Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen tortát süssek 3 éves fiamnak? fórum

Milyen tortát süssek 3 éves fiamnak? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 25. 06:03
szia,en keszitettem babapiskotaval,gyumolcsos joghurt es tejszin felverve,ezzel lerakva,be a huttobe,masnap eheto
2009. jan. 3. 22:39
milyet szeret?- beszéljétek meg-szerintem :)
2009. jan. 3. 21:26
tavaly volt 2 éves a fiam akkor Thomas a gőzmozdony volt neki barátnőm mester cukrász :-))Februárban lessz 3 éves a fiam és mindig 2 tortája van nagy bulit csapunk mindig idén valamit amit szeret mondjuk dínó --autó,vagy állatfarm.halacska valami lesz !a másik tortát én csinálom vagy rigójancsi vagy feketeerdó tortája lessz mivel én is cukrász lennék de időm és helyem simcs formatortára!!!!
2008. dec. 8. 08:03
Mikor kicsik voltak a gyerekeim volt autó,maci,vonat,nyuszi,óra tortájuk.Mindig én formáztam.Nagy sikere szokott lenni.
2008. aug. 14. 12:15
Nekünk régen a mama mindig olyat csinált, hogy sütött 3piskotalapot kettőt egymásra ragasztott lekvárral (esetleg más krémet is lehet közé rakni) és a harmadikat pedig elvágta átlósan és azt rárakta az elözöleg összeragasztottra ugy mintha háztetőt tenne rá, igy kapott egy házikot. Aztán szines cukrokbol tett a házra ajtot ablakot, csokibol kéményt. . . . a házetőt pedig megszorta reszelt csokival. . . imádta minden unoka. . . :)
2008. aug. 14. 10:53
:)
10. 7934d1ac97 (válaszként erre: 9. - Gyöngyi)
2008. aug. 4. 10:15
Ez nagyon aranyos! :D
2008. aug. 4. 09:30
Nyuszifej forma: Sütsz két kerek piskótát, az egyik a feje, a másikból kivágsz két cikket a tetejéből, meg a szembem lévő oldalról, ami középen marad az a csokornyakkendő, a két kivágott cikk a füle. Én csokisat szoktam, a krémmel rajzolom meg a nyuszi szemét, orrát, bajuszát, száját.
2008. aug. 4. 09:18

Szia.


Nálunk "kupolatorta" volt a lányom szülinapjára, fincsi, nem gej-édes, piskótás-gyümölcsös.

A képet megtalálhatod a képeslapjaim között. Ha igénylik a gyerekek, még tejszínhabbal "tuningolhatod", de anélkül is finom.


Ha kéred a receptet, csak írj.

2008. aug. 4. 09:15
én mély tálba rakom és egy nappal elötte elkészítem, és hűtőbe jól össze érik(aznap nincs olyan jó íze)szépen lehet szeletelni
2008. aug. 4. 09:14
Babapiskótából is finomat lehet készíteni.Áztasd be tejbe.Jénai tálba rakj egy sort belőle,arra egy sor puding(vaníliás vagy csokis)olvasztott csokival locsold meg.Így soronként haladj amíg tele nem lesz a tál!Hűtőbe teszed amíg megdermed,tetejére mehet a gyertya!
5. 7934d1ac97 (válaszként erre: 4. - 705b04a4b3)
2008. aug. 4. 09:11
Ezt valami mély tálba készíted hogy ne csússzon szét? Vagy torta formába? és megáll?
2008. aug. 4. 09:09

Szerintem keksztortát az a gyerekeknél mindíg bejön


A kekszet beáztatod cukrozott tejeskávéba és rétegesen teszed csokipudinggal(1 csom.pudinghoz 10dkg vajat keverj hozzá)másnapra érik össze az íze.Díszítheted francia drazséval azt imádják a Lurkók!


Ez egy elég gyorsan elkészíthető és nem töményen édes!

2008. aug. 4. 09:06
Ja és csokis volt!
2008. aug. 4. 09:06
Én vasaló formájú tortát csináltam neki,akkoriban állandóan azzal játszott,imádta a vasalót.Hát nem volt egyszerű,de nagyon boldog volt amikor meglátta.
2008. aug. 4. 09:03
Milyen tortát süssek 3 éves fiamnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook