Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy 50 éves férfi CSAK azt akarhatja egy 22 éves lánytól - avagy kizárt a normális kapcsolat? fórum

Egy 50 éves férfi CSAK azt akarhatja egy 22 éves lánytól - avagy kizárt a normális kapcsolat? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
394. eb673dfdcb (válaszként erre: 393. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 5. 08:46
Hogy nem lennénk ösztönlények?.. ezt kétlem...Nos a szexuális ösztön vagy az éhség és az életösztön ugyanúgy jelen van életünkben csak ahogy Te mondod a média által befolyásolva és torzítva..Várj ha jól tudom, nem volt James Bond film a 20-as 30-as években akkor miért kötöttek oly sok nagykorkülönbséggel házasságokat(vagyonmegtartás vagy rangmegtartás céljából pl.)..Akkor ott mi butította az embereket?? Hmmm?..Vagy vegyük a bizonyos etnikai hovatartozású embereket vagy az Indiában élő embereket miért van olyan sok korkülönbségre alapozott házasság??? Szerinted??....Az ember ösztön nélkül nem élne napjaink meghatározója az ösztön..PÉLDÁUL MANAPSÁG A TÚLÉLÉSI:))
393. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 389. - Eb673dfdcb)
2009. jan. 29. 12:13

ösztön v. sodrás?

egyértelmű hogy sodrás... ösztönről max ha elmegyünk íjjal vadászni az erdőbe akkor beszélhetünk! a szexuális kapcsolatokat meg már nem ösztönösen hajtjuk, hanem mondhatni az agyon modernizált világba mindenki mindenkivel!

És ez szerintem mind sodrás, és e sodrás a média és manipulálja, irányítja ezt a nép butulást! Így csinálnak újra rabszolgákat, teljesen totálisan lebutítják a népet! Ide belehet hozni a filmek manipulálását James Bond a vén kéjenc mindig tőle 20-30évvel fiatalabbal, itt a szemet bántó EMO jelenség(öngyilkos hajlamú tinik)!!!

És hogy ösztön lények lennénk, nem hinném!

Inkább egy nyápic népség! És nem csak itthon!

Ha tanultál történelmet megérted a nézeteim!

Mikor annak idején kimertünk állni magunkért a belügyminiszter minket lövetett!

A Négerek Amerikában 150 év elnyomás után mertek nagyok lenni!

Szóval mindig hagytunk olyanokat felül kerekedni rajtunk akiknek a saját zsebük tömése fontosabb volt mint akik meg termettették nekik a javaikat!

És ha már az erősebbről van szó! Akkor nem hinném, hogy egy 50év körüli emberke egy korombelit oly könnyen ledurrantana puszta kéz - puszta kéz elleni meccsbe!

(na gyors hami, azt vissza a bemutatóra)

2009. jan. 29. 10:15
Vannak házasságok amik egyenlő viszonyok mellett is működnek, de sokszor látom , nem mindenhol van ez így...Dominancia uralkodik, alá-fölé rendeltség...Pénz, hatalom..sajnos..Itt az egyik fejet hajt(többnyire a nő) és hallgat és idomul 1000-rel....Aztán a keménykezű nő(papucsos férfi) a következő, ő keres, többet vagy épp ő a pénzügyminiszter otthon....
391. eb673dfdcb (válaszként erre: 388. - 3fa6a2d4ec)
2009. jan. 29. 10:10
Ösztönösen a szépet, jót, fiatalt keressük.Akiben láthatjuk gyermekeink arcát.....Ez az állatvilágban is íy van, a feltűnöbb(CSINOSABB)erősebb győz!!...A férjénél ez az ősi ösztön erősebben dominál...ennyi
2009. jan. 29. 10:08
És még valami, halálosan szerelmes a férjébe, de sokat változott miatta, de kérdem én te nem idomulsz a párodhoz? Ki nagyon , ki kevésbé csiszolódik!...Én is "jólmegaszontam" a férjének, de nevetett rajtam.Jó ember, de Ő kimerte jelenteni, hogy gyarló és a szépség kapta meg barátnőmön....Nos persze egy értékes ember a barátnőm aki dolgozott eleget életében és okos, de erősebb jellemű a férje...Állandóan beosztja az idejét, hogy mindent megtudjon csinálni-ez által megfelelni a férfjének és önmagának-feszített az élete, de vállalta.Néha kiborul, de szereti ezt a közeget és a férjét.
389. eb673dfdcb (válaszként erre: 388. - 3fa6a2d4ec)
2009. jan. 29. 10:02
Nem értek Veled egyet, de nagyon jó a hozzászólásod :)..Szóval miért kell a csak a mai társadalomban sodródnia egy embernek? Mi volt az ókorban amikor olyan és annyi fiúcskát és lánykát kaptak a patríciusok amennyit akartak? Ösztön vagy sodródás? Nem hasonlít egy kissé egymásra? Hisz ösztönlények vagyunk:)...Nem, de?
388. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 387. - Eb673dfdcb)
2009. jan. 28. 16:29

Elég érdekes kapcsolat lehet! :(

És a barátnődnek ez miért éri meg?


mert én amondó vagyok, és leírtam pont ezt!

Hogy igen az idősebb fél, rá erőlteti a nézeteit és gondolatait!

És számomra ez nagyon érthetetlen, ez miért jó?

Végeredményben, már rég rájöttem!

Az emberek most már egyre kevesebbet gondolkodnak, inkább csak sodródnak valamilyen formában az árral... és jellemtelenül a média segítségével "droidosodnak"

Ezt ne vedd sértésnek mert itt nem csak a kapcsolati dologról van szó...

hanem érzékelhető az élet egyéb területein is!

És ez engem irritál, mikor az emberek majdnem gépiesen szenvednek a sodrásban! És be képzelik azt hogy ez mennyire jó és szép!

2009. jan. 27. 12:06

Szóval visszatérve a témához..:)))))...Van egy ismerősöm akiknél több mint 20 év a korkölönbség...Szóval nem könnyű a kapcsolatuk, de működget...A csaj sokat változott, hogy a pasinak megfeleljen.Egyszer megkérdeztem a pasit(barátom, haverom), hogy ugyanmár miért jó egy fiatallal együttéélni?

Nevetett és azt mondta:-Nem hazudok, egy fiatal egész egyszerűen "keményebb és finomabb a bőre..." illetve lehet még idomítani, ami nem mondható el a 30-on felüli nőkre!...Szóval pl.van ilyen is(megjegyzem kapott a haverom a fejére ezek után, de nem akart Ő senkit se megbántani, csak a véleményét kérdeztem).Természetesen szereti a párját és kényezteti, de hát ezt válaszolta a kérdésemre..Ilyen is van!

2009. jan. 26. 19:56

kedves idegen!

köszönöm privát diszkrét leveled!

De tévedsz!

a rendőrség sok dolgot -külsősökkel csináltat!

pl: számítástechnikai szinten! -tehát e részről ismerek pár fakabátot!


és még éjszakai szórakozó helyekről! És van pár volt osztálytársam, és egyéb ismerős ottan! így van szabad bejárásom a kékekhez!

szar a feltételezés!

de hát ez van kinek mi!

és hogy az elmúlt 2évbe kb 10 alkalom volt hogy beléptem a rendőrség edző termében a tatamira ilyen kapcsolatok miatt!

és most is mehetnék csak se időm se energiám, hogy le járkáljak kicsit ütögetni!

:) meg tisztelő volt a diszkréció! csak ezt egyértelműen ide is dobhattad volna kedves idegen!

és még egyszer leszögezem : NINCS közöm a szervhez csak ismerek egy jó párat!

2009. jan. 26. 09:11
jaj nem nyomultam -én ilyen kedves vagyok általában-csak kiváncsi voltam egy keményfiúra mennyire buknak?:) Választ megkaptam, értettem főnök...:)
2009. jan. 26. 01:05
na go 4óra pihi azt go neki a hétnek!
383. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 381. - Eb673dfdcb)
2009. jan. 26. 01:04

Nem haragszom rád! :)

Csak piszkálja a csőröm ha egy ilyen alak kóstolgat! És ha ez még fenyegetéssel is tarkítja! :)

és ha elolvasod azt amit meg ismételtem neki nem egyszer akkor érzékeled hogy igazam van :) :D

Eddig is volt pár komoly komment -de érdekes míg nem tévedt ide. Addig elég jól mendegélt, és ha vissza olvasod soraim -meg is értesz talán :) vagy elfogadod ahogy ezt mást tette - vagy ha nem tetszett akkor nem feszegette a dolgot, hogy miért az mellékes... aki meg feszegette és félre értette Ő neki, oda is tettem hogy meg beszélhetjük ... de nem volt rá vevő :D


a témát én mondhatni le futottam rég :)

és magam ismétlem ebben :)

max az lenne a más fajta hozzá állás ha valaki adna korrekt dolgokat :)

pl neki miért is jó ez annyira :D

és ha meg győz arról hogy igen jó ez neked jó

És nem csak a sarokba vagy állítva és meg mondják mit gondolj mit csinálj

és nem egy vén perverz fasznak a rabszolgája

és totál épp agyilag akkor

talán én is úgy állok hozzá :D

és felteszek jó pár kérdést és ha arra is válaszol kellő mértékben :D akkor oké :D

:)


elfogom fogadni - de itt talán humor helga az egyetlen akiről tudom, hogy több is van benne ... és tudja hogy engem az ő és a barátja közti különbség zavar - de nem erről parázunk ha beszélünk egymással msnen :)

És ő tudja hogy én ilyen kis gyagyás fajta vagyok :D hogy a szám mint a bécsi kapu!

és tudja hogy első kézből le osztom:)

És nem azon akad fent :D amin itt egyesek :)

és érdekes a pasijáról is ahhoz képest sokat tudok de ez már az ő magánszféráját sértené ha itt taglalnám :) és nem vagyok olyan hogy ilyeneket csak így ki dobok!

:)


nem vagyok harag tartó (annyira) :) De rád nincs okom haragudni, vagyis én úgy érzem! :)

2009. jan. 26. 00:49

kezelhetetlen vagyok! :)

ha nem hiszel nekem, kérdezd meg anyukámat! :D

amúgy meg szerintem önmagadból kiindulván dobtad fel e tényt! :D


Fogalmazás - te fenyegetsz megint, nem én :D

ma se lett semmi bajom :D

igaz ha ma valaki belém kötött volna, nem úszta volna meg

egész nap stihl fűrésszel durvultam az erdőben erdész barátommal! (pusztán baráti szívesség)


és vegyél vissza a lendületből kis pajtás (fenyegetésre célzok)!

ha annyira akarod gyere itt vagyok :D

de ne pofád koptasd!

MERT EZ ÍGY NAGYON KEVÉS!

És eszméletlenül szánalmas, nevetséges! :)


a szó használat

nem így írtam volna :)

gyúrjál még egy picit!

és nem kell templom nekem, bocsi nem fogok akkora tömeget le pusztítani mint a kereszteshadjáratok melynek alapja -a vagy hívő leszel, vagy kinyírunk! Nem erőltetném én senkire az én hittem és nem is tudnám! mivel magamban hiszek, és aki meg hisz bennem, az bizta, hogy bizalmi körömben van, és nem az elveimért hisz bennem, hanem mert tudja ha gáz van rám számíthat!


de ezt neked magyarázhatnám reggelig :D

akár csak azt hogy ne ez alapján vonjál le ily magasztos vagy épp szánalmas dolgokat!

Mert ez így hasonló elfogult előítélet mint ami bennem van a topik címe iránt és asszem volt pár hangsúly, hogy nekem miért nem tetszik és miért nem tartom normálisnak!



És szerintem nézd meg soraid súlyát! :)

Én fajulók addig hogy (fenyegetés) :D

:D amit le írtam azt le írtam

te meg ne itt legyél nagy fiú, ha ennyire kemény vagy, és ne akarj meg bújni a szaros plecsnid mögé, ha egyáltalán van! :)

de ha gondolod pécsi rendőr főkapitányság edző terme és tatamin is lejátszhatjuk! kesztyűbe vagy anélkül, nekem mindegy! Amúgy oda meg szabad bejárásom van! És gondolkodj el vajon miért? mielőtt tovább izmoznál neten!

köszi

381. eb673dfdcb (válaszként erre: 379. - 3fa6a2d4ec)
2009. jan. 25. 22:57
ÖÖÖÖ...izé nem szeretnéd abbahagyni?:)) Most komolyan...A témára öszpontosíts:)))...Nincs harag?Ugye?:)
2009. jan. 25. 22:55
SWAT kedves...NE FOGLALKOZZ VELE...Inkább azt mondd meg buknak a csajok az egyenruhára?:)))))
379. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 378. - Fdc262694a)
2009. jan. 25. 20:29

Még mindig itt lovagolsz :D

jajj nem informatikus vagyok :)

de informatikában vagyok!


és a diplomás infos és köztem nagy a különbség :)

a diplomások infon belül, vagy graffikára mennek, ha okos félék (mert abban van a nagy pénz még itthon is!)

ha meg elvetemült kocka akkor a tömény programozásra megy!

programozásról én felületesen tanultam

kivéve a weblap szerkesztés, mert sajnos az vizsga anyag volt! Még jó hogy hálózatokat sikerült kihúznom :)

és a gyakorlati vizsgám meg egy komplett gép összeszerelése volt mivel országos versenyen

az ecdl-t meg kaptam első hellyel így sok mindenből nem kellett vizsgáznom- hála a sulinak :D

és a kis kockaságomnak!


és nem vagánykodtam :) mert nem szokásom! :)

ha vagánykodnék akkor igen csak másra és nem erre! :)


-a másik dolog! Ami kajak nagy tény!


Ma Magyarország több mint 70%-a nem tud helyesen írni, sem beszélni! (ha nem hiszed el, akkor beszélgess el nyelvészekkel)

És baszki ismerek Diplomás emberkét aki nálam súlyosabb hibákat követ el! Neten is meg élőben is!

És nem hinném, hogy ez miatt ítélkeznek felette -mert egy eszméletlen jó ügyvéd!


Amúgy meg már említettem a lényeget, hogy kajak le s***om a helyesírást!

mit pacizol ezen ?

nehéz a felfogásod rajzoljam le 3d-be

vagy webkódolásba fogalmazzam meg (html, js, php...)?

úgy megérted? Feltudod fogni? :D vagy még oly szinted sincs?

amúgy egy puszta tény a diploma az emberek nagy részét be hülyíti

-mert ha egy fogyatékosnak elmondod hogy nem akarsz vele rajzolni ő ezt megérti!


/ de te ? / -hogy nem hat meg a helyesírás?

:D :D :D :D :D

és gyere valami normálisabb dologgal személyesen ha már annyira velem akarsz kezdeni! Vagy ha annyira zavar - gyere el és taníts meg!

(helyes szavanként egy feles v. egy sör v. 1ésmás (valami jó féle korombeli csajtól, 24-27év közt, Fekete haj, zöld szem, 160-170centi, 55-62kilóközt 85B minimum és oltári popsi) ) :D és mindjárt menni is fog :D

378. fdc262694a (válaszként erre: 349. - 3fa6a2d4ec)
2009. jan. 25. 20:02

Ha jól rémlik, valakinek vagánykodtál, hogy te informatikus vagy és mindent tudsz.

Tehát, te is hencegtél.

Az összes fiú ismerősöm informatikus (egyetem, főiskola) és mind tud helyesen írni. Azt hiszem, sose kaptak volna diplomát, ha ez nem ment volna nekik.

De úgy gondolom, hogy te vagy diploma nélküli informatikus vagy (ebben az esetben inkább nem is neveznélek annak) vagy GDF-en szerezted a diplomád, amiről mindenki tudja, hogy sz..-t se ér.

És nem hencegni kívántam, csak jelezni, hogy nem kell ahhoz magyartanárnak lenni, hogy valaki ismerje a magyar helyesírás alapvető szabályait.

2009. jan. 25. 19:50

Tény! de én tudom mire számíthatok !

És tőlem lehet segítséget is kérni...

És akik ismernek elmondhatják, hogy sok mindenben nem értik meg a "túlreagálásaim"!!! De és itt jön a lényeg ettől még nem írnak le, mert tudják, hogy ez valahol néha nekik is jó, főleg mikor elgondolkodtatom őket!


és ha már itt tartunk idézetem!

"Nyisd ki szemed, lásd amit én, hogy ki merre megy,

Mennyi veszély, mennyi út de helyes az csak egy,

Mit nem járnak, nem látnak, mert?többet várnak,

Az emberek az élettől, inkább pokolra szállnak,

Nem szánnak, se bánnak, meg semmi bűnt így élnek, "

Ebben van a hangsúly

kicsit lefordítom, hogy megértsd!

Én látok, és a helyes úton is járok!

míg mások akiket tömegesen csak "DROIDnak" vagy "birkának" nevezzek ők nem látják azt amit én!

Vagy épp látják, csak a fejüket homokba dugva elfogadják! Vagy nem mernek rajta agyalni hogy ez hová fajulhat, és süllyedhet!!!!

De mindegy, nem szokott érdekelni ki mi alapján, hogy vélekedik! És mint említettem mindig nyitott voltam és vagyok a félre értések meg beszélésére!

Aki meg ezzel nem él, az így járt! de el agyalhat, hogy ő valójában milyen, hogy e topik alapján milyen szintű következtetések ró rám, anélkül, hogy ismerne komolyabban!!!


És asszem ebben megint csak kajak igazam van!

hisz emberi kapcsolatok során, nem egy két pont alapján ítéljük el az ember társainkat!

És hogy én elítélem az ilyen kapcsolatokat, az meg egy más tészta... mivel asszem igen korrekten levázoltam már itt a nézőpontom! És igen csak vissza lehet olvasni! De ha ezt nem tudja valaki elfogadni ez van, de én úgy érzem eddig senkitől nem határolódtam el ha esetleg más oldalról is eszmecserét szeretett volna fojtatni!


És mások nézeteit is elfogadjuk még akkor is ha nem tetszik nekünk vagy számunkra esetleg bántó

de bírjuk őket! de ha még sem és csak elviselésről van szó akkor megint gond van a fejekben mert az jellemtelen kétszínűség!


és egy párkapcsolati példám ide is írnám

bariném fojton kirakta az asztalra a tamponját mikor meg volt neki - 1 szer szóltam neki miatta és érdekes mód utána nem rakta ki (ez is irritáló volt számomra de elfogadta)

ugyan úgy ahogy én is tőle, hogy este v. épp ha olyan van akkor kapcsoljam ki a mobilt -és én is elfogadtam !

ettől függetlenül együtt éltünk 10hónapot azt valahogy kajak nem a gondolkodás vagy szokásaink miatt mentünk szét! De ez megint más tészta!


na remélem most már le pattansz a dologról és magadba szállsz! És remélhetőleg egy normális épp kézláb dologgal válaszolsz!


-csak ennyi van benned


e szóhasználat tőlem, mikor nem értem azt hogy végeredménybe most mire is gondol valójában az illetékes és mert nem azokra a konkrétumokra add választ, vagy éppen vissza kérdezést

ami mondjuk kifejezetten érdekelne!

és e szóhasználat végén

a felkiáltó jel -az ugye bár erőteljes kijelentést takar

a kérdőjel meg ugye - elég egyértelmű! (hogy te úristen, mi a fa** ennyire nem érzékelted azt hogy milyen vonal felé kéne lépned) (vagy azért mert droid vagy -a szinted a talajvizet sem éri el) és e részt nem boncolgatnám tovább!

2009. jan. 25. 18:10

...

Kacckacc...

ha csak ennyi van benned! :)

És ezt most kivételesen nem taglalom! :)


de kis gondolkodás serkentő idézet!


"Nyisd ki szemed, lásd amit én, hogy ki merre megy,

Mennyi veszély, mennyi út de helyes az csak egy,

Mit nem járnak, nem látnak, mert?többet várnak,

Az emberek az élettől, inkább pokolra szállnak,

Nem szánnak, se bánnak, meg semmi bűnt így élnek,

Elfordulnak azoktól, kik segítséget kérnek,

Rettegnek és félnek sokan, mert nincs védelem,

Ha? szolgáltok és védtek? hát miért folyik vér kérdezem!

Faszt a szátokba, nem halljátok lőnek!

Odébb meg egy árokban esnek neki egy nőnek,

Igaz ..pénz beszél, kutya él ,hogy ha kap,

Ételt de még azt se, és nem érted miért harap,

Ahogy másokkal bánsz, majd úgy bánnak veled meglásd,

Mikor mögötted állnak, mondják itt a sírod ezt ásd!"

TM & Riddler - Gyűlölet

375. ágnes7009 (válaszként erre: 374. - Eb673dfdcb)
2009. jan. 25. 11:47
Teljesen igazad van,okosan értelmesen irogassunk
2009. jan. 25. 11:39
Jézusom hova fajulm ez a portál?..Nah ne má fiúk, lányok ez vsak egy téma, nem egy vérremenő vita! Ehh ...Az alap vitatéma az 50 éves és a 22 éves közti normális avagy nem normális kapcsolat ...Szóval meg sem közelíti a pedofília korhatárát...Hogy jutottunk idáig:)))) ..Nah akkor inkább-tanácsolom-erről értekezzünk okosan és értelmesen!...
2009. jan. 24. 22:34

Felmentősereg :D

Én nem kértem fel senkit :D

ez a poén... Talán most már az is zavar, hogy Helga ismer és tudja hogy ez nekem bántja a nozim -de ismer más hogy is! :)

és nem csak e topik alapján vont le következtetést!

hogy milyen is vagyok!

De én nem teszem a jófiút senkinek, és nem is zárkóztam el soha senkitől, hogy te ezt mondod én amazt és nem beszélhetünk másról amiről mondjuk hasonló gondolatokkal rendelkezünk!

és ha olyan volt én senki elől nem zárkóztam el, hogy az esetleges félre értéseket ne beszéljük meg!


Wikipédia -


Pedofília a múltban és a jelenben


A felnőtt-gyermek testi viszony korszakonként és kultúránként eltérő megítéléssel bírhat.


Az ókori Rómában és Görögországban teljesen természetes volt, hogy felnőtt szexuális kontaktusba lépjen nemileg éretlen, vagy alig érett fiatallal, de más országokból és kultúrákból is maradtak fenn ilyen tartalmú írásos emlékek.


Bizonyos kultúrákban ma is gyakori a gyermekanyaság vagy gyermek házasság (12 év környékén) és az ottani törvények nem tiltják, bár ma már egyre kevesebb az ilyen társadalom.


Napjainkban közhely, hogy a serdülés nemi érés folyamata felgyorsult, a gyermekek jóval hamarabb jutnak részletes információkhoz a nemiségről, mint korábban bármikor. Azonban vita tárgya, hogy a gyorsabb testi fejlődéshez szellemi érés is társul-e.



Miért büntetik?


A jelenleg élő társadalmi felfogás szerint a gyermek szellemileg éretlen, nemisége formálódó, szexualitása kialakulatlan, ezért nem képesek helyesen értékelni a szexualitást. Bármilyen módon (erőszak, késztetés) történő ráhatás testi és szellemi fejlődésüket negatívan befolyásolhatja. A védendő érték: a gyermek egészséges fejlődése a ma a köztudatban élő felfogás szerint.

-----------

ha lezártad a dolgot!

Akkor miért is reagáltál ? :D

:D dike öcsém -fenyeget és okít

vajon tényleg a közegnél vagy, és tényleg a bűnt üldözöd? :D

de hát a photoshop csodákra képes :D

2009. jan. 24. 21:55
Tudom:)))) azért szóltam h nyugodtan tudjál aludni:)
2009. jan. 24. 21:50
bocsi a "gyermek kor" azt hiszem egybe van...és a "betőltött"-nél az első "ő" az nem rövid??? csak ha már annyira rámentünk a helyesírásra...
2009. jan. 24. 21:49

remélem a felmentőseregben nem rám gondoltál.

mint elmondtam nekem sem szimpatikusak SWAD meglátásai, valamint stílusa sem...viszont ha tovább pofázol összeverlek stílus sem.

lendülj át a fekete-fehér skatulyán.

hajrá.

369. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 368. - Humor Helga)
2009. jan. 24. 21:37

cuppcuppp!

holnap meg lustizatok sokat a lovaggal!!!


puszpusz :)

további cép 7végét!

368. Humor Helga (válaszként erre: 367. - 3fa6a2d4ec)
2009. jan. 24. 21:36

tudom na:)))))


vacsiztam, most lassan elhussanok fürcsizni:DDD


Szép estét:))) pusz

367. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 366. - Humor Helga)
2009. jan. 24. 21:34

asszem nem neveztelek gyengének

és mindig amit tudtam segítettem amiben tudtam :)

Üde bár :)

és ismersz már eléggé :) és én is téged! úgy hogy nyugi és tessék vacsizni :)

366. Humor Helga (válaszként erre: 365. - 3fa6a2d4ec)
2009. jan. 24. 21:32
:PPPPP majd adok én neked ha le gyengézel:DDDDDDD bár ha az az igazság akkor azt általában elfogadom:P mint azt Te is tudod:)
365. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 364. - Humor Helga)
2009. jan. 24. 21:31

Drágám!

örülj neki!

de tudod ami késik nem múlik, még meg kaphatod TE IS!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook