Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


805. Szasza08 (válaszként erre: 802. - Diegobaba)
2009. febr. 24. 23:02

Most éppen xarakodik a tárhely....404-es hiba...

Kb.: 5 üzenetet írtam a szolgáltatóknak, akik 3 napja .sznak válaszolni, igazi szolgáltatókhoz hűen...

Na például ez egyik olyan dolog, amiért áprilisban költözöm...

804. Diegobaba (válaszként erre: 800. - Szasza08)
2009. febr. 24. 23:01
azért mondom a hangsuly nagyon fontos de én megijedtem hogy nehogy elüssék meg 6 hónapossan ezer 1 gyakorlás után jobban hallgathatott volna sajnáltam mint állat de azóta hallgat rám nem csak a seggelés miatt hanem mert a hangnem is más meg tuti tudja rosz volt és tudom hogy nem akarta :)
2009. febr. 24. 22:59

Bocsi, hogy ilyen lassan megy, de elég hülye is vagyok hozzá, meg szeretném, ha tényleg jól működne, és élvezettel használható lenne.

Bár mondjuk ez egyenlőre ingyenes tárhellyel nehezen lesz megoldható, de ha amikor működik, és már rendesen használjuk, akkor áldozok rá annyit, hogy vegyek egy tárhelyet, ami rendesen, stabilan működik...

802. Diegobaba (válaszként erre: 781. - Szasza08)
2009. febr. 24. 22:58
Én meg se tudom nyitni hogy regizzekazondondolkodtam a két fórumot hogy tudom egy irányba terelni hogy tudjatok beszélni velük is mert ők sok mindenben tudnak segíteni nektek ott több a tapasztalat.
2009. febr. 24. 22:56
na mára befejeztem a fórummal való szórakozást, mert még 1 perc, és megfogom a monitort miután szétvertem rajta a billentyűzetet meg az egeret és kivágom az ablakon...
800. Szasza08 (válaszként erre: 798. - Diegobaba)
2009. febr. 24. 22:53
ööö még nem fordult elő, bár előtte staffijeim voltak, ahol ha nem is durván, de az elején ha nagyon rossz volt, akkor azért kaptak a seggükre egy kicsit..
2009. febr. 24. 22:53
Ahogy olvastam a fórumot tök jó mert ugyan olyanok ezek a kis bohócok az ágyak a reakciók az ugatás a szerelem közöttünk és minden imádom itt alszik mellettem már vagy 2 órája és horkol :)
798. Diegobaba (válaszként erre: 760. - Szasza08)
2009. febr. 24. 22:45
Sajna egy jó tanácsot tudok erre adni el kell verni még ha nem is jó de nem agyon csak tudja ki a góré mert ha rászolsz és megharap csak játékossan is az azt jelenti hogy nem tart fönöknek és akkor ezt sajna meg kell lépned hidd el én annyira meg vagyok őrülve a Diegoért hogy teljessen mindent neki de multkor olyat kapott amibe belenyüszentett pedig megbeszéltük hogy sose fog kapni de amikor lefutott az útra én kiabálok mint a hülye ő meg csak fut na akkor azt mondtam most jött el az idő ne aggodj azóta tudja mit jelent a nem és gyerecsak de sajna kellett neki itt is a kényeztetés meg mindent lehet neki miatt elszált a kicsi burája és meg kellett oldani ki a góré de te tudod mit akarsz de sajna mind tudjuk makacs és sértődékenyek.
2009. febr. 24. 22:41

áááh képtelen vagyok megoldani....

ez a f.o.s mindenkitől az én jelszavamat kéri

796. Szasza08 (válaszként erre: 794. - Diegobaba)
2009. febr. 24. 22:40
érdekes lenne:D
795. Diegobaba (válaszként erre: 744. - Katibaba)
2009. febr. 24. 22:38
Ha lakásban van a kutyitok márpedigugy olvastam minthamindenhol ágyban alvás lenne :) szóval náluk sokkal hamarabb kezdődik a hideg meleg miatt a szőrhullás
794. Diegobaba (válaszként erre: 740. - Szasza08)
2009. febr. 24. 22:35

hirtelen az jutott eszembe képzeljétek el ezt a sok kis manót mint amikor az ovodába közössen aludni kell képzeljétek el ahogy egy helységben egyszerre vagy 20 an külön figurákkal horkolva alszanak hehahahahehehehe

elképzeltem vicces lenne

793. Diegobaba (válaszként erre: 728. - Hajini)
2009. febr. 24. 22:31
3 hónapos kortól kapják az elsőt és 8 hónapossan a másodikat utánna évente a kötelező kombi oltást én így tudom!
792. Diegobaba (válaszként erre: 716. - Abb9705ce4)
2009. febr. 24. 22:21
Nagyon örülök ésörülmindenki vigyázz nagyon a kicsire és továbbra se feljetsd a chippelés ezeket az eseteket mentimeg amikor azt mondja ö vette semmi baj tesókám nézzük meg kinek a nevén va a chip és ha akkor le akar pattanni lehet hívni a rendőrt mert tudod ott van a kutyi de sose legyen többet ilyen szeretgesd nyugtasd féltsd és adj neki mindent :) Dokinál minden rendbe volt á tol c ettig?
2009. febr. 24. 22:18
Szasza tévézik az ágyról...
2009. febr. 24. 22:17

:D

Küzdünk a problémán...

789. Diegobaba (válaszként erre: 714. - Szasza08)
2009. febr. 24. 22:17

én azért tudok családon belül ellenpéldát ismondaniamiért érdemesminőségi jó tápot adni a kicsiknek és ha dokit megkérdezed akkor rá is bólint mert nem arról van szó,hogy nem kaphat házi kaját csak nekik egy fejlődéshez nincs benne az a vitamin fehérje stb amit itt megkaphat de persze mindenkinek szuvenír joga mit ad a kicsiknek.Szóval a sógoréknak van Beagle kutyusa nem kapott tépot kis kora óta tök szépen nőtt amig egy rosz mozdulatnál kijött a porckorong sérve egy éves kor előtt mert a házi kosztban nem volt benne az a cucc ami a tápól kellett volna így egy csomó pénz sírás és orvosi kezelés vizsgálat tuán belátták és azóta sokkal egészségesebb a kutyus ja még 1 éves se volt a kutyusuk mire kijött a baj és kiderült mindez.

Ezek a kicsik sajna nagyon jellegzetessen fajta kutyusok nem nagyon éri meg reckíroznide mindenkinek saját szive joga hogy mit hogyan csinál ez csak egy hozzászólás volt :)

788. R75
2009. febr. 24. 22:13
én is regisztráltam!
787. Diegobaba (válaszként erre: 710. - Rikyke)
2009. febr. 24. 22:10
utánna nézek neked milyen jó konzervek vannak mi a premiert használjuk de szokott kapni mást is de most nincs meg a neve :) nálatok vagy arra valahol felétek van fressnapf mert ott vannak nagyon jó kaják!
786. Diegobaba (válaszként erre: 708. - Rikyke)
2009. febr. 24. 21:53

Szia :) elősszőr istényleg én is saját tapasztalatbólmondom és a francia bulldog találkozos élmények tanácsok tapasztalatok alapján és rengeteg utánnaolvasással kérdezésel vagyokénis itt és mindig főleg ha tudok is segítek!:)

Szóval a Royal caninnál jobb kaja nem kell neki de nagyon fontos a napi adagját nem jó túllépni ezért fontos azt betartani az nem baj ha kevesebbet eszik de többet ne egyen.

A másik lényeg kicsiként ne nagyon váltogasd a kaját mert eléggé érzékenyek rá és a hasmenésen kívül megzavarod a pociját amugy itt mondanám danon aktiviát illetve minimális zsíros joghurtot néha adjál neki mert segíti az emésztését.Ha a konzervel kevered a tápot ne feljtsd el fele fele arányba adni a napi adagot mert megeszi csak nem jó neki.Mi pl ugy jártunk hogy kapta az eukanuba tápot szépen nőtt toltta a kaja rendessen de ehez képest kevesset mozogtunk vele és latapadt a térdszallagja növés közben és el kezdett egyik pillanatról másikra sántítani kapot injekciót gyógyszert pihi volt szigoruan és amikor jobb lett neki akkor pedig rengeteg séta.Ezt csak arra írtam hogy ezek nagyon jó tápok ha valami nem indokolja akkor vitamin plusz egyéb kiegészítő nem fontos hozzá hacsak a doki nem javasolja valamiért!

Konzerv: semmiféle képpen nem ajánlom a pedigret mert a konzerv kaják egyik leggyengébbik kategoriája sajnos és tele van sok szarral bocsi a leírásért jobban ajánlanám a premiert illetve a premium kategoriás konzerveket mert nem tartalmaznak szóját és egyéb káros anyagokat a kicsiknek! Remélem tudtam segíteni a Royal a legjobb amit adhatsz neki tépban de konzervet váltsál szerintem!

Szia

2009. febr. 24. 21:37

ööö

most regisztrált a párom, és neki ment, de megnézem rögtön

2009. febr. 24. 21:34
Szasza en mar regisztraltam, de valami jelszot ker.Mar mindent megprobaltam, de nem enged be????
2009. febr. 24. 21:32
remélem tetszeni fog a fórum, és remélem beindul lassan:)
782. killah fr.bulldog (válaszként erre: 780. - R75)
2009. febr. 24. 21:13
Koszi szepen, nagyon buszkek vagyunk ra!
2009. febr. 24. 21:08

Kedves gazdik!!!!

lehet regisztrálni!!!


bull-doser . a t w . h u

780. R75 (válaszként erre: 779. - Killah fr.bulldog)
2009. febr. 24. 21:05
megnéztem a képeid, hihetetlen édes a kutyád, ahogy a vizben áll.-))
2009. febr. 24. 21:02
Igazad van Szasza mindegyikunknek a kutyusa gyönyörü, edes pofa!
2009. febr. 24. 21:01
Igen amikor elosszor ugatott, ö is meg en is meglepodtunk!Olyan rekedtes kezdö hang volt...
2009. febr. 24. 21:00

Killah csak akkorugat ha valami ismeretlen lat, ami azelott nem volt ott,de az olyan vicces mert elfut es lassan ugatva vissza bandukol ez kb.10 perces felfedezes!!!

Jah meg ejjel ha valaki elmegy az ajto elott, rendesen be tud porogni, amugy nagyon ritkan ugat!

776. hajini (válaszként erre: 775. - Phys)
2009. febr. 24. 20:40

a mienk ha jön vki nem ugat, csak ha cica az illető, na őket utálja.ha ember jön indul puszit adni neki:)

hát nekünk is. elmentünk érte Ceglédre majdnem sopronból 3autópálya 3,5óra de Ő a miénk:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook