Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


1555. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 1548. - Rikyke)
2009. jún. 27. 08:57
Szia Williske is Kecskeméten szültett, de idősebb. Henitől vetted Rikit?
1554. katibaba (válaszként erre: 1553. - Julywhite)
2009. jún. 27. 04:53
Gyönyörű kutyusod van! :)
1553. julywhite (válaszként erre: 1550. - H.Ancsi)
2009. jún. 26. 20:57
Tettem fel képet Stitch-ről!
1552. H.Ancsi
2009. jún. 26. 20:14
Hé, kollega, hol vagy mostanság?????
1551. H.Ancsi (válaszként erre: 1549. - Killah fr.bulldog)
2009. jún. 26. 20:13
csak ismétlem magam, még egy kutyi:)))
1550. H.Ancsi (válaszként erre: 1547. - Julywhite)
2009. jún. 26. 20:12
kérünk képet, de izibe:))
2009. jún. 26. 19:50

Sziasztok!

Regen voltam feletek...Az az ujsag nalunk,h Killah fiu holnap lesz nagyfiu,legalanbbis remelem, ugyanis visszuk egy kislanyhoz paroztatni.Mar nagyon varom,h sikerul e.Es remelem ettol kicsit megnyugszik, mert minden kutyut megmaszna.Remelem mindenki jol van es a kis bulldozerek is.


Az ugatassal kapcsolatban, Killah nem ugat ha egyedul marad itthon, hanem sir, es az egesz haz mar messzirol ezzel fogad.Nem tudom mikor szokik le errol, nincs valami megoldas erre???

1548. Rikyke
2009. jún. 25. 21:01

KÉRLEK!!!!

Van valaki akinek a kis kutyusa 2008. november 30. -án született??? Kecskeméten?


SEGÍTSETEK!!!

Csak kíváncsiságból keresem a Rikim tesóit!!!

Köszi, ha segítetek!

1547. julywhite
2009. jún. 25. 20:45

Sziasztok!

Én még csak most regisztráltam.Nekem is van egy gyönyörű Francia Bulldogom,Stitch-nek hívják,és 8 hónapos.

1546. rigoattila78 (válaszként erre: 1540. - Lali75)
2009. jún. 25. 18:35
SZIA!Én is nemrég pont ebben a cipőben jártam,1 pár hónapja,de hála az itteni bullygazdiknak rászántuk magunkat a vásárlásra.egyébként velem volt az a hosszas téma:-),de mondhatom 1álltalán nem bántuk meg!!azóta teljesen megváltozott az életünk elötte csak a tv elött ülltünk munka után,most meg az egész családnak közös FELEJTHETETLEN PROGRAMOKAT szervezünk kutyasétáltatással egybekötve.A mienk is sokat van egyedül de nem láttszik rajta h megviselné,és a szomszédok se panaszkodtak még rá soha.A sok alvás az igaz de az ugatás,, hát a mienk az ugatos tipusba tartozik de :))ha egyedül van ok nélkül sztem nem ugat.Hát nemtudom segítettem -e vmit de én mindenesetre bátorítalak,és sok sikert
1545. garfield6
2009. jún. 25. 17:56

Sziasztok!

Ami az ugatást illeti, a mi francia bulldogunk kifejezetten néma, 2 éves létére nem tudja mikor kell ugatni, akkor szoktuk csak hallani a hangját, mikor a másik kutyán is ugat, ilyenkor tudja, hogy neki is kell, de két ugatással(ami inkább dörmögés) le is rendezi az ügyet:)Igaz ez kertes házban van, de ha be is csukjuk kicsit valahova,akkor is inkább nyöszörög, és nem ugat!Ja és a miénk a nagy kert ellenére rengeteget alszik!

1544. Picúrka_89 (válaszként erre: 1537. - Lali75)
2009. jún. 25. 14:07

Szia!


Nekem mindenki azt tanácsolta,hogy ha hazaviszek egy kiskutyát, akkor próbáljuk meg úgy alakítani,hogy pl akkor vegyek ki két hét szabit. Az első napokban meg kell szoknia, hogy teljesen idegen helyre került ezért nem árt,ha ilyenkor nem hagyják teljesen egyedül. Vagy,ha nem is két hetet,de egy hetet szerintem mindenképp érdemes ilyenkor vele tölteni,hogy könyebben beilleszkedjen. Vagy,ha olyan a munkehelye az embernek,ahol meg van határozva,mikor van szabadság, akkor nagyjából úgy alakítani a kutyavásárlást(persze,ha sikerül:) )!Szerintem sem lesz gond az ugatással:)

1543. Tibi81 (válaszként erre: 1540. - Lali75)
2009. jún. 25. 14:06
Ja azt azért jobb ha tudod hogy honnan veszed a kis kutyát ha nem értesz hozzá kérj meg valakit hogy segítsen mert az aranyos kis kutyából lehet egy horror és mindíg az állatorvoshoz hordod! Tehát jobb ha segítséget kérsz!
2009. jún. 25. 13:34

Sziasztok!

Nekem is van egy lassan 10hónapos fiu francisom :)

Nagyon édes pofa,tiszta engergia bomba állandoan :)

1541. H.Ancsi (válaszként erre: 1540. - Lali75)
2009. jún. 25. 12:55
Szia, ha van kedved lapozgass vissza, ezt egyszer már valakivel jól kitárgyaltuk, én azt tanácsoltam, és most is azt mondom, hogy egy módon tudod elkerülni, hogy ne legyen szomoru, kártékony, ugatós, rögtön kettőt kell venni. Nincs semmivel sem többö gond velük, mintha egy lenne - persze a költségeket kivéve -, viszont az öröm amit okoznak az nem dupla, hanem legalább 10-szer akkora. Hidd el, tapasztalat.
1540. Lali75
2009. jún. 25. 12:41

Köszönöm a gyors válaszotokat!

Ha esetleg van még valakinek tapasztalat nagyon szívesen olvasom!

Tibi81 elbizonytalanított hogy hosszú időre maradna egyedül a kutyus de katibaba már derülátobb volt:) a lakásbeli kár annyira nem fontos mert kutyabolondok vagyunk viszont mivel az említett spániellel ami ugatott kitartoan órákon át ... nos vele már kihuztam a gyufát a lakók elött! Ha nem ugatos és elvan viszonylag csendben akkor már megtaláltam a megoldást.

Ha viszont ő is ugatásba kezd akkor nekem annyi:(

Sok helyen olvastam hogy nagyon sokat alszik egy Francia Bulldog és jól elvan egyedül de a ti tapasztalatotok a legfontosabb hiszen ti már a kézközelböl tudtok segíteni!

Köszönöm hogy segítetek várom ha valakinek még lenne hosszászolása mert nagyon szeretnék egy kis csibészt de mivel sokat hagyjuk magára nem akarok rosszat neki sem!

1539. katibaba
2009. jún. 25. 12:19

Lali75!

Szia!

Mikor megvettük Luckyt mi is sokat dolgoztunk, és így ő is sokat volt egyedül a lakásban. Ő jól viselte , sajnos a lakás kevésbé. Unatkozott a drágám és így mindennel elszórakoztatta magát. Pl: tapétaszaggatás, ajtófélfarágás, szőnyegre pisikélés, és minden szétrágása amit véletlenül olyan helyen hagytunk ahol elérte a kisasszony. Egyedül a bútorokhoz nem nyúlt, amiért hálásak is vagyunk neki! :)

Ugatással nem volt gond, a szomszédok soha nem mondták, ők is imádják és ha talizunk velük a lépcsőházba akkor nem győzik simizni és dícsérni.

Nehezen lett szobatiszta merthát ahhoz hogy megtanulja sokszor le kell hordani. Azóta változtattunk a munkabeosztásunkon és így hogy sokat vagyunk itthon és van időnk lefoglalni már nem rosszalkodik annyit. :D Mielőtt elmegyünk hosszabb időre jól kifárasszuk , sokat sétálunk játszunk vele , hogy aludjon míg nem vagyunk itthon. De semmit nem bánunk , mert tapéta ide vagy oda , ez a kis bohóc minden pénzt megér nekünk.

1538. Tibi81 (válaszként erre: 1537. - Lali75)
2009. jún. 25. 10:33

Szia!

Mi is panelban tartjuk a kutyát. Ha kicsi kutyát vesztek annak szerintem nem jó ha 8 órát egyedül van mert napi 3szor kell neki enni adni és legalább négyszer wc-zik de van kutya pelenka rá kell szoktatni ha sikerül de a kajálás az fontos. Ha unatkozik akkor talál magának játékot legyen az bár mi! Nem mondhatom hogy biztonságban van a lakás egy unatkozó kiskutyától bár ha elpakoltok mindent talán nem okoz olyan nagy kárt! Ja és ők is tudnak ugatni:-)))

1537. Lali75
2009. jún. 25. 03:28

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek!

Panelban lakunk és a párom nagyon szeretne egy Francia Bulldog kiskutyát.Mindketten dolgozunk és napi 8 órát tuti egyedül lenne a kutyus. Probálkoztunk már spániellel de sajnos nem szokta meg a hosszú egyedüllétet és folyamatosan ugatott. Igaz az nem kölyök kutyus volt hanem egy 2 éves felnött kutya, 3 hetet tudott nálunk lenni mert szüntelen ugatása a szomszédok idegrendszerét megviselte.

Azt szeretném kérdezni hogy a francia bulldog nem ugatós típus-e?

Nem rendezi át a lakást mert most ujítottunk a lakáson ill nem okoz e gondot ha heti 3-4 napot 8, 8 és fél órát egyedül tölt mig mi dolgozunk a párommal. Nem szeretném ha szenvedne a kutyus vagy nem érezné jól magát...

Panel lakásban tartó gazdik segítségére és tapasztalataira számitok!

Köszönöm szépen!

1536. Tibi81 (válaszként erre: 1535. - Mickey39)
2009. jún. 24. 19:11
szia! Ird be a keresőbe a Francia bulldog lap.hu ott vannak kennelek biztos találsz neked megfelelőt.
1535. Mickey39
2009. jún. 24. 17:13

Sziasztok!


Lányomnak,és persze a családnak vásárolnék francia bulldog kölyköt,lehetőleg kant.Zalaegerszegen lakunk,ugyhogy max dunántul térségéből keresnék tenyésztöt.Augusztus elején lenne aktuális a vásárlás.Tudtok valakit ajánlani?Elöre is köszönöm a válaszotokat.


Mickey

1534. Rikyke
2009. jún. 24. 08:35

Senki sem Hoxázik? Senki sem jön ide a fórumra?

Nem tudtok Nekem segíteni?

1533. Rikyke
2009. jún. 23. 10:30

Nyomoznék is!!!! :)


Van valaki akinek a kis kutyusa 2008. november 30.-án született??? Kecskeméten?


SEGÍTSETEK!!!

Csak kíváncsiságból keresem a Rikim tesóit!!!

Köszi, ha segítetek!

1532. Rikyke
2009. jún. 23. 10:09

Sziasztok!

Millió ideje nem voltam erre!

Bulldog tali? Lesz? Mit tudtok erről?

Ki hogy van?

Legyen szép napotok!

Pussz

2009. jún. 22. 13:24

Sziasztok!



Segitséget szeretnék kérni, egy nagyon kedves kolleganőm szeretne francia bulldogot. Zala, Somogy,Vas megyében nem tudtok-e eladó kiskutyát.


Köszönöm Anita

1530. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 1528. - Norbea)
2009. jún. 22. 12:09
JAjj szegényke! Jobbulást és sok simikét neki!!! :)
1529. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 1527. - Abb9705ce4)
2009. jún. 22. 12:08
Néha még a Wli is guggolva pipil, pdig ő már másfél éves... Sztem ez kimondottan Bulldi szokás... :)))) Aranyos nagyon télleg. Wllis most úgy nagywc-zős pózt vett fel. Van a tlepen ahol lakunk, egy nagyobb körakás, általában arra visszük sétálni, ott mindíg kiszur magának egy kisebb követ, ráül a tetejére és úgy nagywc-zik. Esküszöm olyan mint amikor az emberek ráülnek a wc-re. Mindenki odáig van milyen muris... :))))))))
1528. Norbea
2009. jún. 21. 23:21

sziasztok!

hát sajnos nekünk se jött össze a bulldog piknik mert a kis drágánk előtte való nap kificamította a lábát. úgyhogy a doki mondta h ne menjünk vele, de a legviccesebb hogy másnapra más semmi baja nem volt... remélem lesz még és sikeresen el fogunk tudni majd menni!

2009. jún. 19. 18:00

Sziasztok!


Úgy látom zajlik az élet nálatok :). Hallottam én is a piknikről... nagyon jó lett volna elmenni, de hát sajna nem úgy jött össze. Majd egyszer.


Sok minden történt velünk az elmúlt időszakban, kezdeném azzal, hogy megkanosodtunk :)... s olykor-olykor rájön a görcs :), amit csillapít a plüs suzy-nk :). Szépen növünk, sokat eszünk, s estére ha lehűl az idő nagyokat sétálunk, ami nagyon tetszik neki, bár már 9 hónaposak múltunk, de még mindig guggolós pisilés van. Ez amúgy nem gond nekem...csak hát ekkora tökös dönci, ekkora pöcörővel:)... hát elég gyatra, főleg, hogy olykor leér a férfiassága, s csak azt lehet észrevenni, hogy körülötte nedvesedik a föld :).


Mostanában elkezdtem nézni a sprektum adásán a " Póráz két végét" nagyon sok okosság van benne, s igen érdekes. Ajánlani tudom mindenkinek. A neveléssel is szépen haladunk, egy viszont nekem sem megy... ha talál valamit a kertben, s tudja, hogy azt nem szabad... akkor tűz. Nehogy isten el tudjam kobozni:). Ezen még van mit dolgozni.


Nagyon szépek a kutyusotok... leviziteltem mindenkit, s öröm olvasni titeket, jókat mosolygok, illetve sokat tanulok tőletek.


Most megyek, remélem nem fog eltelni ennyi idő, hogy újra itt lehessek köztetek.


Puszika Nektek, arcnyalás:)


Sziasztok

1526. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 1525. - Gasparur)
2009. jún. 19. 15:53
nekem pedig bejön. átküldöm privibe a linket hátha úgy sikerül...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook