Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


1435. H.Ancsi (válaszként erre: 1433. - H.Ancsi)
2009. máj. 29. 13:56
szia, az amit csinál mintha nem kapna levegőt, azt ismerjük, olvass kicsit vissza. Diego okos ötleteket adott, arra, hogy mit kell csinálni. Nálunk nem szokott összefüggeni hányással.
1434. kekemeke
2009. máj. 29. 13:12

Sziasztok!! Még új vagyok itt, most regisztráltam! Segítséget szeretnék kérni, h veletek volt e már ilyen!! 1éves a fr.bullim és tegnap éjjel arra keltünk,h a kutya nem kap levegőt, mint mikor valaki " Szívja a taknyát" (már bocs). Háromszor keltünk fel hozzá és még hányt is! Nem tudom mi lehet ez! Segítsetek ha tudtok!!

Üdv. mindenkinek

1433. H.Ancsi (válaszként erre: 1432. - Rigoattila78)
2009. máj. 28. 22:24
Türelem, majd lehiggad - na nem nagyon -. Egy dolog fontos nagyon, tudja mit jelent az,hogy NEM. Nem könnyű, de biztos menni fog.
1432. rigoattila78 (válaszként erre: 1429. - Killah fr.bulldog)
2009. máj. 28. 22:02
Köszönöm mindenkinek,igen sok örömünk van benne,de nagyon eleven egy kölök néha a falra tudnánk mászni néha tölle olyan rossz:)Amit annakidején olvastam a fajta jellemzéséröl úgy higgyétek el h pont az ellenkezője az írásoknak.egyfolytában ugat,a lányaimat úgy harapdálja h néha megijedek én is,2 óra séta után otthon még 1 órát szaladgál fel-alá mint a nyulak,de olyankor nem is hall semmit!De nyugi ,még nállam az irányítás:-))IMÁDOM AZT A KIS NYUSZIT!!!!!!
2009. máj. 28. 22:01
Jah a másik pedig hogy ha hívom,nem mindig hajlandó odajönni.Ritka,amikor egyből jön.De gondolom ez a makacsságából ered. Csak úgy fel tud bosszantani a drága,hogy csak néz..néz...és meg se mozdul:):)
2009. máj. 28. 21:57

Sziasztok!


Nekem egy 5hónapos francia b. fiú kutyusom van!Amióta nálunk van én mindig itthon voltam vele minden nap, mert nem dolgozom. Már teljesen szobatiszta,de ha csak 5 percre is kiteszem a lábam,akkor felugrik az ágyra és lepisilja.(előtte direkt kiviszem) Próbáltam hozzászoktatni,hogy nem vagyok mindig vele,de minden egyes alkalommal megcsinálja.Aztán megpróbáltam,hogy kizártam a szobából,de akkor az ülőgarnitúrát pisilte le a konyhában.És még hozzájárul az is hoz végigugatja az időt.Gondolom persze a hiányom hozza ki belőle, de már nem merem itthonhagyni egyedül,mert valamit lepisil.Ja és nem engedjük fel az ágyra vagy ilyesmi,és ha itthogyvagyunk nem is ugrik fel...tudja hogy nem szabad...Örülnék, ha lenne valami ötletetek, ha tudnátok segíteni.

1429. killah fr.bulldog (válaszként erre: 1418. - Rigoattila78)
2009. máj. 28. 21:27
Nagyon edes a kutyuli, hasonlit a Kilam-hoz.Gondolom sok oromet leltek benne.
1428. Tibi81
2009. máj. 28. 20:57
Sziasztok! Bosco elszenvedett egy harci sérülést! Éppen attól a kutyától akivel már napok óta játszik egy szuka vizsla: Ma biztosan bal lábbal kelt mert játék helyett egyből megharapta! És hol? A szeme alatt kb 2mm-re majdnem pont a szemébe! Hááát kibirtuk nevetés nélkül:-(((! Azt hittem felrúgom azt a kutyát! Ennek ellenére Bosco játszott volna tovább de nem engedtük!
2009. máj. 28. 15:14

sziasztok

van valakinek elado kutyuja

nagyon szeretem ezt a fajta kutyust

ha van valakinek legyen szives irni ide vagy privátba kőszőnőm

1426. Tibi81
2009. máj. 27. 22:05
Sziasztok raktam fel Boscorol képet hiszen ő is volt kicsi:-)))))
1425. katibaba (válaszként erre: 1418. - Rigoattila78)
2009. máj. 27. 09:23
Nagyon ari!!! És nagyon hasonlít az én kutyulimhoz .
1424. hajini (válaszként erre: 1418. - Rigoattila78)
2009. máj. 27. 09:21
jajj, nagyon aranyos. az enyém is pont így kunyizik:)
1423. H.Ancsi (válaszként erre: 1418. - Rigoattila78)
2009. máj. 27. 08:04
Hu nagyon komoly:) pont ilyen az én ördögöm is, pontosabban ilyen volt. Most 17 kg a drága.:))
1422. H.Ancsi (válaszként erre: 1419. - Diegobaba)
2009. máj. 27. 08:03

Szia, ha jól tudom három méretben kapható. Nekem kellene egy kicsi és egy közepes /nem tudom hány cm. ha ez nem elég csak délután tudom lemérni/

Mégegyszer előre is köszi.

1421. Diegobaba (válaszként erre: 1418. - Rigoattila78)
2009. máj. 26. 23:16
Édes kis képek :)
1420. Diegobaba (válaszként erre: 1417. - Tibi81)
2009. máj. 26. 23:15

Szia Június 12-13-14.én lesz a bulldog piknik és itt a linkje : [link]


Ha tudok segíteni még szoljatok csak!!!!

1419. Diegobaba (válaszként erre: 1416. - H.Ancsi)
2009. máj. 26. 23:14

Szia kollegina kellene a válasz,hogy mekkora a kicsik nyaka amekkora kiltix kell mert le kell fixálni a sráccal és ha minden igaz holnap utánra meg is van csak várom a válaszod!


Amugy a bulldog vízparti piknik Június 12-13-14.-én lesz!

A honlap címe: [link]

2009. máj. 26. 22:18
Sziasztok, tettem fel pár friss képet,bár már ezek óta is majdnem dupla akkora :-))
1417. Tibi81
2009. máj. 26. 10:20
Sziasztok! Ha lehet irjátok már meg pontosan hogy mikor lesz a Velencei tali mi is meg próbálunk kimenni:-))! köszi:-))
1416. H.Ancsi (válaszként erre: 1415. - Diegobaba)
2009. máj. 26. 08:26

Örülök, hogy jobban vagytok. Köszönöm előre is a Kiltixet, mert a régi már nem túl hatékony. Nem merem a kert hátsó részébe engedni őket, mert minden alkalommal, leszedek utána róluk jónéhány kullancsot. Peti kutya tavaly babésias volt, szerencsére időben elkaptuk, ugyhogy nagyon várom.


Velence mikor is lesz pontosan?

1415. Diegobaba
2009. máj. 25. 19:20

Hello kollegina te is ti is hiányoztatok megpróbálok aktívabb lenni!Nálunk annyi volt el is felejtettem,hogy kicsi Diegobaba mostanra gyógyulgat meg és közben volt egy gennyes véres dobhártyás gyulladásunk amihez kicsit a drága szivem csücskét be kellett kábítani a vizsgálathoz és az lett a vége,hogy most lassan már csak pár csepp van a fülcseppjéből de ahogy el kezdte kapni rá két napra visszajött az étvágya és főleg a bolondos kedve most megint olyan mint egy "Tazmán ördög"


A kiltix nyakörvet nemsokára kiderítem egy már meg van az 2500 ft szerintem nem rossz ár a boltihoz képest.

Írok a Hajninak,hogy szerezzen egy közepesset is.

Lehet hogy ma meg van a válasz lehet csak holnap sajna Bulldózernek nem voltam elég gyors de próbálom intézni ezt megigérhetem!


A Velence nekünk valószínüleg úgy lesz,hogy szombat este és vasárnap délutánig munka miatt de ha nekem beindul addig a másodállás és pont akkor lesz szoli akkor oda sajna nem mondhatok nemet de próbálom megoldani,hogy lejussunk és minden ok legyen!!!

1414. H.Ancsi (válaszként erre: 1412. - Diegobaba)
2009. máj. 25. 08:55

Szia, végre, hogy ujra itt vagy. Hiányoztál:))

Nekem kellene Kiltix mégpedig 2 db. Egy kicsi és egy közepes, mennyiért tudod? Velencei pancsira mindenképpen megyünk, ti?

1413. Diegobaba
2009. máj. 24. 13:47
Na azt hiszem mindenkinek válaszoltam akkor most bagózok egyet :) Szép napot mindenkinek!!!
1412. Diegobaba
2009. máj. 24. 13:45
ha valakinek kell kiltix nyakörv akkor jövő hétre lett egy rendelve :)
1411. Diegobaba (válaszként erre: 1400. - Bogyócska)
2009. máj. 24. 13:42
Szia Minden hónap első vasárnapján van a Hajógyári szigeten bulldog tali de állitólag minden hó második szombaton a Petőfi csarnoknál és szoktunk mi a Happy Bulldog Team csinálni vagy Fóton vagy bent a Népligetnél de az most volt pont 1 hete.Másikrül mostanában nem tudok!
1410. Diegobaba (válaszként erre: 1398. - H.Ancsi)
2009. máj. 24. 13:40
Igen itt is igaza van a kolleginának sok türelem kitartás is megteszi az eredményt csak nálunk roszkor futott rosz helyre puff kapott egyet azóta tudja mi a rend sajna így alakult még kisebb volt de IGEN nevelhető még ha pimasz is :)
1409. Diegobaba (válaszként erre: 1403. - BullDózer)
2009. máj. 24. 13:38
ok örülök neki akkor írok hogy ne rendeljen semmit mert sikerült megoldani bocsi a lassu válaszért de visszaolvasok írok stb kicsit lassu vagyok de ha tudok szivessen segítek.
1408. Diegobaba (válaszként erre: 1397. - Norbea)
2009. máj. 24. 13:37

Sziasztok 7 napossan már illik figyelni a gazdira de merem nyugodt szívvel ajánlani a terrier vérük miatt a leszidást és a seggre verést ne aggodjatok nem fog lelki beteg lenni de most nevelhető most tudtok rá hatni nektek úgy is jobban fog fájni a nevelés mint neki de a muszáj az muszáj.

Hát nem az úszás bajnoka a széles melkas miatt de megfelelő segítséggel és odafigyeléssel mindig kicsit vigyétek beljebb a vizbe és lehet hozzászokik de amugy ajánlaném a bulldogpiknik oldalt ott most lesz bulldogpiknik velencei tónál Júniusban és ott pl fel van töltve a bulliknak a part 30 cm rel hogy tudjanak benne játszani.

1407. Diegobaba (válaszként erre: 1395. - H.Ancsi)
2009. máj. 24. 13:32

Kedves kollegina megint egyet kell,hogy értsek veled.Nem szabad mindenben engedni,és néha meg kell vaditani a kajájukat a mienkel pl nálunk a májkrém nagyon bejött de ugyan ugy kap milánoit mint húst felvágottat stb de pl nálunk tudja,hogy tölem csak néha kap és ezért nem is probálkozik csak ritkán a feleségemről meg le se szakad mert ő mindig ad neki amivel semmi baj de mondtam neki ha nagyon leszokik a tápról akkor ő fogja visszaszoktatni mert abbül nem engedek,hogy azt ne egye!!!!!

De ha egy kicsit többet mozogtok vele és futtatjátok ne aggodj mint az éhes vad úgy fog ráugrani Diego pont ilyen ha kevesset mozog alig eszik de ha meg van a napi mozgása nincs ehetetlen a számára!!!

1406. Diegobaba (válaszként erre: 1393. - Hajini)
2009. máj. 24. 13:27
hehehehehehhehheeee nekem a derekam szokott ez miatt fájni átérzem kínodat :) hehe

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook