Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


1375. H.Ancsi (válaszként erre: 1374. - R75)
2009. máj. 14. 13:12
az a jobbik az enyém rajtam akar feküdni, és nem 15 már 17 de remélem ez má a vége:)
1374. R75 (válaszként erre: 1373. - H.Ancsi)
2009. máj. 14. 13:11
és majd mikor 15kg-an is ott fog feküdni:-)))
1373. H.Ancsi (válaszként erre: 1371. - Gasparur)
2009. máj. 14. 12:43

Kutya az ágyon!! Uristen, hát hova jut ez a világ?

Már meg ne haragudj.....:))

1372. R75 (válaszként erre: 1371. - Gasparur)
2009. máj. 14. 12:40
megnéztem a képeket, úristen, nagyon cuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1371. Gasparur
2009. máj. 14. 12:33

Sziasztok!


Hosszas keresgélés után végre egy hete sikerült új lakótársunkat +szerezni :)

Örülök a fórumnak,rengeteg hasznos infót szereztem így

1370. katibaba
2009. máj. 11. 20:46
Lucky is most vedlik, iszonyat sok szőr kijön belőle naponta. Remélem hamar elmúlik majd. A fürdéssel nekünk nincs bajunk, még élvezi is :D !
1369. H.Ancsi
2009. máj. 11. 14:21
mi is fürödtünk tegnap, először a medencében összegyűlt esővizben, - ez tetszett neki- ,utána a kádban -ez nem -. Meg is sértődött rendesen:D
1368. R75 (válaszként erre: 1366. - Hajini)
2009. máj. 11. 14:06

a mienktől is félnek, de szerintem legfőképpen azért, mert van az a furcsa levegővételük... azt hiszik, hogy hörög mérgében..

én már nem foglalkozom ezzel, mindenki higyjen azt amit akar..


egyébként tegnap kutyafürdetés volt nálunk, Brook személyes sértésnek veszi, utál fürdeni... ráadásul most kezdett el vedleni, irtó nagy volt a téli bundája, úgyhogy minden nap takaritás:-((((

2009. máj. 11. 13:57
Sziasztok! Épp most keresünk a férjemmel egy francia bulldog kutyust harmadik családtagnak. :) Természetesen jó tenyésztőtől, és nem valami lelketlen szaporítótól. Tudtok nekem javasolni valakit?
1366. hajini
2009. máj. 11. 13:15
a miénk elől is futottak mikor hoztuk, pedig akkor 3 hónapos volt.kiabálták h harci kutya. durvák az emberek. és azt is észrevettem , hogy a mami-papi koruaknak teccik:) ők el simogatják a miénket, de ez a 30-50es korosztály az csúcs!mint akik még nem láttak kutyát...
1365. H.Ancsi
2009. máj. 11. 12:58
Én tényleg nem értem az embereket, a francia szerintem sokkal inkább vicces, mint félelmetes kinézetű. Az ugatása, na az is minden inkább, minthogy veszedelmes.:)
1364. hajini (válaszként erre: 1363. - Katibaba)
2009. máj. 11. 12:48
a miénknek is . már vasárnap reggel az ajtóban ül... várja a délutánt. nálunk apóséknak van. imádják egymást. csak utána tiszta (vagyis koszos) nyál mindene
1363. katibaba
2009. máj. 10. 07:44
A mi legjobb kutyabarátunk egy bordói dog, a barátainké, úgyhogy ha hozzájuk megyünk egy perc megállás nincs az udvaron. Imádják egymást!
1362. Tibi81 (válaszként erre: 1358. - H.Ancsi)
2009. máj. 8. 16:35
Szia! Raktam fel egy képet az ágyról nem túl jól sikerült:-))! Az allergiát tudjuk kezelni nincs probléma már múlnak a kiütések. Ja amúgy Bosco is nagy kutyákkal játszik mert sok ember nincs tisztába a bulldogokkal főleg az öleb tartók ! Sajnos a vele egyméretű kutyákat féltik tőlle jó messzire elviszik őket ha minket meglátnak!
1361. H.Ancsi (válaszként erre: 1360. - Mozart mester)
2009. máj. 8. 13:39

Megnéztem, hát ne haragudj de milyen jeleneteknek lett szemtanuja ez az apró kutya, mi lesz a szexualis identitásával ha ilyen rossz társaságba hordod.:))))

Egyébként nagyon édes, reméljük rossz mint a bűn, röfög horkol rendesen.

2009. máj. 8. 11:45

ja, es itt az oldal amit csinaltunk neki. a hetvegen rakok fel ujabb kepeket.

[link]

2009. máj. 8. 11:14

sziasztok,

baratnommel kezdo kutyatartok vagyunk, 5-6 hetesen vettunk egy francia bulldogot meg Februarban.Mozart most lesz 5. honapos hetvegen. szegenynek ugy tunik szortuszo atkaja van lassan mar egy honapja. az orvos ma beadott neki egy antibiotikumos injekciot es hozott tactikot, mert a boltban horror aron merik...melle immunovetet adunk hatha az is segit legyurni a parazitakat.

ettol fuggetlenul eleg elenk a kutyus es nagyon okos is, mar ul, fekszik, pacsit ad es ha motivalom akkor a hatan is atfordul :)


Viszont jo lenne vegre mar hozza hasonlo koru kutyak koze vinni mert Anyosjeloltemnel csak nagy kutyak vannak (5en...) az utcaban is mar 10 evesek a kutyak. nem tudtok budan egy jo kutyaovit veletlenul?


Hallottam, hogy neha vannak bulldog talalkozok ahova szeretnenk kivinni, h fajtabelivel is talalkozzon. Mikor lesz ujra talakozo?


Koszi elore is,

sziasztok

1358. H.Ancsi
2009. máj. 8. 10:43

Sajnos az allergiaval kapcs. nem tudok hozzászólni, szerencsére ez még minket elkerült, de tanul kollegam bizonyára most is jó tanácsot fog neked adni. - már ha egyszer előkerül:D -.

Viszont lefotózhatnád azt a kutya fekhelyet, szívesen meglesném. Köszi


Manci tegnap talált egy kipottyan fiókát, nem tudom mi lett volna a sorsa,ha nem tesszük vissza a fészekbe, elég nagy izgalomba hozta. Kb fél cm-ről megmeredve bámulta...

1357. Tibi81
2009. máj. 6. 21:00
Sziasztok! Bosco allergiás:-(! Eddig Pedigree Juniort kapott Eukabunával keverve de azt mondták hogy a pedigree nem jó a Multi Fitt a nyerő. Vettünk is 3kg-mot és már elő is jöttek a pöttyök a hasán! Vettem neki M.Fitt konzervet is és most nem tudom melyik nem jó neki. A vicc az hogy a tápba belekevertem a szokásos Eukabunát!De jó is történt vettünk egy kutya fekhelyet 16000-ről 4000-re le volt értékelve.
1356. H.Ancsi (válaszként erre: 1355. - Diegobaba)
2009. máj. 5. 09:07

Nem lesz, már az. De tényleg nem kövér, viszont olyan mellkasa van mint egy ház. Azt hiszem az egész napos bunyó, meg rohangálással lemozogja azt a nem kis mennyiségű kaját.

A guta üt meg a kullancsoktól, már a harmadikat szedem ki belőlük, Kiltix ide-vagy oda. Remélem igaza lesz a dokinak, hogy elpusztul tőle, mert állandóan figyelem őket nem bágyadtabbak-e mint szoktak. Tavaly már összeszedtünk egy Babesiát -igaz akkor még nem Kilitixet használtunk -.

1355. Diegobaba (válaszként erre: 1353. - H.Ancsi)
2009. máj. 4. 21:01
Köszönjük az energiát átjött mert a Diego mára határozottan jobban van,köszönjük szépen.Az 1 kg már nem vicc mi lesz vasgyúró? :)
1354. Diegobaba
2009. máj. 4. 21:00
Holnap reggel RTL klubb 6.20 perckor Bulldogok a tv-ben aki tudja felkeléskor nézze :) Bulldog piknikekről lesz szó :)
1353. H.Ancsi
2009. máj. 4. 09:02

Jó reggelt Mindenki! Technikai problémák miatt sajnos ritkábban tudok itt lenni. Kollega küldtem nektek pozitív energiát :D.

Képzeljétek az én Mancim rájött, hogy tud csúszdázni, csak kicsit hiányos a tudása, mert folyamatosan felfelé akar menni, ami elég vicces, mert ritkán sikerül neki, de nem adja fel, nagyon kitartó.

Állandóan éhes, megeszi a fejemet. Az orvos szerint egyáltalán nem kövér - szerintem igen -, igaz, hogy egész nap rohangálnak meg bunyóznak. Konzervből képes egy egész dobozzal megenni! /1 kg-s-ból/.


A táblaszövegek szuper jók, nekem a Bodris tetszik, aszem kiirom:D

1352. Diegobaba
2009. máj. 3. 12:02

Most olvastam a Blikk.hu-n gondoltam ha nem olvastátok eddig akkor nagyon aranyos dumák vannak benne :)


A "Vigyázz a kutya harap!" már a múlté, itt vannak az új táblaszövegek :


Bodri 6 másodperc alatt gyorsul százra. És Te?

Nem veszünk semmit, nem adunk el semmit, nem térünk át semmilyen hitre. És ezt a kutyák is tudják.

Csöpike sem vegetáriánus!

Kutya : Betörõ - 15 : 0

Nyugi, csak az eleje harap!

Amputációt és alakformálást vállalok. Próbád ki. Gyere be csengetés nélkül! - Blöki

A kutyák szabadon mozognak, Ön szabadon dönt!

Kedves betörõ! A kutya mindenkit beenged, a gond kifelé jövet kezdõdik

Vigyázat! A kutya nem harap, de a feleségem még nem evett!

Miután Döncivel megismerkedtél, menj el plasztikai sebész ismerõsödhöz!

Vigyázz, kutya ugyan nincs, de az anyósom itthon van!

Vigyázz! A kutya fogatlan. Viszont szellent.

Vigyázz, a kapu harap!

Itt csak az anyósom ugat!

Nem harap a kutya csak izlel, de nyugi mert sz@rt nem eszik!

Vigyázz! A kutya HOMOKOS!

Vigyázat, a kutya perverz!

Hangfelismerõ szoftverrel ellátva.

Belépés díjtalan, kilépés bizonytalan

Nem felhasználóbarát környezet.

Ha csengetés nélük jössz be, elõbb lõlek le, minthogy a kutya megharapna!

A kutya veszélyes, a rotitól meg még én is félek!

1351. Diegobaba (válaszként erre: 1350. - BullDózer)
2009. máj. 3. 11:17

Szia BullDózer!

Nekünk az első éjszaka volt borzasztó, nem is nekünk hanem a kicsinek akkor majdnem minden fél órában egyszer befulladt és nem akart jönni a trutyi szegényből,aztán másnap reggel 3 szor hányt a harmadik nagyon nagy volt ez a habos sleimes trutyi és azóta nekünk sokkal jobb,de mi direkt nem kaptunk köptetőt mert akkor 3 napig csak roszabb lesz a helyzet nekünk mondta a doki azt csak a leg végső esetben ajánlaná és megfogadtuk a tanácsát és hát a szurik meg az augmentin meg a diaphylin meghozta a hatását mert most vagyunk az 5. napnál ma este kell bevenni az utolsó augmentint és határozottan jobb minden a közérzet többet eszik alig vagy egyáltalán nem fullad be illetve ha befullad akkor elég ott lenni mellette és nem kell lenyulni a torkán.Amugy a teljes gyógyulás mire tünetmentessek lesznek az 20 nap.nekünk a diaphylint pont 20 napig kell szednünk, az augmentint nem,de ha jön a trutyi akkor a füvel gyönyörűen meghánytatja magát.

Arra nagyon figyeljetek ebben a kritikus első 5-10 napban ne menjetek másik kutyák közelébe illetve a pihenést határozottan be kell tartani minimális sétákkal vagy kényelmes sétával megoldani.

De a kérdésedre a válasz az 20 nap a tünetmentességig,de ha nem változik az első 5 napban az állapota akkor usgyi vissza a Dokihoz.Mondjuk nektek biztos a köptető teszi nehezbbé a dolgotokat.

1350. BullDózer (válaszként erre: 1347. - Diegobaba)
2009. máj. 2. 22:07

Helló!

a mienk is kapott antibiotikumos szurit meg vitamint meg még valamit tehát hármat:(és kaptunk itthonra köptetőt meg egy Baytril nevű antibiotikumot.Dózernak is jó a közérzete az étvágyával sincs baj,de ez a habos hányás borzalmas.Remélem hamar rendbe jönnek,nehezen viseljük már az éjszakázást.Diego mióta szenved?nem tudod hány nap a lefolyása ennek a betegségnek?

1349. Diegobaba (válaszként erre: 1348. - Pilacs78)
2009. máj. 2. 21:49
Szia pilacs nekem se megy nem tudom meddig tart de jó lenne ha megoldanák.
1348. pilacs78 (válaszként erre: 1347. - Diegobaba)
2009. máj. 2. 17:57

hali Diégóbaba

te sem tudsz felmenni a nyomottpofi honlapra?

nálam két napja nem működik.

1347. Diegobaba (válaszként erre: 1346. - BullDózer)
2009. máj. 2. 16:21
Sajna úgy tűnik,hogy akkor van valami fertőzés a kicsiknél,mert egyre több helyről hallom vissza,hogy betegek a kicsik.Milyen gyógyszereket kaptatok?Mi kaptunk antibiotikumos injekciót aztán ki kellett váltani az augmentint,és a diaphylint.Alakul a kicsi ezektől sokkal jobban van de ez a fehérhabos hányása meg van igaz ezzel a sleimet hozza fel a kis torkából, amugy a kedve jó kicsit kevesebbet eszik de azt láttam itt a neten,hogy ilyenkor hígabb kaját kell adni ezzel is segítjük a kis torkát a kimélésben.
2009. máj. 2. 15:09

Sziasztok!

Új névvel kellett regisztrálnom,mert sajna valamiért nem fogadta el a régit.Látom zajlik az élet.Diego:sajnálom,hogy megbetegedett a kicsikétek,úgy látszik Dózika utánozza Diegobabát.Most értünk haza dokibácsitól,kaptunk egy csomó gyógyszert szerencsére még a felsőlégútakban sikerült elkapni a fertőzést.De így elmarad nekünk a tali:(Aki megy érezze jól magát!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook