Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


1135. H.Ancsi
2009. márc. 22. 17:14

Remélem jó volt a tali, sikerült végre felraknom képeket Mancika új - általam készített - ruhájáról.

Jövőre, biztos ez lesz a divat

1134. Diegobaba
2009. márc. 22. 10:28
Hát sajnáljuk majd a következőre.Havonta két havonta azért szokott lenni csk nézd a Fórumot majd lesz a Ligetben is.
2009. márc. 22. 10:18
Sajnos nem tudunk menni, mert közbe jött egy kis program, majd a legközelebbire megyünk, vagy a szigetre:)
1132. Diegobaba
2009. márc. 22. 10:16

Addig is nézzétek meg a Februári mini tali videóját aki még nem látta!!!!


[link]

1131. Diegobaba
2009. márc. 22. 10:11
!!!!!!!13 órakkor FÓT-TÓ Bullesz találkozó!!!!!!!
1130. Diegobaba
2009. márc. 22. 10:05
Sziasztok ZSoltiék Yodaval és Bogyócskáék Ez a tali akkor Fóton lesz 13 órakkor a Fóti Tónál a szabadstrandon ez a kisebbik tali amit szoktunk csinálni!Tehát ha szeretnétek jönni és persze szeretettel vagytok várva mindannyian akkor a lentebbi linkekre kattintva tudtok kijutni a Fóti tóhoz ha vonattal jöttök akkor a NYugatiból indul és a Fóti szabadstrandig kell jöni vele nem tudom mikor áll meg ott de meg tudják mondani.Várunk titeket ha jöttök ha vonattal akkor pont ott áll meg a vonat a strandnál és ott látni már minket ha kocsival jöttök akkor Fóton már bárki megmondja hogy tudtok a Szabadstrandra jönni!
2009. márc. 22. 09:46
IGEN =)
2009. márc. 21. 23:01
Na nagyon beindultunk és úgy néz ki megtaláltuk a tenyésztőt elég neves így remélem normálisan áll majd a kérdéshez(már maileztem neki)A találkozó után alaposan átvizsgáltuk kullancsügyben a kutyust fürdés közben.Köszönöm szépen a tippeket!!!A dokit mindenképpen nyélbe ütjük a jövőhéten ez azért nem játék.Már hívtam akit a Zsolti ajánlott nagyon szimpatikus bár kőbányán nem rendel,de megyünk utána:)Köszönöm Nektek!
1127. Diegobaba
2009. márc. 21. 22:33
Kullancs ellen megcsinálták a vérvizsgálatot?Mert ez most azután kezdődőtt,hogy a kutyatalin voltatok a fák között azt megnézettétek?
1126. Diegobaba
2009. márc. 21. 22:32
A Dokihoz való eljutás az nagyon fontos és gyorsan vizsgálatokat csinálni de ha epilepszia akkor elméletileg gyógyszerrel lehet kezelni de a tenyésztőt mindenféleképpen keressétek elő mert vagy infót tud adni vagy elhalgatni de mindenféle képpen kiderül valami.Én javasolnám az előkeresését.
1125. 56aa700e62 (válaszként erre: 1119. - Diegobaba)
2009. márc. 21. 21:58
Na most hogy írtad ezt a tenyésztős dolgot verjük a fejünket a falba,mert nincs róla infónk:(És amire találnék róla valamit addigra úgy is eljutunk az egyik dokihoz remélhetőleg...Köszönöm sokat jelent hogy szorítotok,pozitívan állok a dologhoz legalább nem lehet baj!!!Vagy is csak pici megoldható gond lesz csak!
1124. Diegobaba (válaszként erre: 1123. - Zsolti & yoda(F. bulldog))
2009. márc. 21. 19:07
ok :) mind a két fórumon vagyok és olvasom a fejleményeket
2009. márc. 21. 19:02
IGEN :)
1122. Diegobaba
2009. márc. 21. 18:52
Akit édekel holnapi találkozó a Népligetben délután 13 kor az írjon egy igent :) köszi mert ha sok embert érdekel akkor behozzuk ide a talit :)
1121. Janika & Vader (válaszként erre: 1111. - H.Ancsi)
2009. márc. 21. 18:41
Ezzel az a baj, hogy eddig bármennyit adtunk neki soha semmit nem hagyott a tányérában, utána meg kihányta, ha sokat evett
1120. Diegobaba (válaszként erre: 1100. - Zsolti & yoda(F. bulldog))
2009. márc. 21. 17:50

Szia ZSolti!!!!!

Olvasd a fórumot mert lehet hogy a Népligetben lesz a tali és akkor az neked is jobb holnap délelőttig mindent lefixálunk csak nézzél föl addig a fórumra vagy az index.fórumra és ott a Bulldogok avagy a nyomottpofik fórumot keresd

1119. Diegobaba (válaszként erre: 1071. - 56aa700e62)
2009. márc. 21. 17:37
Megtaláltam igen itt írod hogy összesik és később magához tér istenem drága kicsike remélem nincs nagy baj :( de rendbe lesz mert úgy akarjuk mindannyian :) viszont a tenyésztőt megkérdeztétek volt e hasonló eset vagy tud e ilyen jellegü betegségről?Mert egy jó tenyésztő ilyenkor segít amiben tud,de ha nem jók a dokik akkor is ajánlom az Attiláékat nem árt több dokihoz eljutni.
1118. Diegobaba
2009. márc. 21. 17:33
Most vissza olvasok mert nem vagyok teljessen képben ezután a hányós ájulós dolog után.
1117. Diegobaba (válaszként erre: 1116. - 56aa700e62)
2009. márc. 21. 17:32

Nem baj Ancs majd jöttök a következőre :)

Dózeroló sajna én elfelejtettem,hogy utazunk annyira a talira koncentráltam de igérem a következőn ott leszünk de ugye itt a húsvét és asszonynak vannak keresztanyai kötelezettségei :) viszont ti mennyetek jü lesz a kicsinek de azt nem olvastam sehol,hogy el is ájult te jó ég az biztos jó neki,hogy ott voltál de most még jobban izgulok,hogy minden rendbe legyen!

Írj minden fejleményről nem kulancsos baj van?

1116. 56aa700e62 (válaszként erre: 1109. - Diegobaba)
2009. márc. 21. 15:19

Sziasztok!

Jól esik hogy aggódtok,jövőhétre vagyunk bejelentkezve dokihoz,de azóta szerencsére csak egyszer volt rosszul a kicsike.De most nem engedtük egyedül kimenni mentem vele és fogtam amíg öklendezett és így nem is veszítette el az eszméletét se.Ez azért biztató nem?Talán"csak"a gyomrával lehet valami,de nem akarok már találgatni jövőhéten már tudni fogjuk és okvetlen megírom!Sajnálom hogy megint nem találkozunk,már nagyon beleéltem magam,mi megyünk mert a kedélyállapota szerencsére kiváló!:)

1115. H.Ancsi
2009. márc. 21. 13:11

Teljesen igaz!

Nagyon szerettem volna elmenni a talira, de sajnos bekrepált az autom. Lélekben veletek leszek, és irigykedek.

1114. Diegobaba (válaszként erre: 1113. - H.Ancsi)
2009. márc. 21. 12:44
Igazad van mert itt nem is kell vitatkozni mert ezek a kicsikről szól de azzal egyet értek veled fajtán belül is nagyon sok mindenben és sok féle eltérés van.Igazából ezeket ki kell tapasztalni.Nekünk a Diegonak mindig le van rakva de csak annyit eszik amennyit kell de az adag amit írtam az általános és nálunk bevált ebben igazad van :)
1113. H.Ancsi
2009. márc. 21. 12:16

Én ugy gondolom, hogy a kutyák sem egyformák, ugyanugy mint az emberek. Nem akarok veled vitatkozni, nyilván te tudod,hogy a te kutyádnak mi a jó. Az enyém hat hónapos koráig nem kapott csonterősítőt, a szerintem prémium táp és egyéb mellé. Neki azért kell adni, mert nagyon hirtelen , nagyott nőt, ezt nem én találtam ki, hanem az orvos.

Ezzel az egésszel csak azt szerettem volna mondani, hogy szerintem nem lehet egyértelmüen kijelenteni, hogy azonos fajtán belül egy x hónapos kutyának mennyi az adagja. Az mérettől, tartástól, és még sok mindentől függ.

1112. Diegobaba (válaszként erre: 1111. - H.Ancsi)
2009. márc. 21. 11:51
Erre jók a prémium tápok,hogy nem kell mellette pluszba csonterősítőt adni a dokik szerint csak annak akik betegebbek. abból se jó a sok bevitele pl eukanuba ugy tülta a diegot le kellett vele állnunk mert 7 hónapossan 13kg és már magasabb mint a felnőttek
1111. H.Ancsi
2009. márc. 21. 11:44

Sziasztok, az én Mancikám jelenleg 15 kg, kissé tulméretes a picike, a doktor bácsi szerint sovány, gondolom mivel neki van kutyatársa akivel egész nap rohangálnak, a mérete és a mozgás miatt többet eszik. Szerintem egy kölyökkutyának nem lehet ki mérni az adagokat, annyit kell adni neki amennyit igényel.

Ami szerintem még nagyon fontos, hogy amig nő minden nap kapjon csonterősítőt valamilyen formában.

1110. Diegobaba (válaszként erre: 1101. - Janika & Vader)
2009. márc. 21. 11:22

Szia a 7 hónapos Francia Bullesznak a napi adagja Száraz eledelből 140g amit ha adunk hozzá konzervet természetessen felezni kell és le kell vonni a juti falikat és az asztalról leeső falatokat is etetésnél és akkor vagytok az egészséges etetész szintjén :)

Ha szárazat konzervel keversz fele fele adagot kell adni etetéskor mind a kettőből.

Amugy konzervből a napi adagja kb 365g per nap.Tehát ebből kell öszehozni a napi adagot!

1109. Diegobaba
2009. márc. 21. 11:18
Dózerka mi van a kicsivel?Nem írtál semmit aggódunk írj mi volt a Dokinál.....
1108. Diegobaba
2009. márc. 21. 11:18

Angol Bulldogosokat is szeretettel várunk!!!

Most derült ki nekünk Április 5 nem jó :( mert utazunk Dózerka így még egy taliig várni kell a talira a kicsiknek..

1107. Diegobaba
2009. márc. 21. 11:14
Bárkit aki érdekel és Pesti vagy Pest környéki és nem csinál semmit és el tud jönni azt szeretettel várjuk a Fóti malacfuttatás baráti körinek kicsi találkozójára :) ugyhogy aki teheti és akar jönni irány vasárnap Malacot futtatni :)
1106. Diegobaba
2009. márc. 21. 11:08

[link]


ez is egy linkje itt van ide kell eljutni ha már itt vagy Fóton és jösz bárki megmondja hol a Tó szabadstrandja ott leszünk Vasárnap 13 órakkor :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook