Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


835. hajini
2009. febr. 25. 20:45
10hónapos lesz holnap.nem tom van-e de jó lenne. jó lenne ha innen is lenne vki.nálunk is jön a kérdés mindig:mi lesz ha még gyereked is lesZ? melyik kezedbe fogod?nálunk az egész család imádja, bár ha megyünk a mamához ott vigyázni kell, mert tömi sütivel, habcsókkal ha nem látjuk:)a ruha most már inkább sak sárfogó. új az utca ahol lakunk és nincs betonos út.2 szakasza van vagy sokat eszik és aktív, vagy kevesebbel és sokat alszik. akkor nőőő
834. Diegobaba (válaszként erre: 833. - Hajini)
2009. febr. 25. 20:37
hehe mennyi idős a tied?sopronba se szokott lenni vagy győrben tali? Mint ha olvastam volna itt valakit aki arról a környékről való hát az én ottani rokonaim hülyét is kapnának ha látnák milyen világa van a Diegonak nálunk milyen tapasztalatadi vannak vele kapcsolatban? Érzékenyésg valamire vagy nem olyan aktív mint kellene vagy harciasabb kajamennyiség mit hogyan eszik és adtok neki láttam a ruha ott is meg volt nálunk is volt csak kinőtte aztánmost meg már nem kell neki.
833. hajini (válaszként erre: 832. - Diegobaba)
2009. febr. 25. 20:33
az a baj itt a környékünkön nincsen bullytali:( pest meg messze van, így be kell érnie egy staffy és egy bordeauxi dog barátságával.én is imádom a babakutyám. olyan mintha a saját gyerekem lenne.én is inkább előbb kelek, hogy kicsit reggel is együtt tudjunk lenne. a házunktól kb 35-40m-re van az Ikva (patak) ott szoktunk randalírozni... én legjobban azt a pózt szeretem, mikor néz egyenezen a szeemedbe, te meg mondod, hogy micsoda szép vagy, ügyi stb. és elfordítja a fejét vmelyik irányba. ilyenkor ondul a pusziroham (tőlem)
832. Diegobaba (válaszként erre: 831. - Hajini)
2009. febr. 25. 20:27
igazából akkora egyéniségek,hogy az már szinte emberi a jelzéseik ahogy dumálnak az embernek a reakciói a vidámság a sértődés a számonkérő vagy kunyizó vagy boldogságtól csillogó kis szemei sorolni lehetne sokáig ezért is kap meg mindent,hogy lássam rajta hogy boldog ezért is járunk talikra hogy kikapcsolódhasson teljessenmi váltottunk az ő kis életstílusára
831. hajini
2009. febr. 25. 20:23

az tuti kis kundimesterek.

mi is visszük mindehova...a múltkor lepisilt egy sírkövet:( szégyenlem is érte magam ) csak 1 mp-re nem figyeltem

amúgy imád utazni, hátul van és les ki az ablakon

830. Diegobaba (válaszként erre: 829. - Hajini)
2009. febr. 25. 20:19

hehe

Azt tudnak nagyon az tuti nekem is telefonból egy csomó képet gépre kellett tennem mert nem volt már hely :)nálunk is a Diego mindent felkutat itthon is mindig meg van a szokásos köre és ha vendégésgbemegyünk mert ugye majdnem mindenhova visszük akkor ott meg egy külön időtőltés amig fel fedez mindent magának mert addig nem tud nyugott lenni rájuk lehet mondani kiváncsi kutyát hamarabb utolérik mint a sánta embert :)

829. hajini
2009. febr. 25. 20:14

tényleg?!

az enyémnek majdnem mindig lóg a nyelve.mi csak azt mondjuk neki: rakd el a parizert.

amúgy imád pózolni, előző életében tuti topmodell lehetett, aki mindenkinek hanyatt vágta magát:)olyan kis tündérek

828. Diegobaba (válaszként erre: 825. - Hajini)
2009. febr. 25. 20:10
Hajni a te kicsid tök olyan mint az enyém egy két képen :) a hanyattfekvés tuti ugyan az :) hihetetlen hogy bírnak aludni és az a kép is aranyos ahol kint maradt a nyelve :)laknak ám rokonok ott ahol te laksz anyukám ott született :)
827. Diegobaba (válaszként erre: 820. - Janika & Vader)
2009. febr. 25. 20:07

Janika eukanubából a napi adagja a mienk is (6 hónapos) a mérópohárnyi lenne ha adtak a kaja mellé mert jár hozzá legalább is a fressnapfban ki van rakva mellé de ha nincs akkor a napi adagja kb 5 nagy maréknyi (de) nem szabad elfelejteni,hogy ha kap konzervet akkor a száraz kajának és a konzervnek is csak a felét add napi adagban mert ugye mint írtad amugy is csúszik mellé a jutifali meg a véletlen leesett az asztalrol falatka :)és itt mondanám még,hogy minnél kevésbé fősteres kaját kapjon mert ha megszokja a füszerest nagyon nehéz utánna adni neki a tápot és a konzervet ami meg kell neki!Ha nehezen eszi a tápot vagy csinálj neki egy kis csirke vagy marha levest és annak a levével vagy danon aktiviával vagy alacsony zsírtartalmú joghurtal öntsd le neki egy kicsit!Az nem baj ha nem eszik sokat akkor csináld azt ha egész nap lent van,hogy vedd el előlle és csak akkor add neki a kaját ha már ő keresi a helyén és ha nem tetszik neki a táp vagy a konzerv akkor még nem elég éhes ha kajás lesz akkor mindent megeszik :) Amugy 6 hónapossan hány kiló a tied és kisfiú vagy kislány?

Az én kis ördögöm 12 kg most!

826. Diegobaba (válaszként erre: 821. - Rikyke)
2009. febr. 25. 19:54
igen a Hills nagyon jó kaja neki az egyik legjobb amit adhatsz neki :) jó választás van neki száraz tápja is :)
825. hajini (válaszként erre: 824. - Janika & Vader)
2009. febr. 25. 19:18
szia bocsesz. megmértem 1 "pohár"kb 40g
824. Janika & Vader (válaszként erre: 823. - Hajini)
2009. febr. 25. 19:14
sajnos nem tudom, hogy mekkora a proteinos pohár. 2decis pohárba az mit jelent?
823. hajini
2009. febr. 25. 19:08

alapos séta után... kifingtam én már nem bírtam a tempót. a férjem és Arnie meg csak ment. Ezek a fiuk. mi az etetést úgy csináljuk, h pítnek a proteinos kis merőjével kap reggel 3at, délben 2őt, este 3 adagnyit.de ha hallja hogy nyílik a doboz már ott is van a spájzban és nyalja a pofikáját. most tömte be mindet:)most az asztal alatt kundiszik.

a tietek is mindenhol KUTAT?bárhova megyünk feltérképezi a terepet: szekrények, dodozok, fa...bármi csak bosszantsa a környezetét...:)

822. Rikyke (válaszként erre: 819. - Diegobaba)
2009. febr. 25. 18:22
- IGAZAD VAN!!! - ennyi :)
821. Rikyke
2009. febr. 25. 18:14

Ma du. 4-5 óra között a párommal elmentünk egy eledel boltba, mert egy ismerős ajánlotta, hogy ott kapunk olyan minőségi konzervet, amit csak az a bolt forgalmaz és jó lesz!

Ez volt a : Hill's kölyök/orvosi konzerv, ami vese- és szív kímélő. Biztató!

(valaki ismeri?)

2009. febr. 25. 18:14

Sziasztok!


Kölyökkutyának(6hónapos) mennyi euaku.. vmit adtok egy evésre, mert én napi 3× adok neki enni kb egy marék tápot, de mindig ott ül mellettünk és kunyerál + ha megyünk a konyhába már fut is, hogy hátha kap enni.


Kevés amit adunk neki vagy csak torkos?

2009. febr. 25. 18:08
Szivessen Rikyke azért vagyunk itt közös aggodás boldogság segítség mert egy valami nagyon összeköt minket és ez fontos a kis malackáink akikért rajongunk és ez tök jó CSak is rajongani lehet értük :)
818. Rikyke
2009. febr. 25. 17:47

hajini/Diegobaba!


Nagyon köszönöm Nektek, hogy ilyen gondosan segítetek Nekem!

Ezek azért fontos dolgok és inkább megkérdezem itt, még ha hülyeségnek is tűnik, csak ne okozzak a kis Drágámnak bajt, rosszat!!!

Köszi mindent! :)

2009. febr. 25. 17:43
csoki mazsola és egy két dolog kivételével mindent ehetnek ami jól esik nekik de a tépot eréltetni kell tetszik nem tetszik és a konzerv a premier best meat konzerv vagy ami ebben a kategoriában van.
816. Diegobaba (válaszként erre: 812. - Rikyke)
2009. febr. 25. 17:41
Szia fürdetni ha a helyzet másképp nem kívánja tehát nem fetrengett dögbe meg ilyen szélsőségesesetek akkor a fáma azt mondja samponossan egy évben 3 az ajánlott a korpásodás sajna a lakás kutyáknál előfordul fürdetés nélkül is.De viszont sima zuhannyal bérmennyiszer fürdethetedmert akkor nem éri sampon tehát idéző jelbe rakva.nem éri vegyszer mivel gondolom veletek alszik a napi tisztítás elengedhetetlen azaz ha kell le kell mosdatni sampon nélkül és hamar megszáríttani télen.más nincs rá de doki bá elmondja,hogy mi a jó!
2009. febr. 25. 17:33

Sziasztok

Valaki írta a múltkor hogy a kutyájának szőrtüsző atkája ( demodicosis) van, kaptam egy gyógyszert az egyik barátomtól akinek a kutyájának szintén a fél teste ilyen betegségben szenvedett, és ezen gyógyszer segítségével sikerült le kezelni, én is most ezt használom, ez a neve : NEOSTOMOSAN koncentrátum, a benne lévő használati utasítást be tartva tudjátok a kutyusotokat kezelgetni. Remélem tudtam segíteni.

814. R75
2009. febr. 25. 17:09

[link]


itt is nyilt egy fórum..

813. hajini (válaszként erre: 812. - Rikyke)
2009. febr. 25. 16:33

szia, nem szabad sűrűn fürdetni őket, mert nem tesz jót a bőrünknek. olyan lesz, mint ha "korpásodna".szerintem 2havonta elég:)bár a tappancstörlés napi munka:)

a miénk nem eszik konzervet, csak pur....inát, meg fogtisztítót.De például imádja a sárgarépát és az ubit.

812. Rikyke (válaszként erre: 787. - Diegobaba)
2009. febr. 25. 16:16

Szia!

NAGYON-NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM, HOGY SEGÍTETTÉL!!!


Akkor pedigree-t nem adok többet Neki.

Szóval akkor milyen konzervet kellene adnom? Premiert? Ez a neve?

ÉS: milyen sűrűn szabad fürdetni Őket? :)

811. hajini
2009. febr. 25. 15:42

sziasztok:)

hát megjöttem, úgy örül nekem ez a kis maszat, hogy a fülei hátramennek "nyusziba" és a játék a szájba,irány a móka

2009. febr. 25. 09:09

Sziasztok!

8-kor keltunk, mar megvolt a reggeli seta, meg a reggeli is.Most a Killah bubu ugy alszik, mintha egesz ejjel dolgozott volna, ja es oriasi decibelen horkol!Kis maszat!

2009. febr. 25. 07:54
Jó reggelt Hölgyek / Urak!
2009. febr. 24. 23:17
Jó éjszakát
2009. febr. 24. 23:05

na elteszem magam holnapra!


Jó éjt nektek!


(Megyek küzdeni az ágyért, hogy megint átverhessen, ha elalszom):D

2009. febr. 24. 23:04
ha tudtok valamit a hajógyári szigeti talirol írjatok légyszi lehet elugornánk kiváncsiságból mert a másik két talit nem adjuk csak ugy fel :) imádjuk őket.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook