Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudjuk magunkban lerendezni, ha minden szempontból kevésnek érezzük magunkat a párunkhoz? fórum

Hogyan tudjuk magunkban lerendezni, ha minden szempontból kevésnek érezzük magunkat a párunkhoz? (beszélgetős fórum)


1 2
50. szimba (válaszként erre: 49. - Szimba)
2008. okt. 6. 19:48
Mármint a kapcsolat! :)
49. szimba
2008. okt. 6. 19:48
Hú, hát nekem volt ilyen, nem is tartott sokáig.
2008. okt. 6. 19:38
Sztem ha ezt érzed,akkor nem jó a párkapcsolatod.
47. 2250724d1a (válaszként erre: 44. - Nyuszóóó)
2008. szept. 13. 22:24
Igazad van, tenyleg megkerdezhetnem, de az az igazsag hogy o ilyen, es kesz. Nekem nem megy mert en meg nem ilyen vagyok. Lehet hogy engem erzekenyebben erintettek a kritikak. Nem tudom. Nem mondta meg soha a receptjet.
46. a9ffc273fe (válaszként erre: 45. - Nyuszóóó)
2008. aug. 9. 10:11
Csak az esküvőre gondolj:) Nagyon boldog leszel a férjecskéd mellett:)
45. Nyuszóóó (válaszként erre: 43. - A9ffc273fe)
2008. aug. 9. 09:59

Szia magdusbaba!:)


Tod erre megint csak azt tudom írni, hogy igazad van, megpróbálom, amit már eddig is, mással foglalkozni, de nem mindig megy. Remélem valami történik, ami alapján változik ez a helyzet. Az esküvő jövő nyárra van kitűzve, pontosan még nem tudjuk, mert akkor egy időben több esküvőre is hivatalosak vagyunk, majd ezek alapján tesszük valamikorra. Augusztus vége felé szerintem :)

44. Nyuszóóó (válaszként erre: 41. - 2250724d1a)
2008. aug. 9. 09:56
"És dagadott a melle a büszkeségtől. Nem félt hogy sikerrel járnak. Ő a százhatvan centijével és kicsi melleivel, pipa lábaival úgy tudott megjelenni hogy meghült a levegő." Ez tudod az agyban dől el. Hogy mit hogyan tudsz elviselni, túlélni, megőrülni miatta, elfogadni vagy nevetni rajta. A legutolsó az, amit nkünk meg kéne tanulnunk, hogy hogyan lehet elérni. Pontosan azért, amit írtál is, h minket is minősít, h egy ilyen ember minket választott. És maximálisan így van, h hogyha lenne csak egy csepp önbizalmunk, akkor mennyivel vonzóbbak lennénk. Kérdezd meg édesanyádtól, hogy ő ezt hogyan csinálta:)
2008. aug. 8. 11:43

Nyuszóóó, szerintem egy kis időre tedd félre ezt az egészet, próbálj meg mással foglalkozni, foglald le magad, szervezz közös programokat és csak annak örülj, hogy imádjátok egymást. Mellesleg, amiket te gondolsz magadról, hogy a párod túl tökéletes hozzá, ezt gondolhatja így a párod is. Ha a fordított helyzetet nézed, te is kudarcként fognád fel, hogy mindent megteszel érte, és ő mégis kevesli magát hozzád, pedig tudod jól, hogy nem ezen múlik egy kapcsolat, hogy kinek milyen volt a gyerekkora. Félre ne érts, nem kioktatni szerettelek volna, csak elmondani, hogy képzeld bele magad a párod helyzetébe. Biztosan imád téged, különben nem kérte volna meg a kezedet és ha nem szeretne, akkor ezt nem hangoztatná. Olyat talált benned, amit másban nem talált, s ez a kincs neki mindennél többet ér. Te ott vagy neki, neked pedig ő és így vagytok boldogok!


Nah de ebből ennyi elég is, inkább megkérdezném, hogy mikor lesz az esküvő? Ki van már tűzve az időpont vagy még nincs?

42. Nyuszóóó (válaszként erre: 39. - 274c9996b8)
2008. aug. 8. 11:10
Igen, és ez a valami, ami engem bánt, ez valahol mindig jelen volt és túlléptem rajta, nem zavart különösebben. Azóta, mióta megtaláltuk egymást a szerelmemmel, azóta van ez, mivel felerősödött ez az érzés azáltal, amilyen jó ember ő és a barátai családja. Sok embert ismerek a munkámból kifolyólag és mivel több helyen is éltem. Több féle társadalmi rétegből szinén, de ahonnan ők valók, senki nem volt ennyire mondhatnám tökéletes. (holott nincs tökéletes ember) Szóval, az, hogy nekem gondom van az önbecsülésemmel és önértékelésemmel, az valahonnan máshonnan ered és itt jött ki, amit jelen esetben nehezebben dolgozok fel, mint ha más környezetben lennék. Vagy azért, mert elvált szülők gyere vok és ez sajnos kihatott rám, vagy vmi egyéb dolog miatt. Nem a női mivoltról van szó, mert senki mellett nem éreztem magam ennyire nőnek, mint mellette.
41. 2250724d1a (válaszként erre: 38. - Nyuszóóó)
2008. aug. 7. 23:39

Miért is adnánk fel? Mert egy olyan ember szeret aki több nálunk? Avagy nem ajándék az élettől hogy ez így van? Az a bajunk hogy minket irigyelnek, mert a legjobb jutott nekünk. Anyámnak volt igaza amikor megjelent a szülőfalujában az apámmal aki 2 méter magas göndör fekete hajú, sportos, jólelkű ember volt, mindenkivel kedves, és jó humorú, és mikor azok a nők akiknek semmi sem szent ráhajtottak, csak mosolygott magában hogy micsoda férje van, hogy mindenki irigy rá. És dagadott a melle a büszkeségtől. Nem félt hogy sikerrel járnak pedig fele olyan jó kinézete nincs mint nekem, mindig mondja. Csak én félek kihúzni magam, nem tudok megjelenni. Ő a százhatvan centijével és kicsi melleivel, pipa lábaival úgy tudott megjelenni hogy meghült a levegő. Én meg 175 , majdnem 90-60-90 es alkatommal, egy jó eredménnyel végzett egyetememmel, szegény bár kedves családdal úgy érzem hogy bárki is ki tud ütni engem a nyeregből?


Azért sírunk hogy nekünk túl jó jutott. Avagy nem örülnünk kellene, és megbecsülni azt az embert. Minket is minősít hogy ilyen ember minket választott egy életre társul. Azért mert elég értékesnek tartott ahhoz hogy ne más kelljen neki. És hűségesek. Mi kell ennél több. Én mától élvezem.


Mindenki értékes. Talán sokkal vonzóbbak is lehetnénk egy csepp önbizalommal.

2008. aug. 7. 22:58

Nem lehet lerendezni. Ez addig fent marad, amíg tart a párkapcsolat.


Vagy még utána is...


Ugye Zsizsike???

39. 274c9996b8 (válaszként erre: 38. - Nyuszóóó)
2008. aug. 7. 22:56

Az rendben hogy ertekes es csodalatos a parod ! Ezt mindnyajjan igy ezezzuk !De , megis van valami ami a TE emberi ertekeidet,önbecsulesedet SERTI,BANTJA ! Es ezt semmi keppen NEM szabad hagynod ! Hogy mi a helyes viselkedes , tett azt rajtad kivul senki nem tudhatja ! ?

De , a sajat emberi meltosagod NEM utolso sorban NÖ-i mivoltod erdekeben , meg KELL hogy talald a Te szamodra is elfogadhato lettezesi modot !

Talan regimodinak hangzik mindez ? ! De , hidd el nagyon könnyen sulyed el az ember a mocsarban ! Viszont annal nehezebb kimaszni belöle.....

38. Nyuszóóó (válaszként erre: 32. - 274c9996b8)
2008. aug. 7. 21:48
Igen, nagyon jól tudom, h mi váltja ki ezt az érzést és a következő lépés is megvan, de a végrehajtásanem megy, pedig hidd el, h a szerelmem semmit nem tett negatív irányban ez ügyben, h ezeket érezzem, mégis ez van. Viszont a másik oldalról meg azt mondom, mert ezt érzem, h de igenis küzdenem kell és nem egyxre kimenekülni ebből a kapcsolatból azért, mert nehezebb, mint másnak. Lehet, h nehezebb, de azért nem adom fel, h legyen más, akivel könnyebb legyen, de közel nem lenne ilyen értékes ember és nem lenne igazi szerelem. Ez csupán az én egyéni problémám, h bizonyos dolgokat nem bírok feldolgozni.
2008. aug. 7. 21:41
Ugye...:D
2008. aug. 7. 20:36
Ez nagyon komoly
2008. aug. 7. 20:30
Ma már igazán nagyra értékletem magam. Az én drágám kicsit bepánikolt az esküvő miatt. Mondtam neki hogy buta, mert olyan boldog lesz ezután amilyen soha. És hogy különben is piszok mázlista hogy egy ilyen nő hajlandó a felesége lenni. Erre nagyon megörült és mondta hogy igazam van, és hogy az a srác akit anno kiütött a nyeregből az most gyásznapot tarthat.
2008. aug. 7. 19:46
Azt mondom csajok, hogy ne értékeljük le magunkat!
33. spinneli (válaszként erre: 31. - Nyuszóóó)
2008. aug. 6. 19:05
ha nagyobb városban laksz, érdemes önismereti csoportokban eljárni, egy jó és figyelő közösség sokat segíthet abban, hogy felfedezd a benned rejlő értékeket.
32. 274c9996b8 (válaszként erre: 31. - Nyuszóóó)
2008. aug. 6. 18:59

Hat azt csak TE tudhatod hogy MI/KI valtja ki belöled ezt az egesszet ? Ha ez megvan ! Utanna tervezheted a következö lepesedet , hogy hogyan tovabb ? !

De , igy ilyen hozzaallassal semikeppen NEM maradhatsz hosszu ideig ebben a kapcsolatban , mert meg az egeszseged is megsinyelheti.

31. Nyuszóóó (válaszként erre: 30. - 274c9996b8)
2008. aug. 6. 18:51
Ez pontosan így van. Hidd el, ezekkel nagyon tisztában vagyok, csak a megvalósítása nem megy. Ebben lenne jó, ha vki segítene, hogy hogy lehet...
30. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Nyuszóóó)
2008. aug. 6. 16:41

1-ilyen lelkiallapot , hozzaallas hosszu tavon nagyon rombolo lehet RAD nezve !

Barhogy is van , barmi/barki is valtja ki belöled ezeket az erzeseket ? ! Ha , nem tudsz felulkerekedni rajtuk es elismerni hogy ; IGENIS TE is epp olyan ertekes vagy , mint a parod ,minden tekintetben !!! Valtoztatnod kell a sajat erdekedben. Az allando önmarcangolas , megfelelesi kenyszer hosszutavon kikeszithet,szerintem.

2008. aug. 6. 16:09
Amúgy a nők sokkal rosszabbak ilyen téren, mint a pasik. Komolyan mondom tök pofátlanok
28. Nyuszóóó (válaszként erre: 27. - 2250724d1a)
2008. aug. 5. 15:40

Tényleg nagyon egybevágnak a dolgaink..iszonyat mennyire:) Az agyamat eldobom, mikor az ember ráadásul a vőlegénye mellett kézenfogva, ölelkezve megy és madjdhogynem ki nem szedik a kzéből más nők. Annyira pofátlanok, hogy az ember jelenlétében teszik magukat...az sem számít, ha 30évvel idősebb a nő. Igaz az én szerelmem nem sokkal, de idősebb a tiédnél.


Én mondjuk ilyen "mutogatok más nőket neki" dolgot nem csinálok, mert azzal magamat aláznám le. Ezt hagyd, ha ők kellenének neki, akkor velük kezdett volna. Most azt ezek alapján, amit írtál te is megtehetnéd, h kirakod a húsboltot meg olyan rövid szoknyát vennél fel, amiben ha pasi lennél már kilógnának a golyóid...de minek, ez külsőség...egy nő, ezek nélkül is tud úgy felöltözni és kinézni, hogy forognak utána a férfiak. Azt mondják, a mutatom is meg nem is sejtelmes ruháknak jobb a hatása.

Uezt mondja az én szerelmem is, amit a tiéd. A pléjmatekok csak addig kellettek neki 18éves korában, mikor még az számított, h egy puccos helyen kivel jelensz meg aztán kielégítettepárx a szexuális szükségleteit. Azóta eltelt 10 év. Neki társ kell, akivel mindent megoszthat, a akibe szerelmes, akinek nem a vásárlásból áll az élet, akit imád reggel agyoncsókolni, mikor álmos kis feje van, akivel mesét nézhet :) Nem a miniszoknya...

Úgy gondolom, hogy egy dolgozó nőnek, aki családanya is igenis kötelessége tenni azért, h a párja oda legyen érte mindig. Kicsit kell foglalkoznunk magunkkal. Természetesen mindig vannak rosszabb napjaink, de akkor ezt a szerelmünk látja, és akkor csak betakargat, odabújik és alszunk. De ennyi fáradtság, azért, h ne hűljön ki egy kapcsolat megéri. Elég rosszul hangzik, h gondos asszony kell. Tény olyan nő kell, mint amilyet leírtál. De csak akkor tudsz boldog lenni, ha nem csak a gondos nőt látja benned, hanem A nőt...a szerelmét, akit még mindig jó nőnek tart, aki csak lehajol bepakolni a mosógépbe és már beindul tőle a fantáziája:)

27. 2250724d1a (válaszként erre: 20. - Nyuszóóó)
2008. aug. 5. 14:53

Tökéletesen azt mondtad el amit én is bármikor magamról. Pontosan ez a helyzet velünk. Nekem is gond a társadalmi különbség köztünk, és bár mindenki engem is nagyon szépnek tart, nagyon zavar hogy tapadnak rá a lányok, asszonyok. Pedig csak 22. De akárhova bemegyünk, legyen az orvos, irodai alkalmazott, fodrásznő, tanárnő,stb, mindenkinek felcsillan a szeme mikor ő megjelen. Mondjuk nem érintkezik sok nővel, de ha igen, akkor mind ugyanazokat a jeleket látom. Csillogó szemek, bájvigyor, hajigazgatás, stb. Mind azt mondja ő is és szüleim is hogy engem is mindenki megbámul az utcán, de én azt nem veszem észre. Tele vagyok komplexusokkal. Persze nem tesz jót a kapcsolatunknak hogy mind mutogatom neki a szebbnél szebb lányokat, hogy miért nem ilyet meg olyat választottál, de mind azt mondja, hogy nem olyan nőt szeretne akit mindenki megnéz az utcán, mert kihívó, hanem engem. Az is szerencse hogy becsüli azt is hogy egy nő gyermeket nevel, jó feleség és anya, mert nem néz le azért hogy én nem vagyok olyan hú de nagy sikeres nő. Szerinte annál nagyobb siker nincs mikor egy nő elmondhatja magáról hogy a családját összetartja, gyermekeit szépen neveli, a férjét szereti, és mindig megeteti, rendben tartja. Egy sikeres férfi mellé szerinte egy ilyen gondos asszony kell.


Mit ér egy férfi egy kirakatbábuval? Nagyon ostoba férfiak azok akiknek csak arra van szükségük.

26. a9ffc273fe (válaszként erre: 25. - Nyuszóóó)
2008. aug. 5. 13:32
Amúgy olyan nagy a különbség közöttetek anyagi téren vagyis ahogy mondtad más családból származik?
25. Nyuszóóó (válaszként erre: 23. - Agyca35)
2008. aug. 4. 17:45
Igen! Teljesen igazad van. Ezért tettem fel ezeket a kérdéseket és mondtam el az én esetemet, mert pont erre törekszem. Mindenkinek jobb lenne, a szerelmemnek és nekem is. Ő nem hallgatná a hülyeségeimet, én meg nem húznám le magam. Csak ehhez ezt az embernek saját magának is meg kell értenie először véleményem szerint, mert bármilyen jó is a színészi tehetségem, ezt eljátszani nem tudom. Mellesleg nem is tudok színészkedni, mert látszik a fejemen :)
24. Nyuszóóó (válaszként erre: 22. - A1baa7edcc)
2008. aug. 4. 17:42

Azért nem így van, h ő a szépség én meg a szörnyeteg :)))) Talán még a külsőmmel van a legkisebb bajom. Inkább, h ő milyen családból való és milyen életet élt és, hogy én milyet.

Nincs velem egyébként nagyon nagy gond, de ezek a dolgok sokx feljönnek bennem, miket leírtam. Azon is gondolkodtam, hogy lehet abban a mondásban valami, h ha az ember nem tudja saját magát elfogadni, akkor az sem nagyon megy, h elhigyje, hogy másnak úgy tetszhet, amilyen...igaz, nem?

2008. aug. 4. 16:08
Szerintem senkinek nem kell olyan nő,aki kimutatja azt, hogy "kevésnek" érzi magát a párjához. Egy nő igenis "mutassa" azt, hogy ő a lehető legjobb a párjának, ki kíváncsi arra, hogy: jaj, de kövér vagyok, nem vagyok elég szép stb..
22. a1baa7edcc (válaszként erre: 20. - Nyuszóóó)
2008. aug. 4. 15:50
Te vagy a szornyeteg a parod pedig a szepseg vagy ilyen sulyos onertekelesi zavaraid vannak?
21. a9ffc273fe (válaszként erre: 20. - Nyuszóóó)
2008. aug. 4. 10:32

Szerintem az egy nagyon önzetlen dolog a részedről, hogy a legjobbat szeretnéd nyújtani a párodnak. Viszont a kérdésre sajnos én sem tudom a választ!

Mondjuk, ha már megkérte a kezed, akkor biztos lehetsz benne, hogy téged szeret, mert szerintem egy pasi nem kéri meg csakúgy ,minden csajnak a kezét, ők tényleg akkor határozzák el magukat, ha ezt belülről is érzik!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook