Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek milyen a Vibra Tone? Érdemes megvenni? fórum

Szerintetek milyen a Vibra Tone? Érdemes megvenni? (tudásbázis kérdés)


19. zscser
2011. febr. 18. 14:20

Sziasztok!


Nekem van egy ilyen gépem, eladó. 4000 ft.

18. agie83
2011. febr. 10. 14:53
Sziasztok! Én most kaptam egy ilyen övet, és az a kérdésem, hogy ezt csak hálózarakötve lehet használni? Mert a képek és a leírás alapján az jön le, hogy bárhol lehet, van, aki biciklizés közben hordja, de nekem nem működik különállóan. Vagy feltölthető? A használati utasítás azt írja, hogy csatlakoztassuk a hálózatra...
2011. febr. 3. 15:17
nekem van ilyen övem:):) nálam használ, mondjuk én úgy csinálom hogy diétázok, naponta megcsinálok 150 felülést ( reggel, délben, este 50-50-50 db), és úgyanígy reggel, délben este mindig 1 órát rázatom magam az övvel:):) így 2 hét alatt kb 10 kg mínusz:):) de ha mellette nem tornáznék és nem diétáznék semmi hatása nem lenne...
16. sylvie68 (válaszként erre: 12. - KRISZTAL)
2010. máj. 26. 15:32

Bocsánat, de lemaradt az előzőből, az hogy személyi edző vagyok, és a suliban ezt tanultuk, és a gyakorlatban valóban ezt is tapasztaltuk.


Ha többet szeretnétek megtudni akkor írhattok is.

üdv.

15. sylvie68 (válaszként erre: 12. - KRISZTAL)
2010. máj. 26. 15:29

Sziasztok, érdemes megvenni a Vibra Tone-t mert a zsírsejteket fellazítja, DE!!! ez nem elég!

Vibra tone után mindig tessék tornázni (természetesen olyan gyakorlatokat amelyek arra a testrészre jók).

Ez ezért kell mert a zsírsejtek csak utána fognak szépen eltűnni.

Ha nem tornáztok a vibra tone után,akkor a zsírsejtek ugyanúgy vissza fognak rendeződni mint előtte. :((

jó tornázást!! :)

14. Tücke
2010. ápr. 15. 09:50

Hali!


Én használom és mellé diétázom vagyis követem a megadott étrendet ami le van fektetve a papíron:) nem nagy kunszt a neten lefordítani hogy miket is kell enni ha azt betartod akkor fogyni is fogsz:)

2010. febr. 3. 15:17

Ilyesmiből már volt egy világraszóló botrány


Kamu volt az elektromos fogyasztó öv

A magyar lakosság jelentős hányadát is kétségbe ejtheti az az amerikai hír, mely szerint hivatalosan kimondták: az elektromos fogyasztó-hasizomnövelő övek nem működnek. Az Egyesült Államok Szövetségi Kereskedelmi Felügyeletének elnöke az Index gazdasági rovatától életműdíjat kapott következő nyilatkozatáért: "Az egyetlen nyerő kombináció az, ha változtat az étrendjén és edzeni kezd."


[link]

2010. febr. 3. 15:00
Vibra Tone masszázsövet használ valaki?Mi a tapasztalat?
2009. szept. 7. 21:10

Sziasztok!

Anyukám már hónapok óta használja, és semmi hatása sincs. Ő is csak masszírozásra használja...

2009. szept. 5. 20:59
Sziasztok, jó régi fórum,de most csatlakoznék :)) ma kaptam meg ezt az övet, nagy reményeim feléje. Ha nem is fogyaszt, legalább ellazít, de azért érdekelne, hogy használ-e...Légyszi írjatok
2009. ápr. 12. 14:07
de en szeretem nagyon jo erzes.
2009. ápr. 12. 14:07
nekem is van egy hete de nem sokat hasznalom mivel kisbabam van es nagyon lefoglal. ha lesz valami valtozas majd meg irok
2008. okt. 28. 10:24
nekem van vibra tone-om kb egy hónapja. sajnos nincs időm mindennap használni, de sztem jól megdolgoztatja a zsírt. amúgy eredmény még nincs, mivel mellette nem diétázom. de ez az én bajom, sajnos gyenge vagyok. de ha diétáznék tuti lenne eredmény.
2008. aug. 3. 18:27
Hujeseg!Szerintem inkabb mashova ted azt a penzt.A mozgast semmi sem tudja potolni!
2008. aug. 3. 18:20

szia szerintem ne vedd meg mert nem ér semmit mást nem csinál legfeljebb megmasszírozz de hogy fogyni nem fogsz tőle az tuti

többet ér fél óra torna mindennap mint mindennap fél óra masszírozás

2008. aug. 3. 18:02

Szerintem felesleges ilyeneket venni fogyáshoz, pénzkidobás-

Persze ettől még sokan megveszik:)

3. 4c35511f0b (válaszként erre: 2. - Vorozhev)
2008. aug. 3. 18:01
masszírozó /alakformáló öv
2008. aug. 3. 17:53
MI az???
2008. aug. 3. 17:11
Szerintetek milyen a vibra tone? Érdemes megvenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook