Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


3475. noccika
2010. okt. 6. 17:03
sziasztok! épp én is nézegettem az eladó kutyusokat :) és ilyen hirdetést találtam: "elado a képen láthato kutyák vagy el cserélhetö bicciklire vagy motora láncfürészre yorkira stb" és a képen látható kutyák közt volt mopsz, francia bulldog.... áhh egyszerűen elkeserítenek amikor ilyeneket látok, olvasok :(
3474. cincimo (válaszként erre: 3469. - Amira24)
2010. okt. 6. 12:48
szia!köszi szépen az úrfi nevében is a dícséretet.hát mi kunmadarason vettük 25ezerért.pestről utaztunk le 160km.szerencsére sikerült találnunk egy nagyon rendes párt akik pároztatták a kutyájukat.és nem tenyésztők.szerintem érdemes lenne nézegetned az e-dog.hu-t.mi ott találtuk.mindennap megéri böngészni mert naponta kerülnek fel új hirdetések.remélem sikerrel jársz majd. mi nagyon nagy örömünket leljük a picurban nagy bohóc az biztos.
3473. NémethB
2010. okt. 5. 20:47
Jobbulást a beteg kutymákoknak :-)
3472. Lili mamája (válaszként erre: 3470. - Marcell1)
2010. okt. 5. 06:35

Szia!

mi is tegnap kaptuk a második szuri sorozatot, meg tabis köhögéscsillapítót, kutyis bérescseppet

a doki azt mondta, hogy járvány van, én is észrevettem, a szomszéd kutyija is köhög.

remélem még pár nap és teljesn jól lesz, ha nem péntek megint doki, és megint szuri.

ma volt az első este amit végigaludtunk a gyógyinak köszönhetően. bár most reggel már köhögött, de jön a következő tabi.

remélem nálatok jobb a helyzet.

jó egészséget minden kutyikának!

3471. Lili mamája (válaszként erre: 3465. - Cincimo)
2010. okt. 5. 06:29

Gratulálok

naon cuki

Lili is imád az apján fetrengeni, hol a hasán hol a hátán, vigyázzatok mert ha most megszereti akkor tizenpárkilósan is fogja követelni:-)

néha már alig birom felvenni és cipelni a kisasszonyt pedig ő kicsi csak 9,5 kg.

most is az ölemben csücsül, mert ha nem megyek a lakásban neki ott a helye :-) és ha kiteszem mire megmozdulnék már újra bemászott az ölembe. nagyon elkapattam, igazi elkényesztetett hercegnő, imádom:-)

3470. Marcell1 (válaszként erre: 3464. - Lili mamája)
2010. okt. 4. 23:29
Yodával is ez szokót lenni. Mi már tudjuk mikor sárgás trutyi jön az orrán akkor már sajnos antibiotikum kell. Yoda is mihelyt kapott valami falatott köhögőt utána olyan mintha szamárköhögése lenne. Már kétszer átesett ezen 15 napos antibiotikum kúrát kapott. De még mindig szörcsög.
3469. amira24 (válaszként erre: 3466. - Cincimo)
2010. okt. 4. 20:45

Szia!

Nagyon aranyos ,szép kiskutya!

Megkérdezhetem, hogy hol vettétek, és mennyiért? Én is kiskutyát keresek,de alig van arrafelé ahol mi lakunk.

3468. cincimo (válaszként erre: 3467. - Drdd)
2010. okt. 4. 15:59
köszönöm:)
3467. Drdd (válaszként erre: 3466. - Cincimo)
2010. okt. 4. 15:36
Tündéri, nagyon édes kutyus :) Legyen benne sok sok örömötök :)
3466. cincimo
2010. okt. 4. 14:28
végre sikerült feltölteni a mi kis Alinkról képet:)
3465. cincimo (válaszként erre: 3464. - Lili mamája)
2010. okt. 4. 14:27
jobbulást Lilinek:)képzeld lett kutyus végre
2010. okt. 3. 12:51

Sziasztok!

Szegény Lili is beteg lett, szombat hajnal óta köhög és köpetet prüszköl mindenhova. Kapott szurika, de egyenlőre nem javul, alig tud aludni a köhögés szörcsögés miatt. Kamillateázunk napjában többször, szegény fecskendővel kapja, mert nem eszik és iszik semmit. Kis szuszmák egész nap az ölembe fekszik, nagyon bújós most. kicsit elhagyta magát. A mami meg aggódik, így most mindent szabad a kishölgynek.

3463. NémethB
2010. okt. 2. 19:52

Sziasztok


Úgy néz ki kezd megoldódni az allergiás próblémánk. Voltunk vele tegnap orvosnál, és mondta, hogy felesleges egy allergia vizsgálat, mert csak azt tudják megállapítani kutyáknál, hogy allergiás-e vagy nem, de hát a tünetek alapján biztos allergiás, szóval kaptunk gyógyszert amit megelőzésnek kell használni és kaptunk rohamoldót, ha véretlenül nagy baj lenne. Na, és persze mi is megpróbálunk vigyázni rá :-)

de azért köszönjük az aggódást :-)

3462. H.Ancsi
2010. okt. 1. 14:18
sima borvíz is megteszi és az a fülgyulladást is gyógyítja
3461. frb.Mira
2010. okt. 1. 12:49
Köszi hát olyan van nekem is köszönöm!
3460. Drdd (válaszként erre: 3457. - Frb.Mira)
2010. szept. 30. 15:58
Szia!Szegény kutyi :( Remélem hamar rendbe jön, szorítok neki.Sajnos nem tudok ebben segíteni, mert szerencsére még nem volt ilyen problémánk Majával. Én annyit tudok mondani, hogy nekünk a doki írt fel ilyen mosó-tisztító folyadékot, azzal kell a kis szemét, és a kis redőit az arcán tisztogatni minden második nap a gomba, és a különböző fertőzések megelőzésére. Ha érdekel a folyadék neve, akkor megírom.Jobbulást neki :)
3459. Vigyorex6 (válaszként erre: 3458. - NémethB)
2010. szept. 30. 09:24

Persze, hogy lehetséges, hogy fűfélékre allergiás.

Hát nekem az az utolsó infóm, (tavalyról), hogy pl. Szfehérváron egy teljes allergiavizsgálat 80.000Ft. Egy ismerősöm kérdezett rá mikor ott jártak. Neki is bullija van.

Hogy van most a kutyusod?

Spiky-nak legutoljára fültő- és nyálmirigy gyulladása colt egyszerre. Nagyon rosszul volt és gyakorlatilag lett még egy feje. Olyan csúnya volt, hogy két napig bőgtem. Kapott injekciókat. Első nap 3-at, második nap 1-et és most még tart a három hetes antibiotikum kúra.

3458. NémethB
2010. szept. 29. 20:24

sziasztok


szerintetek lehetséges, hogy a 8 hónapos francia bulldogom allergiás a fűfélékre? mert a hétvégén egy ismerősnél voltunk és ott kergetőzött egy boxerrel, és az ismerősnél sok a sziklakerti növény és utána vihettük azonnal orvoshoz, mert begyulladt a szeme és bedagadt a szájpadlása.

Az orvos adott neki szemkenőcsöt, mert szurit kapott és mostanára már jól van.

Esetleg valaki tud olyat, hogy kutyáknak allergia vizsgálat???

3457. frb.Mira
2010. szept. 29. 15:48

Sziasztok!

nekem van egy 7 hónapos fekete szuka francia bulldogom!Nagyon szeretem, de nagyon sok baj van vele!:S Most éppen az arcán egy 2cm és részen kihullott a szőr! elvittem orvoshoz és azt mondta hogy bőr gomba adott rá valami löttyöt amivel 3 naponta kell kenegetnem neki! Kérlek titeket, hogy ha valakinek volt már ilyen a kutyájával kérem segítsen mindenkit szívesen meghallgatok!Előre is köszönm!

Sziasztok!

3456. chilee85 (válaszként erre: 3455. - Noccika)
2010. szept. 28. 19:56
Köszönjük szépen! :)
3455. noccika (válaszként erre: 3453. - Chilee85)
2010. szept. 28. 08:42
nagyon cuki!!! gratulálok a helyezéshez!!!
3454. chilee85
2010. szept. 27. 21:25

Sziasztok!


A nejem mondta, hogy nemrég keresett vki olcsó fr bullit. Ha még aktuális, akkor nézze meg a köv linket:


[link]


Most találtam. Kicsi, de nagyon aranyos! :)

3453. chilee85
2010. szept. 27. 21:06

Sziasztok!

Tettem fel képet Liliről a hétvégéről :-)

2010. szept. 27. 19:32
Sziasztok!tegnap második lett Hercegnő a társasági kutyik között. Nagyon ügyi volt, és cuki a kis ruciban. Sajna nincs hely a képeknek, majd párom tesz fel a saját neve alatt, ha meglesz írok.
3451. H.Ancsi
2010. szept. 27. 13:28
előfordul ilyen, sajna kicsit keményíteni kell, ne foglalkozzatok vele, ha felkelsz hozzá és foglalkozol vele, azt hiszi ez a normális. Hagyd kicsit fesztiválozni, füldugó sokat segíthet:))))
3450. cincimo
2010. szept. 27. 11:57

sziasztok!

egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok h megérkezett a mi kis drágánk tök jó vele imádnivaló de éjszaka borzalmas. nagy nehezen elalszik majd az éjszaka közepén gondol egyet h ő játszani szeretne és alig lehet lenyugtatni h aludjon.mit lehet ilyenor kezdeni vele? másnak is volt/van ilyen problémája?vagy csak minket tisztel meg az úrfi?

2010. szept. 25. 18:59

köszönjük szépen:-)

holnap este beszámolok, hogy sikerült.

akár hogy is lesz, nekünk ő a világ legédesebb lánya.

már készül is a holnapra, nagyban horkol mellettem:-)

3448. H.Ancsi
2010. szept. 25. 13:20
nagyon szexi:))))))))
3447. macahari (válaszként erre: 3445. - Lili mamája)
2010. szept. 25. 10:59

Hát ez a ruci :D:D:D:D:d


annyira kis szééép :D:D:D

Nálam ő nyert :D

3446. H.Ancsi (válaszként erre: 3445. - Lili mamája)
2010. szept. 25. 10:35
szépségverseny tülruciban??:)))))azta! képet kérünk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook