztok!


Nincs valaki közületek Vál környékéről?


Baracska, Velence, Martonvásár, stb...

645. Szasza08 (válaszként erre: 644. - Tibi81)
2009. febr. 22. 12:07

Tibi!

Nagyon tündér a kutyád:)

644. Tibi81
2009. febr. 22. 11:54
Sziasztok! Lenne egy kérdésem! Hogyan kell kiszoktatni az utcára a kutyust vagy ha leviszem majd megszokja magától? üdv
2009. febr. 22. 11:13

Sziasztok!


Képzeljétek Szasza egész jól kezd beilleszkedni az hozzánk, imádnivaló zsebdömper....

Igaz, minden este 2 órás művelet, mire sikerül meggyőzni, hogy ő az ágy mellett alszik a kosarában, nem az ágyon...(egészen addig betartja, amíg nem alszunk el:)

Az üres ásványvizes flakonok nagy ellenfélnek bizonyulnak, meg minden, amit meg bír harapni, az már jó is játéknak...Folyamatosan figyeljük, és pakoljuk el a dolgokat, amiket lenyelhet, szétszedhet...

Holnap lesz az első nehéz nap, egyedül egy kicsit a lakásban..nem tudom hogy fogja bírni, ha bemegyek a fürdőbe, 10 másodperc után ugat és sír, hogy menjek ki hozzá:)

Édespofa..

2009. febr. 22. 09:43
Megneztem a sg.hu-n a videot!Kicsit durva,de megerdemlik amit kapnak.Csak gondoljunk bele ha mienket bantanak.En nem viselnem el a tudatot!!!
641. a74de3d08a (válaszként erre: 638. - Abb9705ce4)
2009. febr. 22. 09:43
kutyás fórumokra, netboard pont hura kiraktad a keresést?
640. killah fr.bulldog (válaszként erre: 617. - Berta17)
2009. febr. 22. 09:41
Szia!Igen nekem megrontgeneztek a "fiut", es megallapitottak, h kezdodo dysplasiaja van.Egyenlore olyan taplalekot kapott, ami kimondottan erre van.Nagyon aggodom erte en is hidd el, mert nem viselem ha valamilye faj neki.
2009. febr. 21. 22:48
ezt a címet csak azért írom senkit nem akarok sehova csábítani nekem pl egyszerre megy a két fórum de az index.hu fórumon azon belül a Bulldogok avagy a nyomott pofikon is sok jó francia bullesz gazdi van akik tudnak segíteni sok tanácsal vannak tapasztalatok vagy segítenek ha tudnak valamiben a kutyival kapcsolat akit érdekel szerintem megér ott is egy regizést :) de ezt mindenki maga kell hogy eldőntse ez csak jó tanács
638. abb9705ce4 (válaszként erre: 636. - Diegobaba)
2009. febr. 21. 22:41

Azt hiszem a Radikális Állatvédők helyre raknák őket! Istenem! Csak meglegyen!


Nagyon köszönöm még egyszer a segítségeteket!!!


Írtam a "metsvar"-ra e-mailt. Sosem lehet tudni, hogy merre indultak el vele :(.

637. berta17 (válaszként erre: 630. - Diegobaba)
2009. febr. 21. 22:35
Nagyon köszönöm a sok jó tanácsot! Nagyon örülök, hogy Rátok találtam. Cirmike mi is nagyon drukkolun Nektek. Sajna a mi környékünkön is hallottam már hasonló szörnyűségről.
636. Diegobaba (válaszként erre: 632. - 2d5a00656a)
2009. febr. 21. 22:35

Szia ha Cirmike 88 nincs itt válaszolok helyette itt a felszólítás az eltünésről.

Minimum 30.000 Ft a Becsületes megtalálónak!!!

2009. február 18-án ELTŰNT Nyíregyháza-Borbányáról egy kis tigriscsíkos, kan FRANCIA BULLDOG.

[link]

Becsületes megtaláló jelentkezését várjuk, jutalom ellenében!

A kutya rendszeres orvosi kezelés alatt áll, s a következő kezelése jövő héten lenne.

Aggódunk érte! NAGYON VÁRJUK HAZA!!!

Előre is köszönjük a segítséget!!!

2009. febr. 21. 22:34
Látom Nyíregyháza:(Sajna akkor itt nem nagyon lesz a mi környékünkön.Nagyon szurkolok!!!Borzasztó lehet!
634. abb9705ce4 (válaszként erre: 632. - 2d5a00656a)
2009. febr. 21. 22:34

Szia! Szabolcs-Szatmár-Bereg megye / Nyíregyháza-Borbánya!


Köszönöm hogy ilyen segítőkészek vagytok!


Hálás vagyok!!!

2009. febr. 21. 22:32

Na ez az ezt a videot nézd meg cirmike 88 ők azok


[link]

632. 2d5a00656a (válaszként erre: 612. - Diegobaba)
2009. febr. 21. 22:32
Szia itt budapest xv. krület.Honnan tünt el a kutyus???Én is szívesen körbeküldök az ismerőseim között egy keresést!!!
631. Diegobaba (válaszként erre: 629. - Abb9705ce4)
2009. febr. 21. 22:29
Azért gondolom hogy ők lehetnek mert sok link őket adja be az állatkommandó alatt de ha nem akkor is igazi állatvédők és mint ilyenektől mindig lehet segítségre számítani!
630. Diegobaba (válaszként erre: 627. - Berta17)
2009. febr. 21. 22:26

Az egyéb fontos vitamin ezzel a napi adaggal is meg van de probáljátok meg neki a prémium minőségű konzervet bármejiket és ha azt eszi akkor bekeverve a kettőt adhatod de a tápból is annyit eszik amennyi jól esik neki,narancs mandarin az mehet banán mértékkel mert megfogja a székletetaz eukanuba mellé nem kell neki pluszba adni semmit mert csak pénzt dobsz ki csak ha a helyzet ugy adja akkor kell!

Viszont azeukanubánál arra figyelj,hogy nagyon tolja a kutyust és gyorsan nő tőle semmi baja nem lesz csak mi egy hibát elkövettünk nekünk is el kezdett sántítani a Diego persze doki egyből és mondta,hogy az eukanuba nagyon tolta a sok jó cucc miatt viszont nem mozogtunk ehez képest eleget a Diegoval így letapadt neki a térd szallagja ugyhogy gyógyszer négy napig és folyamatos ovatos terhelés mellett visszaszoktatás ezt most csak példának írtam, de az eukanuba jó táő meg kap vele mindent a kicsi nyugi!

629. abb9705ce4 (válaszként erre: 628. - Diegobaba)
2009. febr. 21. 22:24
Hálásan Köszönöm!!!
628. Diegobaba (válaszként erre: 625. - Abb9705ce4)
2009. febr. 21. 22:20

Szerintem ők az állatvédő kommandó vagy rajtuk keresztül mehet a dolog és támogatni is kell őket de egy email,hogy esetleg valami tanácsot adjanak vagy ők is kirakják a hírdetést vagy pk hátha több mindent hallanak országossan de nagyon szimpik így első ránézésre it a link

www.mentsvar.hu

627. berta17 (válaszként erre: 622. - Diegobaba)
2009. febr. 21. 22:05
Csak Eukabanát kap. Semmi mást! juti falat minimális 2-3 virsli karika, de csakha nagyon megérdemli,( most tanítgatjuk alapvető dolgokra). Szóval vannak még rosszul evő kutyik. De mi van így a napi vitamin, és egyébfontos dolgokkal. Azt nem kell pótólni. Tudom hülye vagyok, ne haragudjatok, de még sosem volt kutyám.
626. Diegobaba (válaszként erre: 623. - Abb9705ce4)
2009. febr. 21. 22:02
Voltak a tv ben akik megkeresik az állatkínzókat és elverik őket. Arra gondoltam ha kiderül valakiről hogy biztossan nála van de nem adná vissza és ti is esetleg tartotok tőle akkor őket hívni de nem tudom hogy lehet velük felvenni a kapcsolatot de most megnézem hátha van a neten valami irás esetleg róluk a csapatról!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook